U cemu je ovdje fora?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Kikibombona

U cemu je ovdje fora?

Post by Kikibombona » 24/03/2016 17:54

Veoma rijetko otvaram naslove koji se bave privatnim zivotom sportista, tako da o tome imam veoma malo informacija. Volim i pratim sport, ali me zaista ne zanimaju njihovi privatni zivoti. Sada otvorim ovaj naslov i po prvi put se upoznajem sa nacinom na koji je Ronaldo dobio prvog sina i vidim da ce mozda na isti nacin dobiti drugog. U cemu je kvaka? Da li je igrac objasnio zasto se odlucio da na ovaj nacin dobije djecu?

Fakat ne osudjujem, nista tome slicno... nisam konzervativac... samo ne razumijem... imam mali upitnik iznad glave... :-)

Cristiano Ronaldo postaje otac po drugi put

http://sportsport.ba/magazin/cristiano- ... put/188539

TheMule

Re: U cemu je ovdje fora?

Post by TheMule » 24/03/2016 17:57

postoje glasine da je gej sa jednim bokserom iz Maroka... da li je tacno ne znam

Black swan

Post by Black swan » 24/03/2016 18:40

vjerojatno nece da se bakce sa zenama na taj način u smislu da zajedno odgajaju djecu
a tu su i alimentacije i svasta nesto
vako plati da mu odgoje dijete...ima potomstvo
niko ga ne tuzi
a ko momak živi

_BataZiv_0809

Post by _BataZiv_0809 » 24/03/2016 18:42

Pa zamisli koliko se on mora paziti jbt. Onoj koja zatrudni sa njim ko da je na bingu dobila.

mali_balon

Post by mali_balon » 24/03/2016 18:48

Bilo mi dosadno pa pregledah onaj njegov film. Helem ni rodjenoj materi nije reko ko mu je majka djeteta a ni malom. Kao reci ce mu nekad. A on misli da je djetetu u zivot dovoljan otac a moze se bez majke . Ma ima love i vodi bezbrizan zivot pa mu se da izmisljati bijesne gliste.

modem33

Post by modem33 » 24/03/2016 18:53

Kikibombona wrote:Veoma rijetko otvaram naslove koji se bave privatnim zivotom sportista, tako da o tome imam veoma malo informacija. Volim i pratim sport, ali me zaista ne zanimaju njihovi privatni zivoti. Sada otvorim ovaj naslov i po prvi put se upoznajem sa nacinom na koji je Ronaldo dobio prvog sina i vidim da ce mozda na isti nacin dobiti drugog. U cemu je kvaka? Da li je igrac objasnio zasto se odlucio da na ovaj nacin dobije djecu?

Fakat ne osudjujem, nista tome slicno... nisam konzervativac... samo ne razumijem... imam mali upitnik iznad glave... :-)

Citas glasine, treba novinarima "nove vijesti" da se zaradi plata :D

Black swan

Post by Black swan » 24/03/2016 18:55

_BataZiv_0809 wrote:Pa zamisli koliko se on mora paziti jbt. Onoj koja zatrudni sa njim ko da je na bingu dobila.

ne znam u kom filmu je bilo... možda onaj bad teacher s kameron dijaz
ultimativna sponza kaže da ne voli NBS igrače jer nakon seksa nose kondome sa sobom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sve ti je jasno

Kikibombona

Post by Kikibombona » 24/03/2016 18:57

mali_balon wrote:Bilo mi dosadno pa pregledah onaj njegov film. Helem ni rodjenoj materi nije reko ko mu je majka djeteta a ni malom. Kao reci ce mu nekad. A on misli da je djetetu u zivot dovoljan otac a moze se bez majke . Ma ima love i vodi bezbrizan zivot pa mu se da izmisljati bijesne gliste.

A da li je objasnio zasto se odlucio na taj nacin steci potomstvo?

mali_balon

Post by mali_balon » 24/03/2016 18:59

Kikibombona wrote:
mali_balon wrote:Bilo mi dosadno pa pregledah onaj njegov film. Helem ni rodjenoj materi nije reko ko mu je majka djeteta a ni malom. Kao reci ce mu nekad. A on misli da je djetetu u zivot dovoljan otac a moze se bez majke . Ma ima love i vodi bezbrizan zivot pa mu se da izmisljati bijesne gliste.

A da li je objasnio zasto se odlucio na taj nacin steci potomstvo?

Htio djete, i eto...nabavio....nema tu neke price i filozofije sto, kako, gdje, dvije recenice i to je to....

_BataZiv_0809

Post by _BataZiv_0809 » 24/03/2016 19:02

Black swan wrote:ne znam u kom filmu je bilo... možda onaj bad teacher s kameron dijaz
ultimativna sponza kaže da ne voli NBS igrače jer nakon seksa nose kondome sa sobom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sve ti je jasno

E bra'o to je to.

Inace ljudi pocesto vide samo jednu stranu medalje i naravno percepciju formiraju po svojim mjerilima i ocekivanjima. Tako i brojni sto bi se mijanjali sa Ronaldom vide samo ono sto je njemu dostupno, a njima nije. A nikako vice versa,

Jbt. on ne moze normalno otic u samoposlugu, ni na kafu, ne moze otic s mirom na ljetovanje ni zimovanje. A mogu mislit sta je puta cuo "ma slobodno u mene, nisu mi plodni dani" :lol:

p.s. kad su Beckhama pitali sta mu se najvise svidja u Americi, covjek rece-to sto mogu normalno hodati ulicom, jer fudbal ovdje nije toliko popularan :D

Bodkin

Post by Bodkin » 24/03/2016 19:27

_BataZiv_0809 wrote:
Black swan wrote:ne znam u kom filmu je bilo... možda onaj bad teacher s kameron dijaz

sve ti je jasno

E bra'o to je to.

Inace ljudi pocesto vide samo jednu stranu medalje i naravno percepciju formiraju po svojim mjerilima i ocekivanjima. Tako i brojni sto bi se mijanjali sa Ronaldom vide samo ono sto je njemu dostupno, a njima nije. A nikako vice versa,

Jbt. on ne moze normalno otic u samoposlugu, ni na kafu, ne moze otic s mirom na ljetovanje ni zimovanje. A mogu mislit sta je puta cuo "ma slobodno u mene, nisu mi plodni dani" :lol:

p.s. kad su Beckhama pitali sta mu se najvise svidja u Americi, covjek rece-to sto mogu normalno hodati ulicom, jer fudbal ovdje nije toliko popularan :D

Par ljudi znam koji su u NBA zavrsili na kraju. Bili na dobrim koledzima i otprilike se zna ko ce dalje. Te sponze znaju naci kondom i iskoristiti ono sto je unutra da pokusaju zatrudniti. Nije sala

Šveđanin

Post by Šveđanin » 24/03/2016 19:31

Image

Image

medjutim

Re: U cemu je ovdje fora

Post by medjutim » 24/03/2016 20:59

Šveđanin wrote:Image

Image

Badr Hari, K1 sampion, kazu da je sve slobodne dane koristio kako bi njega posjecivao u Maroku. Cak je i starce vodio da se upoznaju...

KB9

Post by KB9 » 24/03/2016 21:06

osiguranje

Idriz

Post by Idriz » 24/03/2016 21:23

Kikibombona wrote:Veoma rijetko otvaram naslove koji se bave privatnim zivotom sportista, tako da o tome imam veoma malo informacija. Volim i pratim sport, ali me zaista ne zanimaju njihovi privatni zivoti. Sada otvorim ovaj naslov i po prvi put se upoznajem sa nacinom na koji je Ronaldo dobio prvog sina i vidim da ce mozda na isti nacin dobiti drugog. U cemu je kvaka? Da li je igrac objasnio zasto se odlucio da na ovaj nacin dobije djecu?

Moze da priusti da produzava vrstu bez obaveze. Kako bi se on osjecao znajuci da moze zguzit koga hoce a da glumi vjernost? To bi obesmislilo njegov uspjeh.

_BataZiv_0809

Post by _BataZiv_0809 » 24/03/2016 21:50

Bodkin wrote:
Par ljudi znam koji su u NBA zavrsili na kraju. Bili na dobrim koledzima i otprilike se zna ko ce dalje. Te sponze znaju naci kondom i iskoristiti ono sto je unutra da pokusaju zatrudniti. Nije sala

Mislim da je ona Bekeru tako podvalila dijete. S tim da sam negdje citao (ne smijem se zakleti) da joj je lik valjda svrsio u usta i da je ona to u kupatilu prepakovala gdje treba :D

Kikibombona

Post by Kikibombona » 24/03/2016 22:10

Idriz wrote:

Moze da priusti da produzava vrstu bez obaveze. Kako bi se on osjecao znajuci da moze zguzit koga hoce a da glumi vjernost? To bi obesmislilo njegov uspjeh.

Iz te perspektive izgleda kao moralna odluka! :mrgreen:

Idriz

Post by Idriz » 24/03/2016 22:29

_BataZiv_0809 wrote:
Bodkin wrote:

Mislim da je ona Bekeru tako podvalila dijete. S tim da sam negdje citao (ne smijem se zakleti) da joj je lik valjda svrsio u usta i da je ona to u kupatilu prepakovala gdje treba :D

:lol: treba snimit film po istinitom scenariju.

Idriz

Post by Idriz » 24/03/2016 22:30

Kikibombona wrote:
Idriz wrote:

Iz te perspektive izgleda kao moralna odluka! :mrgreen:

Ako je dogovorio s trebom ja tu ne vidim nemoral.

Kikibombona

Post by Kikibombona » 24/03/2016 22:40

Idriz wrote:Ako je dogovorio s trebom ja tu ne vidim nemoral.

Nisi me shvatio.

Ispada moralan jer ne zeli varati suprugu, majku svoje djece i tako stvarati haos u porodici. Svjestan je da ne moze odoliti kokama koje se bacaju na njega i mozda se zbog toga ne zeli vezati. To je moralno i posteno.

Kako bi bilo da se ozeni i ima djecu, pa onda suprugu vara sa 100 zena!?

Zajebana je to situacija. Obicnom muskarcu se zene ne nabacuju previse. Posebno ne kod nas, gdje su zene nesto pasivnije. U iskusenje mozes dovesti sam sebe ako nesto poduzmes na tom planu, ako preuzmes inicijativu. Ove popularne zene napadaju htjeli oni ili ne. I haj se ti odupri, budi karakter!? :D

PS

A naravno da nema nemorala ako je sve dogovoreno uredno placeno. :D

Idriz

Post by Idriz » 24/03/2016 22:43

Pametno je investirao novac. Bolje nego jos jedan rolex.

Mogao bi oplođavat opstine kod nas. Svaka vodovod da zamjeni i jos za reprezentaciju da ostane.

Post Reply