U Sarajevu protest protiv queer festival

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#1401 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by kirby »

GODZZILA wrote:Bicu objektivan.
Neka su svi istupili protiv njih, jer...
Koga briga sto se dvojica mudonja vole, koga to interesuje, neka svoja sranja drze samo za sebe.
Da manje prave te festivale a vise se bore za drustveni status, mozda bi stanovnici i promijenili sliku o njima, ali ne oni odma na veliko "FESTIVAL"..
To je mozda status slobode na zapadu, ovde se shvata kao uvreda..
A ovi huligani nisu nista vise do par navijaca koje dobro treba isutati nogama, balavci..
Nadalje, vehabije, pa nek su dosli da kamenuje queer-ove, prave festivale za ramazan. Mogli su sacekati kraj ramazana glede festivala.
Vidim tamo pise kao da su prijetnja. Sve dok postuju zakon ove zemlje i djeluje prema propisima nadleznih organa ne mozemo ih posmatrati kao takve..
Mozemo ih posmatrati jedino kao prijetnju kulturnom zivotu ovog grada i nase zemljen (tamo je vec neko naveo, da nedaju djeci muziku da slusaju, tv da gledaju, knjige da citaju-naravno da daju ali strogo odredene, sto je isto kao i da nedaju) odgajaju buduci neobrazovani mladi kadar, sto nikako nevodi napredku zemlje.
ne kontam ovo?zar sarajevo nije multi kulti?
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#1402 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by DobroJutroKolumbo »

bosanceros_loco wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
bosanceros_loco wrote:Cestitam vam u Sarajevu je pobijedio primitivizam i fashizam!! Svaka cast primitivci!

Nema razlike izmedju cetnika i onim primitivim majmuna sto su dosli da biju jadne ljude na festivalu samo zato sto su drugaciji od njih. Cudno mi je da se tako nesto moglo da desi u Srajevu, gradu koji je 4 godine na svojoj kozi osjecao naj goru vrsu fashizma i primitivizma. Naj cudnije od svega mi je sto normalni ljudi nisu reagovali i dosli da se suprotstave tim fashistima punim mrznje. Mislio sam da je 4 godine bombardovanja i ubijanja u Sarajlijama stvorilo odbojnost prema mrznji i fashizmu, ali izgleda da je sve sto se desilo to da su cetnici sa brda uspjeli da zaraze Sarajevo i sarajlije i prenesu na njih svoju mrznju..


Ponavljaj zamnom "Svakoga dana u svakom pogledu sve vise i vise nazadujemo".

Naj tuznije nije divljanje tih primitivaca, nego sutnja normalnih ljudi i cak tiho podrzavanje fashizma. Ovo je samo jedan pokazatelj sta se desava u Sarajevu i u BiH drustvu, vrijeme je da se dobro zabrinemo, jer uskoro moze biti kasno...

bosanceros_loco wrote:Cestitam vam u Sarajevu je pobijedio primitivizam i fashizam!! Svaka cast primitivci!

Nema razlike izmedju cetnika i onih primitivnih majmuna sto su dosli da biju jadne ljude na festivalu samo zato sto su drugaciji od njih. Cudno mi je da se tako nesto moglo desiti u Sarajevu, gradu koji je 4 godine na svojoj kozi osjetio najgoru vrstu fashizma i primitivizma. Najcudnije od svega mi je sto normalni ljudi nisu reagovali i dosli da se suprotstave tim fashistima punim mrznje. Mislio sam da je 4 godine bombardovanja i ubijanja u Sarajlijama stvorilo odbojnost prema mrznji i fashizmu, ali izgleda da je sve sto se desilo to da su cetnici sa brda uspjeli da zaraze Sarajevo i Sarajlije i prenesu na njih svoju mrznju..


Ponavljaj za mnom "Svakoga dana u svakom pogledu sve vise i vise nazadujemo".

Najtuznije nije divljanje tih primitivaca, nego sutnja normalnih ljudi i cak tiho podrzavanje fashizma. Ovo je samo jedan pokazatelj sta se desava u Sarajevu i u BiH drustvu, vrijeme je da se dobro zabrinemo, jer uskoro moze biti kasno...
Malo fali i zareza , malo su recenice zbrkane i pogresno postavljene, sta da se radi!?
Prije nego pocnes da pises o primitivcima u Sarajevu, malo nauci svoj jezik , ne moras bas ni sve znati , ali barem se potrudi... :skoljka:
Kolumbo, ja sam napisao taj text za 1,5 minutu, odprilike koliko tebi treba da napises pola recenice. Ja radim ovdje i nemam vremena da prolazim kroz text 2 puta i cistim gramaticke greske. Skoncentrisi se na sadrzinu decko, ovo je forum, ne citas naucnu disitaciju.
Da pises i dva sata , pogresno bi napisao. Nije disitacija , vec je DISERTACIJA!
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#1403 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by trinaesti »

max power: "Danas napadaju njih a ako im se dozvoli da to rade neometano sutra ce biti kako kirby kaze."

nece. sacekaj bajram. to ti je za tri dana. niko od njih nece napasti nijedan nakaradni bajramski koncert na kojima ce se popiti hektolitri pive!

a zasto nece?

vehabije reagovati i probati sprijeciti koncert. jer VRLO DOBRO znaju da bi ih docekale sarajlije (muslimani) i je*ali im milu majku. ispred aque ili bazena. jer bi sarajlije ustale da brane pravo da piju alkohol za bajram i da gledaju/slusaju seku aleksic ili neki turbo folk uzivo.

jer to se uklapa u sliku alfa muzjaka muslimana bosnjaka.

pivo, roke koke, trebe, turbo-folk, pila i bajramsko odijelo. nije vazno dal crno ili belo :)

queer fest su smjeli napast i fizicki jer znaju da ih niko nece sprijeciti. koga boli k za proklete homice!
Last edited by trinaesti on 26/09/2008 12:21, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1404 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by Banksy »

zgembo_sa wrote: Seksualna orijentacija nije urodjena, vec stecena. Nikad nije otkriven nikakav gay gen, studije govore da su vecina homoseksualaca imali probleme u djetinjstvu sa uklapanjem u drustvu, nisu imali uzor u ocu, imali prejaku licnost majke ili los odnos sa njima i sl. Tu neku osobinu koja vas odvaja od vrsnjaka mozete naslijediti, zbog nje mozda necete biti prihvaceni u drustvu i na kraju to moze dovesti do toga da postanete homoseksualac, ali to nema nikakve veze sa tezom da je homoseksualnost urodjena, jer nema nijednog dokaza za takvu tvrdnju (http://www.narth.com/docs/pieces.html ; http://www.narth.com/docs/bornway.html ; http://www.motherjones.com/news/feature ... hoice.html)
Postoji kolko hoces slucajeva promjene ili lijecenja, kako hoces, iz homoseksualaca u heteroseksualce (http://www.peoplecanchange.com/ ; http://www.narth.com/docs/throckarticle.html ; http://www.narth.com/docs/evidencefound.html ; http://www.narth.com/docs/prichard.html)
Ljudi homoseksualnih sklonosti su daleko podlozniji psihickim oboljenjima od heteroseksualaca (http://www.narth.com/docs/studyconfirms.html )

Sve su to pitanja koja su osjetljiva i na koje nije dovoljno samo reci "joj jeste primitivci, kako to ne znate", a istovremeno se sami koristite laznim informacijama, predrasudama itd.
Da je tako lakše bi bilo malim fašistima da ih riješe muka, lobotomijom i elektrošokovima.
Malo ih izdegenečiš, malo priključiš na 220 volti, malo prepariraš, izbiješ im pederluk iz glave, i eto ih ko novi, straight, čisti i uredni, spremni da se uključe u društvo nas normalnih.
Ali, neće moći.
Ovo je 2008. uhvati se knjiga pa nauči i pročitaj osnovne stvari, tu priču iznad napušta čak i katolička crkva ...

http://hr.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost

Being gay is in the genes, say researchers

http://www.guardian.co.uk/education/200 ... cation.uk3

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/5120004.stm
Last edited by Banksy on 26/09/2008 12:19, edited 1 time in total.
bosanceros_loco
Posts: 79
Joined: 14/02/2008 20:21

#1405 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by bosanceros_loco »

DobroJutroKolumbo wrote:
bosanceros_loco wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
Nema razlike izmedju cetnika i onih primitivnih majmuna sto su dosli da biju jadne ljude na festivalu samo zato sto su drugaciji od njih. Cudno mi je da se tako nesto moglo desiti u Sarajevu, gradu koji je 4 godine na svojoj kozi osjetio najgoru vrstu fashizma i primitivizma. Najcudnije od svega mi je sto normalni ljudi nisu reagovali i dosli da se suprotstave tim fashistima punim mrznje. Mislio sam da je 4 godine bombardovanja i ubijanja u Sarajlijama stvorilo odbojnost prema mrznji i fashizmu, ali izgleda da je sve sto se desilo to da su cetnici sa brda uspjeli da zaraze Sarajevo i Sarajlije i prenesu na njih svoju mrznju..


Ponavljaj za mnom "Svakoga dana u svakom pogledu sve vise i vise nazadujemo".

Najtuznije nije divljanje tih primitivaca, nego sutnja normalnih ljudi i cak tiho podrzavanje fashizma. Ovo je samo jedan pokazatelj sta se desava u Sarajevu i u BiH drustvu, vrijeme je da se dobro zabrinemo, jer uskoro moze biti kasno...
Malo fali i zareza , malo su recenice zbrkane i pogresno postavljene, sta da se radi!?
Prije nego pocnes da pises o primitivcima u Sarajevu, malo nauci svoj jezik , ne moras bas ni sve znati , ali barem se potrudi... :skoljka:
Kolumbo, ja sam napisao taj text za 1,5 minutu, odprilike koliko tebi treba da napises pola recenice. Ja radim ovdje i nemam vremena da prolazim kroz text 2 puta i cistim gramaticke greske. Skoncentrisi se na sadrzinu decko, ovo je forum, ne citas naucnu disitaciju.
Da pises i dva sata , pogresno bi napisao. Nije disitacija , vec je DISERTACIJA![/quote]
Hehe, hvala prznico. I jel se pise prznica ili sitnicar?
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#1406 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by kirby »

trinaesti wrote:
kirby wrote: od homoseksualaca me nece glava zaboliti a od vehabija je neke vec zabolila,eno ih na umc-u.ko je sljedeci?neko ko popije pivu ili pojede sendvic dok je ramazan?i ja ne bih nikog protjerao dok se ponasa sa zakonom drzave u kojoj zivi.
de ne pretjeruj. ovdje se radi o organiziranju necega javnog, a ne bas tako prihvatljivog u drustvu kao sto je nase.
nikad nisi cuo da neko ismijava feminiziranog djecaka u skoli?

jel to rade vehabije?

JEL?

i ko je ikad ikome rekao de nemoj pit pivu dok je ramazan u bilo kom kaficu? GDJE?

bezveze supljirate.

a zivite u sredini koja je oduvijek bila homofobicna.

nije bilo vehabija kad sam bio u osnovnoj i srednjoj skoli, a mog su komsiju ismijavali, nazivali PEDEROM a to nije nikad bio.

samo zato sto je bio sitan, glas mu je bio njezniji i bio je feminiziran.

i on je trpio nasilje godinama. BEZ VEHABIJA!!!

ti isti provokatori cine 90% populacije u svim nasim gradovima.

jer treba pokazati ko je MUSKO, a treba ismijati sve koji se u tu sliku ne uklapaju. i treba pustiti VEHABIJE da se obracunaju sa PEDERIMA jer su to i zasluzili.

treba priznati da smo HOMOFOBNO DRUSTVO I DA NAS BOLI ona stvar za prava homoseksualaca. jer da vas je briga ne biste pricali o vehabijama nego o sredini u kojoj ste odrasli.

sve ja to znam,ali nadao sam se da smo tu homofobiju prevazisli a homoseksualce i vehabije ne mozes porediti.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1407 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by vjesticanametli »

@ 13 i minicevap vodite ih sebi kuci kad ih volite toliko.........lovu dobiju svidjelo se vama to ili ne
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#1408 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by kirby »

trinaesti wrote:max power: "Danas napadaju njih a ako im se dozvoli da to rade neometano sutra ce biti kako kirby kaze."

nece. sacekaj bajram. to ti je za tri dana. niko od njih nece napasti nijedan nakaradni bajramski koncert na kojima ce se popiti hektolitri pive!

nece, jer znaju da bi dobili po pi.... od onih koji popiju malo vise.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1409 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by vjesticanametli »

trinaesti wrote:max power: "Danas napadaju njih a ako im se dozvoli da to rade neometano sutra ce biti kako kirby kaze."

nece. sacekaj bajram. to ti je za tri dana. niko od njih nece napasti nijedan nakaradni bajramski koncert na kojima ce se popiti hektolitri pive!
normalno da nece jer i oni idu piti i olesiti se ko ljudi
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#1410 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by delightful »

godzzila, opomena pred ban. i prije nego sto upitas, zbog kamenovanja.
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#1411 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by kirby »

vjesticanametli wrote:
trinaesti wrote:max power: "Danas napadaju njih a ako im se dozvoli da to rade neometano sutra ce biti kako kirby kaze."

nece. sacekaj bajram. to ti je za tri dana. niko od njih nece napasti nijedan nakaradni bajramski koncert na kojima ce se popiti hektolitri pive!
normalno da nece jer i oni idu piti i olesiti se ko ljudi

ma boje se svojoj guzici moja ti.ne znaju sta ovi sto piju imaju ispod jakne.lako je na kulturan narod,parove u autu,curu u minjaku.
Blue room
Posts: 66
Joined: 28/11/2007 22:52
Location: Sarajevo
Contact:

#1412 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by Blue room »

Sinoc gledam na vijestima lik bradonja jedva govori bosanski ! Ko je on u nasem gradu, u centru grada ispred Likovne Akademije da nama govori sta smijemo a sta ne !!!!???? Ljudi procitajte knjigu "Lovac na zmajeve" ako niste do sada - ako sada ne ucinimo nesto -to je ono sto nas ceka u buducnosti !
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#1413 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by trinaesti »

kirby wrote:
trinaesti wrote:max power: "Danas napadaju njih a ako im se dozvoli da to rade neometano sutra ce biti kako kirby kaze."

nece. sacekaj bajram. to ti je za tri dana. niko od njih nece napasti nijedan nakaradni bajramski koncert na kojima ce se popiti hektolitri pive!

nece, jer znaju da bi dobili po pi.... od onih koji popiju malo vise.
ne nego

vehabije reagovati i probati sprijeciti koncert. jer VRLO DOBRO znaju da bi ih docekale sarajlije (muslimani) i je*ali im milu majku. ispred aque ili bazena. jer bi sarajlije ustale da brane pravo da piju alkohol za bajram i da gledaju/slusaju seku aleksic ili neki turbo folk uzivo.

jer to se uklapa u sliku alfa muzjaka muslimana bosnjaka.

pivo, roke koke, trebe, turbo-folk, pila i bajramsko odijelo. nije vazno dal crno ili belo :)

queer fest su smjeli napast i fizicki jer znaju da ih niko nece sprijeciti. koga boli k za proklete homice!
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1414 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by vjesticanametli »

samo da ponovim ili neka se prilagode ili protjerati u vraziju mater :mrgreen: noga trans :mrgreen:
User avatar
tokar
Posts: 42
Joined: 15/05/2008 12:32

#1415 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by tokar »

Uredno sam pročitao sve ove stranice o Festivalu i zaključio da sam izgubio dragocjeno vrijeme u potrazi da ću naći nešto pametno...Ali...dragulja je u odnosu na kamenje uvijek bilo jako malo...
Ono što me posebno zgrožava jesu krupne i blentave riječi...tipa: napokon se pokazalo Sarajevo je fašističko!!! Ili, treba sve homo pobiti!!!!

Niti jedno niti drugo. Mi samo proživljavamo ono što su mnoge zemlje davno prošle, sa raznim varijacijama i tonalitetima.

Klonite se krupnih riječi i jedni i drugi, poštenije je. I dajte da čitamo nešto pametno, kompleksno, sadržajno,...

Najveći krivac za sve što se dešavalo je policija odnosno oni koji izdaju naredbe istoj...Neki to zovu vlast.
A protivnika homoseksualaca i vehabija uvijek će biti.
vajkrem
Posts: 259
Joined: 13/06/2008 12:11
Location: Sarajevo

#1416 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by vajkrem »

saibaba wrote:
BHG wrote:
saibaba wrote: Ali ako određenoj populaciji smeta da se to dešava konkretno taj dan.. 27 dan ramazana pa zašto da se taj festival nije pomakao 2 dana ili 5 dana ?
To je to tim ljudima najsveti i ne samo njima nego i ostalim muslimanskim vjernicima...
Brzinsko pitanje. Hoce li doticnim smetati ako ja pijem pivo za ramazan ili 27. dan istog? Mogu li ocekivati kamen u glavu s obzirom da sam pregazio sve ono cemu su me ucili i izabrao razvratnicki zivot pun raznih harama?
Nema to veze jedno s drugim ..
Ja pijem kad hoću i to je moja lična stvar .. ali organizovati Beer fest za 27 noć to bi bilo najblaže rečeno neukusno...

To je kao bi se na dan žrtava genocida u srebrenici organizovala Čevljanjska korida ...

Tome nisu krivi homoseksualci nego organizatori festivala....
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#1417 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by trinaesti »

vjesticanametli wrote:samo da ponovim ili neka se prilagode ili protjerati u vraziju mater :mrgreen: noga trans :mrgreen:
isto se moze reci i za queerovce onda
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#1418 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by kirby »

saibaba,nabolje je donijeti zakon da za vrijeme ramazana i krscani moraju postiti.da se sva kulturna desavanja otkazu.da se ne toci alkohol u kafanama.....
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#1419 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by trinaesti »

saibaba wrote:
BHG wrote:
saibaba wrote: Ali ako određenoj populaciji smeta da se to dešava konkretno taj dan.. 27 dan ramazana pa zašto da se taj festival nije pomakao 2 dana ili 5 dana ?
To je to tim ljudima najsveti i ne samo njima nego i ostalim muslimanskim vjernicima...
Brzinsko pitanje. Hoce li doticnim smetati ako ja pijem pivo za ramazan ili 27. dan istog? Mogu li ocekivati kamen u glavu s obzirom da sam pregazio sve ono cemu su me ucili i izabrao razvratnicki zivot pun raznih harama?
Nema to veze jedno s drugim ..
Ja pijem kad hoću i to je moja lična stvar .. ali organizovati Beer fest za 27 noć to bi bilo najblaže rečeno neukusno...

To je kao bi se na dan žrtava genocida u srebrenici organizovala Čevljanjska korida ...

Tome nisu krivi homoseksualci nego organizatori festivala....
:thumbup: :thumbup: :thumbup:[/quote]

a i ovo stoji!
User avatar
max_power
Posts: 901
Joined: 14/10/2005 04:41
Location: planeta Mars
Contact:

#1420 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by max_power »

trinaesti wrote:
vjesticanametli wrote:samo da ponovim ili neka se prilagode ili protjerati u vraziju mater :mrgreen: noga trans :mrgreen:
isto se moze reci i za queerovce onda
queerovci su prilagodjeni. ne diraju nikoga, organizuju izlozbe, doprinose drustvu kao i ostali napredan svijet.
ako ces vehabije da poredis sa drugima, onda imas u susjedstvu slicnih grupacija. da im ne govorim sada imena, mislim da znas o kojima se radi... slican mentalitet
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#1421 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by trinaesti »

kirby wrote:saibaba,nabolje je donijeti zakon da za vrijeme ramazana i krscani moraju postiti.da se sva kulturna desavanja otkazu.da se ne toci alkohol u kafanama.....
nije to bas tako.

trebamo samo paziti jedni na druge i uvazavati se medjusobno.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#1422 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by vjesticanametli »

e bas si 13 :-)

ti queerovci ne mlate one koji se poljube na ulici, ne nasrcu na auta u kojima se dvoje pofatalo, ne reze kad vide curu u suknji dok vehbiaj to redovno radi ............. prema tome tvojoj izjavi nema mjesta
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#1423 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by shuriken »

trinaesti wrote:
kirby wrote:
trinaesti wrote:treba protjerati sve vehabije iz BiH!

treba protjerati sve homoseksualce iz BiH!

jesu li vama ove dvije recenice jednako grozne i diskriminatorske i nasilne?

ili se na jednu palite a nad drugom se zgrozavate.

tek kad shvatite da su obje recenice jedno te isto - moce cete reci da se borite za ljudska prava i da su vam svi gradjani BiH jednaki i ravnopravni.


vehabije i homoseksualce ne mozes ni porediti.dok jedni izlozbe organizuju,drugi tuku i to samo kad su u coporu.jedni zive svojim zivotom a drugi ti namecu svoje svatanje vjere.i ti to dvoje poredis?boze sacuvaj
nisu valjda sve vehabije bile one noci ispred ALU.a
i nisu valjda svi homoseksualci i cijela queer populacija bila u ALU.

generalizacije su VRLO OPASNE!

dovode cak i do toga da cijeli jedan narod proglasis zlocinackim zbog toga sto su neki pripadnici tog naroda cinili zlocine!

pa se onda palis na rijeci: PROTJERAJMO IH SVE!

a to cak seze i dalje od toga.

jer ti onda svaki covjek s bradom jeste i VEHABIJA a nisi ga ni pitao.

pa onda umjesto: treba protjerati sve vehabije dodje do recenice treba sve bradonje istjerat. ili nek se briju ili nek ne zive ovdje.

sve treba da se uklopi u modele ove ksenofobicne sredine. jel tako?

e pa nece moci!

znam ne stize se sve procitat ali o ovome se vec pisalo
moze li iko od vehabija reci da oni svi nisu isti kao ona cetverica koji tuku djevojku?
time bi ucinili korak u pravom smjeru i protiv nepravednih generalizacija
User avatar
shuriken
Posts: 1725
Joined: 07/12/2005 19:42

#1424 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by shuriken »

cevapXXL wrote:
Bušman wrote:
I ko kaze da BIH nije fasisticka zemlja? JESTE, JER NE PRIHVATA DRUGACIJEG. Danas homoseksualci, sutra mentalno retardirani, prekosutra vec neko treci. Bitno je da se moze kod Biće na dernek.
Ako cemo tako gledati onda smo svi mi fasisti na jedan nacin:

jedni mrze vehabije - treba protjerati = fasista
jedni mrze perdere treba protjerati = fasista
jedni mrze muslimane jer su drugaciji nego oni (zapad uglavnom) = fasisti

ili ja to sada nesto pogresno vidim?
ne, sve je u redu sa tvojim vidom
svi koji tako mislite ste fasisti
garantovano
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#1425 Re: U Sarajevu protest protiv queer festival

Post by kirby »

trinaesti wrote:
kirby wrote:saibaba,nabolje je donijeti zakon da za vrijeme ramazana i krscani moraju postiti.da se sva kulturna desavanja otkazu.da se ne toci alkohol u kafanama.....
nije to bas tako.

trebamo samo paziti jedni na druge i uvazavati se medjusobno.

pa onda uvazavaj i zelje manjina.kad ovo bude islamska republika onda cu znati kako da se ponasam,a sve dok je sekularna nema niko pravo braniti nesto.
Locked