Svitanje bogova sa Atlantide

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
p0go

Svitanje bogova sa Atlantide

Post by p0go » 21/08/2006 23:41

evo jedne meni prihvatljive teorije o nastanku zemlje

za pochetak da objasnim sta je metafizika

Metafizika je filozofska disciplina koja se bavim onim sto je iznad svake realnosti i iskustva.

Eo jedan mali pouchni textich.

Prije dosta eona Arhitekti su sisli u jezgro zemlje pripremajuci je za napredak i za inkarnaciju dusha sa planete Melona Lucifer, koja se nalazila izmedju Jupitera i Marsa (Postoji vishe teorija sta se desilo sa tom planetom, u Sumeritskim tekstovima pise da se vodila borba izmedju "Bogova" (citaj, planeta) Melon i Marduk ( potencijalna Planeta X ili Nibiru).

Najprije su sagradjeni gradovi unutar zemlja (Ahatha aka Bashta Edena) i grad Shambalah.

Malcazitec odred, poznatiji kao Bracha svijetla, doshli su na zemlju da objave stvorenje nove ljudske vrste. Napravili su covijeka po svojoj slici.

- Sve je islo po planu do pada andjela (citaj Lucifer, kao sto je napisano u Bibliji), majmunoliki ljudi su bili genetski modificirani. Tijela tih ljudi su postala perfektna u tako kratkom vremenskom roku da duse sa Melone Lucifer,Venere i Marsa ,koji su u proslosti vec prosli cikluse reinkarnacije i stvaranja ,su sada u moguchnosti da se inkarniraju u ta oicha radi ispunjavanja chitavog kruga egzistencije.Od tada postoje 2 vrste ljudi. Istinita,besmrtna i fizicki eterichna bicha u centru koji posmatraju kreacije i evoluciju , i mortalna bicha koja se prochischavaju reinkarnacijom i razvijanjem ka ljudskosti.

-Chuvachi i posmatrachi evolucije poznatiji kao andjeli,su sve vise bili opchinjeni svojim kreacijama i sve cesche se pojavljivali.
Oni koij su se stapali sa zenama sa povrsine mili su proganjani iz Agathe.

-Demi-gods su imali paranormalne mochi kroz vishe vibracije unutrasnjih shakri (energetski centri u fizickom tijelu). Svih 5 chula bilo je chisto i imali su dar magnetizma i moch iscijeljivanja.

Atlantida

Nekad davno zivjela je samo jedna civilizacija u harmoniji i njima je bila otkrivena tajna stvaranja. Kad ljudi odluche zivjetu u harmoniji i miru sa prirodom,sobom i percepcijom i univerzalni duh daje smisao zivota kroz bozansku inspiraciju.

-3cha dimenzija (DENZITET ,nivo svjesnosti) je prouzrokovana polarnom smijenom.Magnetna mreza je bila ostechena sto je dovelo do potapanja kontinenata ( u tom i Atlantide) usred okeanskih divljanja i strahovito velikih valova.

-Prije tog "Gospodari mudrosti" su tajnu zivota skrili u piramide. Nisu sachuvali textove vech su sagradili te piramide patematichkom tachnoschu i pozicijom (ima puno dokaza perfekcije piramida, mozda nadjem koji chlanak o tom) koristechi se univerzalnim jezikom koji samo napredna civilizacije ljudi moze shvatiti tj. kada iz 3 denziteta predjemo u 4ti a nakon tog u peti.

-Kada se ljubav,moch i mudrost opet ujedine i covijechanstvvo izadje iz tamnog doba,"Gospodari mudrosti" ce se vratiti.
Neki su se vratili na Veneru, kod Plejadaca dok su drugi otishli u centar zemlje u gradove kao Shambalah,Eden i Agatha.

-Bratstvo Atlantide kada je Atlantida dotaknula vrh, ambiciozni nauchici su prouchavali zadnje tajne prirode.Kontrola gravitacione mreze, kao sto danas tajni vladini projekti su ukljucheni u kontrolu svih materijalnih struktura, oni su prouchavali elektro-gravitaciju, kompresija materije krz zvuk i svijetlo.
Izgradili su odasiljache za prouchavanje vremena kroz kristale, koristechi geomatichne napojne lokacije za napajanje energijom.

-Pomochu nauke su trazili zvuk od kojeg je sve doshlo i pochelo.

- Poslje katastrofe nacije su se raspale,znanje,jezici i tradicije su se podjelile.

-Bratstvo atlantide je osiguralo da se znanje odvojilo u 2 smijera.
1:Egzoterichno znanje dostupno svim
2.Ezoterichno znanje, dostupno samo chlanovima Bratstva.Izreka zvanje je snaga , datira iz tog vremena.

Gravitaciona bomba

Indijska nacionalna pricha "Mahaparahta", govori o ratu,npr. u 5oj knjizi govori se o "Bogu" Huh-Ka koji je bacio "svijetlechu loptu" na grad i onda je opisano u detalje kako su slonovi letjeli u krug dok im se koza odcijepljivala,ljudi plachi,ptice padaju i nerodjena djeca umiru.

U POTPUNOSTI PREUZETO SA http://WWW.FMJAM.COM

King Kikapu

Post by King Kikapu » 21/08/2006 23:49

ja sam cuo da je atlantida potonula jer su krtice iskopale toliko kanala ispod nje da je tlo postalo porozno i popustilo....cista geomehanika-disciplina koja se bavi proucavanjem ponasanja tla pod uticajem vanjskih faktora..

p0go

Post by p0go » 21/08/2006 23:54

King Kikapu wrote:ja sam cuo da je atlantida potonula jer su krtice iskopale toliko kanala ispod nje da je tlo postalo porozno i popustilo....cista geomehanika-disciplina koja se bavi proucavanjem ponasanja tla pod uticajem vanjskih faktora..

glupak

stickitout

Re: Svitanje bogova sa Atlantide

Post by stickitout » 21/08/2006 23:57

p0go wrote:evo jedne meni prihvatljive teorije o nastanku zemlje

e 'ebo ga ti vala :D :D

bc_chupo

Post by bc_chupo » 22/08/2006 11:04

p0go wrote:
King Kikapu wrote:ja sam cuo da je atlantida potonula jer su krtice iskopale toliko kanala ispod nje da je tlo postalo porozno i popustilo....cista geomehanika-disciplina koja se bavi proucavanjem ponasanja tla pod uticajem vanjskih faktora..

glupak

Ti si glupan... ko bi vjerovo u nekakve bajke mrs tam suti malo osramotio si se vec dovoljno !! !! !!

MRAVOJED

Post by MRAVOJED » 22/08/2006 11:12

nemojte tako :oops: pogo je idzmiclio lupkanje glavicom o tastatuju :D

bc_chupo

Post by bc_chupo » 22/08/2006 11:21

MRAVOJED wrote:nemojte tako :oops: pogo je idzmiclio lupkanje glavicom o tastatuju :D

HAHA ma ja sam mu njbolji jaran pa tako pricam... mal ga zafrkavam... hehe ! !

Prazina

Post by Prazina » 22/08/2006 11:27

Mozda se u Visokom nalazi tajna Atlantide!!!!!

Imam pravo da predpostavljam!!!!

King Kikapu

Post by King Kikapu » 22/08/2006 17:45

p0go wrote:

glupak

fakat... :D

p0go

Post by p0go » 22/08/2006 19:09

de sad normalno da raspravljamo o ovoj teoriji ko hoce jer je bar meni zanimljiva .

King Kikapu

Post by King Kikapu » 22/08/2006 19:19

a ko kaze da ja na raspravljam normalno? i meni je prihvatljiva ova teorija o nestanku atlantide.

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Post by pape » 22/08/2006 19:29

MRAVOJED wrote:nemojte tako :oops: pogo je idzmiclio lupkanje glavicom o tastatuju :D

:zzzz: :oops: U ovu teoriju vjeruju samo oni sto lupaju glavom o tastaturu. :zzzz: :zzzz:

danas

Post by danas » 22/08/2006 19:31

pape wrote:

:zzzz: :oops: U ovu teoriju vjeruju samo oni sto lupaju glavom o tastaturu. :zzzz: :zzzz:

ja smatram da ste nadasve bezobzirni... :-)
meni ovo nije nista manje vjerovatno od bica sa plejada :D i ehem... objekta u visocici :D :D :D

p0go

Post by p0go » 22/08/2006 19:57

pape wrote:

hehhe pape legenda :shock: :?

Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 22/08/2006 20:17

to pugo legendo....

Post Reply