STRUČNI ISPIT- FARMACEUTSKI TEHNIČAR

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
Tinana24
Posts: 8
Joined: 18/12/2013 13:50

#1 STRUČNI ISPIT- FARMACEUTSKI TEHNIČAR

Post by Tinana24 »

Zanima me kako izgleda ispit? Da li mnogo zahtijevaju? Odakle ste spremali ispit?
Bial bi zahvalna kad bi oni koji su polagali iznijeli svoja iskustva oko polaganja strucnog ispita.

Hvala :D
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#2 Re: STRUČNI ISPIT- FARMACEUTSKI TEHNIČAR

Post by Ujedam »

Tinana24 wrote:Zanima me kako izgleda ispit? Da li mnogo zahtijevaju? Odakle ste spremali ispit?
Bial bi zahvalna kad bi oni koji su polagali iznijeli svoja iskustva oko polaganja strucnog ispita.

Hvala :D
Postave ti po tri pitanja, tri člana komisije. :-)
Nažalost, žalosno je jer ništa ne traže znanja, samo da se rješe puste sviju. I onda dođe takav debil i radi u apoteci ili bilo gdje drugo.. znaš na šta mislim. Ispit spremaš iz Farmaceutske tehnologije :cry: :D i onog šta zapamtiš u Hitnoj, ako ikad odeš tamo :roll: Gluposti, znam ljude koji su došli nisu znali reći kako se zovu i prošli.
Vrkuta 12
Posts: 2
Joined: 18/12/2020 19:23

#3 Re: STRUČNI ISPIT- FARMACEUTSKI TEHNIČAR

Post by Vrkuta 12 »

Pozdrav,
Ima li ko da je polagao u skorije vrijeme ispit za farmaceutskog tehnicara, sta otprilike pitaju iz strucnog dijela i da li se izvlace pitanja il oni pitaju iz glave :)
nok
Posts: 12
Joined: 12/09/2011 23:52

#4 Re: STRUČNI ISPIT- FARMACEUTSKI TEHNIČAR

Post by nok »

Ima li iko da je stazirao u posljednje vrijeme? Davno sam zavrsio, ali s obzirom da sa fakultetom nema posla, sada bih tek staz odradio. Moze li se uopce radiyi bez staza?
Post Reply