TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Red Wolf

#3751 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Red Wolf » 02/05/2015 12:11

El malagueño wrote:
Turrrban wrote:
El malagueño wrote:Procitao sam skoro sve sto ste napisali, trebalo malo vremena, posao, obaveze nije se imalo kad, znate kako to ide u dijaspori :p...

Nemogu da vjerujem sta su ljudi sve u stanju pisati, i to forumasi koje inace jako cijenim..pa sta je ovo ba? Kriva dijaspora za sranje u bosni? Kriva dijaspora sto je uspjela izvuci zivu glavu da im djeca imaju sta jesti i da izbjegnu silovanja, maltretiranja, pljacku, itd? Dijaspora izdajice i dezerteri, dok ste vi krvarili dijaspora gladila muda? Jel to samo POKOJNI (necu ni rahmet da mi predam jer je govno od covjeka koji je se samo borio za sarajevo i okolinu, a ostatak bosne nek krvari i crkne) preCjednik nase drzave ima pravo da VOJNOSPOSOBNOG sina zakljuca u podrum da mu nebi sta bilo? Tog istog podrumasa sad godinama birate za preCjednika jebo vas on, i nastavio se boriti za fildzan drzavu kao i caca mu jebo li ga caca, opet ko jebe ostatak bosne. Ali kriva vam dijaspora? Da su ljudi iz srebrenicd, prijedora, zvornika, visegrada itd bogdo zavrsili u dijaspori umjesto u masovnim grobnicama. Sram da vas bude! Mrski vam dijasporci, zabranili bi dolazak u bih protjeranim ljudima, a gdje su vam muda kad se cetnici krecu slobodni kao ptice u visegradu, srebrenici? Kad ustase divljaju i ubijaju ljude na utakmicama? Otidjite tamo pa pokazite tu silu i ljutnju koju osjecate, umjesto na forumu prema dijaspori. Licno sam gledao na sebilju u sred bijela dana ustase sa ustaskim majicama, zastavom i portretom thompsona na slici, slikaju se na SRED SEBILJA, dizu 2 prsta. ja sjedim tu preko puta pijem kafu, gledam oko sebe, da vidim hoce li IKO beknuti nesto. Tad sam vidio koje su sarajlije picke, niko nista, zagnjurili pogled prema dole ko fol ne vide nista u svom gradu na svojoj teritoriji. Kad nisam propao tad od stida u zemlju. I sad me stid kad na to pomislim. Dijaspora vam smeta c c c
Ako si ženu i djecu sklonio nisi morao ti zbrisati, ako si otišao iz Srebrenice i drugih gradova da ne završiš u masovnim grobnicama nisi morao ti ići u Njemačku. Eno Tuzla, Zenica, Sarajevo pa brani.
A ti to došao malo na ljeto pa vidio ustaške majica pa kritikuješ domaće što šute kao pičkice a ti isto šutiš? i kritikuješ druge a isto to radiš? Pa da, što bi ti regaovao, to se tebe ne tiče, ti si samo patriota što je navratio malo u Bosnu na ćevape :bih:

I cuj da branim sarajevo tuzlu itd? Pa da poslije rata me pljuju i jebu mi mater dosljacku? Bolje nek mi to rade u njemackoj ili svici ;) bar dobijes nesto zA uzvrat. Znaci doslje valjaju dok daju glavu za sarajevo. Koliko je focaka, sandzaklija visegradzana branilo sarajevo? I kako ih gledate? Nemoj bolan
Majstore,odmori se ti fino,provjeri jel pvc stolarija dihtuje,promjeni sifru alarma,prosetaj po gradu opali par selfija i vrati se ti nazad u EU,ko jednom izda izdace opet,sta treba sad cjepati majice djeci po carsiji da pokazes patriotizam :-) pusti suplju,uzivaj

Turrrban

#3752 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Turrrban » 02/05/2015 12:15

El malagueño wrote:Ja se ne ljutim, uzivam kao i 90ih, cak i vise hvala bogu. Samo odgovaram na vase kenjanje
Ne ljutiš se? A onaj post gore kako si šokiran šta se piše o dijasporcima? Onaj post kako si šokiran i ekstremna promjena u načinu "ja sad uživam više nego 90ih" mogu samo ovako objasniti.
Prvi post standardno kukanje naših dijasporaca ali si u međuvremenu skontao "pa ovo je forum i svi smo anonimni, napisat ću ono što stvarno mislim". Tamo ste niža klasa i sastanete se jednom u godini i uživate pa stavite 500 slika na Facebook da svi vide (a ko mi ne znamo kako je tamo i da je to samo iluzija :D ) a ovdje ste ni na nebu ni na zemlji i jedine osobe sa kojima se družite kada dođete ste opet vi međusobno.

Ironija je kada neko kao ti se javi što je uvređen i šokiran što neko ne voli dijasporu a onda sam dadne do znanja što vas niko ne voli i još više doprinese tome :lol:

emillio estevez
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#3753 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by emillio estevez » 02/05/2015 12:29

El malagueño wrote:Procitao sam skoro sve sto ste napisali, trebalo malo vremena, posao, obaveze nije se imalo kad, znate kako to ide u dijaspori :p...

Nemogu da vjerujem sta su ljudi sve u stanju pisati, i to forumasi koje inace jako cijenim..pa sta je ovo ba? Kriva dijaspora za sranje u bosni? Kriva dijaspora sto je uspjela izvuci zivu glavu da im djeca imaju sta jesti i da izbjegnu silovanja, maltretiranja, pljacku, itd? Dijaspora izdajice i dezerteri, dok ste vi krvarili dijaspora gladila muda? Jel to samo POKOJNI (necu ni rahmet da mi predam jer je govno od covjeka koji je se samo borio za sarajevo i okolinu, a ostatak bosne nek krvari i crkne) preCjednik nase drzave ima pravo da VOJNOSPOSOBNOG sina zakljuca u podrum da mu nebi sta bilo? Tog istog podrumasa sad godinama birate za preCjednika jebo vas on, i nastavio se boriti za fildzan drzavu kao i caca mu jebo li ga caca, opet ko jebe ostatak bosne. Ali kriva vam dijaspora? Da su ljudi iz srebrenicd, prijedora, zvornika, visegrada itd bogdo zavrsili u dijaspori umjesto u masovnim grobnicama. Sram da vas bude! Mrski vam dijasporci, zabranili bi dolazak u bih protjeranim ljudima, a gdje su vam muda kad se cetnici krecu slobodni kao ptice u visegradu, srebrenici? Kad ustase divljaju i ubijaju ljude na utakmicama? Otidjite tamo pa pokazite tu silu i ljutnju koju osjecate, umjesto na forumu prema dijaspori. Licno sam gledao na sebilju u sred bijela dana ustase sa ustaskim majicama, zastavom i portretom thompsona na slici, slikaju se na SRED SEBILJA, dizu 2 prsta. ja sjedim tu preko puta pijem kafu, gledam oko sebe, da vidim hoce li IKO beknuti nesto. Tad sam vidio koje su sarajlije picke, niko nista, zagnjurili pogled prema dole ko fol ne vide nista u svom gradu na svojoj teritoriji. Kad nisam propao tad od stida u zemlju. I sad me stid kad na to pomislim. Dijaspora vam smeta c c c
:thumbup:
Thompson
I kaj velis Ustaše i Ustaške majice. , a procerali te chetnixy
Dva prsta ,sramota da je 3 naviknuo bi
Sarajlije pussy loversy jer vide razliku izmedju hrvatskog znakovlja i znakovlja
ndh tours 41-45.
Pa tko te proćerao ,da ti nazovi Ustaše smetaju.
Da si barem slikao. Da imas dokaz

El malagueño

#3754 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by El malagueño » 02/05/2015 12:33

Turrrban wrote:
El malagueño wrote:Ja se ne ljutim, uzivam kao i 90ih, cak i vise hvala bogu. Samo odgovaram na vase kenjanje
Ne ljutiš se? A onaj post gore kako si šokiran šta se piše o dijasporcima? Onaj post kako si šokiran i ekstremna promjena u načinu "ja sad uživam više nego 90ih" mogu samo ovako objasniti.
Prvi post standardno kukanje naših dijasporaca ali si u međuvremenu skontao "pa ovo je forum i svi smo anonimni, napisat ću ono što stvarno mislim". Tamo ste niža klasa i sastanete se jednom u godini i uživate pa stavite 500 slika na Facebook da svi vide (a ko mi ne znamo kako je tamo i da je to samo iluzija :D ) a ovdje ste ni na nebu ni na zemlji i jedine osobe sa kojima se družite kada dođete ste opet vi međusobno.

Ironija je kada neko kao ti se javi što je uvređen i šokiran što neko ne voli dijasporu a onda sam dadne do znanja što vas niko ne voli i još više doprinese tome :lol:
Sto ste tako paranoicni? Normalna je stvar da sad uzivam vise nego 90ih. Tad sam dosao sa majkom i sestrom u nepoznatu drzavu, otac je ostao jedno vrijeme pa kasnije dosao, nepoznata zemlja, neznas jezik, neizvjesnost, baca te iz jednom azilskog centra u drugi, okruzen svakakvim narodom, a danas hvala bogu imam svoju kucu, magistar sam, znam jezik, i ravnopravan narodu koji ovdje zivi dugo. Nikako nemam osjecaj da pripadnam nekakvom nizem sloju ljudi - lagao bih kad bih rekao da mi nie bolje nego 90ih. A ti to shvati kako hoces A nisam vala ni neki facebookash, ne volim se puno slikati pretjerano i tako to.

El malagueño

#3755 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by El malagueño » 02/05/2015 12:35

emillio estevez wrote:

:thumbup:
Thompson
I kaj velis Ustaše i Ustaške majice. , a procerali te chetnixy
Dva prsta ,sramota da je 3 naviknuo bi
Sarajlije pussy loversy jer vide razliku izmedju hrvatskog znakovlja i znakovlja
ndh tours 41-45.
Pa tko te proćerao ,da ti nazovi Ustaše smetaju.
Da si barem slikao. Da imas dokaz
Nisu me cetnici protjerali, dje sam to napisao? A sta, u sarajevu su ustase pozitivna grupacija? I oni se nisu onako slikali iz provokacije? Ili je to neko ustasko-dzihadsko saveznistvo? Nekontam pojasni

emillio estevez
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#3756 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by emillio estevez » 02/05/2015 12:38

Objasni mi kako izgleda moderan ustasa sa ustaskim grbom

Lazes. . Jer si izdajica svoje drzave :D
I ne vidis razliku izmedju ustasa i Hrvata.

El malagueño

#3757 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by El malagueño » 02/05/2015 12:40

Turrrban wrote:

A mene licni boli kurac da li ti mene volis ili ne, ali jesam i dalje sokiran izlivom mrznje prema dijaspori, na haman svakoj temi. I na to skrecem paznju. A d kukam, vala ne kukam. Samo kazem: i bakirova guzica je bila zasticena u rati dok tvoja nije, sto ga onda birate? Po cemu je on drukciji od dijasporca da dijasporca mrzite a njega birate

Turrrban

#3758 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Turrrban » 02/05/2015 12:56

El malagueño wrote:
Turrrban wrote:

Sto ste tako paranoicni? Normalna je stvar da sad uzivam vise nego 90ih. Tad sam dosao sa majkom i sestrom u nepoznatu drzavu, otac je ostao jedno vrijeme pa kasnije dosao, nepoznata zemlja, neznas jezik, neizvjesnost, baca te iz jednom azilskog centra u drugi, okruzen svakakvim narodom, a danas hvala bogu imam svoju kucu, magistar sam, znam jezik, i ravnopravan narodu koji ovdje zivi dugo. Nikako nemam osjecaj da pripadnam nekakvom nizem sloju ljudi - lagao bih kad bih rekao da mi nie bolje nego 90ih. A ti to shvati kako hoces A nisam vala ni neki facebookash, ne volim se puno slikati pretjerano i tako to.
A otac došao kasnije? Izvini što sam ovako direktan ali tvoj otac je jedna pizda od čovjeka i velika kukavica pa me i ne čudi što se i ti ponašaš kao pizda na forumu jer nisi imao od njega bolje naučiti.

Ali ja mislim da neću još dugo ovdje :D jer kad Chmoljo proćita ovo banovat će i ovaj profil mada ja mislim da on ima sad preča posla kada mu RS pokuca na vrata zašto je odobrio ovaj govor mržnje protiv časnog policajca. Ono sa NINom je bila dječija igra šta će biti kada RS pokuca 8-) nemoj se samo onoliko uplašiti kao tvoje kolege kod afere 2 papka.
I poselami svog jarana NINa, znaš onaj što smo ga ja i još neki napravili malom internet senzacijom kada je pljuvao po religiji

Bodkin

#3759 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin » 02/05/2015 13:12

Turrrban wrote:
El malagueño wrote:I cuj da branim sarajevo tuzlu itd? Pa da poslije rata me pljuju i jebu mi mater dosljacku? Bolje nek mi to rade u njemackoj ili svici ;) bar dobijes nesto zA uzvrat. Znaci doslje valjaju dok daju glavu za sarajevo. Koliko je focaka, sandzaklija visegradzana branilo sarajevo? I kako ih gledate? Nemoj bolan
Pa šta se onda ljutiš? Onda reci bar to odmah umjesto da kukaš kako te niko ne voli. To je tvoj stav ali onda se nemoj ljutiti ako te ko zove pichkom i izdajnikom. Uživaj na zapadu kao što si i uživao devedesetih dok je tvoj narod gladovao
Zar tebe fasisto laticev nije mod poslao u banovice? Ono mjesanci nizi sloj i ostalo?

Turrrban

#3760 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Turrrban » 02/05/2015 13:18

Bodkin wrote:
Turrrban wrote:
El malagueño wrote:I cuj da branim sarajevo tuzlu itd? Pa da poslije rata me pljuju i jebu mi mater dosljacku? Bolje nek mi to rade u njemackoj ili svici ;) bar dobijes nesto zA uzvrat. Znaci doslje valjaju dok daju glavu za sarajevo. Koliko je focaka, sandzaklija visegradzana branilo sarajevo? I kako ih gledate? Nemoj bolan
Pa šta se onda ljutiš? Onda reci bar to odmah umjesto da kukaš kako te niko ne voli. To je tvoj stav ali onda se nemoj ljutiti ako te ko zove pichkom i izdajnikom. Uživaj na zapadu kao što si i uživao devedesetih dok je tvoj narod gladovao
Zar tebe fasisto laticev nije mod poslao u banovice? Ono mjesanci nizi sloj i ostalo?
Ma nisu niži sloj u našem društvu, to ja samo izmišljam i trolam, nego što se ne mogu kandidovati za člana predsjedništva ili ijednu drugu važnu funkciju? :lol: :bih:

Da si pametan skontao bi da ono nije bio razlog za ban, bar nije za trajni ban jer su ovdje pisali i gore stvari i preživjeli. Očito je da Chmoljo još plače za svojim NIN-om jer sam ja bio jedan od onih što sam ga prijavio od policije (na njihovoj web stranici gdje pozivaju da se prijavi govor mržnje na internetu), do web stranice islamske zajednice pa sve do raznih portala., to je pravi razlog pa je samo čekao pravi trenutak

fatamorgana

#3761 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by fatamorgana » 02/05/2015 13:22

Turban, zipa da ti se neko ne pokaki u nick! :wink:

Bodkin

#3762 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin » 02/05/2015 13:22

Onaj post je za bana od min mjesec, a i trajni nije pretjerivanje. Realno. Fasisam samo takav. A ni admini ne mogu sve pohvatati. Svakakvih se gova** istovarilo na ovoj temi...

animals

#3763 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by animals » 02/05/2015 13:28

turban..ajd zivota ti, ako kazes ko te je pustio iz kaveza,
dobti ces bananu..

Turrrban

#3764 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Turrrban » 02/05/2015 13:28

Bodkin wrote:Onaj post je za bana od min mjesec, a i trajni nije pretjerivanje. Realno. Fasisam samo takav. A ni admini ne mogu sve pohvatati. Svakakvih se gova** istovarilo na ovoj temi...
Šta god da je, pravi razlog je ono za NINa. A ne bi bio Chmolji u koži, jedno je kao NIN biti prijavljen radi uvrede religije a drugo biti prijavljen policiji RSa što si dopustio govor mržnje i uvrede mrtvog policajca u sedmici kada hapse svakog Bošnjaka na internetu što kritikuje. Ne uklanja džaba portal Klix komentare a on jadan nije skontao zašto, e sada će saznati, to što je forum Klixa kojeg RS pogotovo iman a oku pravi stvar još gore za njega i mogao bi završiti kao NIN jer nije znao profesionalno vladati situacijom kada je zbog Zvornika bošnjački narod pun emocija

Blek Stena

#3765 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Blek Stena » 02/05/2015 13:29

Naslov teme treba promjenit u "dijaspora protiv onih sto foliraju da nisu dijaspora"
ps, Turrban /York registruj se ponovo, ko ce Bosnu odbranit u ovim odsudnim trenucima :mrgreen:

johnlock071

#3766 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 » 02/05/2015 13:30

Point. wrote: Zasto se ne cuje njihov glas onda? Nego se samo cuje ona budaletina Bilal.
Pa ne čuje se jer mediji samo traže one koje mogu pretvoriti u dobru priču, što bi pričali o nekom normalnom, propala bi šćepina i dodikova priča o ekstremnoj radikalizaciji bošnjaka...

El malagueño

#3767 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by El malagueño » 02/05/2015 13:31

Sto ste tako paranoicni? Normalna je stvar da sad uzivam vise nego 90ih. Tad sam dosao sa majkom i sestrom u nepoznatu drzavu, otac je ostao jedno vrijeme pa kasnije dosao, nepoznata zemlja, neznas jezik, neizvjesnost, baca te iz jednom azilskog centra u drugi, okruzen svakakvim narodom, a danas hvala bogu imam svoju kucu, magistar sam, znam jezik, i ravnopravan narodu koji ovdje zivi dugo. Nikako nemam osjecaj da pripadnam nekakvom nizem sloju ljudi - lagao bih kad bih rekao da mi nie bolje nego 90ih. A ti to shvati kako hoces A nisam vala ni neki facebookash, ne volim se puno slikati pretjerano i tako to.[/quote]
A otac došao kasnije? Izvini što sam ovako direktan ali tvoj otac je jedna pizda od čovjeka i velika kukavica pa me i ne čudi što se i ti ponašaš kao pizda na forumu jer nisi imao od njega bolje naučiti.

Ali ja mislim da neću još dugo ovdje :D jer kad Chmoljo proćita ovo banovat će i ovaj profil mada ja mislim da on ima sad preča posla kada mu RS pokuca na vrata zašto je odobrio ovaj govor mržnje protiv časnog policajca. Ono sa NINom je bila dječija igra šta će biti kada RS pokuca 8-) nemoj se samo onoliko uplašiti kao tvoje kolege kod afere 2 papka.
I poselami svog jarana NINa, znaš onaj što smo ga ja i još neki napravili malom internet senzacijom kada je pljuvao po religiji[/quote]

Moj mene otac nije ucio da vrijedjam ljudima familiju na forumu. Svako ima pravo da zivi gdje hoce, i kraj price. Ja sam presretan covjek sto nisam u bosni, i sto nisam predmet sprdnje dodiku, bakiru covicu ili kome vec. Ti i takvi kao ti samo lajete, sta si to ti uradio za bih? Sta? 20 godina od rata proslo,
Tapka se u mjestu, sta si uradio??

A to ko je ratovao, ratovao je onaj sto je morao. Ko god je mogao, izbjegao je. Pun mi kurac pateticke price o branjenu grada rodne gude ovo ono. Nisi imao izlaza osim da nosis pusku, i nosio si je i svaka cast na tome. Al ko god je mogao s bosnjacke strane pogotovu zbrisao je. Prvenstveno jer se bilo nespremno, vodstvo kurcu nije valjalo i sve to kad se sabere dobro je zemlja i prosla s obzirom ko nas je vodio. I ja da zivim dolje i da se zapuca opet bih izbjegao. Jebo vas i rat i sve to. Sta ste dobili sto ste ratovali? Puna zemlja omladine kojoj je jedini cilj dokopat se inostranstva. Jel i to kriva dijaspora?

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#3768 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Chmoljo » 02/05/2015 13:47

Turrrban wrote: Hahaha volim što sam banovan radi ovoga više nego brdo karamela. Jer biti banovan trajno radi ovoga bez obzira što nije bilo prije incidenata samo govori da sam pogodio „u sridu“
Daj Bože da samo Latić i još poneki tako misle ne bi imali ovoliko kompleksa ali je realnost drugačija pa ste za većinu od Laktaša do Sarajeva, od Gornje Maoče do Stoca, od Banja Luke do Tešnja škart i u pravom životu nema administratora koji bi banovao sve koji tako misle, a i da ima ne bi stigao toliki broj banovati
Umjesto da se sada kao malo dijete prepirem i kreiram korisničke račune da trolam (ovaj korisnički račun sam napravio mnogo prije) jednostavno ću ovu temu prijaviti MUP RSa a svi znamo dobro kako su osjetljivi na komentare sa bošnjačke strane što se tiče Zvornika pogotovo ako dolazi sa njihove omiljene stranice Klix.

Inače ne bih iz principa jednu sarajevsku stranicu prijavio Rsu ali vi imate sa Bosnom i bošnjacima isto kao i Avaz pa bi to bila ista sramota kao kada bih Fahru prijavio, znači nikakva sramota. Puštate neke Cherrie da prizivaju kristalne noći i neke Lukiće da guslaju sve dok dobrovoljno ne odu a ostajete gluhi na žalbe ostalih forumaša jer se vi kao administratori ne date „ucjenjivati“ baš kao naš Fahro ministar sigurnosti i još dajete roditeljske savjete „ja kao administrator neću četničke trolove banovati jer kako ćete se onda snaći u pravom životu“ umjesto da radite posao kao kod bošnjačkih forumaša i banujete ih. Ali takve metode za Bošnjake su poznate kod Fahre, RTRSa, Dodika, međunarodne zajednice, SIPA-e, pa i kod naših bošnjačkih političara i raznih portala pa što bi to drugačije i ovdje.

Savjest mi je čista jer znam da za razliku od Facebooka gdje niko nije anoniman ja ovdje neću zayebati poštene forumaše jer kod foruma koji snosi odgovornost ako ne zaključa teme ovdje će samo nayebati administrator a ne korisnici
Pitam se Chmoljo kada vam dođu opet Rsovci hoćeš li i njima reći da slijede neku mentalnu žabokrečinu ili ćeš se usrati kao i tvoje kolege prošli put? :D

Image

I kao i svi koji su neki autoritet na nekim forumima a inače su manji od makovog zrna
e super onda...

hajd da objavimo i tvoju IP, pa da navrate i do tebe :wink:

109.175.98.229

a ovo nije jedina... sa neke si od kuće prosipao gluposti :D

balavče balavi, dok si ti kako si sam rekao, nosao ljiljana oko vrata i slušao patriotske pjesme, dotle su oni koje nazivaš mješancima zajedno sa tvojim ocem spašavali tvoju guzicu. da bi danas dočekali da ih zoveš četnicima i "mješancima". i onda prijavljuješ "genocidašima" ovaj forum :lol:

slika i prilika jednog mladog nacionaliste - posere se na svoje čim nije po njegovom.

dječače, idi ganjaj curice.

Ned071

#3769 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Ned071 » 02/05/2015 13:54

Nek shvati ko kako hoce. Ima jedno dvije godine kako sam poceo zaliti sto nisam dijaspora. Nije sve crno bijelo al mislim da je rego ipak malo vise bijelo...

Kikibombona

#3770 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Kikibombona » 02/05/2015 13:55

Ove huskace i 'pse koji laju' treba samo hapsiti! Sve bi oni nesto, kao.... Eeee, tugo. Ako si zajeban, nadji zlocinca pa mu u facu saspi, a ne ovako preko foruma. Na ovaj nacin se samo moze naloziti neko bolestan i jadan, ko ima kamaru problema u zivotu i kome je pun kurac svega, da napravi neko sranje. A ovi jadnici ce o tome poslije danima pisati.

Samo hapsiti!

Uhapsiti 10ak huskaca i objaviti. Poslije niko nista po drustvenim mrezama nece pisati.

Grean

#3771 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Grean » 02/05/2015 14:04

pici wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
pici wrote:i oĆel Apsit ove po facebooku il ove po policiji učesnike ratnih zločina...
Da znaš da hoće. I onaj zakon nedavno što su donijeli je samo tu radi lova vještica a ne suštinske borbe protiv poricanja zločina ili nedo Bog genocida. :oops:

ja bi propo od stida da nekog podržavam a na spisku ratnih zločinaca, pa mu još dan žalosti pride...al et nekome na obraz iako ga nejma...
Stvarno je ovo sa danom zalosti bio takav kukavicki potez da je to za nepovjerovati. Porazno koji poltroni nas vode.

skupljac_zeljeza

#3772 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by skupljac_zeljeza » 02/05/2015 14:32

Kikibombona wrote: Uhapsiti 10ak huskaca i objaviti. Poslije niko nista po drustvenim mrezama nece pisati.

Walther

#3773 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 02/05/2015 14:34

Kikibombona wrote:nadji zlocinca pa mu u facu saspi
khm khm....

fatamorgana

#3774 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by fatamorgana » 02/05/2015 14:37

skupljac_zeljeza wrote:
Kikibombona wrote: Uhapsiti 10ak huskaca i objaviti. Poslije niko nista po drustvenim mrezama nece pisati.
vatrogasac šta si se odm'a prep'o, pa neće tebe hapsiti! :kiss:

Kikibombona

#3775 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Kikibombona » 02/05/2015 14:41

Walther wrote:
Kikibombona wrote:nadji zlocinca pa mu u facu saspi
khm khm....
Ma nije khm jarane! Na ove teme mozda zaluta neko kome 'malo fali' i koga ovakve izjave mogu navesti da napravi glupost i upropasti sebi zivot...

Locked