U Sarajevu protest protiv queer festival

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Babsy

#1576 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by Babsy » 27/09/2008 20:52

moler wrote:đe li vi biste 92 da tako branite prava muslimanskog naroda kad je ona spodoba prijetila sa tribine skupštine nestankom jednog naroda????? :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
A gdje su bili.. cuclali materinu sisu.

shuriken

#1577 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by shuriken » 27/09/2008 21:14

moler wrote:
Prpa.ba wrote:
moler wrote:mene samo zanima da li ovi što brane homiće dozvoljavaju li SVOJOJ DJECI da se bave nastranostima i da li ih tako odgajaju brate što je naopako naopako je

Nije stvar u homicima, stvar je u postovanju prava. Dokle god homoseksualac postuje zakone i ne narusava prava nikome oko sebe, nikome nista ne namece, jednako je vrijedna osoba kao sto si i ti, i kao takav ima ista prava kao i ti. Jer ako danas nista ne zabranjuje radikalnim islamistima da prebijaju posjetioce festivala, sta ce ih sutra sprijeciti da tebe prebiju jer si jucer zaboravio klanjati svih pet vakata?
možda si i ti jedan od njih pa tako plitko misliš :bih:
pokusao je vec jedan moler da odredjuje sta ce ko da misli
ali se ubio u nekoj misjoj rupi
koju je on nazivao vucja jazbina

shuriken

#1578 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by shuriken » 27/09/2008 21:17

[Matrix] wrote:Evo i rektor caklovica,kaze,pozivajuci se na Moskvu i Jerusalem (ahahaha),da treba zabraniti ovakve manifestacije.Inace
rektor je Veterinar,ljubitelj i lijecnik za nemocna i jadna stvorenja,zivotinje.Izgleda "veterinar" treba veterinara. :D

Oooo zemlje,o ljuuuuidi,oooo pedera... :D

U nasoj malo vehabijskoj dezeli,na 21% teritorije bih.
gdje to?

valter.ba

#1579 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by valter.ba » 27/09/2008 22:01

I JA SE PITAM GDJE ZIVIM I STVARNO ME STID. Stid me prvo zbog morala koji je potonuo do dna a moji sugradjani TAKOZVANE SARAJLIJE BRANE SHATRO PRAVO NA DRUGACIJE, NA RAZLICITO PA MAKAR TO BIO I HOMOSEXUALIZAM JER JE TO U SFERI LJUDSKIH PRAVA I SLOBODA A I FANCY JE ZAR NE ? Stid me i sto je jedno drugo zlo - vehabije stalo u odbranu nasih tradicionalnih vrijednosti i zastitu necega sto osudjuju sve religije svijeta ! A gdje su GRADSKA RAJA a gdje smo mi ? Sada se tek pitam koji "mi" jer vidim koliko vas je skrenulo sa prave teme,fokus je sada na vehabijama a pederi su ionako svuda oko nas,normala oni nisu problem. Nazalost sa Zapada smo dobili do sada sve ono sto je "dobro" Droga, Prostitucija, Organizovani Kriminal... i nedostajali su nam homosexualci, pa dobro dosli!!! Prije se u raji znalo ko je djankoza,ravaku isl. i znate sta bili su na stubu srama. JA SE PITAM GDJE JE NESTALO TO SARAJEVO, OVO KOJE VI ZELITE DA NAM UVALITE NE ZELIM !!! Ne zelim da me sutra djeca pitaju sto se cike na ulici ljube a djevojke se drze za rucice kao sto su se prije drzale papanke da se ne izgube u velikom gradu. Necu ni da me pitaju sto je teta pokrivena kao ninja a ciki prekratke pantalone.
TO NIJE MOJE SARAJEVO !!! Ova podvala sa izlozbom ce sutra biti gay parada a prekosutra ce se sexati po parkovima. Nisam za nasilje, nemam nista protiv toga da se tandaraju s kim god zele ali medju SVOJA 4 ZIDA. Ipak mislim da im prave S A R A J L I J E a ne vehabije trebaju poslati jasnu verbalnu poruku da ih ne zelimo na ulicama, fakultetima, u kaficima, restoranima...

A VI DEMOKRATE ZELIM VAM ISTO TAKO DA BUDETE TOLERANTNI PREMA SVOJIM UKUCANIMA KADA VAM KAZU DA SU DRUGACIJE SEXUALNE ORIJENTACIJE , ZNAM SHVATICETE JER STE INTELEKTUALCI, LIBERALNI, PROZAPADNI I FANCY !

shuriken

#1580 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by shuriken » 27/09/2008 22:18

Allah ne voli nasilnike. ( Kur'an, Ali 'Imran, 67.)

Allah je na nasoj strani

black

#1581 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by black » 27/09/2008 22:24

valter.ba wrote:fokus je sada na vehabijama a pederi su ionako svuda oko nas,normala oni nisu problem. Nazalost sa Zapada smo dobili do sada sve ono sto je "dobro" Droga, Prostitucija, Organizovani Kriminal...
sa zapada smo dobili i vehabije ;) nista nije slucajno ...

RIZVA

#1582 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by RIZVA » 27/09/2008 23:48

vehabije ili nevehabije Sarajevu ne treba ovaj festival

Locked