TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

johnlock071

#3701 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 » 01/05/2015 17:08

asurbanipal wrote: Pripadnici vehabijskog pokreta nemaju nikakve veze sa BiH. Njima ovaj sistem ne odgovara, ne odgovara im mir i suživot i da im se pruži prilika sutra bi silom uspostavljali "šerijatsku" državu (iako vehabijsko poimanje šerijata nema veze sa pravim islamom). Smatram da njih, i njihove simpatizere treba protjerati odavde i poslati ih u Arapsku pustinju...
Evo ga, direktno iz kafane tumačenje ispravnog šerijata. I ja smatram da tebe treba poslati u teheran sa zabranom vraćanja u Bosnu, pa šta ćemo sad..

emillio estevez
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#3702 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by emillio estevez » 01/05/2015 17:16

aldinjo wrote:
emillio estevez wrote:
red evil wrote:Nevjerovatno, gdje je ta sloboda govora? To očigledno ne važi za nas, oni mogu govorit šta hoće a mi ništa. Treba se još više četnicima ulizat (pod četnicima mislim na pojedine ljude a ne na sve), ne daj Bože da im se malo zamjerimo. Žalosno je ovo šta nam rade bh političari, ponižavaju nas na svakom koraku.

Ej da li je bila dzenaza od teroriste.
Bilo je more ljudi ,ako je biolo sprovoda.
Nije bilo sprovoda nego je bila dženaza zato što je čovjek bio musliman, provokatoru.

Pokoj mu duse nesretne

BHCluster

#3703 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BHCluster » 01/05/2015 17:21

Rusitelji Bosne i Hercegovine nikako da se okajmache. Djaba sve!

asurbanipal

#3704 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by asurbanipal » 01/05/2015 17:37

johnlock071 wrote: Evo ga, direktno iz kafane tumačenje ispravnog šerijata. I ja smatram da tebe treba poslati u teheran sa zabranom vraćanja u Bosnu, pa šta ćemo sad..

Vrlo rado, mada mi je draži Isfahan...

Nego:

Topalović,
Oks,
Jašarević,
Bosnić & co.

Nastavi niz...

Šveđanin

#3705 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Šveđanin » 01/05/2015 17:40

Samo jedna stvar. Ko cita, vjeruje i uzima za ozbiljno portal SAFF tesko se moze smatrati normalnim i relevantnim.
I nemojte spinovati sa a jel treba gledati i citati RTRS i kurir i vjerovati njima, nepotrebno je.. znate na sta mislim.

emillio estevez

#3706 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by emillio estevez » 01/05/2015 17:43

asurbanipal wrote:
johnlock071 wrote: Evo ga, direktno iz kafane tumačenje ispravnog šerijata. I ja smatram da tebe treba poslati u teheran sa zabranom vraćanja u Bosnu, pa šta ćemo sad..

Nego:

Topalović,
Oks,
Jašarević,
Bosnić & co.

Nastavi niz...

Izrael
Isil
Al nusra
Ustase
Vatikan

Bodkin

#3707 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Bodkin » 01/05/2015 17:43

aldinjo wrote:
emillio estevez wrote:
red evil wrote:Nevjerovatno, gdje je ta sloboda govora? To očigledno ne važi za nas, oni mogu govorit šta hoće a mi ništa. Treba se još više četnicima ulizat (pod četnicima mislim na pojedine ljude a ne na sve), ne daj Bože da im se malo zamjerimo. Žalosno je ovo šta nam rade bh političari, ponižavaju nas na svakom koraku.

Ej da li je bila dzenaza od teroriste.
Bilo je more ljudi ,ako je biolo sprovoda.
Nije bilo sprovoda nego je bila dženaza zato što je čovjek bio musliman, provokatoru.
jer on mora znati kako se zove zvanicno kada se ukopava musliman :lol:

johnlock071

#3708 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 » 01/05/2015 17:44

Pa hajde bujrum šta ćeš ovdje. Te vehabije kojih hoćeš da se riješiš će biti prva linija odbrane protiv četničke ili rafidijske okupacije. ;-)

asurbanipal

#3709 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by asurbanipal » 01/05/2015 18:07

johnlock071 wrote:Pa hajde bujrum šta ćeš ovdje. Te vehabije kojih hoćeš da se riješiš će biti prva linija odbrane protiv četničke ili rafidijske okupacije. ;-)

:lol: :lol: :lol:

BHCluster

#3710 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BHCluster » 01/05/2015 18:10

emillio estevez wrote:
asurbanipal wrote:

Nego:

Topalović,
Oks,
Jašarević,
Bosnić & co.

Nastavi niz...

Izrael
Isil
Al nusra
Ustase
Vatikan
A CIA?

johnlock071

#3711 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by johnlock071 » 01/05/2015 18:15

asurbanipal wrote:
johnlock071 wrote:Pa hajde bujrum šta ćeš ovdje. Te vehabije kojih hoćeš da se riješiš će biti prva linija odbrane protiv četničke ili rafidijske okupacije. ;-)
Znaš ti dobro da je to tako. :zzzz:

saja_dj

#3712 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by saja_dj » 01/05/2015 18:59

Isto oportunisti kao četnici i ustaše. Jedva čekaju destabilizaciju pa da stave komad Bosne pod serijat, kad ga oslobode cetnika, ustaša, ali i ateista, Jevreja, gejeva, onih drugih muslimana koje ne vole bas...

luckylaka

#3713 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by luckylaka » 01/05/2015 20:18

Poslusajte majku Halimu,nanu Fatu ,majku Mejru ...polupismene bosanske majke koje ce sve nase prepametne forumase nauciti sto je suzivot.

mirza_15

#3714 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by mirza_15 » 01/05/2015 20:22

Gledao sam ovog gradonacelnika Zvornika na Face tv. Posteno i pametno covjek govori.

partibrejker

#3715 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by partibrejker » 01/05/2015 22:17

zenit dozic wrote:Zamislite samo da su Srbi doživili od Bošnja što smo mi od njih šta bi se dešavalo u ovih 20 god.
Sigurno bi sjedili skrštenih ruku ko zadnje čkapi i prizivali pomirenje sa svojim dželatima.

Jedan Bošnjo napokon skupio damu i odradio ratnog zločinca i Bošnje ostale u nevjerici i zaprepaštenju , dok se u genocidnoj ubijaju i sudski progone ono malo povratnika što je ostalo od Bošnja ni traga ni glasa :thumbup:

Dok god se ne počnemo ponašat ko šiptari j.ebat će nas i jedni i drugi pa vi pričajte šuplje nadugo i naširoko.
:thumbup:

BadAss14

#3716 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BadAss14 » 01/05/2015 22:27

luckylaka wrote:Poslusajte majku Halimu,nanu Fatu ,majku Mejru ...polupismene bosanske majke koje ce sve nase prepametne forumase nauciti sto je suzivot.

Ma jebo te vise "suzivot"! Pa jesul vama toliko isprali mozak da mislite da cak ne smijete ni postojati ako nema tog famoznog "suzivota" sa Srbima i Hrvatima. Ko kaze da BiH mora postojati jedino ako ima tog nekakvog "suzivota"?? BiH ima svoj vecinski narod, koji mora ZIVJETI i bez suzivota. Znamo ko nije htio suzivot, i sta sad? Hocemol mi Bosnjaci izvrsiti kolektivni harikiri, ili cemo nastaviti zivjeti u svom , na svom?
Nama su toliko silovali inteligenciju da su nas kroz nekoliko stoljeca od vecinskog naroda u BiH sveli na vjersku skupinu, cak nam i ime zabranili. Navikli nas da sve moramo djeliti na 3. Godinama ispiranja mozga sa onim"i srpska i hrvatska i muslimanska". Izvinite ali ja mogu sasvim fino fukcionisat i bez te dvojice, koji bi rado da me nema. Daj osvjestite se vise lljudi!

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#3717 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Chmoljo » 01/05/2015 22:40

York Light 100`s wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Dozer je za tebe institucija, bog i batina!
Pa vodi ga kući.
Ionako su mješanci poput tebe u krizi pa moraju tražiti nekog svog Boga u obliku nicka na BH forumu :D tako da me tvoj komentar i ne čudi. Nije ni vama lahko u ovom sistemu :lol:
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» York Light 100`s

tu mentalnu žabokrečinu Džeme Latića prosipajte na nekim drugim mjestima.

BadAss14

#3718 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BadAss14 » 01/05/2015 22:40

DaysleepeR wrote:
BadAss14 wrote: Ne, ti i takvi takvog mentalnogg sklopa imate sanse da zavrsite u Saray-City-ju, ogradjenim visokim zidom, pa onda i dalje prosipajte vas pacificizam. mozda ce se neko nekad sjetiti da ste nekada bili glavni grad jedne drzave koje vise nema. Ah da, nadam se da ce vas sa dobro tretirati ovi kojima se uvlacite u pakas. Dijapora bar nije niciji ni poltron ni roblje, a vama nametnuse Dan zalosti za zlocinca i zlocinacku instutuciju. Ni prekodrinska braca im ne tugovase juce, na svim muzickim kanalima im drma, a vi ste primorani zalit zlocince. Prosto mi vas zao, i zao mi je sto ne mozete uvuc dijaporu u taj vas mizerni svijet gmizavaca.
paša moj solidni, ti si mi prvi na spisku, imaš prednost kod zamjene. ja sam bio patriota i ratnik i borac i jeo govna kad je trebalo, a sad u miru sam pacifista. ako opet pukne, imaš od mene prednost za zamjenu, što se mene tiče, samo se ti bori za svoje ciljeve. javi se u inbox da se zdogovorimo.

Pa sta te je to toliko ponuklo sada, kada se desila ova OSVETA? Kakvi su to komentarii i ciji toliko uticali na tebe da se sada, bas sada, nakon toliko godina trpljena nepravde odlucis da zelis napustiti BiH, i da bi se mjenjao s nekim dijasporcem? Nije ti dosada smetao ni srpski fasizam, ni podjela drzave, ni obesprvaljenost ni sva ta nepravda, pa te pitam sta te to sada toliko smeta?
Ti si samo jedan od onih koji rade da jos vise ponize nase borce i nasu svu zrtvu i borbu. S obzirom da nasi neprijatelji prosto obozavaju takve "pojave", obrati se npr forumasima na Krstarica forumu, ili na Blic-u, Kurir-u i slicnim medijima. Siguran sam da ce za tebe takvog organizovati koju humanitarnu akciju kako bi pomogli da ti odes u neku od tvojih zeljenih destinacija. Ja pomazem samo istinski ugrozenim ljudima iz reda mog naroda.

insomnia78

#3719 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by insomnia78 » 02/05/2015 00:17

Znaci i Iran nam prijeti
Osovina zla Teheran-Beograd-Banja Luka?
Samo "braca" hrabro na braniku otadzbine

Skijaš

#3720 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Skijaš » 02/05/2015 00:20

Red Wolf wrote:
baxus wrote:Ja sam cuo da ga je djevojka ostavila s kojom je trebao da se vjenca :oops:
Prije svega ovo je tragedija lokalnog karaktera, terorizam nije. Predstava ce se napraviti, to je izvjesno.

Dan zalosti u FBIH je totalni promasaj, ali i dokaz da smo izgubili kompas davno.
Za moj pojam,dan zalosti u FBIH ne da nije trebao biti,vec je to idiotizam i cisto podilazenje,pa zasto 11-tog jula nije dan zalosti u manjem bh entitetu
Dan žalosti je dobar potez, sa velikosrbima treba zatezati na drugim nivoima i po drugim pitanjima. Šteta pa i oni koji su ga proglasili ne misle tako nego iza njihove odluke umjesto mudrosti stoji totalna izgubljenost.

Mister Yes

#3721 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Mister Yes » 02/05/2015 00:22

BadAss14 wrote: Ne, ti i takvi takvog mentalnogg sklopa imate sanse da zavrsite u Saray-City-ju, ogradjenim visokim zidom, pa onda i dalje prosipajte vas pacificizam. mozda ce se neko nekad sjetiti da ste nekada bili glavni grad jedne drzave koje vise nema. Ah da, nadam se da ce vas sa dobro tretirati ovi kojima se uvlacite u pakas. Dijapora bar nije niciji ni poltron ni roblje, a vama nametnuse Dan zalosti za zlocinca i zlocinacku instutuciju. Ni prekodrinska braca im ne tugovase juce, na svim muzickim kanalima im drma, a vi ste primorani zalit zlocince. Prosto mi vas zao, i zao mi je sto ne mozete uvuc dijaporu u taj vas mizerni svijet gmizavaca.
https://www.youtube.com/watch?v=tZtdcKQC8Ew#

luckylaka

#3722 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by luckylaka » 02/05/2015 01:12

BadAss14 wrote:
luckylaka wrote:Poslusajte majku Halimu,nanu Fatu ,majku Mejru ...polupismene bosanske majke koje ce sve nase prepametne forumase nauciti sto je suzivot.

Ma jebo te vise "suzivot"! Pa jesul vama toliko isprali mozak da mislite da cak ne smijete ni postojati ako nema tog famoznog "suzivota" sa Srbima i Hrvatima. Ko kaze da BiH mora postojati jedino ako ima tog nekakvog "suzivota"?? BiH ima svoj vecinski narod, koji mora ZIVJETI i bez suzivota. Znamo ko nije htio suzivot, i sta sad? Hocemol mi Bosnjaci izvrsiti kolektivni harikiri, ili cemo nastaviti zivjeti u svom , na svom?
Nama su toliko silovali inteligenciju da su nas kroz nekoliko stoljeca od vecinskog naroda u BiH sveli na vjersku skupinu, cak nam i ime zabranili. Navikli nas da sve moramo djeliti na 3. Godinama ispiranja mozga sa onim"i srpska i hrvatska i muslimanska". Izvinite ali ja mogu sasvim fino fukcionisat i bez te dvojice, koji bi rado da me nema. Daj osvjestite se vise lljudi!
Izvini jarane ali nama je tako sudjeno.Inace slucajno znam par onih drugih koji vjerovatno RBiH vise vole nego i ja i ti.Sa ovakvima da sa onim drugima nazor jbga.

Point.

#3723 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Point. » 02/05/2015 01:35

Jasta ce. Te vehabije ce prvo gledati da skrate za glavu nevjernike, tj ostale Bosnjake za koje bas i ne misle da su pravi muslimani. Slicno ko sto im bratija iz Isisa radi po Siriji i Iraku. Udri na muslimana, jebo prave neprijatelje.

kosava

#3724 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by kosava » 02/05/2015 03:49

Chmoljo wrote:
York Light 100`s wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Dozer je za tebe institucija, bog i batina!
Pa vodi ga kući.
Ionako su mješanci poput tebe u krizi pa moraju tražiti nekog svog Boga u obliku nicka na BH forumu :D tako da me tvoj komentar i ne čudi. Nije ni vama lahko u ovom sistemu :lol:
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» York Light 100`s

tu mentalnu žabokrečinu Džeme Latića prosipajte na nekim drugim mjestima.

Cmoljo svaka ti dala. :thumbup:

emillio estevez

#3725 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by emillio estevez » 02/05/2015 08:06

BadAss14 wrote:

De popise stanovnistva
Da vidimo kada smo mi Hrvati bili vecinski narod , prije dolaska Turaka :mrgreen:

Svoj si na svom, kao i ostali narodi i isto tako razmisljaju
Sto trabunjas i bacas kosti psima.

Locked