Tomislav Nikolic::"Strajk gladju i zedju"

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
.Irfan.

Tomislav Nikolic::"Strajk gladju i zedju"

Post by .Irfan. » 21/04/2011 12:41

Je li prati neko ovu farsu u Srbiji sto se desava ovih dana? Umirem od smijeha svaki put kad gledam B92, pravi cirkus od drzave (nije da smo mi bolji).

Image

A najbolje je kad "trehaju" jedni druge: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fo ... dreka.html :lol:

black
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Tomislav Nikolic::"Strajk gladju i zedju"

Post by black » 21/04/2011 12:53

Fućka mi se za vaš Trange-Frange Cirkus!
Tibor Jóna / 18.04.2011.

Pokusacu da budem apsolutno jasan na samom pocetku - a pisem ovo u svoj svojoj hirscanskoj samilosti - sto se mene tice Tomislav Nikolic moze sve sta god hoce. Da se dehidrira, da se hidrira, da umre, da postane tramvaj, da se skine go i trci po terazijama, da nauci esperanto.... A sa njim ibidem i ostali iz tzv. politicke elite. Sto bi u Baleticevom "Balkan Expressu" rekao Bora Todorovic - u liku Pika - Ovo nije moj rat!

Tacnije, mi mozda delimo fizicki prostor (sto spletom istorijsko-geografskih okolnosti, sto mojom gluposcu i naivnoscu), ali pravno, te gledano po jednakosti u sansama za normalan zivot - ja i vi delimo ne dva univerzuma, nego dve dimenzije.

Prokleta je zemlja u kojoj su alternative CMS Dulicu - Milanka Karic, Mladjanu Dinkicu - Aleksandar Vulin, a Milutinu Mrkonjicu - Mahatma Ilic - Velja. Prokleta. Tu vise cak i teorija manjeg zla postaje besmislena. Tj. ne umem da objasnim kako je Dulic (recimo) ili njegov brat blizanac Milosavljevic manje zlo od Milanke.

Vi gospodo zivite u svom svetu, za mene i za vas ne vaze ista pravila, vi mozete sve, ja sustinski manje. Zakon se jednako tumaci u vasem, a drugojako u mom slucaju. Vi za 20 godina bavljenja politikom mozete da si kupite stan od 300 kvadrata (skroman dom po modelu marijane mateus)... Itd. itd. itd. Od drzave ste napravili iskljucivo Vasu Stvar, Vasu Stvar koja vama poklanja placeve, zaposljava klijente vasih politickih i zlocinackih udruzenja koja nam plasirate kao stranke, nabacuje poslove vasim i firmama vase familije, oprasta kazne vasoj deci i vasim pevaljkama, precutkuje vase kofere, zabashuruje vase malverzacije...

Ti strajkujes zedju i gladju da bi kakav Vucic prodavao Minute umesto Shapera, da bi neka Jorgovanka useljavala luksuzne nekretnine po Novom Beogradu umesto Mladjana... To nije moj rat, Tomislave, Borise, Olivere...

Stoga da li ce Toma da umre ili ne, da li ce recimo Slobodan Milosavljevic ili Dragan Djilas za njim, sta ce biti sa Mladjanom Dinkicem, Vericom Kalanovic ili kojim god od te vase kaste, fućka mi se. fu-ćka-mi-se.

Sve sto se vama dogadja i sve sto vi izvodite dotice se samo i iskljucivo vas - u smislu eventualnog boljitka. Kao sto se vama fućka sto se iz Srbije bezi umal pa kao iz Istocnog Berlina, fućka se i meni sto ces ti da umres ili neces. Umri, zivi, pij vode, nemoj da pijes vode, upucaj se - fućka mi se. Fućka mi se iza tvog milolikog najboljeg pajtasa u ciklama dzemperu koji vezba da postane ilustracija za unos "Empatican pogled" u La Rouse Enciklopediji - jednostavno mi se fućka. Ne znam da li vise strepim danas, od vasih empaticnih faca, ili sam vise strepeo onomad kad ste , o cuda opet vas dvojica - ti i tvoj empatoliki prijatelj u ciklama dzemperu - delili sendvice ili "razmenjivali" imovinu u po Sremu.

Kao sto se tebi Tomislave, Borise, Mladjane u 300 kvadrata fućka kad se u ocaju zakuca ekserom o ruku za sto, kao sto se tebi Tomislave, Aleksandre, Ivice ili Jeleno Trivan fućka kada fendluju i izbacuju porodice iz kuca jer se nemaju da plate racune... a nema se jer ste drzavnim novcem finansirali izvlacenje siledzija po belom svetu ili ste Zorici Tomic placali vile po Parizu... jer je drzavna korupcija u zdravstvu vredna pola milijarde evra.... jer ste Vrhovnom Dobitniku Tranzicije i do skora Nacionalnom Bakalinu poklanjali sve usta je prsticem upro... isto se tako meni fućka da li će da vas izjedu psine po parkinzima Skupstine od koje ste napravili cirkus, sa sve gardom i horom ili ce te da se samoubijte nepijenjem i nejedenjem.... fućka mi se. Kao sto se tebe Tomislave fućka ko su Peca, Vlada, Pedja, Jelena, Vladana, Natalija, Viorel i gde su oni danas - tako se i meni brate u Hristu Tomislave, Borise, Ivice fućka hoćeš li ti da piješ ili ne.

Ne intersuje me niko Tomislave koga ne interesuje gde su ti ljudi i kako da se oni vrate. Tacnije, i pogadjas sto posto, fućka mi se!

Da se razumemo .... Ja ocu moje drugare da se vrate nazad... Oma!

nekako mi se zbog vas ekipo iz luksuznih stanova proredila moja ekipa - ako me razumes Tomislave, Borise, Mladjane, Slavice, Mrko, Krko... visenas je na skajpu nego u kafani ako me pratis ...

....i ako ce te vi sad svi da skapate (sami od sebe) da bi se oni vratili .... Pa skapavajte braco na kamare... Ubijajte se zedju, gladju, gluposcu cime god hocete. Upucavajte se, bacajte sa mostova, balkona, pilona... Sa cega kod hocete... Ili nemojte. Fućka mi se. Ja bi samo da vidim poneko sretno i zaposleno lice u mom okruzenju koje nije preko skajpa iz neke Norveske. Ja ne bih da te gledam kako me polumrtvo gledas jer zelis da mi umesto Dragina uvalis Ilica da me jase.

A dok je vas tu gde ste to izvestno nece biti moguce. Umri Tomislave, ili nemoj. Pij Tomislave ili nemoj. Poseti ga Borise ili nemoj. Feniraj se Jelena ili nemoj. Regionalizuj Mladjane ili nemoj... Fućka mi se.

Ja hocu revoluciju. I sve vas daleko od sebe.

Zive ili mrtve. Hidrirane ili dehidrirane. U zelji da verujete ili ne...

...Fućka mi se. Fućka. Fuck ...

...off.

Black swan

Post by Black swan » 21/04/2011 12:54

izdrži do kraja :D

yellow cat

Post by yellow cat » 21/04/2011 12:59

komi wrote:izdrži do kraja :D

:thumbup:

Edit: eno ga, naj'o se. :-) :-)

Sarajevski_Marlboro

Post by Sarajevski_Marlboro » 21/04/2011 14:00

Štrajkuje glađu a infuziju dere :lol:

JThomas
Been thanked: 46 times

Post by JThomas » 21/04/2011 14:05

u principu nikome ne želim smrt, ali ovdje sam jako, jako blizu...

JThomas

Post by JThomas » 21/04/2011 14:06

ma nisam blizu...dabogda skap'o, eto!

madner
Has thanked: 3 times
Been thanked: 16 times

Post by madner » 21/04/2011 14:08

Prekino je strajk zedju. Rakija ljuta ga ceka :D

Bloo
Globalna šefica
Has thanked: 44 times
Been thanked: 80 times

Post by Bloo » 21/04/2011 14:09

madner wrote:Prekino je strajk zedju. Rakija ljuta ga ceka :D

pa morao se pricestiti co'ek :)

JThomas

Post by JThomas » 21/04/2011 14:11

eh sad muke ljute, kako piti rakiju a ne meziti...?

atko

Post by atko » 21/04/2011 14:14

Istraj Niki istrajjjj :D

.Irfan.

Post by .Irfan. » 21/04/2011 14:26

Na primedbu novinara da je on prvi ubedio Nikolića da uzme nešto na usta i pitanje da li to znači da je time prekinuo štrajk, sveštenik je odgovorio da je Nikolić vernik, a da on ne može da govori o tome da li to znači da je prekinuo štrajk.

"To ne mogu da vam kažem, to je telo i krv Hristova. To je nešto drugo od jela", rekao je sveštenik odgovarajući na pitanje da li uzimanje hleba i vina na usta znači prekid štrajka.

bozesakloniisacuvaj :run:

BiH-x

Post by BiH-x » 21/04/2011 14:31

Cirkus

vade_mecum

Post by vade_mecum » 21/04/2011 14:39

posto strajk gladju i zedju provjereno ne funkcionise predalzem strajk nedisanjem :D

ima´l_zime_Marinko

Post by ima´l_zime_Marinko » 21/04/2011 14:41

Što bi rekli stari ljudi ˝ Pišaj ga˝ :D

AliceInChains

Post by AliceInChains » 21/04/2011 14:43

.Irfan. wrote:Na primedbu novinara da je on prvi ubedio Nikolića da uzme nešto na usta i pitanje da li to znači da je time prekinuo štrajk, sveštenik je odgovorio da je Nikolić vernik, a da on ne može da govori o tome da li to znači da je prekinuo štrajk.

"To ne mogu da vam kažem, to je telo i krv Hristova. To je nešto drugo od jela", rekao je sveštenik odgovarajući na pitanje da li uzimanje hleba i vina na usta znači prekid štrajka.

To ti je Srpska junacina sa principima :mrgreen:....simbol antifasistickih SrboCetnika. :mrgreen: Ne, ne ljudi....Srbija je ipak jedna drzava :mrgreen: ......i ako nam to sad ne lici bas tako :mrgreen:

Da je Srbija imalo normalna drzava, nebi oni tamo lajali na Zukorlica, nego na ovog bijednog "svestenika" i njemu slicne UBICE zdravog razuma :mrgreen:

Ddur

Post by Ddur » 22/04/2011 02:20

Taj narod je naprosto rođen da mitinguje i za vanredna stanja...

A mi...mi smo druga krajnost...ja ne znam šta bi u ovoj državi trebalo da se desi, pa da se digne više od 5000 ljudi na neki protest...
sve, samo nikada te zlatne sredine...

hercegovac_pravi

Post by hercegovac_pravi » 22/04/2011 08:07

AliceInChains wrote:
.Irfan. wrote:Na primedbu novinara da je on prvi ubedio Nikolića da uzme nešto na usta i pitanje da li to znači da je time prekinuo štrajk, sveštenik je odgovorio da je Nikolić vernik, a da on ne može da govori o tome da li to znači da je prekinuo štrajk.

To ti je Srpska junacina sa principima :mrgreen:....simbol antifasistickih SrboCetnika. :mrgreen: Ne, ne ljudi....Srbija je ipak jedna drzava :mrgreen: ......i ako nam to sad ne lici bas tako :mrgreen:

Da je Srbija imalo normalna drzava, nebi oni tamo lajali na Zukorlica, nego na ovog bijednog "svestenika" i njemu slicne UBICE zdravog razuma :mrgreen:

Tu nit ima junaka nit ima principa...

Agic Nurija

Post by Agic Nurija » 22/04/2011 09:55

Je li to onaj nesretni Toma koji je ušao u historiju kao nepoznati kralj SRPSKOHRVATSKE REPUBLIKE KRAJINE ili je to samo aluzija na srpskohrvatsko junaštvo - na silu, pa makar i glavu bezveze izgubio!

Rottweiler

Post by Rottweiler » 22/04/2011 11:15

Trebali bi mi u Sarajevu da napravimo skup podrske Tomi, da nas se iskupi bar jednu 10000 sa transparentima
"Izdrzi Tomo do kraja"

JThomas

Post by JThomas » 22/04/2011 13:40

da hoće izdržati do kraja, tj. crknuti...

Hemel

Post by Hemel » 22/04/2011 14:31

mogo sam mu dati malo da pocucla...da mu skratim muke

AliceInChains

Post by AliceInChains » 22/04/2011 14:38

Ej, Tomo, ne daj se, ne slusaj na dusmane. Srbija nece imati buducnost, ako crknes :mrgreen: Samo to pojedi tajno pokoji zalogaj....ionako ti je odobreno od duhovitog smeca pravoslavne crkve.
Last edited by AliceInChains on 22/04/2011 14:39, edited 1 time in total.

al_akhisari

Post by al_akhisari » 22/04/2011 14:38

JThomas wrote:ma nisam blizu...dabogda skap'o, eto!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

...a ja, cirkusa braco draga :lol: :lol: :lol: taman pomislis da vecih cirkusanata od ovih nasih nema, kad ono :lol:

Vitez Koja

Post by Vitez Koja » 22/04/2011 14:40

JThomas wrote:ma nisam blizu...dabogda skap'o, eto!

uglavnom, nece skapati od gladi.....

Locked