U Arapovoj ponovo izradili građane

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Post Reply
memx

#1 U Arapovoj ponovo izradili građane

Post by memx » 15/11/2011 14:44

http://www.sarajevo-x.com/bih/sarajevo/ ... /111115073

Ovo je netačna informacija.
Rekonstrukcija se radi samo u jednom dijelu Arapove.
Problem je što oni polažu kanalizaciju samo u pola ulice Arapova i to dio koji je već ranije rađen i ponovo se radi. U drugom dijelu ulice koji se ni ovaj put neće raditi još uvijek su cijevi iz doba austrougarske one smeđe keramičke, i redovno se zaobilazi njihova izmjena, ko zna zašto? Dvije kuće su i popucale i stvorilo se klizište.
Valjda kako bi se načelnik mogao hvaliti da je nešto urađeno dok je on tu. A problem i dalje ostaje u polovini Arapove ulice. Ovaj dio ulice kao da je proklet pa ga UVIJEK zaobilaze, sve okolne ulice su već odavno urađene a Arapova od broja 1 do 17 neće vjerovatno NIKAD.
Tako je bilo i sa asfaltiranjem prošle godine kad su se iz općine hvalili da su ovu ulicu asfaltirali, pa još na stranici općine postavili i slike (ali neke druge ulice), a zakrpili su samo nekoliko rupa.
Inače u ovoj ulici je prilično frekventan saobraćaj.

A da li će Hadžibajrić dobiti ponovo glasove u ovoj ulici, to ostaje da se vidi.

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
Been thanked: 3 times

#2 Re: U Arapovoj ponovo izradili građane

Post by PipiDugaDevetka » 16/11/2011 10:25

Otkako su osnovne škole bivale farbane i krečene izvana i iznutra po x puta u par godina, sistem prevare je razotkriven. Samo ne znam zašto se krije sistem sprječavanja ovakvih pojava.

Čini mi se da je Behmen najavio novo jubilarno popločavanje Ulice Sarači.
Dogorjeće krediti do nokata kad-tad! Ima da budemo grčka, samo što neće biti njemačke da pomogne. Daj bože da opet otpočnu slati humanitarnu pomoć da dužni narod preživi.

Post Reply