TONY CETINSKI

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
Post Reply
live_the_life

TONY CETINSKI

Post by live_the_life » 08/08/2006 19:21

On je fakat najbolji. Svaka mu cast i sa slomljenom nogom je napravio pravi show. Nema njemu niko ravan. Pravo je sladak bio... On je jedini koji zna stimung napraviti, za mene je ovo najbolji koncert do sada a nevjerujem da ce biti boljeg. Jedina prava stvar koja se desila na ovom festivalu!
Cujem da je TONI u Cocu bio poslije koncerta i da je policija dolazila i naredila da se ugasi muzika????. Joooooj uzasa gdje mi zivimo. Mozete li zamisliti sta ovi gosti o nasem gradu misle.... :x Ovo samo ima u Gorazdu

Baba_Droga

Re: TONY CETINSKI

Post by Baba_Droga » 08/08/2006 19:59

live_the_life wrote:Cujem da je TONI u Cocu bio poslije koncerta i da je policija dolazila i naredila da se ugasi muzika????. Joooooj uzasa gdje mi zivimo. Mozete li zamisliti sta ovi gosti o nasem gradu misle.... :x Ovo samo ima u Gorazdu

Sta li ce sada "ovi gosti" da misle o tebi nakon glupog komentara!!!

P.S. I tek onako usput da ti kazem da je bilo 5 sati ujutru kada je policija lijepo i ljubazno zamolila da se stisa muzika ....a zakon je zakon...pa i kad je Toni u pitanju :-)

burekodsira
Has thanked: 4 times

Post by burekodsira » 09/08/2006 00:20

Spektakularan nastup Tonija Cetinskog
Sedma noć goraždanskog Festivala prijateljstva na centralnoj bini pred Gradskom dvoranom protekla je u znaku pop i rok muzike ali i hard roka i heavy metala.
Vrijeme do ponoći ispunili su odlični nastupi goraždanskog benda „Impact“, zatim grupe „The Schist Surfers“ iz Francuske, a atmosferu je potom zagrijala svirka grupe „Dubioza kolektiv“ koja je po drugi put priredila sjajan provod na festivalu.

No pravi spektakl nastao je pola sata iza ponoći kada je nekoliko hiljada fanova strpljivo čekajući, burom aplauza i emocija pozdravilo nenadmašnu hrvatsku zvijezdu večeri Tonija Cetinskog koji je, iako s povrijeđenom nogom usljed nedavnog udesa i vidno hramajući, na scenu izašao u svom stilu i doživio buru ovacija praćenih čak i suzama.

Uz stare i nove pjesme ovaj neumorni vrhunski muzičar i zabavljač priredio je Goraždanima i svim ostalim posjetiocima festivala noć za pamćenje te je po ocjeni publike, koja je pjevala od prve do posljednje pjesme, sinoćnja bila definitivno jedna od najboljih u dosadašnjem dijelu Festivala.

Nastup Tonija i njegovog fenomenalnog pratećeg benda trajao je do tri sata ujutro, pa i nakon toga kada ih je publika, koja je neumorno tražila još, ponovo vratila na scenu.

„Bilo je uistinu fantastično, pa čak i bolje nego kada sam bio prošli put ovdje mada smo se i tada sjajno proveli. Prepun sam emocija jer kada se uvjerite da pjesme traju 15 godina i ljudi žive i zaljubljuju se uz njih, kako drugačije da nastupam. Ne želim glumiti nešto što nisam i na svim koncertima se dajem maksimalno, pa tako i mojim Goraždanima“ – izjavio je Toni neposredno nakon silaska sa scene da bi vidno raspoložen udovoljio brojnim fanovima koji su željeli autograme i fotografije za uspomenu.

FENA
08/08/2006 19:10

http://www.sarajevo-x.com/clanak/060808028

hool

Post by hool » 09/08/2006 00:26

Ebote ne mogu da vjerujem da se ljudi loze na jednog Tonija
Kojeg u Hrvatskoj niko vise ne zeli ni da gleda ni da slusa
I sad odjednom Toni obozava Bosnu i Hercegovinu i pravi koncerte za nas
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :x

live_the_life

Post by live_the_life » 09/08/2006 10:30

Baba_Droga wrote:
live_the_life wrote:Cujem da je TONI u Cocu bio poslije koncerta i da je policija dolazila i naredila da se ugasi muzika????. Joooooj uzasa gdje mi zivimo. Mozete li zamisliti sta ovi gosti o nasem gradu misle.... :x Ovo samo ima u Gorazdu

Sta li ce sada "ovi gosti" da misle o tebi nakon glupog komentara!!!

P.S. I tek onako usput da ti kazem da je bilo 5 sati ujutru kada je policija lijepo i ljubazno zamolila da se stisa muzika ....a zakon je zakon...pa i kad je Toni u pitanju :-)

E znas koliko me interesuje ko i sta ce da misli o meni... bitno je da si se ti nasla da branis policiju :lol:
Koliko godina imas??????pa ti je ova situacija u Gorazdu OK?

live_the_life

Post by live_the_life » 09/08/2006 10:33

hool wrote:Ebote ne mogu da vjerujem da se ljudi loze na jednog Tonija
Kojeg u Hrvatskoj niko vise ne zeli ni da gleda ni da slusa
I sad odjednom Toni obozava Bosnu i Hercegovinu i pravi koncerte za nas
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :x

Ne interesuje me ko ga voli ili ko ne, pjesme su mu OK i meni se pravo svidja, a nastup je bio spektakularan

kolega

Post by kolega » 09/08/2006 10:49

...
Last edited by kolega on 03/09/2008 09:41, edited 1 time in total.

Loading...

Post by Loading... » 09/08/2006 11:08

Ama ja ga nikad i neslušam niti ću ga slušati, ali LIVE nastup mu je bio extra. Volio bih i ja da onako mogu da pjevam operu. Orilo bi se Goražde.

Post Reply