Tito Bar u Sarajevu?!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderator: O'zone

Post Reply
ena78

Tito Bar u Sarajevu?!

Post by ena78 » 27/05/2006 21:22

Treba mi vasa pomoc! Ako neko od vas zna broj telefona ili pak Email adresu od Tito bara u Sarajevu, bila bih jako zahvalna. Naime, interesuje me sta se kod njih moze kupiti?! Cula sam od prijateljice da se recimo case bez probelma mogu kupiti, majice itd. Ako neko od vas zna sta je sve u asortimanu neka se javi. Bilo bi super! Hvala dragi titoisti :D
Pozdravcic svima vama dobrima ;-)

Qler
Been thanked: 1 time

Post by Qler » 27/05/2006 21:27

pa ako si u sarajevu lako ti je otici... i provjeriti iz prve ruke... ili kad dodjes u sarajevo... :roll:

ifbbpro

Re: Tito Bar u Sarajevu?!

Post by ifbbpro » 27/05/2006 21:52

ena78 wrote:Treba mi vasa pomoc! Ako neko od vas zna broj telefona ili pak Email adresu od Tito bara u Sarajevu, bila bih jako zahvalna. Naime, interesuje me sta se kod njih moze kupiti?! Cula sam od prijateljice da se recimo case bez probelma mogu kupiti, majice itd. Ako neko od vas zna sta je sve u asortimanu neka se javi. Bilo bi super! Hvala dragi titoisti :D

Izvoli Ena..
http://www.caffetito.ba/
8-)

Eshek

Post by Eshek » 27/05/2006 22:22

ena78 wrote:Treba mi vasa pomoc! Ako neko od vas zna broj telefona ili pak Email adresu od Tito bara u Sarajevu, bila bih jako zahvalna. Naime, interesuje me sta se kod njih moze kupiti?! Cula sam od prijateljice da se recimo case bez probelma mogu kupiti, majice itd. Ako neko od vas zna sta je sve u asortimanu neka se javi. Bilo bi super! Hvala dragi titoisti :D

Čaše ne moraš kupovati...Nacugaš se do te mjere da te konobari pred fajrunt preklinju da preostalih 5-6 točenih poneseš sa sobom kući... :D :D

mali_kavkaz

Post by mali_kavkaz » 28/05/2006 23:49

Eshek wrote:

Čaše ne moraš kupovati...Nacugaš se do te mjere da te konobari pred fajrunt preklinju da preostalih 5-6 točenih poneseš sa sobom kući... :D :D

Jest,jest :D :D :D

Cleen

Post by Cleen » 29/05/2006 00:05

Ma to ti je pravo bezveze. Dok svi idu naprijed i furaju nove ideje, mi se stalno vracamo unazad i gajimo neke simpatije prema nazadnom i zatupnom vremenu. Kao to je neka fora, to je cool, to je fazon .... A u sustini je to sve tuzno i zalosno. To ti je maksimalno zamlacivanje ionako zamlacenih ljudi.

Stitch__

Post by Stitch__ » 29/05/2006 00:45

Cleen wrote:Ma to ti je pravo bezveze. Dok svi idu naprijed i furaju nove ideje, mi se stalno vracamo unazad i gajimo neke simpatije prema nazadnom i zatupnom vremenu. Kao to je neka fora, to je cool, to je fazon .... A u sustini je to sve tuzno i zalosno. To ti je maksimalno zamlacivanje ionako zamlacenih ljudi.

ti bas nisi dobar :D sav si nekakav "napredan" :D :D :D i u muzici i ovdje :lol: :D opusti se ba, i ne zaboravi... ;)

Sarafcina

Post by Sarafcina » 29/05/2006 09:48

Cleen wrote:Ma to ti je pravo bezveze. Dok svi idu naprijed i furaju nove ideje, mi se stalno vracamo unazad i gajimo neke simpatije prema nazadnom i zatupnom vremenu. Kao to je neka fora, to je cool, to je fazon .... A u sustini je to sve tuzno i zalosno. To ti je maksimalno zamlacivanje ionako zamlacenih ljudi.

kad bi samo znao koliko se starih furki i ideja prodaju kao reciklirane "nove ideje" ... sluso ti bi bitlse :D i safeta isovica ;)
ali... da bi reciklazu prepozno.... moras krenuti ..... iz malo vece dubine ;)

Post Reply