TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Locked
BHCluster

#1426 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by BHCluster » 28/04/2015 14:13

SmokingMan wrote:
BHCluster wrote:
Ako je ovo tacno onda mozemo ocekivati ekalaciju jer kad se NEPRAVDA na vrijeme ne ispravi... Bilo je samo pitanje vremena. Zast ja nemam roditelja/e? Ko ih je ubio? Da li su kaznjeni? Nisu...
Najbolji i najpogodniji mogući scenariji za RS,kao da ih je ovaj naivni lik pitao prije izvšenja čina šta treba da uradi za njihov interes.Stvarno skidam im kapu kako im ide sve pod ruku,još kada im ovo jednog dana bude podloga za idealni "razvod braka" sa BIH...
Od razvoda nema nista jedino ako ne nasele koji milion srba iz srbije, treba se pitati gdje su oni koji su placeni da ove stvari zaustave?

Lincoln-Burrows

#1427 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lincoln-Burrows » 28/04/2015 14:14

hizo ramidovic wrote:
Lincoln-Burrows wrote:Onda što se zaključilo jeli kriv policajac ili napadač?
policajac je ucesnik zlocina u istocnoj bosni i kao nagradu za zasluge je dobio mjesto u drzavnoj instituciji.
napadac je ubio policajca jer mu je u tom zlocinu ubijen otac.
sam zakljuci ko je krivac.
Znači u pitanju je krvna osveta...

SaPnA

#1428 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by SaPnA » 28/04/2015 14:15

Lepi_Lukic wrote:INTERNET "GORI" Društvene mreže bruje o napadu u Zvorniku!

Teroristički napad koji se sinoć desio u Zvorniku pokrenuo je brojne reakcije korisnika društvenih mreža. U sinoćnjem napadu na policijsku stanicu u Zvorniku, koji je izvršio Nerdin Ibrić iz sela Sapna, ubijen je policajac Dragan Đurić. Napadač je ubijen u pucnjavi.

Napad je izazvao novi val govora mržnje:

- "S kim mi dijelimo srpsku zemlju", "Srbe na vrbe", "Fuj ljudi, nemojte da se koljete", "Samo jedan ubijen", "Trebalo je go*na ranije pobit", "Smrt balijama","Kreće rat, dobivat ćemo ratne dnevnice", "Glupi islamisti", "U boj, u bj za narod svoj", "Glupi Srbi i Bosanci, samo sa ubijajte", samo su neki od komentara koje su sinoć i danas ostavljeni na društvenim mrežema.

Na društvenoj mreži Twitter je otvoren hashtag #zvornik koji povezuje sve objave u vezi s ovim.

Na ovom hashtagu objavljeni su brojni postovi iz zemlje i inostranstva.

Post koji je do sada bio najviše puta favoriziran je onaj koji je jučer napisao Dragan Močević, jedan od najaktivnijih twitteraša u BiH:

‏@DraganMocevic: Treba biti mudar i ne širiti paniku i posebno govor mržnje nakon napada na policiju u #Zvornik Jednom smo prošli sličan scenario.
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/175357/intern ... jo6BK.dpuf

Nesto slicno kao i sinoc na ovom istom forumu i istoj temi, od opravdivanja terorizma do "zaljenja" sto i ostala dva policajca nisu stradala ...

ovaj momak/terorista nije iz sapne

Tomahawk11
Globalni moderator

#1429 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Tomahawk11 » 28/04/2015 14:15

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/vasic-napadac/150428057
sim napadača koji je imao lovačku pušku, sačmaru i pištolj"
Da podsjetim jučer je ušao u policijsku stanicu sa dvije automatske puške, pištoljem i punim džepovima municije.

Poslije toga sa Sačmaricom/pumparicom, automatskom puškom i pištoljem te džepovima punim municije.

Poslije toga sa Sačmaricom/pumparicom a u autu su ostali automatska puška, pištolj i da imao je pune džepove municije,

Jutros je imao i pancir, sačmaricu te u autu još automatsku pušku, pištolj i normalno pune džepove municije.

Po ovome štoo je izjavio Vasić imao je Lovačku pušku (vjerovatno karabin) sačmaricu i pištolj nije se izjasnio o količini municije i panciru.

Dobro je pa nije dosao u tenku, sa PAT-om i nuklearkom na platformi :-)
Ovo ko Djuro za intro u onom spotu Ede Majke :oops:

Walther

#1430 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 14:16

Lincoln-Burrows wrote:
hizo ramidovic wrote:
policajac je ucesnik zlocina u istocnoj bosni i kao nagradu za zasluge je dobio mjesto u drzavnoj instituciji.
znaci da je istraga jos u toku..... ako je uopste pocela jer koliko vidim salonska ekipa je vec odlucila kakav ce biti rezultat istrage

kamberovica polje

#1431 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by kamberovica polje » 28/04/2015 14:16

hizo ramidovic wrote:
Oboje. Jedan je ratni zločinac a drugi je glupan koji je mislio da tako izvršava pravdu.

Trafalgar Law

#1432 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Trafalgar Law » 28/04/2015 14:17

BHCluster wrote:
Od razvoda nema nista jedino ako ne nasele koji milion srba iz srbije, treba se pitati gdje su oni koji su placeni da ove stvari zaustave?
Mnogo pitanja,a odgovora malo,premalo.Iako se "nešto zna",na vrijeme se ne reaguje,ili se svjesno dopušta da se ovakve ili slične stvari dešavaju...

Kikibombona

#1433 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Kikibombona » 28/04/2015 14:17

JThomas wrote:
Djuro wrote:Možete li zamisliti kako je bilo momku odrastati bez oca - kojega su - uz 750 sunarodnjaka ubili vojnici RS u
klasičnom ratnom zločinu?
O tom zločinu, pored Srebrenice, Sarajeva i drugih stratišta nikad nisam čuo.
Eeeeeeej, cijelo selo, 750 pobijenih ljudi?

A on je živio tu pored ubojica - sigurno je znao cijelu priču i znao je ljude koji su mu ubili oca
i gledao je kako oni nekažnjeno žive u miru i još sa beneficijama i na državnom trošku.

Da je ubijao tamo "neke Srbe" - bio bi apsolutno terorista.
Ali je on znao koga treba napasti - dakle napao je baš te ubojice i po tome se radi o osveti.

Sada je on u cijelom svijetu poznati i priznati terorista.
A ove masovne ubojice u uniformama policajaca su - žrtve?
Ma - u kakvom mi to svijetu živimo?
sve je to lijepo. ali u velikoj slici njima je napravio veliku uslugu, a svojima veliku medvjeđu uslugu. i utabao teren za sve moguće relativizacije prošlosti i pretjerivanja u sadašnjosti, a koja vuku vrlo realne političke posljedice...da kažem sranja.
Nije lijepo prijatelju, jako je ruzno ovo sto je napisao Djuro.

Posto ovdje ima patoloskih slucajeva sa kojima ne vrijedi komunicirati, obracam se tebi, jer sam od ranije uocio da ti ova sranja u drzavi nisu oduzela razum i osjecaj za pravdu....

Osveta je zlo i svako ko ucini nedjelo je zlocinac isto kao i onaj kome se sveti! Tu kompromisa i bilo kakvog uljepsavanja ne smije biti ako zelimo graditi normalno drustvo!

Jedan moj clan porodice je u 2SR ostao bez oca i majke. Sa svojom bracom i sestrama, od kojih je najstarije dijete imalo 10 god., gledao je kako mu streljaju oca i majku. I zamisli, od njegovo petero djece, cetvero se vezalo za ljude koji dolaze i istog naroda i prakticiraju istu vjeru kao i njegovi dzelati. Formirani su tako zdravi odnosi da im ni ovaj zadnji rat nista nije mogao. To je tako prijatelju kada su ljudi NORMALNI i kada ne dozvole da im zlo zaposjedne mozdane celije.

Ovaj momak, ako se htio svetiti, imao je 100 puta bolje nacine za osvetu. Mogao je pritiskati organe vlasti da procesuiraju zlocince. Mnogi zlocinci su ipak osudjeni i sudi im se. Siste opet kako-tako funkcionise. Mogao je pisati kolumne, putem bloga etiketirati zlocince imenom i prezimenom.... Mogao je sta je htio. Izabrao je da ostane zapisan kao zlocinac, kao i oni sto su ubili njegovog oca.

Osvete vode u haos. Mi smo posebno osjetljiva drzava na to. Ako bi osvete postale ucestale, rat bi bio neminovnost. A tada, prijatelju, moje i tvoje dijete moze iz osveta (bolesnog covjeka) biti muceno, silovano, ubijeno..... Svi smo onda meta! Jel nam treba Bagdad u Bosni? Svako ko ima imalo razuma nece naci ni mrvicu razumjevanja za osvetu!

Meni je zao ovog momka. Ocigledno je iskoristen od ideologa zla. To kazu i njegove komsije.... Drzava i IZ BiH se trebaju pozabaviti ovim problemom koji najvecu stetu nanosi upravo Bosnjacima, muslimanima.

hizo ramidovic

#1434 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by hizo ramidovic » 28/04/2015 14:19

Lincoln-Burrows wrote:
hizo ramidovic wrote:
to je tvoje misljenje.
u rs-u kazu da je u pitanju terorizam u ime vjere.

Walther

#1435 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 14:19

Kikibombona wrote:
JThomas wrote:
Djuro wrote:Možete li zamisliti kako je bilo momku odrastati bez oca - kojega su - uz 750 sunarodnjaka ubili vojnici RS u
klasičnom ratnom zločinu?
O tom zločinu, pored Srebrenice, Sarajeva i drugih stratišta nikad nisam čuo.
Eeeeeeej, cijelo selo, 750 pobijenih ljudi?

A on je živio tu pored ubojica - sigurno je znao cijelu priču i znao je ljude koji su mu ubili oca
i gledao je kako oni nekažnjeno žive u miru i još sa beneficijama i na državnom trošku.

Da je ubijao tamo "neke Srbe" - bio bi apsolutno terorista.
Ali je on znao koga treba napasti - dakle napao je baš te ubojice i po tome se radi o osveti.

Sada je on u cijelom svijetu poznati i priznati terorista.
A ove masovne ubojice u uniformama policajaca su - žrtve?
Ma - u kakvom mi to svijetu živimo?
sve je to lijepo. ali u velikoj slici njima je napravio veliku uslugu, a svojima veliku medvjeđu uslugu. i utabao teren za sve moguće relativizacije prošlosti i pretjerivanja u sadašnjosti, a koja vuku vrlo realne političke posljedice...da kažem sranja.
Nije lijepo prijatelju, jako je ruzno ovo sto je napisao Djuro.

Posto ovdje ima patoloskih slucajeva sa kojima ne vrijedi komunicirati, obracam se tebi, jer sam od ranije uocio da ti ova sranja u drzavi nisu oduzela razum i osjecaj za pravdu....

Osveta je zlo i svako ko ucini nedjelo je zlocinac isto kao i onaj kome se sveti! Tu kompromisa i bilo kakvog uljepsavanja ne smije biti ako zelimo graditi normalno drustvo!

Jedan moj clan porodice je u 2SR ostao bez oca i majke. Sa svojom bracom i sestrama, od kojih je najstarije dijete imalo 10 god., gledao je kako mu streljaju oca i majku. I zamisli, od njegovo petero djece, cetvero se vezalo za ljude koji dolaze i istog naroda i prakticiraju istu vjeru kao i njegovi dzelati. Formirani su tako zdravi odnosi da im ni ovaj zadnji rat nista nije mogao. To je tako prijatelju kada su ljudi NORMALNI i kada ne dozvole da im zlo zaposjedne mozdane celije.

Ovaj momak, ako se htio svetiti, imao je 100 puta bolje nacine za osvetu. Mogao je pritiskati organe vlasti da procesuiraju zlocince. Mnogi zlocinci su ipak osudjeni i sudi im se. Siste opet kako-tako funkcionise. Mogao je pisati kolumne, putem bloga etiketirati zlocince imenom i prezimenom.... Mogao je sta je htio. Izabrao je da ostane zapisan kao zlocinac, kao i oni sto su ubili njegovog oca.

Osvete vode u haos. Mi smo posebno osjetljiva drzava na to. Ako bi osvete postale ucestale, rat bi bio neminovnost. A tada, prijatelju, moje i tvoje dijete moze iz osveta (bolesnog covjeka) biti muceno, silovano, ubijeno..... Svi smo onda meta! Jel nam treba Bagdad u Bosni? Svako ko ima imalo razuma nece naci ni mrvicu razumjevanja za osvetu!

Meni je zao ovog momka. Ocigledno je iskoristen od ideologa zla. To kazu i njegove komsije.... Drzava i IZ BiH se trebaju pozabaviti ovim problemom koji najvecu stetu nanosi upravo Bosnjacima, muslimanima.
da, upravo so vehabije najveca prijetnja bosanskim muslimanima.... Tito...

p.s.: inace je Nerdin fakat mogao pisati peticije policiji "RS" ili stagod
Last edited by Walther on 28/04/2015 14:21, edited 1 time in total.

Drinski

#1436 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski » 28/04/2015 14:20

Mene zanima vise nesto drugo: bez obzira da li je ovo terorizam ili nije, kako sarajevski politicari misle da zaustave i druge osvete (ako se ovdje o tome radilo)? Tesko se mogu pozvati na neki autoritet kada sa jedne strane izraze saučešće porodici poginulog policajca a ne zanima ih kada ubiju povratnika. Tada smo svi nagrebali.

It_is_a_Leclerc

#1437 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by It_is_a_Leclerc » 28/04/2015 14:20

TT987 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
budza wrote:
zasto ovaj slucaj ispunjava uslove nazvati ga teroristickim?
Zato što se radi o oružanom napadu sa ideološkim motivom radi ostvarenja podrivanja sistema, urušavanja zajednice i unošenja straha među građane.
Evo i tebe da pitam,jel ti znas nesto jasnije,sto nije objavljeno?Nabrojao si toliko elemenata,a od svega sto smo culi,vidjeli,procitali,nista od toga nije ispunjeno,bar u ovom trenutku..Jel postoji snimak na kom uzvikije to cuveno "Allahu Ekber"?Jel vec pronadjeno kod njega,ili u njegovoj kuci bilo sta,sto navodi da je ideoloski obojen,da je svjesno usao u izvrsenje djela,sa ciljem da urusi sistem RS?
Ako to,i jos mnogo dokaza postoji,onda mozemo govoriti o terorizmu.A ovo supljiranje,rekao neko iz sela da klanja vehabijskim stilom,nesto cudan kad prodje ulicom i sl..to nisu elementi KD terorizam!
Momak je pripadao grupi Nusreta Imamovića, družio se s ljudima koji su boravili u Siriji.
Jučer je došao u Golfu II, sa pancirom, sa puškom i pištoljem skrivenim u auto, jer je očito planirao bježati.
Dakle, vrlo jasno - predumišljaj, ideološki motiv, namjera - podrivanje sistema i unošenje nemira među Bošnjake i Srbe u Zvorniku

Lakat Jebić

#1438 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lakat Jebić » 28/04/2015 14:21

Nego kad ce lukac demonstrirat kako se fino a kako cudno klanja?

Drinski

#1439 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Drinski » 28/04/2015 14:22

It_is_a_Leclerc wrote:
Momak je pripadao grupi Nusreta Imamovića, družio se s ljudima koji su boravili u Siriji.
Jučer je došao u Golfu II, sa pancirom, sa puškom i pištoljem skrivenim u auto, jer je očito planirao bježati.
Dakle, vrlo jasno - predumišljaj, ideološki motiv, namjera - podrivanje sistema i unošenje nemira među Bošnjake i Srbe u Zvorniku
pa sto ponese lovačku puštu, zar nije mogao nabaviti kakav automat, ako je tako dobro opremljen.

kamberovica polje

#1440 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by kamberovica polje » 28/04/2015 14:23

It_is_a_Leclerc wrote:
Đaba pišeš majstore, ne čuju te i ne vide od pijeska.
Last edited by kamberovica polje on 28/04/2015 14:24, edited 1 time in total.

Walther

#1441 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 14:23

It_is_a_Leclerc wrote:Momak je pripadao grupi Nusreta Imamovića, družio se s ljudima koji su boravili u Siriji.
sad vec pripada grupi.... a arsenal se prilagodi usput? nego sta kaze RTRS u vezi podmornica? VBR neki?

It_is_a_Leclerc

#1442 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by It_is_a_Leclerc » 28/04/2015 14:24

Prestanite lupati gluposti o tome kako je nečiji otac ubijen negdje, pa taj neko ima pravo utrčati u policijsku postaju pucajući. Ovog teroristu je likvidirao Ramiz Mehmedović, policajac koji je bio u stanici i predavao smjenu. Šta da je ubio Ramiza Mehmedovića, Bošnjaka, povratnika koji je jedan od rijetkih koji su dobili posao u policiji ?! Bi li i onda vaši poremećeni računi i krvožedna bauljanja bili namireni ?!

Da naše najveće heroine, srebreničke majke, idu ubijati one koji i danas ćute o kostima njihove djece, niko živ u Srebrenici ostao ne bi. Ali, mi, Bošnjaci, a pogotovo muslimani, smo se zakleli Potočarskom dovom da će osveta biti pravda. Uostalom, napadnuto je i Bugojno, ubijen ZLATNI LJILJAN, Armije RBiH, i tad je, pogađam, bila neka osveta u pitanju.

Lincoln-Burrows

#1443 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lincoln-Burrows » 28/04/2015 14:25

hizo ramidovic wrote:
Lincoln-Burrows wrote:
hizo ramidovic wrote: policajac je ucesnik zlocina u istocnoj bosni i kao nagradu za zasluge je dobio mjesto u drzavnoj instituciji.
to je tvoje misljenje.
u rs-u kazu da je u pitanju terorizam u ime vjere.
Malo čudno što je vikao alahu ekber,
to svakako upućuje na vjersku komponentu zločina.

It_is_a_Leclerc

#1444 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by It_is_a_Leclerc » 28/04/2015 14:25

Walther wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Momak je pripadao grupi Nusreta Imamovića, družio se s ljudima koji su boravili u Siriji.
sad vec pripada grupi.... a arsenal se prilagodi usput? nego sta kaze RTRS u vezi podmornica? VBR neki?
Ne pratim RTRS. Dapače. Jutros sam u svojstvu građana podnio zvaničnu prijavu Regulatornoj agenciji za komunikacije protiv urednika i novinara te tv kuće zbog širenja lažnih i uznemirujućih vijesti.

Yug

#1445 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Yug » 28/04/2015 14:25

"Nerdin je završio Medicinsku školu, imao je mnogo prijatelja među kojima je bilo i Srba. No, u posljednje vrijeme je odlazio u Dubnicu kod Kalesije, tamo je klanjao jer je tvrdio da lokalne efendije to ne čine ispravno. Družio se s nekim ljudima iz Šetice koji su bili ovdje. Govorila sam mu da ne ide s njima. Slabo je jeo u posljednje vrijeme. Vidjela sam da nešto duma i da je šutljiv", kazala je majka napadača.

http://ba.n1info.com/a39131/Vijesti/Vij ... io-se.html

Momka su iskoristili znajuci za njegovu tragediju,svi su vidjeli da se zadnjih jeseci promjenio,imao je prijatelje Srbe i isao u skolu u Zvorniku.Ironija je i da je ubijeni Djuric izgubio oca u Zeljevu kod Banovica na samom pocetku rata, a zlocinci nikada nisu odgovarali.

Kikibombona

#1446 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Kikibombona » 28/04/2015 14:26

Walther wrote: da, upravo so vehabije najveca prijetnja bosanskim muslimanima.... Tito...

p.s.: inace je Nerdin fakat mogao pisati peticije policiji "RS" ili stagod
Hoces da budemo kao Bagadad?

Da nam osvete budu svakodnevnica....?

Zivis li u BiH, imas li djecu?

Ako je odgovor na oba pitanja negativan, nemamo sta dalje pricati.

Ova drzava je osudila mnoge zlocince i nastavit ce raditi u tom pravcu.... ova sjebana drzava.... Kada bi svi dali doprinos, kada bi imali pameti i volje, jos vise bi ljudi bilo osudjeno.

Osveta je zlocin! Svaki zlocinac se sveti zbog necega!

Tomahawk11
Globalni moderator

#1447 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Tomahawk11 » 28/04/2015 14:26

Drinski wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
pa sto ponese lovačku puštu, zar nije mogao nabaviti kakav automat, ako je tako dobro opremljen.
Imao je on i automat. I jos jedan. Ili je to bila pumparica? :?
Vidjeces kad se iz sume izvuce kakav visecjevni bacac raketa koji je doticni planirao da iskoristi za napad na policijsku stanicu.

Ozbiljno, ne mogu da vjerujem da neko ozbiljno napise da je ovaj neki tamo gerilac ili sta vec i na ovaj nacin odlucio da izvrsi napad. Lose su ga onda obucili ili ne znaju bolje.

Walther

#1448 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 14:26

It_is_a_Leclerc wrote:Prestanite lupati gluposti o tome kako je nečiji otac ubijen negdje, pa taj neko ima pravo utrčati u policijsku postaju pucajući. Ovog teroristu je likvidirao Ramiz Mehmedović, policajac koji je bio u stanici i predavao smjenu. Šta da je ubio Ramiza Mehmedovića, Bošnjaka, povratnika koji je jedan od rijetkih koji su dobili posao u policiji ?! Bi li i onda vaši poremećeni računi i krvožedna bauljanja bili namireni ?!

Da naše najveće heroine, srebreničke majke, idu ubijati one koji i danas ćute o kostima njihove djece, niko živ u Srebrenici ostao ne bi. Ali, mi, Bošnjaci, a pogotovo muslimani, smo se zakleli Potočarskom dovom da će osveta biti pravda. Uostalom, napadnuto je i Bugojno, ubijen ZLATNI LJILJAN, Armije RBiH, i tad je, pogađam, bila neka osveta u pitanju.
Smanju patetiku... Zato se heroinama sprda ko stigne. Od sudija dalje... Da zlocincima i ne pricam.

Walther

#1449 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Walther » 28/04/2015 14:28

Lincoln-Burrows wrote:Malo čudno što je vikao alahu ekber,
to svakako upućuje na vjersku komponentu zločina.
Sta je "vikao" se prilagodi usput. A izvor je RTRS sto upucuje da je 99,99999% laz.

Lepi_Lukic

#1450 Re: TERORISTIČKI NAPAD U ZVORNIKU

Post by Lepi_Lukic » 28/04/2015 14:29

It_is_a_Leclerc wrote:Prestanite lupati gluposti o tome kako je nečiji otac ubijen negdje, pa taj neko ima pravo utrčati u policijsku postaju pucajući. Ovog teroristu je likvidirao Ramiz Mehmedović, policajac koji je bio u stanici i predavao smjenu. Šta da je ubio Ramiza Mehmedovića, Bošnjaka, povratnika koji je jedan od rijetkih koji su dobili posao u policiji ?! Bi li i onda vaši poremećeni računi i krvožedna bauljanja bili namireni ?!

Sustina cijele price, neko shvati, neko ne, a neko bgm ne zeli da shvati ;)

Locked