Naime, kad sam kupio auto primjetio sam navoj na senzoru/ventil da je puko, ostecen i reduciran na minimum. Preko njeg je dosla kapica koja je bila onako hmetnuta i pricvrscena samo da prikrije ostecenje, curenje zraka, te daljnje sirenje.
Medjutim nakon predjenih 15K milja u uslovima sunca, vode, vjetra, snijega i leda, kapica je spala, izgubila se i sad druga ne moze vise da se drzi na navoju (koji vise i ne postoji). U ovakvoj situaciji jednom upalila mi se lampica za nizak nivo u nekoj od guma. Ja odem i nadopunim 3 gume i lampica se ugasi. Medjutim, nakon nekoliko opet evo je nazad. Opet, primjenim istu praksu al ovaj put ne pomaze. Najvjerovatnije senzor registruje nedovoljno pritiska al ne mogu re-napuniti gumu jer nepostoji navoj. Sta da radim, jel se moze zamjeniti cio, dio ili vec nesto trece da gledam a da me ne izadje skupo.
Help




