Svijet bez Dodika

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
cyprus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Svijet bez Dodika

Post by cyprus » 30/03/2007 12:08

Više mi su se teme sa Dodikom popele na q..c. Nema više gdje da se okrenem vidim ljudi pričaju ili o Dodiku ili o vehabijama. Zar ova država stvarno nema većih problema? Da, neki će mi sad reć da je Dodik najveći problemove države. Ali onda evo pitanje: Da se vi pitate koga bi umjesto Dodika postavilina čelo RS-a? Koja je to povoljnija politička opcija iz RS-a? Ne pikam odgovore tipa treba srušit RS i postavit nekog "našeg" (to nije tema ove teme) te kako u RS-u nema niko povoljan (to se podrazumjeva).

Fiore

hi

Post by Fiore » 30/03/2007 12:14

To ti dovlojno govori gdje zivis.,zivimo.,,, pozivam te sutra 12h Marin Dvor,plato Bice nas naleti bar 10-minuta.. :)

Corto Maltese

Re: hi

Post by Corto Maltese » 30/03/2007 14:23

Fiore wrote:To ti dovlojno govori gdje zivis.,zivimo.,,, pozivam te sutra 12h Marin Dvor,plato Bice nas naleti bar 10-minuta.. :)

Šta je ovo, svi zanijemiše!?

cyprus

Re: hi

Post by cyprus » 30/03/2007 14:33

Fiore wrote:To ti dovlojno govori gdje zivis.,zivimo.,,, pozivam te sutra 12h Marin Dvor,plato Bice nas naleti bar 10-minuta.. :)

Šta je sutra na Marin Dvoru u 12h?

erised traeh

Post by erised traeh » 30/03/2007 14:57

eeee, sječam se dobrih starih vremena kad je Pero Bukejlović bio premijer boljeg dijela BiH. Koliko je taj srpski nacionalista uradio za BiH......

živio srpski nacionalizam :bih:
smrt srpskoj socijaldemokratiji

Protuparajlija

Post by Protuparajlija » 30/03/2007 21:47

Ja ne bih dirao Dodika. Glasao sam za njega i zadovoljan sam onim sto on radi. Postigao je to da se gradjani RS vise ne bave politikom i da RS postane jedini stabilan i prosperitetan dio BiH.

haris ubleha

Post by haris ubleha » 30/03/2007 22:09

erised traeh wrote:eeee, sječam se dobrih starih vremena kad je Pero Bukejlović bio premijer boljeg dijela BiH. Koliko je taj srpski nacionalista uradio za BiH......

živio srpski nacionalizam :bih:
smrt srpskoj socijaldemokratiji

:lol: :thumbup:

Eshek

Post by Eshek » 30/03/2007 22:15

Postavio bih SDS, oni barem pokazuju svoje pravo lice i sami sebi skaču u trbuh.

Niko poslije rata nije uradio više za ovu zemlju od njih

Sir Charles

Post by Sir Charles » 31/03/2007 00:05

Eh da nam je srusit RS i postaviti nekog "naseg"..... :D

cyprus

Post by cyprus » 31/03/2007 01:01

Pegasus317 wrote:Postavio bih SDS, oni barem pokazuju svoje pravo lice i sami sebi skaču u trbuh.

E, jebi ga. Srbi se opametili. Valjda je vrijeme da se i Federacija opameti.

Eshek

Post by Eshek » 31/03/2007 12:28

cyprus wrote:
Pegasus317 wrote:Postavio bih SDS, oni barem pokazuju svoje pravo lice i sami sebi skaču u trbuh.

E, jebi ga. Srbi se opametili. Valjda je vrijeme da se i Federacija opameti.

Neka njima njihove pameti. Svaki čoban može davati inerciju ekonomiji prodajom najprofitabilnijih državnih resursa, ali je to kratkog vijeka. Džaba inercija, kad nema uslova za trajan i održiv rast.

Moje viđenje: Za par godina, kad se spizde pare od rasprodaje Telekoma, rafinerije i par drugih, će se vidjeti ko će koga opametiti :D

borisdj

Post by borisdj » 31/03/2007 16:04

Kad vidim ovakvu temu prosto mi dodje da se nasmijem.
Pa on izgleda znaci vama vise nego nama.
Za nas je on Premijer Vlade, malo drugaciji al nije ni prvi ni poslednji.
Dok za vas kako vidim po temi 'svijet bez Dodika' on je Bog cim bi bez njega svijet bio dugaciji.
Manite se vi samo price i nadjite nekog vaseg politicara koj ce raditi na razvoju drzave a ne ove sto pozivaju na rat, mada ne direktno, a usput nista ne rade.

toro

Re: Svijet bez Dodika

Post by toro » 31/03/2007 16:20

cyprus wrote:Više mi su se teme sa Dodikom popele na q..c. Nema više gdje da se okrenem vidim ljudi pričaju ili o Dodiku ili o vehabijama. Zar ova država stvarno nema većih problema? Da, neki će mi sad reć da je Dodik najveći problemove države. Ali onda evo pitanje: Da se vi pitate koga bi umjesto Dodika postavilina čelo RS-a? Koja je to povoljnija politička opcija iz RS-a? Ne pikam odgovore tipa treba srušit RS i postavit nekog "našeg" (to nije tema ove teme) te kako u RS-u nema niko povoljan (to se podrazumjeva).

Morete i o Haretu :oops:

Eshek

Post by Eshek » 31/03/2007 16:50

borisdj wrote:Kad vidim ovakvu temu prosto mi dodje da se nasmijem.
Dok za vas kako vidim po temi 'svijet bez Dodika' on je Bog cim bi bez njega svijet bio dugaciji.
Manite se vi samo price i nadjite nekog vaseg politicara koj ce raditi na razvoju drzave a ne ove sto pozivaju na rat, mada ne direktno, a usput nista ne rade.

Koje drzave? :oops:

:D

cyprus

Post by cyprus » 31/03/2007 17:56

Upravo to i kažem. Ovim ovdje u Federaciji bi bilo bolje da se kane Dodika i razmišljaju malo konstruktivnije, a ne samo kako će maknit Dodika.

Što se tiče mog mišljenja o Dodiku, ono je više negativno nego pozitivn, ali mislim da bolja alternativa od njega u RS-u ne postoji. Istina, zanimljiva teza je da je SDS uradio za BiH više od bilo koga, te da je SDS osto na vlasti, vjerovatno bi RS-a uskoro nestalo.

Corto Maltese

Post by Corto Maltese » 02/04/2007 12:24

cyprus wrote:

Upravo to i kažem. Ovim ovdje u Federaciji bi bilo bolje da se kane Dodika i razmišljaju malo konstruktivnije, a ne samo kako će maknit Dodika.

Što se tiče mog mišljenja o Dodiku, ono je više negativno nego pozitivn, ali mislim da bolja alternativa od njega u RS-u ne postoji. Istina, zanimljiva teza je da je SDS uradio za BiH više od bilo koga, te da je SDS osto na vlasti, vjerovatno bi RS-a uskoro nestalo.

Ja mislim da Dodika treba klonirati, a klona osunetiti i postaviti na čelo FBiH (sunećenje isključivo radi društvene prihvatljivosti)

hejter

Post by hejter » 02/04/2007 13:09

U pravu si za Laktasha, ko ga j..e. Samo da bi razvio onaj EAST RS treba prodati 5 rafinerija i da proda BH Telekom i Eronet i da od tih para razvije onaj jad i cemer tamo. Tj. kad bi mu Bosnje i Latini dali novac
Jos je to suplja prica od tih para! Gdje su te pare vishe? Onog trenutka kad vidim da RS dobije lovu ja cestitam :D

KurtaLN79

Post by KurtaLN79 » 02/04/2007 13:16

Meni lichno od dodika je bolji politicar Cavich bivsi predsjednik RS kad pogledash uchino je za BIH vishe nego Tihic a otjerase ga ko zadnjeg papka, konkretno u njegovom mandatu reforme su isle pravo dobro, on i Terzic su napravili dosta dok kombinacija dodik spiric nemoze nista uradit vraca se dodiku sve sto je blokiro prije sada bosnjaci dosli pameti i blokiraju njemu tako i treba, konkretno cavic je ipratio reformu vojske pdv sve zivo a bila bi i policija zavrsena i poljoprivreda do sada 100%, Sto je i za rs i za veci bih entitet mnogo bolje nego sto seljak dodik pravi autoputeve koji ce povezati sva srpska mjesta na svjetu cccccccc mozes mislit naziva autoputa pelagicevo vukojebina a u pravom smislu rs ima jedan grad i deset sela pa koji ce im kurac policija , samo se isfurstriram na tog arogantnog kvazi socijaldemokratu......

cyprus

Post by cyprus » 02/04/2007 18:22

KurtaLN79 wrote:Meni lichno od dodika je bolji politicar Cavich bivsi predsjednik RS kad pogledash uchino je za BIH vishe nego Tihic a otjerase ga ko zadnjeg papka, konkretno u njegovom mandatu reforme su isle pravo dobro, on i Terzic su napravili dosta dok kombinacija dodik spiric nemoze nista uradit vraca se dodiku sve sto je blokiro prije sada bosnjaci dosli pameti i blokiraju njemu tako i treba, konkretno cavic je ipratio reformu vojske pdv sve zivo a bila bi i policija zavrsena i poljoprivreda do sada 100%, Sto je i za rs i za veci bih entitet mnogo bolje nego sto seljak dodik pravi autoputeve koji ce povezati sva srpska mjesta na svjetu cccccccc mozes mislit naziva autoputa pelagicevo vukojebina a u pravom smislu rs ima jedan grad i deset sela pa koji ce im kurac policija , samo se isfurstriram na tog arogantnog kvazi socijaldemokratu......

Naravno, bio je povoljniji i eto kako je završio.

fantom slobode

Post by fantom slobode » 03/04/2007 01:14

Dodo je za karijeru na estradi :D

Post Reply