Svilanit

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#1 Svilanit

Post by zonna »

zna li neko gdje se ova radnja sa dobrinje preselila i da li je uopste vise u bosni ima?

ili mozda neko zna gdje mogu kupiti za poklon, muski i zenski frotirni ogrtac sa malim rucnicima i frotirnim papucama? sve je lijepo upakovano kao poklon za par u jednoj velikoj kutiji ili je bar tako bilo u svilanitu.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2 Re: Svilanit

Post by Nadinka »

Ja znam da imas Svilanit u GMS-u (Vitez), a takvih kompleta mislim da je bilo nesto i u uniprometu, a pogledaj i u coin casi i mercatoru
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#3 Re: Svilanit

Post by zonna »

hvala nadinka :-D . vitez mi je malo predalo ali cu u svakom slucaju provjeriti ovo po gradu. mislis na unipromet blizu merkatora?
M.S.
Posts: 16
Joined: 06/06/2007 16:37

#4 Re: Svilanit

Post by M.S. »

Pogledaj u Dallasu na Otoci, imali su makedonskog i turskog frotira, mozda i nesto egipatskog nisam sigurna
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#5 Re: Svilanit

Post by Nadinka »

zonna wrote:hvala nadinka :-D . vitez mi je malo predalo ali cu u svakom slucaju provjeriti ovo po gradu. mislis na unipromet blizu merkatora?
aha, pa dole u suterenu te kao njihove robne kuce, oni uvoze onaj tac, pa bude onda (valjda isto radi tac po licenci) esprit, benetton i PIERRE CARDIN, pa cini mi se da je bilo i tih setova
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#6 Re: Svilanit

Post by zonna »

Nadinka wrote:
zonna wrote:hvala nadinka :-D . vitez mi je malo predalo ali cu u svakom slucaju provjeriti ovo po gradu. mislis na unipromet blizu merkatora?
aha, pa dole u suterenu te kao njihove robne kuce, oni uvoze onaj tac, pa bude onda (valjda isto radi tac po licenci) esprit, benetton i PIERRE CARDIN, pa cini mi se da je bilo i tih setova
super! odoh odmah ujutru :-D hval puno!
Post Reply