Telemach kablovska & DTV

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Ponosan
Posts: 689
Joined: 26/02/2011 14:09

#1251 Re: Telemach kablovska & DTV

Post by Ponosan »

Zasto jos uvijek nema Igmana na Telemachu? ako mogu staviti hemu,osm,behar itd onda su mogli i Igman...
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#1252 Re: Telemach kablovska & DTV

Post by DON_eARL »

Ponosan wrote:Zasto jos uvijek nema Igmana na Telemachu? ako mogu staviti hemu,osm,behar itd onda su mogli i Igman...
http://www.telemach.ba/Obavijesti/2296/ ... gman.shtml

I predlažem svima da pitanja ubuduće stavljaju u onu drugu temu, jer ovdje izgleda niko iz Telemacha ne ulazi...

http://forum.klix.ba/telemach-all-about-4-t103412.html
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#1253 Re: Telemach kablovska & DTV

Post by Maharadza »

Ponosan wrote:Zasto jos uvijek nema Igmana na Telemachu? ako mogu staviti hemu,osm,behar itd onda su mogli i Igman...
Koliko znam oni iz Igmana su tražili od TM-a da ukine njihov kanal, kako i zašto stvarno ne znam! :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1254 Re: Telemach kablovska & DTV

Post by StupskaBitanga »

Maharadza wrote:
Ponosan wrote:Zasto jos uvijek nema Igmana na Telemachu? ako mogu staviti hemu,osm,behar itd onda su mogli i Igman...
Koliko znam oni iz Igmana su tražili od TM-a da ukine njihov kanal, kako i zašto stvarno ne znam! :-)
meni je baš drago da nemam taj kanal u ponudi
Još sada kada RTVIS izgubi dozvoli još jedan škart manje
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#1255 Re: Telemach kablovska & DTV

Post by Maharadza »

StupskaBitanga wrote:
Maharadza wrote:
Ponosan wrote:Zasto jos uvijek nema Igmana na Telemachu? ako mogu staviti hemu,osm,behar itd onda su mogli i Igman...
Koliko znam oni iz Igmana su tražili od TM-a da ukine njihov kanal, kako i zašto stvarno ne znam! :-)
meni je baš drago da nemam taj kanal u ponudi
Još sada kada RTVIS izgubi dozvoli još jedan škart manje
Ma da, a kome se sluša Kur'an, ima brate Saudi Qur'an pa uživaj - slika, ton, sve 10 klasa iznad igmana a može biti i da ih je taj kanal malo "ugrozio" pa su tražili da se povuku sa TM-a, ono iz inata?! :mrgreen:
Post Reply