UBIJEN RAMIZ DELALIC - CELO

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Locked
Comrad

Post by Comrad » 28/06/2007 11:37

Vidimo se u čitulji...

Eshek

Post by Eshek » 28/06/2007 11:38

pretorianxxl wrote:
latinalover wrote:
je li taj Aladin ubijen ili ..prirodna smrt?

Prirodna smrt! Ali nekoga takvog ukopati na Kovačima je vrijeđanje svih poštenih momaka i djevojaka na Kovačima koji su sveto mjesto! Ali kada o tome odlučuju hohštapleri iz Zelenih beretki tipa Muhameda Švrakića i inih "revolucionara" koji su '92 opljačkali sve što se može opljačkati i hvatali se noge po konzulatima BiH u Milanu, Ambasade u Zagrebu gdje su se bh pasoši prodavali po par hiljada maraka svemu i svakomu, bivšeg direktora fonda Emir Zlatar, heroj bolnice ORL '95 godine gdje je mamica sklonila na par mjeseci dok su trajale velike bitke po Treski i deblokade grada.

ponavljam, u tom poslu je ubijen = prirodna smrt.

a za kovače je sve jasno k'o dan, nema se tu šta dodati i oduzeti.

El_comadante
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by El_comadante » 28/06/2007 11:38

Samo da nezaplati nedužni ljudi a zaostalo me neinteresuje. Nek se rokaju. Ali če se slabo otkriti koje ovo uradi isto kao i za Torlakovića što se nezna.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 28/06/2007 11:39

Mukky wrote:
pretorianxxl wrote:I Ćelu će, vjerovatno, kao i svakog drugog "revolucionara" (tipa Aladin Keketovića, osuđenog ubice 74godišnje starice '94 godine) ukopati na Kovačima. koji su ukopani gore!

Za ovo pljuvanje po Rahmetli Aladinu ces bit rastrgnut, to ti ja garantujem, ima jos dvojicu brace a ima nas jos 100 koji cemo ga voljeti do smrti i poslije toga, a sad ces vidjet da cemo doc do tebe u roku nista.

Za ovakve rijeci se gine.

i da nebi slucajno bilo zabune:
Aladin nije ubijen, aladin je umro (srcani udar)

A za ovakve prijetnje se angazuje murija. Za neke stvari imas PM.

seln

Post by seln » 28/06/2007 11:40

Mukky wrote:
pretorianxxl wrote:I Ćelu će, vjerovatno, kao i svakog drugog "revolucionara" (tipa Aladin Keketovića, osuđenog ubice 74godišnje starice '94 godine) ukopati na Kovačima. koji su ukopani gore!

Za ovo pljuvanje po Rahmetli Aladinu ces bit rastrgnut, to ti ja garantujem, ima jos dvojicu brace a ima nas jos 100 koji cemo ga voljeti do smrti i poslije toga, a sad ces vidjet da cemo doc do tebe u roku nista.

Iz kojeg vrtica si ti pobjegao?
Ako budes dobar, dobices sladoled.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 28/06/2007 11:40

Mukky wrote:

E da ti ja nesto kazem, tj da ti citiram jboska:
Ako ti spucam samar, mislices da te mrzim!

Dakle, nemoj mi ovdje prijetiti, vec se andjite gdje na meraji i potucite se.
Ja sam vec napisala za Aladina, a posto na forumu pripadam redu ljudi koji koliko toliko odrzavaju red i mir, nemoj mi se petljat u posao.
Ok?

hari_be

Post by hari_be » 28/06/2007 11:41

ramiza će ukopati u priboju
rodno mjesto iliti mjestu rođenja

Eshek

Post by Eshek » 28/06/2007 11:43

mIRCerka wrote:
latinalover wrote:
Eshek wrote:
latinalover wrote:

je li taj Aladin ubijen ili ..prirodna smrt?

u tom poslu je ubijen = prirodna smrt

samo pitam jer nije bilo u medijima da je ubijen

ovako, da se ne bi svadjali, aladina ne petljajte u ovu temu...
1. U novinama je pisalo za uzrok Aladinove smrti. Srce.
2. Odhebite vise sa Kovacima, meni je draze kad se neko ko je rodjen na ebenom vratniku ukopa tamo, nego neke doslje (ako cem vec da seremo ko ima a ko nema pravo biti ukopan tamo).
3. Predlazem da se uvede policijski sat, makar cu ga ja sama sebi uvesti...

nisam ni mislio na tog Aladina, nemam pojma ko je lik

izzy131

Post by izzy131 » 28/06/2007 11:48

pretorianxxl wrote:
Edoxxx wrote:Evo jedan prijateljski savjet ... Nemojte kafu piti u Cyborg-u ovih dana ...

Ne znam za ostale, ali ja nikada, NIKADA nisam popio kafu u tom objektu, koji je ubiveni dobio za "revolucionarne" zasluge.

Svaka cast! Ni ja. U stvari nisam nikada kafe popio u Strosmajerovoj, nigdje. Nikada nisam usao u Boeme, niti The Club. Kome to treba i misil da ce tamo nesto vidjeti, halal.. :-D

Slazem se da je sramota pokopati bilo kojeg kriminalca na Kovace. Ko ono lezi pored Alije? Svi koji su pristali na to su obicne nule.

MUNAFIK
Has thanked: 3 times
Been thanked: 54 times

Post by MUNAFIK » 28/06/2007 11:48

Edoxxx wrote:Evo jedan prijateljski savjet ... Nemojte kafu piti u Cyborg-u ovih dana ...

Nemojte piti kahvu u strosi sve je to u 20 metara, i naravno zaobilazite boeme...

mIRCerka

Post by mIRCerka » 28/06/2007 11:49

pretorianxxl wrote:
mIRCerka wrote:1. U novinama je pisalo za uzrok Aladinove smrti. Srce.
2. Odhebite vise sa Kovacima, meni je draze kad se neko ko je rodjen na ebenom vratniku ukopa tamo, nego neke doslje (ako cem vec da seremo ko ima a ko nema pravo biti ukopan tamo).

"Genijalna si" :-) Draži ti je osuđeni ubica starice iz koristoljublja, nego neki jadni prognanik koji je dao život sa puškom u ruci za ovaj Grad, samo zato što je taj ubica rođen na Vratniku.

Svaka ti čast!

Ne, vi ste genijalni.
Svi te mangupi prve klase, svi sve znate i sutite ko najvece ckepi dok taj neko ne nastrada.
E onda ste heroji boli glava. Svi ste visoko moralni do yaya. A da ne pricam o snazi za monitorom. Tu ste mi najjaci.
Meni je potpuno normalno da rodjeni Vratnicanin bude ukopan na Kovacima.
Bio on svetac ili ubica. Da mi je Aladin bio drag, i nije jer sam ga vidjela ravno dva puta u zivotu. Ali mi se gadi moralisanje na forumu, jer po vama bi trebalo sve koji nisu po vasim arsinima ostavit na suncu da strunu.
A kad ja kazem da sve narkomane treba pobit, onda mi kazete da sam Hitler.
De se vi malo presaberite, skontajte konacno hocete li zauzimati stav ikakav u zivotu pa se onda javite.
PS Da se vratimo temi, meni je strashno zao sto su ubili Ramiza, jer ce sada neko zajebancije radi nekom djetetu dati pistolj i 100 maraka i ubice prvog prolaznika, igre radi...

zivi bili pa vidjeli.

skojotovski

Post by skojotovski » 28/06/2007 11:54

mIRCerka wrote:
pretorianxxl wrote:
mIRCerka wrote:1. U novinama je pisalo za uzrok Aladinove smrti. Srce.

"Genijalna si" :-) Draži ti je osuđeni ubica starice iz koristoljublja, nego neki jadni prognanik koji je dao život sa puškom u ruci za ovaj Grad, samo zato što je taj ubica rođen na Vratniku.

Svaka ti čast!

Ne, vi ste genijalni.
Svi te mangupi prve klase, svi sve znate i sutite ko najvece ckepi dok taj neko ne nastrada.
E onda ste heroji boli glava. Svi ste visoko moralni do yaya. A da ne pricam o snazi za monitorom. Tu ste mi najjaci.
Meni je potpuno normalno da rodjeni Vratnicanin bude ukopan na Kovacima.
Bio on svetac ili ubica. Da mi je Aladin bio drag, i nije jer sam ga vidjela ravno dva puta u zivotu. Ali mi se gadi moralisanje na forumu, jer po vama bi trebalo sve koji nisu po vasim arsinima ostavit na suncu da strunu.
A kad ja kazem da sve narkomane treba pobit, onda mi kazete da sam Hitler.
De se vi malo presaberite, skontajte konacno hocete li zauzimati stav ikakav u zivotu pa se onda javite.
PS Da se vratimo temi, meni je strashno zao sto su ubili Ramiza, jer ce sada neko zajebancije radi nekom djetetu dati pistolj i 100 maraka i ubice prvog prolaznika, igre radi...

zivi bili pa vidjeli.

a do sada je ramiz dijelio bombone djecici???? ili je mozda moralisao djecici kako im oruzje ne treba u zivotu... ne kontam te mIRci :?

hari_be

Post by hari_be » 28/06/2007 11:54

još ako roknu i ismeta :?
ko je alternativa :?

red07

Post by red07 » 28/06/2007 11:56

moje misljenje je da sve ovo murija radi, sva ova ubistva u zadnjih godinu, dvije , pocevsi od Taiba, pa sve do ovog zadnjeg.... nema tu nikakve posebne pameti, previse ljudi znaju o raznim desavanjima u ratu da bi se njima organizovalo neko posteno sudjenje i to.... Tako je bilo i u Zagrebu prije 6-7 godina, odjednom se kao raznorazni kriminalci poceli ubijati medjusobno, aha, ko da je neko mahnit.... nikad niko nije otkriven....
ovako se lagano rjesavaju kriminalaca i nepozeljnih svjedoka ....
al opet, ko zna , to je samo moje misljenje

seln

Post by seln » 28/06/2007 11:57

Ja mislim da ce sad murija krenuti punom snagom...
...mrko se pise Aldinu Cami..... :D

sofist

Post by sofist » 28/06/2007 11:58

hari_be wrote:još ako roknu i ismeta :?
ko je alternativa :?

Gasi, Keljemendi i ostala raja. :P

mIRCerka

Post by mIRCerka » 28/06/2007 11:58

skojotovski wrote:
a do sada je ramiz dijelio bombone djecici???? ili je mozda moralisao djecici kako im oruzje ne treba u zivotu... ne kontam te mIRci :?

macak, za ramiza se znalo ko je i sta je oduvijek. Ja sam jednom napraivla gresku 1998.godine i u 8 ujutro sa rajom sa faxa otisla u njegov kafic na kafu. Vidjela ga, prepoznala iz novina i Strosa mene vise vidjela nije od tada...
Ja svoju guzicu znam cuvati. Ali me lazno moralisanje ubija gore nego ovaj pijesak u bubrezima sto imam.
Sad ce sitne shushe da preuzmu grad, pa kad vam najblizi nastradaju iz vedra neba, plakacete za celom, to vam garantujem.
been there, done that...
Da, i ja bih voljela da je ovaj grad oslobodjen kriminala i kriminalaca....
ali posto je to nemoguce iskorijeniti, kao i prostituciju, draze mi je kad znam ko su...

skojotovski

Post by skojotovski » 28/06/2007 11:59

nedostaje ti "sarajevska" :D

MUNAFIK
Has thanked: 3 times
Been thanked: 54 times

Post by MUNAFIK » 28/06/2007 12:02

portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Jusuf Zornić:
Kazao je kako se nastavlja s prikupljanjem relevantnih podataka koji bi mogli biti od značaja za rasvjetljavanje činjenica i motiva koji su doveli do spomenutog ubistva, te pozvao građane da, ukoliko raspolažu bilo kakvim saznanjima, o tome obavijeste najbližu policijsku upravu ili nadležne u kantonalnom MUP-u.

Koliko ce se gradjana javiti da nesto kaze? ja mislim NI JEDAN!!!

skojotovski

Post by skojotovski » 28/06/2007 12:03

mIRCerka wrote:
skojotovski wrote:

macak, za ramiza se znalo ko je i sta je oduvijek. Ja sam jednom napraivla gresku 1998.godine i u 8 ujutro sa rajom sa faxa otisla u njegov kafic na kafu. Vidjela ga, prepoznala iz novina i Strosa mene vise vidjela nije od tada...
Ja svoju guzicu znam cuvati. Ali me lazno moralisanje ubija gore nego ovaj pijesak u bubrezima sto imam.
Sad ce sitne shushe da preuzmu grad, pa kad vam najblizi nastradaju iz vedra neba, plakacete za celom, to vam garantujem.
been there, done that...
ali posto je to nemoguce iskorijeniti, kao i prostituciju, draze mi je kad znam ko su...

sitne suse polako "preuzimaju" grad. s celom ili bez njega. pitanje je bilo vremena kada ce sitna susa ohladiti krupnu susu. i na taj nacin postati big boss

*mima*

Post by *mima* » 28/06/2007 12:05

mIRCerka wrote:
skojotovski wrote:

been there, done that...

Mirci je ovo dobro napisala............Kad mali bijednici preuzmu grad...... :sad:

latinalover

Post by latinalover » 28/06/2007 12:05

dok se ovi uibjaju medjusobno ..pravi mafijasi obrcu milione..a niko nikad nece ni saznati ko su...

jer su pravi...

mIRCerka

Post by mIRCerka » 28/06/2007 12:06

MUNAFIK wrote:
portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Jusuf Zornić:
Kazao je kako se nastavlja s prikupljanjem relevantnih podataka koji bi mogli biti od značaja za rasvjetljavanje činjenica i motiva koji su doveli do spomenutog ubistva, te pozvao građane da, ukoliko raspolažu bilo kakvim saznanjima, o tome obavijeste najbližu policijsku upravu ili nadležne u kantonalnom MUP-u.

Koliko ce se gradjana javiti da nesto kaze? ja mislim NI JEDAN!!!

ne brini, zato ce se napricati na forumu...

skojotovski

Post by skojotovski » 28/06/2007 12:07

i sjede u Casa Grande-u :D

sofist

Post by sofist » 28/06/2007 12:07

Kad murija pozove gradjane da daju informacije onda je jasno da ubica nikad nece biti pronadjen. To znaci samo jedno ............

Locked