Stocharove kletve!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply

bice bolje?

hoce al' u qrtzu
3
30%
nema sanse haveru
0
No votes
chak ni cetvrtkom, moj stocharu, chak ni chetvrtkom...
7
70%

Total votes: 10

pitt

Post by pitt » 19/02/2007 23:50

boli vas kurac sto nama u americi deficit raste :D:D

forUMASH

Post by forUMASH » 19/02/2007 23:51

.....da bog da nam djeca po forumima, umjesto skola, visila.... :D

pitt

Post by pitt » 19/02/2007 23:52

forUMASH wrote:.....da bog da nam djeca po forumima, umjesto skola, visila.... :D

i zoom im bio moderator :D:D

Stari

Post by Stari » 20/02/2007 09:20

Da bog da nas FK BSK predstavljao u kupu UEFA.

sember

Post by sember » 20/02/2007 17:21

Da bog da se pojavio politicar za kojeg ce forumasi sax-a reci da je dobar.! :shock:

taxi_driver

Post by taxi_driver » 20/02/2007 19:54

stochar wrote:moram prenijeti post harisa ublehe sa jedne od brojnih tema, prejaka je!

haris ubleha wrote:Evo, nije me sramota reci da bih sada glasao za Lepog Hareta, mada sam 1. oktobra glasao za SDP... 8)
jerbo... nikad nisam bolje zivio nego u ovih 6 mjeseci... kako se nije konstituisala vlast... 8)
sipa lova sa svih strana... pitate se kako?...
jaran i jaranica, sve se nadali bice bolje... i kada su vidjeli rezultate izbora, izgubili svaku nadu... definitivno digli sidro iz ove napacene zemlje... a mene predlozili svojim sefovima da preuzmem njihov pos'o... 8)
pa sada... pored svog redovnog posla, radim jos dva... :D rahatluk... fino se zaradi... ali se radi puno... toliko da se nema vremena za forum... :music:
I onda kad gledam situVaciju... onako globalno... skontam da imam nesto zajednicko sa Harisom Silajdzicem, reisom Cericem i Fahrom Radoncicem... svima nam odgovara da je narod sto gluplji... oni lakse manipulisu narodom... ja bolje i lakse zaradjujem jer svi moguci kriteriji padaju svaki dan... i sto bih ja onda bio protiv Hareta, Fahre i reisa kada su mi omogucili da prosperiram...
U zadnjih 6 mjeseci me zaboli neka stvar sto narod gladuje... gledam samo sebe... cak umirem od smijeha... :lol: :lol: gledajuci navece Dnevnik... protesti radnika, boraca, RVI... svih onih koji su doveli meni najdraze politicare na vlast 1. oktobra... :-D Neki dan sam se valjao od smijeha, ma malo je reci valjao se... umirao od smijeha dok sam gledao protest radnika Krivaje... Suze me oblise pri pomisli da je njihovu firmu unistio Nedzad Polic koji je zahvaljujuci njihovim glasovima 1. oktobra zasjeo na mjesto premijera Ze-Do Kantona... :lol: Bravo, Bosnjaci...
Go, Haris go... :bih: ne mogu docekati izbore 2010. godine da se jos neko "ispali" i ostavi mi svoj posao... brine me samo hocu li moci sve stici... :wink:

hvala na ovom postu.izgleda da sam ga preskocio.a stvarno izgleda da covjek nema vise vremena za forum.

Post Reply