tolerancija sovinizma na sarajevo-x forumu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Locked
koop

tolerancija sovinizma na sarajevo-x forumu

Post by koop » 25/10/2006 09:26

Posto se moderatori ne javljaju, a doticni sije li mrznju, i svoje rasisticke /sovinisticke / nacisticke stavove, pisem ovo ne bi li se neko smilovao i banov'o papka.
Kome nije jasno, radi se o tipu pod nickom sarajevo06. U manje od 48 sati, tip je napisao toliko bljuvotina uvrijedljive prirode, a do sada (bar koliko sam ja uspio primjetiti) niti upozorenja od strane moderatora.

Katastrofa, ovako nesto bih ocekivao na bljesku ili slicnim stranicama, ali ne i na sarajevo-x.

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 25/10/2006 09:28

Pa po¹alji im mail ili jednostavno ignori¹i... Sam sa sobom neæe prièati...

MRAVOJED

Post by MRAVOJED » 25/10/2006 09:30

opasnost od sarajlijenulašes nije ništa naspram straha i užasa koji siju banane :D

The Nightwatchman

Post by The Nightwatchman » 25/10/2006 09:42

aaaaajj sajoooo sarajlijooooooooo :-) :-) :-) :-) :-)

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Post by karanana » 25/10/2006 09:55

evo ja ga trazim da vidim sta pise da te je toliko naljutio, ali kroz pretragu ne mogu da nadjem ni njega ni njegove komentare.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 25/10/2006 10:01

Eto ti ga ledo na temi Šta je Sarajlija/Sarajka bez brkova.

Inače, tip samo prosipa fore iza kojih bi se masa ljudi potpisala, na žalost.

Ne vidim razloga da se neko banuje zato što je retardirani šovinist.

Puno je takvih. A možda se i zajebava, jel'.

Liska

Post by Liska » 25/10/2006 10:11

Slozio bih se sa Jimmijem. Nego, po meni je sovinizam i kada procitam da npr. Hrvati i Srbi ne postoje nego su to Bosnjaci katolicke ili pravoslavne vjeroispovijesti. Elem neis! Koop, postoji razlika izmedju komentara na Bljesku i foruma. Forum na bljesku se ne moze svrstati tamo gdje si ga ti svrstao i taj forum nije sovinisticki.

manijak1
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by manijak1 » 25/10/2006 10:12

:oops: Mi levati on pametan :D :D ali ako je pravi Sarajlija :D :D rekao je da se neće više javljati pa sad ako se javi ......ima neki feler :D :D skriveni.

mostarac

Post by mostarac » 25/10/2006 10:43

Liska wrote:Slozio bih se sa Jimmijem. Nego, po meni je sovinizam i kada procitam da npr. Hrvati i Srbi ne postoje nego su to Bosnjaci katolicke ili pravoslavne vjeroispovijesti. Elem neis! Koop, postoji razlika izmedju komentara na Bljesku i foruma. Forum na bljesku se ne moze svrstati tamo gdje si ga ti svrstao i taj forum nije sovinisticki.

necemo se sloziti, ali u dobroj mjeri jeste sovinisticki sa naginjanjem ka fasizmu, nego se slabo prica o politici, pa se ne primjeti na prvi pogled, ali itekako je sovinisticki cim krene rasprava o politici.

Liska

Post by Liska » 25/10/2006 10:48

Dok sam pisao post, u sebi sam mislio garant ce mi mostarac odgovoriti. Sto ti je iskustvo :D ? Znas i sam da tamo ima regularnih likova ali i da na ovom forumu ima likova koji naginu sovinizmu i slicnim stvarima. U tome ne vidim neku bitnu razliku izmedju ovog i bljeskovog foruma. Tu su negdje jer cim se zaguzva krenu vrijedjanja i omalovazavanja citavih naroda, regija i dijelova planeta.

mostarac

Post by mostarac » 25/10/2006 10:51

Liska wrote:Dok sam pisao post, u sebi sam mislio garant ce mi mostarac odgovoriti. Sto ti je iskustvo :D ? Znas i sam da tamo ima regularnih likova ali i da na ovom forumu ima likova koji naginu sovinizmu i slicnim stvarima. U tome ne vidim neku bitnu razliku izmedju ovog i bljeskovog foruma. Tu su negdje jer cim se zaguzva krenu vrijedjanja i omalovazavanja citavih naroda, regija i dijelova planeta.

tu se slazem, ali ovde administracija mnogo bolje i profesionalnije obavlja posao nego na bljesku

koop

Post by koop » 25/10/2006 10:55

greska u nicku, zato ga nisi mogao pronaci, eli evo ti mali best of:

Ja mislim da ste vi gomila primitivaca, glupana i idiota koji su preplavili ovaj forum. Kad se ispucate - imat ćete moje odgovore iako s vama samo treba razgovarati preko mušice nišana.

Vi ste sami sebi kazna. Nakot jedne inferiorne rase (one što je 400 godina okupirala BiH). Samo toliko. I vama će doći kraj i konac.

Mali podli turski orci
Kod mene kada je dernek za više ljudi - ako novi dolaze - odmah na vratima se gledaju dokumenti - pa ako u odjeljku mjesto rođenja ne piše općina Centar Sarajevo, odmah se sa vrata ljubazno vraća vani. Bilo je ljutnje na početku - a sada sami znaju da ne dolaze. Pozivam sve Sarajlije i Sarajke da provedu istu kontrolu na svakom mjestu koje mogu i svima će nam biti bolje.

Naš narod je superioran u odnosu na albanski i nema razloga da se unazađuje asimilacijom. Albanci su srednjestoljetni narod
Albanci su zaostali i primitivni i svi to znaju i vide - sem tebe i tebi sličnih kojima je vjera mozak popila

Pola Sarajeva ima sad šiptarske face - i njihovu masnu crnu kosurinu. Tupa lica i tome sl. I što je najgore misle da su lijepi. Pa kad im hodžetine još nalažu eto cirkusa.

Pravi Bošnjaci su Slaveni i imaju genetsku gadljivost prema Iljirima. Naši preci su ih prvo protjerali u brda i masu pobili pa se ovdje u miru naselili u 7 stoljeću. Štzeta što ih nisu sve potjerali za Gruziju i Azerbejdžan gdje im je mjesto.

Ne volim Srbe, ali kad treba protiv Šiptara, Turaka i Arapa ništa više ne gledam.

Pozdrav našem slavenskom narodu ma koliko nas malo ostalo.

Radujem se danu kada će desne partije doći na vlast (iako su i sadašnje vrlo desne) i kada će doći do "istrage" neeuropljana. Tražit će kada se Europa probudi kao 1941 - 1945 lavore i škafove da otplove iz nje, ali će mnogima biti kasno.

Juce je startovao jos jednu temu, ali jet a izgleda ipak obrisana. Uz postovanje slobode govora, ovo je (bar po meni) prelazenje granice dobrog ukusa. Ako sam jedini koji vidi ovo kao nesto sto se ne bi smjelo tolerisati, fair enough, ja cu se poklopiti, a mali Hitlercic nek nastavi sa svojim bljuvotinama, haman je nekima i zanimljiv.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 25/10/2006 10:59

koop wrote:greska u nicku, zato ga nisi mogao pronaci, eli evo ti mali best of:

Ja mislim da ste vi gomila primitivaca, glupana i idiota koji su preplavili ovaj forum. Kad se ispucate - imat ćete moje odgovore iako s vama samo treba razgovarati preko mušice nišana.

Vi ste sami sebi kazna. Nakot jedne inferiorne rase (one što je 400 godina okupirala BiH). Samo toliko. I vama će doći kraj i konac.

Mali podli turski orci
Kod mene kada je dernek za više ljudi - ako novi dolaze - odmah na vratima se gledaju dokumenti - pa ako u odjeljku mjesto rođenja ne piše općina Centar Sarajevo, odmah se sa vrata ljubazno vraća vani. Bilo je ljutnje na početku - a sada sami znaju da ne dolaze. Pozivam sve Sarajlije i Sarajke da provedu istu kontrolu na svakom mjestu koje mogu i svima će nam biti bolje.

Naš narod je superioran u odnosu na albanski i nema razloga da se unazađuje asimilacijom. Albanci su srednjestoljetni narod
Albanci su zaostali i primitivni i svi to znaju i vide - sem tebe i tebi sličnih kojima je vjera mozak popila

Pola Sarajeva ima sad šiptarske face - i njihovu masnu crnu kosurinu. Tupa lica i tome sl. I što je najgore misle da su lijepi. Pa kad im hodžetine još nalažu eto cirkusa.

Pravi Bošnjaci su Slaveni i imaju genetsku gadljivost prema Iljirima. Naši preci su ih prvo protjerali u brda i masu pobili pa se ovdje u miru naselili u 7 stoljeću. Štzeta što ih nisu sve potjerali za Gruziju i Azerbejdžan gdje im je mjesto.

Ne volim Srbe, ali kad treba protiv Šiptara, Turaka i Arapa ništa više ne gledam.

Pozdrav našem slavenskom narodu ma koliko nas malo ostalo.

Radujem se danu kada će desne partije doći na vlast (iako su i sadašnje vrlo desne) i kada će doći do "istrage" neeuropljana. Tražit će kada se Europa probudi kao 1941 - 1945 lavore i škafove da otplove iz nje, ali će mnogima biti kasno.

Juce je startovao jos jednu temu, ali jet a izgleda ipak obrisana. Uz postovanje slobode govora, ovo je (bar po meni) prelazenje granice dobrog ukusa. Ako sam jedini koji vidi ovo kao nesto sto se ne bi smjelo tolerisati, fair enough, ja cu se poklopiti, a mali Hitlercic nek nastavi sa svojim bljuvotinama, haman je nekima i zanimljiv.

Zaista nevjerovatno. Imal ovdje psihologa koji bi mogli dati jednu strucnu analizu? Ozbiljan sam smrtno.

Liska

Post by Liska » 25/10/2006 11:00

mostarac wrote:
Liska wrote:Dok sam pisao post, u sebi sam mislio garant ce mi mostarac odgovoriti. Sto ti je iskustvo :D ? Znas i sam da tamo ima regularnih likova ali i da na ovom forumu ima likova koji naginu sovinizmu i slicnim stvarima. U tome ne vidim neku bitnu razliku izmedju ovog i bljeskovog foruma. Tu su negdje jer cim se zaguzva krenu vrijedjanja i omalovazavanja citavih naroda, regija i dijelova planeta.

tu se slazem, ali ovde administracija mnogo bolje i profesionalnije obavlja posao nego na bljesku

I ja se s tobom slazem! Sto smo fini obojica danas! Sigurno radi ovog prekrasnog dana u Sarajevu, za divno cudo je tako vec par dana. Ovaj forum je ipak profesionalniji i nije zasnovan na voluntarizmu kao bljeskov. Ja sam samo htio naglasiti razliku izmedju onih kretena na komentarima (a izgleda da se pola tih komentara salje iz dijaspore a druga polovina su "nasi" idioti) i samog foruma koji ipak nije toliko strasan.

Locked