Kakvo je ovo zaključavanje tema, a usput korisnih???
Znam da bi zbog ovoga mogao zaraditi Banoviće, ali kako se zaključa tema gdje se čovjeku moglo pomoći, a i neko bi usput nešto naučio, dok se ostavljaju priglupe teme????
Stvarno nema smisla....
Teme na PDF-u
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2 Re: Teme na PDF-u
Tema sa naslovom "Problem" je plaho umna...
.Da li ste vi nekad napisali rad sa takvim naslovom
?Close!.
