Treba mi nesto jace od sna..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

car-x

Treba mi nesto jace od sna..

Post by car-x » 02/10/2006 10:37

..da me uspava tisucu godina..

bio jednom jedan hit od vise nepostojece zupanjske grupe opca opasnost. i nekako mi se cini da bi mi taj hiljadugodisnji san itekako dobro sjeo.. da se probudim u BiH bez kretena, nacionalista, idiota, fasista, itd..

elem, sta ima kod vas u ovo prvo postizborno jutro.. meni je pun kurac price o procentima, prijetnjama, pobjedama i porazima, pa bi rado da pricam o normalnim stvarima, koliko god je to moguce u danasnje vrijeme.

kad sam vec kod snova. sanjo sam pravo cudan san. vozio sam se sa dzonijem u autu, i reko mi je da ne treba da budem tersav i iskljuciv i da malo poradim na sebi.

ja se probudio i zamislio. mozda poslusam dzonija. ;)

p.s. digitalnim potpisom garantujem da sam prije sanjanja pomenutog sna u krevet otisao bistre glave (trijezan, clean), jedino sam nekih 3 sata prije polaska na pocinak negdje oko austrijsko-slovenske granice glabao rebarca jagnjetine sa obronaka majevice, ali sumnjam da je to moglo izazvati neka oozbiljnija halucinogena stanja.

Mahalac

Post by Mahalac » 02/10/2006 10:43

Situacija vrlo slicna tvojoj samo sto sada definitivno vidim da ce mo glagol "glabanje" koji ti eto koristis za janjeca rebarca :) upraznjavati mnooooogo cesce i u mnogim drugim situacijama....

100% :( .....UN FUCKEN BELEIVEABLE....

Kwaheri

Post by Kwaheri » 02/10/2006 10:46

:D dobra pjesma, al im je spot bio kriza :D

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 10:56

zena wrote::D dobra pjesma, al im je spot bio kriza :D

mozes mislit, nikad nisam gledo spot.. ali sam ih kamaru puta gledo uzivo, posto je srebrenik blizu zupanje, a ima i taj neki rokerski hard-core, pa su pero i kompanija pocesto dolazili u silver.. a vala i mi smo pocesto isli u zupanju, i na kojekakve motorijade gdje su oni svirali..

za njih mi je bas zao sto su se raspali.. pravo dobar sound..

@mahalac, mozes mislit da u nasem domacem rjecniku na stranici moje mahali nismo imali glagol glabati.. ;) upravo sam ga unio.. hehe.. tek treci post, a vec konstruktivni rezultati. tako ja zamisljam napredak.. ;)

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 02/10/2006 10:59

car se fura na trnoruzicu hihihihi

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:00

zmijaIzmaj wrote:car se fura na trnoruzicu hihihihi

ma kakvi.. nikad se nisam lozio na anemicne djeve, bez obzira na gabarite..

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 02/10/2006 11:02

snjeguljica je bila anemicna ko snijeg...trnoruzica je spavala tisucu godina :D

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:04

zmijaIzmaj wrote:snjeguljica je bila anemicna ko snijeg...trnoruzica je spavala tisucu godina :D

daj ba, ako sam ista guto, onda su to one bajke u slici. naravno da je snjeguljica bila bijela ko snijeg, ali mislis li ti da je trnoruzica poslije tisucu godina ustala rumenih obraza ko da je citav zivot samo jela sir i kajmak sa vlasica i udisala cisti zrak maglica i volujka? come on?

garantujem ti da se u najmanju ruku probudila bijela ko krec, atrofiranih misica i zadahom kakav se rijetko srece van nasih prostora..

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 02/10/2006 11:08

a ti bi da spavas hiljadu godina cccc :D

ali ako vaec hoces, nadji telo-vreteno i nabodi se :D

Sarafcina

Post by Sarafcina » 02/10/2006 11:08

car-x wrote:
zmijaIzmaj wrote:snjeguljica je bila anemicna ko snijeg...trnoruzica je spavala tisucu godina :D

daj ba, ako sam ista guto, onda su to one bajke u slici. naravno da je snjeguljica bila bijela ko snijeg, ali mislis li ti da je trnoruzica poslije tisucu godina ustala rumenih obraza ko da je citav zivot samo jela sir i kajmak sa vlasica i udisala cisti zrak maglica i volujka? come on?

garantujem ti da se u najmanju ruku probudila bijela ko krec, atrofiranih misica i zadahom kakav se rijetko srece van nasih prostora..

vi ste fakat bili mali kada ste to citali ;)...kao da je bitan izgled. A poenta i simbolika.... za omladince :)

kako ne vidite da u trnoruzici, cekanju.... i princu ... ima simbolike ;) :P

Kwaheri

Post by Kwaheri » 02/10/2006 11:13

car-x wrote:

zgadi mi bajku... :( nalet te ne bilo...

:D nego, nisam ih gledala uzivo, zupanju sam vidjela jedino u prelasku granice, a i to rijetko... al su oni u taj vakat na tom spotu imali dobar vokal i praaaaaaavo lude kosulje, tzv. mozartice, jesu li u tom nastupali i uzivo? e ako jesu sad mi zao...

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:13

zmijaIzmaj wrote:a ti bi da spavas hiljadu godina cccc :D

da li spavanje ili neka druga metoda, sasvim je svejedno.. rado bi da se prikljucim safetu zecu u onoj njegovoj o normalnoj BiH.. to je jedina motivacija.. a pjesma je sama po sebi dobra, pa jos i taj off-set od tisucu godina, poslije kojeg valjda vise ne bi bilo nacionalizma..

a nije ti to lose za nabadanje i telo-vreteno.. ;)

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:20

zena wrote: :D nego, nisam ih gledala uzivo, zupanju sam vidjela jedino u prelasku granice, a i to rijetko... al su oni u taj vakat na tom spotu imali dobar vokal i praaaaaaavo lude kosulje, tzv. mozartice, jesu li u tom nastupali i uzivo? e ako jesu sad mi zao...

hm.. nisu bas dolazili u kosuljama.. obicno su to bile one "panzer-majice" (one bez rukava) i poneka kozna narukvica.. valjda po nekom rokerskom stereotipu..

nego, zeno, imas li neku muzicku glede opce?

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:29

Sarafcina wrote:vi ste fakat bili mali kada ste to citali ;)...kao da je bitan izgled. A poenta i simbolika.... za omladince :)

kako ne vidite da u trnoruzici, cekanju.... i princu ... ima simbolike ;) :P

ne, eto, u srednjoj skoli sam izucavo bajke u slici... ja sta nego mlad.. ko bi jos naucio onih osam malih knjiga "bajke u slici" napamet u 4.oj godini zivota.. ;)

a sto se simbolike tice, naravno da je ima.. nema seksa prije braka.. hehehe..

Kwaheri

Post by Kwaheri » 02/10/2006 11:30

car-x wrote:
zena wrote: :D nego, nisam ih gledala uzivo, zupanju sam vidjela jedino u prelasku granice, a i to rijetko... al su oni u taj vakat na tom spotu imali dobar vokal i praaaaaaavo lude kosulje, tzv. mozartice, jesu li u tom nastupali i uzivo? e ako jesu sad mi zao...

hm.. nisu bas dolazili u kosuljama.. obicno su to bile one "panzer-majice" (one bez rukava) i poneka kozna narukvica.. valjda po nekom rokerskom stereotipu..

nego, zeno, imas li neku muzicku glede opce?

ha ja...ja sam bash bila pomislila (tada) evo nashih rokera bez koznih rukavica :D bash su mi bili cool

Imam li muzicku (zelju) glede opce (situacije)?

U glavi mi samo Dusko Dugousko kako visi na mjesecu s onim "vadite me odavdeeeeee"... al posto postim... nek bude :D "I Will Survive" by R.E.M.
:D

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:46

zeno, pa vise sam mislio na neku muzicku glede opce opasnosti.. za REM nisam u mudu, ali zato na spomen duska dugoska (oli ti zekoslava mrkve kod zapadnih susjeda - pitam se samo kako mu zeleni bosnjani nisu dali neko patriotskije ime, npr uhati husejn ili tako nesto) imam nesto za tebe..

RASMC - Dusko Dugosko (ca. 2.1 MB)

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 11:54

evo jos jedne dobre (nako, za slomljena srca koja se lijece dobrim rock-om):

Opća Opasnost - (Ruski Rulet, 1997) - Grad

Na mome nebu je tvoje ime
Zvijezda sto tone u tamnu noc
Sam u samoci ko krik u noci
Hodam tisinom, svojom pustinjom

Nocas cu grad obojati
Bojama srca slomljenog
Nocas cu sve svoje radosti
Prodati andjelu nesretnom

Nemas me vise u svojoj dusi
Ne spavam vise u tvom snu
Bjezim ko sjena od samog sebe
Hladno je vjeruj mi dole na dnu

ibrik

Post by ibrik » 02/10/2006 11:59

@car-x

Mora da si onda dolazio i u Orasje u Hard Rock Caffe jer su i tamo nastupali i to cak mislim u nekoliko navrata...nije losa grupa...

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 12:01

ibrik wrote:@car-x

Mora da si onda dolazio i u Orasje u Hard Rock Caffe jer su i tamo nastupali i to cak mislim u nekoliko navrata...nije losa grupa...

ne znam je li se zvao hard rock caffe ali smo pocesto bili u nekoj kafani u orasju gdje se skupljaju rokeri, a vala i na motorijadi skoro pa svake godine.. brat jos uvijek redovno posjecuje motorijadu u orasju, a ja nisam bio, hm, mislim da je bruno langer taj put gostovo (ima par godina).. ili je to bilo mozda u brckom.. hm.. nisam vise siguran..

Kwaheri

Post by Kwaheri » 02/10/2006 12:03

car-x wrote:zeno, pa vise sam mislio na neku muzicku glede opce opasnosti.. za REM nisam u mudu, ali zato na spomen duska dugoska (oli ti zekoslava mrkve kod zapadnih susjeda - pitam se samo kako mu zeleni bosnjani nisu dali neko patriotskije ime, npr uhati husejn ili tako nesto) imam nesto za tebe..

RASMC - Dusko Dugosko (ca. 2.1 MB)

..."cudim se tvome hobiju,u CG takve ljude salju na robiju..." :D

od OO ako imash postavi " bili smo jednom najbolji.. ili kako ono jednom kad noc ukrade...." ili bash ovu "jace od sna" :) bila bih zahvalna josh jednom,.... ili ima ona jedna... "reci mi dal tugujesh dok gledash more ..."

e sad...trebam kupit album :D

Hvala ipak ;)

flora.sa

Post by flora.sa » 02/10/2006 12:05

a ja...

necu da zivim hiljadu godina

hocu sad i hocu sve... :D :D

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 12:10

zena wrote:od OO ako imash postavi " bili smo jednom najbolji.. ili kako ono jednom kad noc ukrade...." ili bash ovu "jace od sna" :) bila bih zahvalna josh jednom,.... ili ima ona jedna... "reci mi dal tugujesh dok gledash more ..."

e sad...trebam kupit album :D

Hvala ipak ;)

e to su ipak zelje:

Jednom kad noc..

Treba mi nesto jace od sna

i meni jedna od najdrazih:

Nebo

mala-i

Post by mala-i » 02/10/2006 12:33

kad već pitaš šta ima predizborno jutro...bila su tri uboda injekcijom u usta i dva sata na zubarskoj stolici...

car-x

Post by car-x » 02/10/2006 12:35

mala-i wrote:kad već pitaš šta ima predizborno jutro...bila su tri uboda injekcijom u usta i dva sata na zubarskoj stolici...

veselo.. uhh.. kad smo vec kod tog.. valja mi napraviti termin kod koznog.. jedan mi mladez mijenja boju, a to mi nije veselo nikako..

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 02/10/2006 12:35

flora.sa wrote:

a ja...

necu da zivim hiljadu godina

hocu sad i hocu sve... :D :D

jedan poziv menja sve :D

Post Reply