Ti ovde malko repujes sa znakom aligatora

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: Bobi

StLouis

#1 Ti ovde malko repujes sa znakom aligatora

Post by StLouis » 28/08/2006 22:31

Vidim ja cim sam us'o, Caki djuska s podrumskim drustvom,
Mlati glavom sav zajapuren k'o vepar
Postavljen svima u inat, pravi covek za kombinat
Valjda zato sto je prljav k'o repa

Ti ovde malko repujes i glumis plesni tecaj
Ti mi se fino slepujes, a u Bosni besni stecaj
Kuci begaj, ranije legaj, prika moj
Zaradi 'lebac, repuj di treba, bitango

Rece: Ti si glupi Lala, reko': Lepo, bas ti fala
Al' sam jedno ipak uspeo da s'vatim
supalj si k'o crkveno zvono, jeb'0 te voz koji te don'o
Da se i ja tu s tobom cela veka patim

Ti ovde malko repujes sa znakom aligatora
Ti mi se fino slepujes, dzukelo jedna matora

Prate me tipovi spremni na sve gadosti.
Svim promenama odolevaju, o Bato, Bato, samo polevaju.
Cuvam se raznih elemenata, od maloletnih delikvenata,
bacila, matorih onanista(ovo si Caki ti), o Bato, Bato, nacionalista.

Sad mi je pomalo dosta tog presinga,
polako momci, ja nemam vrat od mesinga.
O, dal' bi se Caki javio da nije odmah gnjavio i davio

Koliko volite rap muziku? Rap muzika zauzima nekih 10% moje scene koju pratim. Nije neki znacajan postotak, no ipak, red bi bio i da o njemu malo diskutujemo. Dakle, oni upuceniji u ovaj smjer muzike, evo kutka za vas, a i za nas...:) napisite nesto, prilozite neki dobar tekst(nema veze, vas ili vas najdrazi), prilozite neki dobar link, ubacite slicicu, podijelite pjesmu za download...ko kaze da boemi nisu vjesti repanju...pogledajte Panonskog mornara...sad mi je dosta tog presinga, polako momci, ja nemam vrat od mesinga.

Evo i nekoliko urbanih balada iz moje baste :D nije da je rep, ali skoro da jeeee:D

Jahaci apokalipse

Jahaci apokalipse kruze
Pazi se druze
Pazi se druze
Dani su kratki,
Noci sve duze
Pazi se druze
Pazi se druze
Nikom vise ne cvjetaju ruze
Pazi se druze
Pazi se druze
Jedni ti sude, drugi te tuze
Pazi se druze
Pazi se druze
Ne daj da te mrznjom okuze
Pazi se druze
Pazi se druze
Kakva to ubleha za tobom puze`
Pazi se druze
Pazi se druze
Osmjehe tvoje sve dublje struze
Pazi se druze
Pazi se druze
Ne dozvoli da ti se ruke zaduze
Pazi se druze
Pazi se druze
Vragovi bi mogli da se udruze
pazi se druze
Pazi se druze
Sta ako se nasi horizonti suze`
Pazi se druze
Pazi se druze
Sunce je sve blize, ozon se struze
Pazi se druze
Pazi se druze

Samire

Samire, uozbilji se
vako` vise nemere`
Nemoj naglo Samire
Znas da zakon nehaje`
Izut ce ti cipele
Pazi nam se jarane
Nemoj da ti murija
Jetru analizira.

Samire, djete ej`
Zavirih ti u dosje`
Sve male, sitne, prevare
Pazi da te ne provale
Sloboda se ne prodaje
Pazi nam se Samire.

Samire, jarane
Sitan si za lavove
Splest ces se u krugove
Upast ces u dugove
Poznamo te Samire
Imas petlju, drugove
Glavom kroz zid, nemere`
Pazi nam se Samire
Sloboda se ne prodaje!

Pepeljuga

S kim je Pepeljuga sinoc spavala
O kom je Pepeljuga svo vrijeme mastala
S kim se to smijala
Kom je to pricala
Da boljeg nikad nije imala
Aha

Danas je umorna
Strasno nervozna
A noc prije lezala je pod zvijezdama
Ta ljubav bez kraja
Viri iza ugla ko kocija od zlata
Aha

Gdje ti je cipela
Pred cijim vratima
Ostala, zapela
Oooo kakvi su to darovi iz skupih butiga
Koliko maraka svilena haljina
Zar opet hotel od "pet zvjezdica"
Luksuza nikad dovoljno malena
Aha

Ne ti nisi bestija
Ti si poput dezerta` - Velika naslada
Necijeg dnevnika, nova stranica
Postat ces kraljica, poznatih stanica
Aha

Ne, nije Pepeljuga, nikad smrkala
Nikada dzoint, niti u sali smotala
Ona je fina, velika Gracija
Zavisti je puno, konkurencija velika
A meso je roba, i treba da se proba!!
Aha

Pepeljuga se vec dugo nije testirala
Kolaju price o raznim boljkama
Ne boj se tifusa, on je istorija
Kondoma ima svaka trgovina
Ima i AIDS-a
Svako ga ima, ako se ne cuva
Ne pomaze pilula, niti kontracepcija
AIDS je ljubitelj, narkica, pedera...
Aha

Ma kakva Pepeljuga, ona je imuna
Crveni ruz na modrim ustima
Zivot je zabava, treba da se uziva
Vazni su provodi, i dobra muzika
Ponekad i krivom stranom plocnika
Mladost je radost
Zivot je erotika
Aha

ProS

Post by ProS » 28/08/2006 22:38

ja cijenim old school i gangsta rap iz zlatne ere repa...
danasnji rap,komercijalni istocnjacki,je glupost i gadi mi se

_ambassador

Post by _ambassador » 16/09/2006 18:42

fala bogu, :D saltam teme na podforumu muzika i nigdje rapa, i naidjem na ovo sa 2 komentara. haj dobro, i to je nesta. tebi rap zauzima 10%, kod mene je 101%, zivim od toga, jednostavno, jaran koji me nikad nece napustiti... sta se slusa???? :music:

old school :music: , gangsta al onaj stariji, jer se to danas pretvorilo u kurve i biznis, a danas razvaljuju francuzi. imamo real hiphop svjetsku scenu u francuskoj vjerujte mi. SAIAN SUPA CREW, visoko preporucljivo kao jedna od najjacih grupa danasnjice, a uzivo nastup je nesto sto se mora dozivjeti pa ispricati - nevjerovatan spektakl, prelazi iz obicne 5-orke koji tope raju flow-om i odlicnim produkcijama u nesto dosad nevidjeno u ovom zanru. raja na njihovom koncertu umjesto da divlja i urla od uzitka - na moje cudjenje - aplauzira! jednostavno posle svake izvedbe slijedi aplauz... to samo o sebi govori. :kravata:

nasa scena....... ima dobrih stvarki, neke i jako dobre, al po meni su nekadasnji tramovci, nered i stoka kao i bolesna braca pokazali kako to treba raditi! danasnja velika nada repa na nasem jeziku je po meni marcelo... legenda svih vremena 2pac (ne zbog gangsta imidza, ne zbog kontroverzija, niti zato sto je prezivio 5 metaka, vec sto je jedini - ili jedan od rijetkih - koji je repao ono sto je zivio i obrnuto, zivio ono sto je repao). takodje legende old schoola kao rakim, krs one, ll cool j, epmd, run dmc, itd.

al po meni ce 90-te godine ostati kao period najjaceg i najveceg uspona hiphopa sto se tice kvaliteta i prave rap muzike... :thumbup:

pisite malo na ovoj temi, valjda ima pravih bboy-a na ovom portalu. :music:
peace

ps no haters, i ja mrzim vasu muziku pa nebacam negativne komentare :evil: :x
Last edited by _ambassador on 16/09/2006 18:51, edited 1 time in total.

Beslija

Post by Beslija » 16/09/2006 18:47

Nas rap je sranje....Edo maajka jedini sto nesto ZNA.

Sadasnji rap sranje osim Underground i Political. Od komercijale 2pac i Nas se mogu izdvojiti......ostalo blah textovi , blah sve.

Sta ces........sve se vrti oko para. Onaj sto govori Istinu u textu nece imati za hljeba a onaj sto ima 3 kurve na spotu ce imati brdo para. Zato se raja odlucuje na ovu drugu varijantu. I zato je rap sranje :) (ovaj sadasnji naravno)

_ambassador

Post by _ambassador » 16/09/2006 19:03

ja sadasnji uopste nemam pojam o cemu se radi, znam da kanye west se izdvaja od ostalih, taj game volio bih malo vise poslusati pa onda osuditi, dilated people i to je to?? :?

sta ja znam ovaj 50 i kompanija sjebase sve :dance: . zato preporucujem ljudima koji su kako bilo vezani za rap, da poslusaju francuze. mana je sto ne svak razumi francuski, al par finih stvarki mogu najeziti pa iako se nerazumije. a slusao sam i ruski, poljski, arapski... dosta stranog repa, i cudno je da su stilovi potpuno originalni i drugaciji, mogu imati neki poznat sampler od nekog old school classica, al su jedinstveni. to se ponekad desi i sa nasim bh repom. :bih:

a nije ni nase tolko sranje, moze se ponesto dobro pronaci, samo mozes 80% odbaciti. EDO NIJE HIP HOP!!!!! dobar je al on nebi trebo predstavljati bh hiphop scenu. po meni to je isto ko eminem predstavnik hiphopa u u.s.a. -> nidje veze!!! :shock:

ProS

Post by ProS » 21/09/2006 23:13

game je prelos,zao mi je so sam mu dao priliku... :sad:

dilated peoples cijenim jer su sa zapada,imam nekoliko pjesama,ali nisam presluso...odbija me od sebe

nista,osto sam zakljucan u 90-tim i ne zalim,uglavnom pazim sta je east-west :oops: east mi ne pase,iako im i ne dam sansu... :oops:

s ovih prostora,jedini edo nesto govori,a ostali su premladi da bi razmisljali ili da bih ih sluso
:zzzz:

The Man

Post by The Man » 21/09/2006 23:28

Konacno se neko sjetio!!!

Pa krenimo redom: :D

5o cent i G Unit definitivno....ali ne ono komercialno sto je namjenjeno bjeloj americkoj populaciji....nego MIXTAPES, ono sto ga je napravilo slavnim, znaci G - Unit radio od 1 pa do zadnjeg 22 djela,koji je direktno upucen na P. Diddy-a jer ga je Diddy naguzio za autorska prava na Mase-a...sve od Whoo Kid-a njihovog DJ-a...50 je bar zasada daleko najinteligentniji MC,a bogami pratim hip-hop odkad znam za sebe, ima nevjerovatnu karizmu, flow.. a kao poslovni covjek je genij...u 3 godine otkad je na sceni, covjek akumulirao pola milijarde dolara, pravi hustler...

onda......Lil Wayne, Cash Money Millionares, Dipset, Birdman....itd...DTP,

Teufik iz Los Angelesa

Post by Teufik iz Los Angelesa » 21/09/2006 23:30

pazi, ne volim tu muziku, al mi nije jasno ovo edo maajka nije hip hop :? zasto :? zato sto je muziku prilagodio podneblju, "pjeva" o stvarnim dogadjanjima OVDJE, a ne u americi. bil bio hip hop da "mi smo crnci klosari, ubij, siluj, kolji, pali, ja najbolje repam svi ostali smrde niko mi nije do koljena...." :?

koja glupost.

moram ic naprijed hej :D :D

The Man

Post by The Man » 21/09/2006 23:36

Teufik iz Los Angelesa wrote:pazi, ne volim tu muziku, al mi nije jasno ovo edo maajka nije hip hop :? zasto :? zato sto je muziku prilagodio podneblju, "pjeva" o stvarnim dogadjanjima OVDJE, a ne u americi. bil bio hip hop da "mi smo crnci klosari, ubij, siluj, kolji, pali, ja najbolje repam svi ostali smrde niko mi nije do koljena...." :?

koja glupost.

moram ic naprijed hej :D :D
znas u cemu je finta....jezik na kojem maajka repa je bas onaj tvrdi bosanski, i zato proizvodi takav efekat...ja npr kad slusam zagrebacke repere koji repaju na hrvatskom oni mi zvuce ko pederi, onaj purgerski naglasak....nekako mi najvise mocno zvuce beogradski reperi, sa njihovim slengom, ovo ono, Joca Amsterdam, koji ti je bre kurac, znas ti ko sam ja, znas me znam te..... :D :D :D :-)

Teufik iz Los Angelesa

Post by Teufik iz Los Angelesa » 21/09/2006 23:40

ma dobro to...ne slusam ja to nesto posebno, pogotovo domace...al edo je realan i znam se nekad nac u njegovim stihovima...bez obzira na naglasak i sve, kad ovi nasi pocnu crnacku pricu prosipat, kao sto navedoh "samo mi znamo sklapat rime niko drugi nista ne zna bla bla bla bla" i one nasilne stvari, to mi se bas gadi.

sto nijedan amer ne pjeva "otiso si sarmu probo nisi" :D

The Man

Post by The Man » 21/09/2006 23:54

Teufik iz Los Angelesa wrote:ma dobro to...ne slusam ja to nesto posebno, pogotovo domace...al edo je realan i znam se nekad nac u njegovim stihovima...bez obzira na naglasak i sve, kad ovi nasi pocnu crnacku pricu prosipat, kao sto navedoh "samo mi znamo sklapat rime niko drugi nista ne zna bla bla bla bla" i one nasilne stvari, to mi se bas gadi.

sto nijedan amer ne pjeva "otiso si sarmu probo nisi" :D
to je jednostavno uticaj danasnje hip-hop kulture, jer danasnji reperi su vise manje sve mladi momci, izmedju 20-25 godina (na Balkanu) osim maajke koji je malo stariji, oni nisu rasli pod uticajem NWA, Krs One itd...nego 2pac, biggie itd...

_ambassador

Post by _ambassador » 22/09/2006 01:28

aj da pocnemo

@pros - dilated peoples su jako dobri, originalan stil :thumbup:
90-te su zakon, revolucija u hhopu, poceci 90. su zakon. prije sam bio ono, slusaj samo west jer su oni pravi i nisam htio ni pokusati poslusati east... to je kod nas sranje, mislim da ipak nismo bili tamo - nemamo veze kak su se stvari odvijale, kad ljudi koji zive od hhopa jednostavno vole muziku, nije toliko bitno ko je protiv koga. eastcoast ima sjajnih old school hitova, grupacija (a tribe called quest, leaders of the new school pa i kad je vlastiti busta pocinjao razvaljivati). nasi treba jos da dozriju... :sleep: a edo je bio roker, pa je preso gdje toplije grije, jbg. ipak je daleko iznad svih nasih mc wannabe niggaz, mada mislim da edu ne tece hiphop u venama, znate na sta mislim. :music:

@the man - 50........ joj jarane bogami bih se prije divio bilo kojem liku na usa sceni osim njemu... njegovo sranje nema nikakve zasluge (ili ima - eminem & dr dre), primio 9 metaka i sad sam najzajebaniji... na par koncerata zaboravio txt vlastite pjesme, skoro izjavio da se rapom bavi samo radi novca i niceg drugog, da nema nikakvu ljubav prema hhopu... po meni on je glavni vodja krive putanje kojom je krenuo hiphop u zadnjim godinama (a to su: :dance: kurve, droga, pistolji, gangsta, lowrides, cribs itd, ja tu nevidim hhop!!!)(mada nije on sve ovo zapoceo)

@teufik LA - jarane upravo zato sto nemas pojma pitas se zasto je to tako :shock: ... isto kao sto 50 ni p.diddy nisu hiphop... ja dobro znam zasto nisu hiphop al je toliko ocigledno da mi je mrsko objasnjavati toliko puta. pazi: edo je jak do bola, ima mocnu rimu i odlican flow (sve odlike dobrog mc-a) al nije pravi predstavnik hiphop kulture, neznam, nepase. isto ko sto nepase kad neki balavac kaze da je eminem najbolji reper na svijetu, iako je medju najboljima. a to furanje to je davno proslo, prije je bilo dosta toga, gangsta, wcoast etc, sad samo pravi hiphop tece kroz vene. sikter komercijala i sranje

SAIAN SUPA CREW - potrazite, poslusajte i dajte misljenje... :music2: (a moze i ntm, diams, mystik... sve france rap)
danasnji reperi su vise manje sve mladi momci, izmedju 20-25 godina (na Balkanu) osim maajke koji je malo stariji, oni nisu rasli pod uticajem NWA, Krs One itd...nego 2pac, biggie itd...
:thumbup:

upravo tako, i zalim sto moram reci da pripadam ovoj drugoj grupi, jbg imam samo 23 god... :D
Last edited by _ambassador on 22/09/2006 01:45, edited 1 time in total.

titox16

Post by titox16 » 22/09/2006 01:37

Ako vas interesuje dobar underground i political hip-hop iz NYC onda morate poslusati MF DOOM... Covjek rastura.

Isto poslusajte IMMORTAL TECHNIQUE. Frajer ima politicku temu kroz sve i jednu pjesmu i extra su mu beatovi.

Javi te ako vam se svidi...

Imali iko jos Francuskog hip-hopa? Kad sam bio u Kanadi slusao sam par Francuski pjesama i dobre su pravo zvucile...

Hajd pa javite se.

_ambassador

Post by _ambassador » 22/09/2006 01:44

...kurve, droga, pistolji, gangsta, lowrides, cribs itd, ja tu nevidim hhop!!!)
mala ispravka - ima tu hiphop naravno al u umjerenim kolicinama, nije isto kad jedan prosjecan mc napravi dobar album sa: malo party repa, malo gangsta (mada ako to nefura nebi se trebo javljati), malo ljubavnog sranja, al pogotovo hip hop, battle, igranje sa rijecima i pametne rime, poruke, flow i naravno beatovi, i jos dosta toga...

ili s druge strane kad dodje npr 50 (opet on, ne mrzim ga bas toliko :D )i pocne: cribs, hoes, gangsta, pimp itd a bas prosjecan u rimi, u poruci... beatovi su dobri naravno zahvaljujuci em-u i dre-u. i sad glavni na sceni... njegova taktika je otvoreno ebavati svima sve redom, ko eminem, s razlikom da ga eminem (il busta, nas, kurupt, b real il bilo koji veteran 90-ih) u battle-u mogu okrenuti ko na razanj... :D :D

_ambassador

Post by _ambassador » 22/09/2006 01:51

imam nesto uzi skup francuskog repa, al mogu nabaviti kod jarana sve redom od a do zh. a sto se tice political hiphop-a...... na k*rac mi se popeo, najvise ga ima i nekako je dosadio...... ja hocu da odem u club i slusam dobar hiphop bez previse filozofije... zivim u spaniji i ovde je 90% hiphopa o politickom sranju, a nigdje nas, skroz malo ljudi voli ovu muziku i mislim da je upravo zbog tematike (kao i loseg kadra)

titox16

Post by titox16 » 22/09/2006 01:55

U redu, razumijem i to. Nemogu to ni ja non-stop slusati. Ja vecinom slusam metal (Tool, Metallica, itd...) a ponekad pravo legne malo dobrog hip-hopa. Probaj MF DOOM, svidi ce ti se...

_ambassador

Post by _ambassador » 22/09/2006 01:59

upravo isprobavam. dobra stvar, trebam pronaci jos toga. samo kad pomislim koliko muzike propustam iz godine u godinu dodje mi da placem jer znam da nikad necu stici sve to preslusati :(

a nisam ni pomislio na undreground...

_ambassador

Post by _ambassador » 22/09/2006 02:02

ako si za dobar hiphop skoro underground poslusaj (ako mozes, jer dan danas mozda se i nemoze) get low playaz ili glp, staro i nekomercijalno, dosta tesko pronaci, ja sve izgubio i vise nemam a na netu se nemoze ni naruciti. saradjivali su sa mobb deep-om. odlicne stvarke

sada jedan od njih producira the game-u...

titox16

Post by titox16 » 22/09/2006 02:15

Valja, probat cu naci...

Evo ti par dobrih pjesama of MF DOOM:

Sofa King
Doomsday
Peeyano Keys
Go With the Flow

itd. itd...

MF DOOM ima drugog karaktera zove se Viktor Vaughn (Isti covjek ). Od njega moras snimiti cjeli album, on je za 10.

Evo ti od VIKTOR VAUGHN par pjesama:

Modern Day Mugging
Let me Watch
Lactose and Lecithin
Rae Dawn
Saliva

titox16

Post by titox16 » 22/09/2006 02:17

samo kad pomislim koliko muzike propustam iz godine u godinu dodje mi da placem jer znam da nikad necu stici sve to preslusati Sad
Znam jarane. Meni pravo bude krivo kad pronadjem neki dobri underground bend ili hip-hop umjetnika. Nemogu da vjerujem da sam prije par godina sluso nesto osim ovih... u mojim ocima "dobrih" umjetnika...

The Man

Post by The Man » 22/09/2006 09:05

_ambassador wrote:
...kurve, droga, pistolji, gangsta, lowrides, cribs itd, ja tu nevidim hhop!!!)
mala ispravka - ima tu hiphop naravno al u umjerenim kolicinama, nije isto kad jedan prosjecan mc napravi dobar album sa: malo party repa, malo gangsta (mada ako to nefura nebi se trebo javljati), malo ljubavnog sranja, al pogotovo hip hop, battle, igranje sa rijecima i pametne rime, poruke, flow i naravno beatovi, i jos dosta toga...

ili s druge strane kad dodje npr 50 (opet on, ne mrzim ga bas toliko :D )i pocne: cribs, hoes, gangsta, pimp itd a bas prosjecan u rimi, u poruci... beatovi su dobri naravno zahvaljujuci em-u i dre-u. i sad glavni na sceni... njegova taktika je otvoreno ebavati svima sve redom, ko eminem, s razlikom da ga eminem (il busta, nas, kurupt, b real il bilo koji veteran 90-ih) u battle-u mogu okrenuti ko na razanj... :D :D
ma grijesite ljudi...njemu je dre bio producent na Get rich or die trying', na Massacre je bio na par pjesama...al jebo ta dva albuma,to je za bjelu ameriku....glavni pokretac svega toga je Sha Money XL, on je glavni 50 producent i on mu pravi vecinu beatova, a ono sto je za bjelce to mu pravi Scott Storch i jos par nekih...on je sada najjaci mc jer pise o zivotu urbanog crnca iz NY-a,i amerike....znaci to vrijeme political hip-hopa je proslo, mada je sada prijeko potrebniji nego za vrijeme Public Enemy-a...a sto se tice da je eminem bolji u battle-u od 50, jako tesko jer njihov flow je potpuno razlicit, to je isto ko da bi rekao npr. Cannavaro je bolji igrac od Ronaldinja, a jedan odbrana, drugi napad....
u ovom trenutku 50 je najjaci battle raper, on je zbog svojih disseva postao najpoznatiji underground raper u NY-u, pocevsi od How To Rob, pa do vec legendarnih okrsaja sa Ja Rulom, Jadakissom, Fat Joeom, Nasom itd...niko mu nije dorastao jer je vec u startnoj prednosti zbog svoje pojave koja je kako bi rekao prototip NY hustlera, dok su ovi ostali u odnosu na njega kao pruzni radnici...

titox16

Post by titox16 » 22/09/2006 17:19

The man:

Ti si izgubio svoj "cred" kad si spomeno ove
onda......Lil Wayne, Cash Money Millionares, Dipset, Birdman....itd...DTP,
Bezze sve.

Pogledaj malo MF DOOM, al ako ti se svidjaju lil wayne i ti ostali mainstreams onda ti se DOOM nece svidjati.

Onda kazes ovo:
50 je bar zasada daleko najinteligentniji MC,a bogami pratim hip-hop odkad znam za sebe,
Ti jarane pratis mainstream rap, ako mislis da je 50 cent najinteligentniji MC, onda fakat nemas pojma. Ljudi koji kritikuju muziku, i imaju malo veci izbor muzike (malo undergrounda, itd.) oni znaju da je 50 cent obicno sranje.

Al' eto, to je moje misljenje.

_ambassador

Post by _ambassador » 22/09/2006 17:43

@ titox16- you are the man! :thumbup:
upravo tako jarane. a kad smo kod toga jesil sluso i'm the man (guru, jeru i lil dap)... odlicna stvarka od gangstarra

greska u prvom postu, ovo je :thumbup: za titoxa
Last edited by _ambassador on 23/09/2006 17:49, edited 1 time in total.

ClonedAgain

Post by ClonedAgain » 22/09/2006 18:23

Sve, old school, new-school, old school brand new, abstract, jazzy...Ne volim backpackere, i ne volim naš hip hop!

Par imena da preporučim:

Dr. Octagon, Kool Keith, Kut Masta Kurt, Lordz of the Underground, Mos Def & Talib Kweli = Black Star, DJ Krush, Tribe Called Quest, Eric B. & Rakim, Brand Nubian, Blackalicous, Latyrx/Lyrics Born, Public Enemy, The Roots, Tunsi, DJ Spooky, MF Doom/ King Geedorah/Madvillainy + Madlib, Perceptionists, Mr. Lif, Jeru Da Damaja, Company Flow, Chief Kamachi, Medaphoar, Crown City Rockers, Common....

ProS

Post by ProS » 22/09/2006 18:27

recimo,chino xl je clan mense :oops:
sta je 50? :oops:

...moja kuja :oops: :)

Post Reply