Traziti doktora cim nesto krene po zlu?

Sve o zdravlju...
Post Reply
Rosey

Traziti doktora cim nesto krene po zlu?

Post by Rosey » 17/09/2011 16:12

Desava se da u zadnje vrijeme da sam pod velikim stresom, i jako sam uznemirila zeludac. Povracanje se tkd postepeno javljalo jer provodim dosta vremena za kompjuterom i stvara mi se veliki pritisak . Cijelu noc nisam sklopila oci, intenzivno povracanje me je dovelo do ludila.. I sad cim nesto krene po zlu kada je u pitanju zdravlje u meni se probudi neki strah i tesko se mogu nakaniti doktoru. Da li je uvijek potrebno javiti se doktoru ili postoji drugi nacin lijecenja? Tkd me zanima da li vi prvo trazite doktora ili se pokusavate sami lijeciti, pomocu cajeva itd? :(

ladacoko

Re: Traziti doktora cim nesto krene po zlu?

Post by ladacoko » 17/09/2011 16:33

obrati se doktoru

Alen___

Post by Alen___ » 17/09/2011 16:38

Rosey wrote:Desava se da u zadnje vrijeme da sam pod velikim stresom, i jako sam uznemirila zeludac. Povracanje se tkd postepeno javljalo jer provodim dosta vremena za kompjuterom i stvara mi se veliki pritisak . Cijelu noc nisam sklopila oci, intenzivno povracanje me je dovelo do ludila.. I sad cim nesto krene po zlu kada je u pitanju zdravlje u meni se probudi neki strah i tesko se mogu nakaniti doktoru. Da li je uvijek potrebno javiti se doktoru ili postoji drugi nacin lijecenja? Tkd me zanima da li vi prvo trazite doktora ili se pokusavate sami lijeciti, pomocu cajeva itd? :(

nadji kakvog rasnog muskarca i nece biti problema. vjeruj mi

male_okice

Post by male_okice » 19/09/2011 15:17

Rosey wrote:Desava se da u zadnje vrijeme da sam pod velikim stresom, i jako sam uznemirila zeludac. Povracanje se tkd postepeno javljalo jer provodim dosta vremena za kompjuterom i stvara mi se veliki pritisak . Cijelu noc nisam sklopila oci, intenzivno povracanje me je dovelo do ludila.. I sad cim nesto krene po zlu kada je u pitanju zdravlje u meni se probudi neki strah i tesko se mogu nakaniti doktoru. Da li je uvijek potrebno javiti se doktoru ili postoji drugi nacin lijecenja? Tkd me zanima da li vi prvo trazite doktora ili se pokusavate sami lijeciti, pomocu cajeva itd? :(

a da se javis mozda prvo psihijatru. Ne razumijem otkud takvo zaziranje od doktora i kakvo narodno lijecenje? Povracas gubis tecnost gubis elektrolite znas li kako to zna biti opasno...i mi se cudimo zasto nam umiru ljudi odjednom sa 30+ godina a bolilo ga ovo ono a on nikad doktoru hajd proci ce i onda kad ga strefi srcani mozdani ovo ono pita se otkud a simptoma bilo 300. Pamet u glavi idi doktoru reci u cemu je problem uradices nalaze (jer to moras zato sto koliko god ko bio dobar doktor on ne moze da automatski zna cim te vidi sta ti je bez da vidi nalaze), dobijes lijekove i problem rjesen...nemoj cekati dok ti se ne razvije cir ili jos nesto gore...idi doktoru!!!!!!!!!!!!!!!

alica.k
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by alica.k » 19/09/2011 15:33

ja sam uvijek za to da se ide doktoru na prvi znak tegoba...ja sam odma mirnija kad odem doktoru. treba bit odgovoran prema svom zdravlju.

Post Reply