svadba u tuzli/lukavcu

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#1 svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

pozdrav svima...
treba mi mala pomoc ljudi koji su lokalci u tuzli ili lukavcu ili koji malo bolje poznaju taj predio...naime, trebam organizovati svadbu u tuzli ili lukavcu ili negdje u neposrednoj blizini...
planiramo cca 100-njak zvanica...ne zelim nikakvih kicastih sala ili restorana...treba mi mjesto gdje se moze organizovati pristojan prijem...gledala sam hotel tuzla, koji mi izgleda sasvim ok...ali mi je jako bitna usluga!!!
sve su sugestije dobro dosle, jer ja nisam iz tz pa se ne snalazim bas najbolje...
hvala svima!!!
pozz
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#2 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Hemel »

nova_korisnica wrote:pozdrav svima...
treba mi mala pomoc ljudi koji su lokalci u tuzli ili lukavcu ili koji malo bolje poznaju taj predio...naime, trebam organizovati svadbu u tuzli ili lukavcu ili negdje u neposrednoj blizini...
planiramo cca 100-njak zvanica...ne zelim nikakvih kicastih sala ili restorana...treba mi mjesto gdje se moze organizovati pristojan prijem...gledala sam hotel tuzla, koji mi izgleda sasvim ok...ali mi je jako bitna usluga!!!
sve su sugestije dobro dosle, jer ja nisam iz tz pa se ne snalazim bas najbolje...
hvala svima!!!
pozz
nisam ni ja iz tuzle ali da ti probam pomoci...

hotel tuzla ima dvije sale (kristalna i breza). u tvom slucaju mogla bi breza. cijene su im malo jace.
restoran ''lovac'' pored jezera ''panonika'' . imaju salu za 120 gostiju. nije losa ali su slabi sa parkingom (u ljetnom periodu pogotovo).
hotel, restoran ''rudar'' , imaju tri sale, dobar parking i sobe za smjestaj gostiju sa strane.
za dalje ti ne znam. mislim da imas bolju ponudu takvih restorana u lukavcu i okolini.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#3 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Ridjobrki »

Poljice zvuče kao idealno rješenje
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#4 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Hemel »

Ridjobrki wrote:Poljice zvuče kao idealno rješenje
sta ima u Poljicama @Ridjobrki...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#5 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Ridjobrki »

Harmon'ke k'o malo 'dje. :lol:
User avatar
Sarah24
Posts: 10038
Joined: 08/06/2010 11:12
Location: Somewhere over the rainbow

#6 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Sarah24 »

Hemel wrote:
nova_korisnica wrote:pozdrav svima...
treba mi mala pomoc ljudi koji su lokalci u tuzli ili lukavcu ili koji malo bolje poznaju taj predio...naime, trebam organizovati svadbu u tuzli ili lukavcu ili negdje u neposrednoj blizini...
planiramo cca 100-njak zvanica...ne zelim nikakvih kicastih sala ili restorana...treba mi mjesto gdje se moze organizovati pristojan prijem...gledala sam hotel tuzla, koji mi izgleda sasvim ok...ali mi je jako bitna usluga!!!
sve su sugestije dobro dosle, jer ja nisam iz tz pa se ne snalazim bas najbolje...
hvala svima!!!
pozz
nisam ni ja iz tuzle ali da ti probam pomoci...

hotel tuzla ima dvije sale (kristalna i breza). u tvom slucaju mogla bi breza. cijene su im malo jace.
restoran ''lovac'' pored jezera ''panonika'' . imaju salu za 120 gostiju. nije losa ali su slabi sa parkingom (u ljetnom periodu pogotovo).
hotel, restoran ''rudar'' , imaju tri sale, dobar parking i sobe za smjestaj gostiju sa strane.
za dalje ti ne znam. mislim da imas bolju ponudu takvih restorana u lukavcu i okolini.
Evo sve ovo i još: Hotel/Motel Royal, jako pristojno mjesto, i klasično(nije kičeraj)-preko puta glavne autobuske stanice.

A ako hoćete nešto izdvojeno malo "romantičnije", onda preporučujem Hotel Senad od Bosne na plaži jezera Modrac.

Jesu hoteli/moteli ali imaju jako dobre sale, i kol'ko znam mnogo ljudi organizuje svadbe baš u ovim lokalima.
Evo i neki linkovi:

http://www.royalmotel.ba/
http://hotelsenadodbosne.com/
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#7 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

@hemel,
hvala za ove sugestije...planiram provjeriti hotel tuzla 100%...sta podrazumjevas pod tim da su malo skuplji?? u ovom restoranu lovac sam jednom prilikom bila na rucku i ne bih nas tako nesto...je li mislis na restoran stari lovac ili??
taj "rudar" bih takodjer provjerila...
@sarah,
da ne znas slucajno da li u senadu imaju neku dekoraciju za salu? ovako izgleda ocajno :( vidim da su sobe klimatizirane, a je li i restoran? i to sam planirala provjeriti, ali bih imala dosta "zahtjeva za izmjenu" :S

@ridjobrki, ne zezaj :)
hvala vam svima i molim sve ostale koji bi mi mogli pomoci da se javeeeeeeeeee, pliiiiiiiiiiz!!
pozz
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#8 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by Hemel »

nova_korisnica wrote:@hemel,
hvala za ove sugestije...planiram provjeriti hotel tuzla 100%...sta podrazumjevas pod tim da su malo skuplji?? u ovom restoranu lovac sam jednom prilikom bila na rucku i ne bih nas tako nesto...je li mislis na restoran stari lovac ili??
taj "rudar" bih takodjer provjerila...
@sarah,
da ne znas slucajno da li u senadu imaju neku dekoraciju za salu? ovako izgleda ocajno :( vidim da su sobe klimatizirane, a je li i restoran? i to sam planirala provjeriti, ali bih imala dosta "zahtjeva za izmjenu" :S

@ridjobrki, ne zezaj :)
hvala vam svima i molim sve ostale koji bi mi mogli pomoci da se javeeeeeeeeee, pliiiiiiiiiiz!!
pozz
hotel tuzla, komplikovani su skroz. hoces samo salu iznajmiti ili sa salom i jelo bez pica (tvoje pice) a anda zaracunavaju 10 KM za poslugu (po osobi), hoces sve hrana, pice i posluga. e tu nastaje problem sto pored stolice, hrane oni sluze pice po hotelskim cijenama. ako imas goste sa strane, treba ti prenociste, tu su zara...sve u svemu, nisu oni za to na sto smo mi navikli (jelo, pice neograniceno...uzivanje do zore i to).

mislio sam na ''stari lovac''. imaju sada namjensku salu za te stvari (nisi mogla tu rucati). gazda i osoblje je jako ljubazno i nagodni su. nije lose.
Last edited by Hemel on 17/02/2011 22:59, edited 1 time in total.
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#9 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kritichar »

Ridjobrki wrote:Poljice zvuče kao idealno rješenje
Ispravno bi bilo: Poljice zvuči......
Nije Poljica nego Poljice

Imaš kod Jezera Modrac Restoran Robinzon, lijepa atmosfera, ali ako vam treba više prostora za "skakanje", toga nema. a ima takođe i poznati rastoran Plaža.

Hotel hayat pored magistralnog puta
http://www.hotelhayat.ba/defaultEN.aspx
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#10 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by vesela_sveska »

kritichar wrote:
Ridjobrki wrote:Poljice zvuče kao idealno rješenje
Ispravno bi bilo: Poljice zvuči......
Nije Poljica nego Poljice

Imaš kod Jezera Modrac Restoran Robinzon, lijepa atmosfera, ali ako vam treba više prostora za "skakanje", toga nema. a ima takođe i poznati rastoran Plaža.

Hotel hayat pored magistralnog puta
http://www.hotelhayat.ba/defaultEN.aspx
Robinzon je prelijep,ali ipak je to mali prostor za svadbu
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#11 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by dolmetscher »

U Royal ne moze stati 100 ljudi, osim ako je svadba ljeti a i to potesko.

Rudar ili Senad mi se cine kao najbolje rjesenje. Mislim da niko nije odgovorio, u Senadu je i restoran klimatiziran.
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#12 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

hej ljudi,hvala vam puno :)

svadba ce biti ljeti, sto znaci da prostor mora biti klimatziran :) senad je vec zauzet zataj datum...
planiram zvati danas hotel tuzla, hotel lukavac, ako nadjem broj od tog starog lovca i njega cu kontaktirati..
mogal bih i hayat nazvati...jedino kad sam vidjela ove dvorane u roze izdanju :shock: :shock: takva "dekoracija" mi je nocna mora....
hemel, nadam se da ce ovi iz hotela tuzle biti malo fleksibilniji :( ne svidja mi se takav odnos kao sto si opisao nimalo....
ta plaza, to je tamo na jezeru? prolazila sam tim djelom, ali ne bih znala koji je to objekat....
samo ne zelim nista kicasto :(
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#13 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kritichar »

nova_korisnica wrote:hej ljudi,hvala vam puno :)

svadba ce biti ljeti, sto znaci da prostor mora biti klimatziran :) senad je vec zauzet zataj datum...
planiram zvati danas hotel tuzla, hotel lukavac, ako nadjem broj od tog starog lovca i njega cu kontaktirati..
mogal bih i hayat nazvati...jedino kad sam vidjela ove dvorane u roze izdanju :shock: :shock: takva "dekoracija" mi je nocna mora....
hemel, nadam se da ce ovi iz hotela tuzle biti malo fleksibilniji :( ne svidja mi se takav odnos kao sto si opisao nimalo....
ta plaza, to je tamo na jezeru? prolazila sam tim djelom, ali ne bih znala koji je to objekat....
samo ne zelim nista kicasto :(
Plaža ti je nekih 300 m od Senada, samo nastaviš pored senada
Ovo ne možeš ne vidjet
Image
Desno od ovog mosta je restoran.
U Plažu ti redovno dolaze neki folk i turbo folk pjevači, vjerovatno najpoznatije mjesto na čitavom TK.
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#14 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

nova_korisnica wrote:hej ljudi,hvala vam puno :)

svadba ce biti ljeti, sto znaci da prostor mora biti klimatziran :) senad je vec zauzet zataj datum...
planiram zvati danas hotel tuzla, hotel lukavac, ako nadjem broj od tog starog lovca i njega cu kontaktirati..
mogal bih i hayat nazvati...jedino kad sam vidjela ove dvorane u roze izdanju :shock: :shock: takva "dekoracija" mi je nocna mora....
hemel, nadam se da ce ovi iz hotela tuzle biti malo fleksibilniji :( ne svidja mi se takav odnos kao sto si opisao nimalo....
ta plaza, to je tamo na jezeru? prolazila sam tim djelom, ali ne bih znala koji je to objekat....
samo ne zelim nista kicasto :(
Hotel Lukavac (GTI BH) je ponovo otvoren,inspekcija ga bila zapečatila. Prije par sedmica sam trazio prostor i njihova ponuda je tada bila 28KM po osobi samo za hranu. Pice se placa po utrošku. Fleksibilni su, može se dogovorit sa njima.
Pošto nisam imao puno rješenja,izbor pao na restoran Palma (jezero Modrac).
Sretno u traženju
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#15 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

kritichar wrote:
nova_korisnica wrote:hej ljudi,hvala vam puno :)

svadba ce biti ljeti, sto znaci da prostor mora biti klimatziran :) senad je vec zauzet zataj datum...
planiram zvati danas hotel tuzla, hotel lukavac, ako nadjem broj od tog starog lovca i njega cu kontaktirati..
mogal bih i hayat nazvati...jedino kad sam vidjela ove dvorane u roze izdanju :shock: :shock: takva "dekoracija" mi je nocna mora....
hemel, nadam se da ce ovi iz hotela tuzle biti malo fleksibilniji :( ne svidja mi se takav odnos kao sto si opisao nimalo....
ta plaza, to je tamo na jezeru? prolazila sam tim djelom, ali ne bih znala koji je to objekat....
samo ne zelim nista kicasto :(
Plaža ti je nekih 300 m od Senada, samo nastaviš pored senada
Ovo ne možeš ne vidjet
Image
Desno od ovog mosta je restoran.
U Plažu ti redovno dolaze neki folk i turbo folk pjevači, vjerovatno najpoznatije mjesto na čitavom TK.
Zar je neko organizovao svadbu u Plaži!? To mora da košta preko 10000KM, udarni je termin za narodnjački klub
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#16 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kritichar »

Nije toliko skupo, ali u ljetnom periodu je teško nać slobodan termin jer svaku noć neko gostuje, u ovom zimskom periodu se može nać neki slobodan.
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#17 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

kritichar wrote:Nije toliko skupo, ali u ljetnom periodu je teško nać slobodan termin jer svaku noć neko gostuje, u ovom zimskom periodu se može nać neki slobodan.
Ako nije petak i subota. Al svadbe kod nas su većinom baš u te dane.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#18 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by zelenashica »

Hotel u gradu u Lukavcu.Ne znam kako se zove,preko puta konzuma.Lijep ambijent,parking,.....
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#19 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by kmirsad »

Hotel Rudar na Ircu nije loše rješenje... bio sam tamo na nekoliko svadbi i ostalih proslava... usluga i ambijent su odlični, hrana dobra, ljudi su fleksibilni i spremni na svaki dogovor... a ćuo sam da su i cjene prihvatljive...
I Dramar je definitivno dobro rješenje... Potraži tamo Mirsada Ovčinu... on je taj koji dogovara... direktor je također Mirso... on se također ponekad upusti u dogovaranja... ali definitivno, on aminuje ili odobri ekstra popust, naravno ako imaš odgovarajuće obrazloženje...
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#20 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by PasoDzigera007 »

zelenashica wrote:Hotel u gradu u Lukavcu.Ne znam kako se zove,preko puta konzuma.Lijep ambijent,parking,.....
Zove se HOTEL LUKAVAC



@Nova Korisnica A malo dalje znaci prema Modracu ima,Restoran Sidro i Pansion,blizu Hotela Senad od Bosne u istom redu. Restoran Plaza ne odrzava svadbe koliko ja pamtim.

Ima u Devetaku isto neki poznati restoran,al tu je seljakluk zivi :D
onda na Modracu pansion Hayat.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#21 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by zelenashica »

PasoDzigera007 wrote:
zelenashica wrote:Hotel u gradu u Lukavcu.Ne znam kako se zove,preko puta konzuma.Lijep ambijent,parking,.....
Zove se HOTEL LUKAVAC
Eh ,da to je taj hotel.
Image
Moja sestra je imala svadbu u tom hotelu i ja iskreno sam bila iznenađena od same organizacije,uređenja sale i usluge.
User avatar
studeni76
Posts: 5478
Joined: 03/06/2009 14:12

#22 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by studeni76 »

zelenashica wrote:
PasoDzigera007 wrote:
zelenashica wrote:Hotel u gradu u Lukavcu.Ne znam kako se zove,preko puta konzuma.Lijep ambijent,parking,.....
Zove se HOTEL LUKAVAC
Eh ,da to je taj hotel.
Image
Moja sestra je imala svadbu u tom hotelu i ja iskreno sam bila iznenađena od same organizacije,uređenja sale i usluge.
Za male svadbe do 50-60 zvanica, restoran hotela je idealan. a za veci broj zvanica, imaju veliku salu. Bio sam na doceku NG, odlicno je sve bilo.
Steta sto su bili zatvoreni zadnje 3 sedmice, zeznuli su me :sad:
malameli
Posts: 2
Joined: 20/02/2011 17:37

#23 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by malameli »

Pozdrav!!!

Evo sam se maksuz registrovala da pokusam pomoc oko zadate teme :-) . Pa evo...
U Lukavcu, kod osnovne skole, postoji restoran "Mama Mia", hrana im je fantasticna, cijene su pristojne, a taman moze stat stotinjak gostiju, tako je nekako bilo za Novu godinu, i nije bilo "guzvanja" :wink:
Zao mi je zbog " Senada od Bosne", gore sam bila na par svadbi i stvarno bude fino.
Hotel " Lukavac" ima prednost zbog blizine veceg parkinga, pa ako ce biti, a bit ce :wink: puno auta, onda to nije lose rjesenje.
" Plazu", " Sidro" toplo ne preporucam. :roll:
A na Modracu postoji i restoran " Palma". Malo je zavucen, ima ogroman parking, sala je povelika, ljetna basta solidna, a moguc je i dogovor oko hrane i pica.


Eto, nadam se da sam pomogla barem malo! Za Tuzlu ne znam, ali ovo su otprilike mjesta u i oko Lukavca.
U svakom slucaju, puno, puno srece, ljubavi i razumijevanja u zajednickom zivotu!
Svako dobro!!!
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#24 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by zelenashica »

malameli wrote:Pozdrav!!!

Evo sam se maksuz registrovala da pokusam pomoc oko zadate teme :-) . Pa evo...
U Lukavcu, kod osnovne skole, postoji restoran "Mama Mia", hrana im je fantasticna, cijene su pristojne, a taman moze stat stotinjak gostiju, tako je nekako bilo za Novu godinu, i nije bilo "guzvanja" :wink:
Zao mi je zbog " Senada od Bosne", gore sam bila na par svadbi i stvarno bude fino.
Hotel " Lukavac" ima prednost zbog blizine veceg parkinga, pa ako ce biti, a bit ce :wink: puno auta, onda to nije lose rjesenje.
" Plazu", " Sidro" toplo ne preporucam. :roll:
A na Modracu postoji i restoran " Palma". Malo je zavucen, ima ogroman parking, sala je povelika, ljetna basta solidna, a moguc je i dogovor oko hrane i pica.


Eto, nadam se da sam pomogla barem malo! Za Tuzlu ne znam, ali ovo su otprilike mjesta u i oko Lukavca.
U svakom slucaju, puno, puno srece, ljubavi i razumijevanja u zajednickom zivotu!
Svako dobro!!!
:thumbup: za boldirano...."Mama Mia" je istog vlasnika kao i "Robinson" te su na istom nivou i usluge i ponude.
Moram da potvrdim da je zbilja oboje boldirano sasvim dobar izbor.
I naravno da se složim sa mjestima koja ni za moj ukus nisu za ovakav vid prijema....plaža,sidro,...----> malo veći krkanluk :roll:
nova_korisnica
Posts: 1207
Joined: 19/09/2008 12:48

#25 Re: svadba u tuzli/lukavcu

Post by nova_korisnica »

hvala vam za odgovore, narocito ovoj djevojci sto se maksuz registrovala :)
zelenashica, "krkanluk" je no-go on my wedding :D

googlala sam tu plazu i nesto me zelja prosla nakon sto sam vidjela ko tu "paradira!...ne znam bi li da je dzaba ista tu organizovala....
krajem ove sedmice planiram obici dva objekta: hotel tuzla i hotel lukavac...imate li mozda broj te palme ili mama mia?? ako ih ne uspijem kontaktirati prije nego dodjem, nadam se da cu moci onako spontano sa nekim porazgovarati...
thank u people :) i javljajte se i dalje ako imate jos prijedloga :)
Post Reply