trg USA u Sa

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
King Kikapu
Posts: 1162
Joined: 11/08/2005 09:56
Location: hrasno brdo

#1 trg USA u Sa

Post by King Kikapu »

da li je prijedlog Denisa Zvizdica da se jedan od centralnih gradskih trgova imenuje kao 'Trg USA' istinska zahvalnost ili istinsko ulizivanje?
Panasonic
Posts: 1299
Joined: 22/07/2004 22:39
Location: Sarajevo

#2

Post by Panasonic »

Pa ima austrijski trg sad hoce jos i americki? Neka neki trg u Washingtonu imenuju kao Trg BiH :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3 Re: trg USA u Sa

Post by mIRCerka »

King Kikapu wrote:da li je prijedlog Denisa Zvizdica da se jedan od centralnih gradskih trgova imenuje kao 'Trg USA' istinska zahvalnost ili istinsko ulizivanje?
nije je ulizivanje, nit je zahvalnost...u pitanju je obicni supljak....
od silnih problema on odlucio da se uoci 11 sept zahvali amerikancima i da da trgu ime po USA....
a ne pita KO CE PLATITI IZMJENU PLOCA (pa sve da je ploca marka) i KO CE PLATITI IZMJENE PECATA FIRMI I USTANOVA koje se nalaze na trgu koji bi mogao dobiti to mjesto...
zamisli da se Trg BiH (adresa zajednickih institucija) preimenuje u trg sunca i mjeseca, i onda svi pecati na lomacu, placaj nove pecate...
a nece ih Zvizdic platiti.... :x
BoLESt
Posts: 19
Joined: 04/06/2004 17:17

#4

Post by BoLESt »

"jedan od centralnih gradskih trgova "

pa dajte molim vas... pa mi uopste nemammo trg kakav svi veliki gradovi imaju, ovo je smijesno... mozda bi bilo bolje da sruse onu robnu kucu i naprave tu trg, spoje sa parkusom... mislim... ne znam... kakav je ovo glavni grad bez trga :x

ma, da , svaki put zaboravim da je Sarajevo jedno veliko selo, ustvari, malo selo koje tezi ka... mahh :-x
User avatar
Qler
Posts: 23721
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#5

Post by Qler »

BoLESt wrote:"jedan od centralnih gradskih trgova "

pa dajte molim vas... pa mi uopste nemammo trg kakav svi veliki gradovi imaju, ovo je smijesno... mozda bi bilo bolje da sruse onu robnu kucu i naprave tu trg, spoje sa parkusom... mislim... ne znam... kakav je ovo glavni grad bez trga :x

ma, da , svaki put zaboravim da je Sarajevo jedno veliko selo, ustvari, malo selo koje tezi ka... mahh :-x
u redu je gradjaninu :x :roll:
BoLESt
Posts: 19
Joined: 04/06/2004 17:17

#6

Post by BoLESt »

ma nije, spavala sam glavom okrenutom sjever-istok i ustala na lijevu nogu... ispricavam se :D
Post Reply