Telemarketing i politika

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
FFK as Lucy01

Telemarketing i politika

Post by FFK as Lucy01 » 19/03/2007 15:16

Odavno sam vec na "Do not call list" da se zastitim od napasnika-telemarektora, jer su mi bili do*urcili do granice kad sam, nakon sto me traze da mi prodaju ili reklamiraju nesto, govorila da sam umrla i da moj spirit prica s njima na telefon :D

Medjutim, prije izbora prosle godine, zvale su politicke partije za svoje kandidate, jer su gospoda izuzeta sa "do not call.." liste. Posto sljedece godine dolaze predsjednicki izbori, kontam da ce telefon da se ugrije od poziva i moram da pripremim neke originalne odgovore (kao "ovdje Elenor Ruzavelt duh koji je usao u Lucy i porucuje vam svima "to fuck yourself" :D)..

Kava su vasa iskustva sa telemarketingom u US i sta mislite o ovoj odredbi o izuzecu politickih partija sa te liste?

pitt

Post by pitt » 19/03/2007 15:29

ma ne fercera ba nista.....ne javljam s ena nepoznate brojeve a i ako se nekad potrefi na nashem pocnem no spik inglish....i odjebu brzo D:D: politicarima se ne javljam nikako.... to mi samo postom salju :D:D

repeater

Post by repeater » 19/03/2007 17:43

postoje dvije vrste ljudi:
jedni sto komplikuju zivot drugima do milog K., i oni sto ga komplikuju sami sebi.
sta je novo u iraku ?? :-?

sarayewo
Has thanked: 1 time

Post by sarayewo » 19/03/2007 17:46

Preselite se na jug... Mene u Louisiani ne zovu ni da mi prodaju nesto, a kamoli da me muntaju da glasam... Valjda kontaju nemamo para da kupujemo, a glasamo za republikance zvali oni ne zvali :D

FFK as Lucy01

Post by FFK as Lucy01 » 19/03/2007 17:57

sarayewo wrote:Preselite se na jug... Mene u Louisiani ne zovu ni da mi prodaju nesto, a kamoli da me muntaju da glasam... Valjda kontaju nemamo para da kupujemo, a glasamo za republikance zvali oni ne zvali :D

Pa ne mogu juznije, kol'ko sam juzno :lol:
Al' dzaba, opet zovu..
Neki dan zovu vatrogasci, kaze treba im donacija jer volontiraju (naime zivim u malog gradicu do velegrada, i ne mogu da priuste profesionalu vatrogasnu brigadu, nego volontere). Iako sam dala i dajem donaciju 2X godisnje (zlu ne trebalo :D) opet zovu. Kazem ja njemu "gospodine ako imate listu donatora ispred sebe, mozete vidjeti da mi dajemo 2X godisnje i to je to, zasto ne zovete one koji nisu nista dali niti daju, a mogu da koriste vase usluge"...kaze on meni, zovemo one koji daju jer je veca sansa da ce opet dati :x ....e reko' kad je tako, ne dam vam vise ni cent...kaze on "pa sta cete ako bude vatra u vasoj kuci"....me reko' "jebala te vatra, pusti me da izgorim", jesam Titami :lol:

Post Reply