Tolj iznad rukovodstva KK.Bosna

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#1 Tolj iznad rukovodstva KK.Bosna

Post by urbanagerila »

Ponukan upravo zatvorenom temom na Radiu 202 u vezi utakmice koja je odrzana Mirzi u cast, ne mogu a da se ne zapitam kolika govna mozemo biti i tako olako zaboraviti i ignorisati znacaj legendi kakva je bio Kindje.
1500 ljudi u Skenderiji odalo pocasti "Sportisti milenija" :(
KK Bosna nije ucestvovala u organizaciji :x

Sta je sljedece da zaboravimo sehide ??? Sarajevo stidi se !!! Pa kakvi smo mi ljudi ???

PS- Molim forumase da temu ne razvuku u nekom drugom smijeru
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#2

Post by urbanagerila »

Fakat ne mogu da vjerujem da nikog nije briga ... :?

Da ne ispadnem lud i nastavim pricati sam sa sobom povlacim se u ubjedjenju da smo stvarno vanago !!! :x
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#3

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 11:13, edited 1 time in total.
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#4

Post by DONY »

a sta je to u Bosni "normalno".. :-) ..Zasluzio je da se bar jedna lijepa Sarajevska ulica( dio Titove,bivsa JNA ili dio Obale ili neka druga)zove ulica Mirza Delibasica...
Da je igr'o za Partizan ,garant bi "imao" ulicu u Beogradu... :( :(
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#5

Post by urbanagerila »

Tuzno ali istinito ..... ovo mi dodje kao jos jedna strahovita opomena u kakvom okruzenju zivim .... kakav sam ja optimista ....c c c :-)
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#6

Post by urbanagerila »

DONY wrote:a sta je to u Bosni "normalno".. :-) ..Zasluzio je da se bar jedna lijepa Sarajevska ulica( dio Titove,bivsa JNA ili dio Obale ili neka druga)zove ulica Mirza Delibasica...
Da je igr'o za Partizan ,garant bi "imao" ulicu u Beogradu... :( :(
Normalno je dati ime ulici po majci naseg internacionalnog prvaka u barbutu bez imalo srama ... a legendu ko j...!!! :(
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#7

Post by DonDavudes »

haj ba ne serite
ako se ikoga sjecamo to je mirza
ima cojvjek dvoranu i spomenik (i drazen nije vise u zagrebu dobio)
i pet godina nakon smrti dodje ekipa metuzalema iz reala i mirzinih prijaterlja i tu utakmicu prati 3000 ljudi (vise nego mnoge euroligaske utakmice cibone u zagrebu), a baska sto tv taj dogadjaj prenosi uzivo
mislim sta jos treba uraditi

ps. neka neko pronadje kolumnu zorana cuture u danasnjem Jutarnjem listu
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#8

Post by Svemirski_Jebach »

Nancy Drew wrote:povuci se
na ovom forumu svakako ima deset ljudi koji kontaju o čemu pričaš i koje je briga......a i njih više nije briga......ni za šta.....
upravo tako nancy
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#9

Post by DONY »

DonDavudes wrote:haj ba ne serite
ako se ikoga sjecamo to je mirza
ima cojvjek dvoranu i spomenik (i drazen nije vise u zagrebu dobio)
i pet godina nakon smrti dodje ekipa metuzalema iz reala i mirzinih prijaterlja i tu utakmicu prati 3000 ljudi (vise nego mnoge euroligaske utakmice cibone u zagrebu), a baska sto tv taj dogadjaj prenosi uzivo
mislim sta jos treba uraditi

ps. neka neko pronadje kolumnu zorana cuture u danasnjem Jutarnjem listu

manje"lajanja"....Mirza vrijedi puno vishe... :-) :)
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#10

Post by water »

urbanagerila wrote:Tuzno ali istinito ..... ovo mi dodje kao jos jedna strahovita opomena u kakvom okruzenju zivim .... kakav sam ja optimista ....c c c :-)
nesekriaj se gerilac; mi se sjestimo mirze ovdje svako malo, i siguran sam da je on mali djelic u hiljadama dusa rasutih po bijelom svijetu, ljudi koji su ga voljeli. dobro je da se ista desava, ko to organizuje nije vazno, grad sarajevo bi trebao stati iza toga, ako ne onda je dobro da ima pojedinaca koji nece samo sjediti i laprdati, vec preuzeti inicijativu. Vjeco je kralj.
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#11

Post by urbanagerila »

DonDavudes wrote:haj ba ne serite
ako se ikoga sjecamo to je mirza
ima cojvjek dvoranu i spomenik (i drazen nije vise u zagrebu dobio)
i pet godina nakon smrti dodje ekipa metuzalema iz reala i mirzinih prijaterlja i tu utakmicu prati 3000 ljudi (vise nego mnoge euroligaske utakmice cibone u zagrebu), a baska sto tv taj dogadjaj prenosi uzivo
mislim sta jos treba uraditi

ps. neka neko pronadje kolumnu zorana cuture u danasnjem Jutarnjem listu
Jel ti to branis nekoga ovdje???
Prvo ja stvarno ne znam ko je "Hrvatski sportas milenija" a i da znam siguran sam da ga se maticni klub nebi tako olako odrekao kao sto je to slucaj kod nas. Na svu srecu tekma je organizovana na inicijativu Tolja a odaziv sam po sebi govori o kojoj je velicini rijec...
Drugo: Inicijativu za promjenu imena dvorane je koliko se sjecam inicirao Pecanin (naturalizovani saraj-lija) sto opet govori o ovome o cemu ja pricam.
Trece i najvaznije gdje su bili oni koji su se slikali pored Mirzinog mezara i pravili hvalospjeve kad se trebalo slikati za mahalske medije...

O Bosninoj upravi nebi trosio rijeci da ne psujem :x
Post Reply