Stara ljubav!!!

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

hanibani

#1 Stara ljubav!!!

Post by hanibani » 12/06/2012 23:23

Eh ovako....prije 13god. sam imala vezu s momkom s kim sam hodala 5-6mj. da bi on samo nakon prekida veze ozenio moju dobru poznanicu.Bilo mi je tesko ,zao ali zivot je isao svoim tokom.Nakon 3god. sam se udala i srela njega onako sva ponosna sam prosla pored njega sa svoim muzem i bilo mi je drago sto sam ponovo sretna.Preselio je se u moj grad i cesto se vidamo.Ispocetka mi je bilo sve svejedno ali sto vrijeme odmice sve cesce i cesce mislim na njega.Sada zastanemo i popricamo.Trudim se da izbiegnem susrete sa njim ali kada se najmanej nadam sretnem ga i onda mastam i mislim samo o njemu.Kada uspijem par dana da ne mislim onda ga sanjam.Ohhh stvarno je to zacarani krug i neznam sta da radim? Da li je neko od vas u ovakvoj situaciji bio i sta ej ucinio da prode...ili ce ovako biti cijeli zivot :(

jos_uvijek_sanjam

#2 Re: Stara ljubav!!!

Post by jos_uvijek_sanjam » 12/06/2012 23:36

Sta da radis? Mastaj o tome kako ti je nabijao rogove sa dobrom poznanicom, koju je odmah nakon prekida ozenio. Vrati se u realu i napravi neko iznenadjenje za svog muza, potrudi se oko braka..sama si ga birala ;).

smasma

#3 Re: Stara ljubav!!!

Post by smasma » 12/06/2012 23:39

jos_uvijek_sanjam wrote:Sta da radis? Mastaj o tome kako ti je nabijao rogove sa dobrom poznanicom, koju je odmah nakon prekida ozenio. Vrati se u realu i napravi neko iznenadjenje za svog muza, potrudi se oko braka..sama si ga birala ;).
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

fatamorgana

#4 Re: Stara ljubav!!!

Post by fatamorgana » 12/06/2012 23:43

Ev' da ti malo ogadim staru ljubav uz pomoć Tereze:

:run:

fatamorgana

#5 Re: Stara ljubav!!!

Post by fatamorgana » 13/06/2012 00:15

Genije wrote:šejtan živi u bresposlenoj glavi

ccc
a ima ga i kod zaposlenih kol'ko ti duša hoće, :lol:

Bedanec

#6 Re: Stara ljubav!!!

Post by Bedanec » 13/06/2012 16:28

hanibani wrote:Ohhh stvarno je to zacarani krug i neznam sta da radim? Da li je neko od vas u ovakvoj situaciji bio i sta ej ucinio da prode...ili ce ovako biti cijeli zivot :(
Ama nagu*i ti njega, pa poslije kad ti se zgadi sve glavom u ciglu rokaj koliko si glupa bila.

hanibani

#7 Re: Stara ljubav!!!

Post by hanibani » 13/06/2012 17:30

Nije to tako ni jednostavno,da mi je muz ok mozda nebih ni razmisljala o tome.Ovoga stalno vidam i uvijek mi se pojavi niodkud,a vidim da je i njemu jako stalo.Nikada nisam bial nevjerna u ovih 9god. braka ali kada me muz naljuti jednostavno bih ga na mars ispalila i otisa sa ovim na kafu mada je i to jedan vid prevare ali to nekada bude jace od mene nazalost.

frameni

#8 Re: Stara ljubav!!!

Post by frameni » 13/06/2012 23:42

Vrlo cesto u nekim kriznim momentima smo skloni idealisati bivseg partnera...Sjecanja lagano vracamo ali samo u onim momentima kad nam je bilo lijepo...I tako pocinje taj zacarani krug...Cinjenica da je bivsi govori sama za sebe...Razlog zasto je bivsi i sam je dovoljan da shvatis...da je najbolje se povuci dok ne bude kasno...Ako ti je prije par godina napravio to sto je napravio...ne vidim razloga zasto to ne bi opet ponovio...

prezimenko

#9 Re: Stara ljubav!!!

Post by prezimenko » 14/06/2012 00:00

jeste vi zene meni misterija...., shutne vas lik i opet vas na foru moze muntati samo da dobije jedno :)
De prevari muza pa ces onda vidjeti sta znaci kajanje jer ce te ovaj shutnuti cim dobije sta hoce(a zna da moze tako muskarci razmisljaju, a ti ovim postom dokazujes da ta teza kako muskarci gledaju zene vrijedi tj. daj im malo paznje, dobij sta zelis pa sutni)
Last edited by prezimenko on 14/06/2012 00:20, edited 1 time in total.

žuta

#10 Re: Stara ljubav!!!

Post by žuta » 14/06/2012 10:13

frameni wrote:Vrlo cesto u nekim kriznim momentima smo skloni idealisati bivseg partnera...Sjecanja lagano vracamo ali samo u onim momentima kad nam je bilo lijepo...I tako pocinje taj zacarani krug...Cinjenica da je bivsi govori sama za sebe...Razlog zasto je bivsi i sam je dovoljan da shvatis...da je najbolje se povuci dok ne bude kasno...Ako ti je prije par godina napravio to sto je napravio...ne vidim razloga zasto to ne bi opet ponovio...
slažem se ,i još ne slušaj Zeljku -ljubavnika

vryzas

#11 Re: Stara ljubav!!!

Post by vryzas » 14/06/2012 10:41

hanibani wrote:Nije to tako ni jednostavno, da mi je muz ok mozda nebih ni razmisljala o tome. Ovoga stalno vidam i uvijek mi se pojavi niodkud,a vidim da je i njemu jako stalo.Nikada nisam bial nevjerna u ovih 9god. braka ali kada me muz naljuti jednostavno bih ga na mars ispalila i otisa sa ovim na kafu mada je i to jedan vid prevare ali to nekada bude jace od mene nazalost.
:-) :-) :-) :-) :-)

Predlazem razvod braka HITNO...prije razvoda obavezno "zaganjati" bivseg, malo razbuktati strasti, te nakon 3-4 koitusa obaviti ozbiljan razgovor o zajednickoj buducnosti 8)

zakonpera

#12 Re: Stara ljubav!!!

Post by zakonpera » 14/06/2012 10:47

Veliki broj žena su mazohiste. Pate za onim što ih šutnu a da je bio dobar nebi valjo. Živa istina samo potvrđuje da se issplati biti kreten.

male_okice

#13 Re: Stara ljubav!!!

Post by male_okice » 14/06/2012 10:49

hanibani wrote:Nije to tako ni jednostavno,da mi je muz ok mozda nebih ni razmisljala o tome.Ovoga stalno vidam i uvijek mi se pojavi niodkud,a vidim da je i njemu jako stalo.Nikada nisam bial nevjerna u ovih 9god. braka ali kada me muz naljuti jednostavno bih ga na mars ispalila i otisa sa ovim na kafu mada je i to jedan vid prevare ali to nekada bude jace od mene nazalost.
pa cekaj jesi li ti sad skontala da ovoga volis ili ti zapravo samo bjezis od trenutne krize u braku? Prvo po cemu zakljucujes da je njemu stalo? Jel on isto ozenjen jos uvijek tom tvojom poznanicom? Kao sto je neko vec napisao lakse je pobjeci od krize i uvjeriti se da je ova nova stvar super i bolja nego ostati i rjesavati problem. Prvo okreni se svom braku i pokusaj da razgovaras sa svojim suprugom da pokusate rjesiti probleme koje imate a kad to uspijes vidjeces da ti ovaj lik nece vise biti ni na pameti.Ako je on jos uvijek ozenjen a i munta kao tu nesto tebe reci hvala bogu sto ga se rijesi prije 9 godina. Ne mogu fakat da vjerujem da bi ti brak od 9 godina tako lako otpisala i krenula sa bivsim u aferu. Stara ljubav nije on stara ljubav on je bivsi koji je ozenio tvoju poznanicu i koji je mozda jos uvijek ozenjen. Kakve stare ljubavi i gluposti!

drndalo

#14 Re: Stara ljubav!!!

Post by drndalo » 14/06/2012 10:52

zakonpera wrote:a da je bio dobar nebi valjo.
Ma bas je bio dosadan... :roll:

Neka malo zacina u tvom braku, pokusaj i muza zainteresovati da se fino zajednicki druzite u 3-4-ero, i ta drugarica ti je drugarica, pa da svi budete jedva fina, velika familija...

sadowl

#15 Re: Stara ljubav!!!

Post by sadowl » 14/06/2012 10:58

Opet neko Trolanje. ? .. odavno nije bilo ... :D :D

aribes

#16 Re: Stara ljubav!!!

Post by aribes » 14/06/2012 11:00

Ako ti treba od nas ovdje pristunih potvrda da prevaris muza, a ti de... Samo skontaj sta postizes s tim? Nista :-) Pa de onda, ko ti brani

frameni

#17 Re: Stara ljubav!!!

Post by frameni » 14/06/2012 11:07

hanibani wrote:ali kada me muz naljuti jednostavno bih ga na mars ispalila i otisa sa ovim na kafu.

:-)
Pa i u obdanistu bi nasli jaci argument...

aribes

#18 Re: Stara ljubav!!!

Post by aribes » 14/06/2012 11:09

jes' vala

Ghost_Rider_XXX

#19 Re: Stara ljubav!!!

Post by Ghost_Rider_XXX » 14/06/2012 11:11

hanibani wrote:Nije to tako ni jednostavno,da mi je muz ok mozda nebih ni razmisljala o tome.Ovoga stalno vidam i uvijek mi se pojavi niodkud,a vidim da je i njemu jako stalo.Nikada nisam bial nevjerna u ovih 9god. braka ali kada me muz naljuti jednostavno bih ga na mars ispalila i otisa sa ovim na kafu mada je i to jedan vid prevare ali to nekada bude jace od mene nazalost.
Pusti ti šta oni tebi govore, jedino ispravno je da zaskočiš tu staru ljubav, jebo brak k'o kakva institucija.

frameni

#20 Re: Stara ljubav!!!

Post by frameni » 14/06/2012 11:16

Ghost_Rider_XXX wrote:
Pusti ti šta oni tebi govore, jedino ispravno je da zaskočiš tu staru ljubav, jebo brak k'o kakva institucija.

:lol: :lol: :lol:

krompir i riza

#21 Re: Stara ljubav!!!

Post by krompir i riza » 14/06/2012 11:23

Ti udata, al' bi malo sa bivšim, jer te muže nekad iznervira. On oženjen pa bi malo s tobom, jer i njega žena vjerovatno nekad iznervira.

Kad je neko bivši, onda postoji razlog zbog kojeg je bivši, inače to ne bi bio, bili biste skupa još uvijek.

Nego oboje učinite uslugu svojim supružnicima, koji nisu krivi što vas dvoje ne znate da l' biste piškili il' kakili, ostavite ih nek žive rahat bez vas, vas dvoje ''nastavite gdje ste stali'' pa dođi kroz mjesec dana opet ovdje i otvori temu kako ti je život sjeban i kako si izgubila i brak i vezu i kako si se zajebala jer si kasno skontala što je bivši uopšte imao status bivšeg.

brkatisom

#22 Re: Stara ljubav!!!

Post by brkatisom » 14/06/2012 11:28

znas sta ti je to, malo se gospodin zasitio tvoje dobre prijateljice (njegove sadasnje zene koju je kreso sigurno dok je bio sa tobom u vezi) pa sada glumi finog decka-muskarca onako skrusenog, tajnovitog pokajnika i gelda kako ce ti ga sloziti ponovo. nemoj molim te da nasjedas na to i malo postuj vise svog muza koji te ozenio i ucino sretnom....

gradskadjeca

#23 Re: Stara ljubav!!!

Post by gradskadjeca » 14/06/2012 11:29

Ma zeno moja jesi li to ti?

Salim se, da koincidencija bude veca sinoc sam sanjao staru ljubav a ozenjen sam vec 5 godina i imam dijete. Ta stara ljubav je u Americi sada za stalno, ali da je daleko od ociju daleko od srca nije istina. Tako su se nekad tjesili vojnici koji izgube drage nakonn sto odu u vojsku.

Ali znam sta da ti kazem uprkos svemu. I ta stara ljubav pogotovo sto ste bili 5 ili 6 mjeseci zajedno bi se sigurno ponasala kao i sadasnji suprug kojeg ponekad zelis, kako ono, da ispalis ili slicno.

Dakle nije ljubav strast

Ljubav je ono sto ostane poslije strasti. Ja ovu staru ljubav nikad nisam imao u onom najljepsem smislu da poslije toga :sleep: zajedno pa me valjda zato i dan danas misli bace na nju, mislim cak skoro da sam siguran da mi je sa sadasnjom zenom toliko dboro da mi nikad niti sa jednom pa ni sa njom ne moze biti, odnosno narav joj je super i slazemo se u mnogim stvarima. Kontash.....

Dakle ne prckaj nista.

Volio bih da prihvatis savjete sa ovog foruma, naravno one koje smatras kvalitetnim, a ne samo da ih odbacis kao masa ljudi i usporskos savjetima naprave sebi problem.

Aj' zdrao poso zove

gradskadjeca

#24 Re: Stara ljubav!!!

Post by gradskadjeca » 14/06/2012 11:30

krompir i riza wrote:Ti udata, al' bi malo sa bivšim, jer te muže nekad iznervira. On oženjen pa bi malo s tobom, jer i njega žena vjerovatno nekad iznervira.

Kad je neko bivši, onda postoji razlog zbog kojeg je bivši, inače to ne bi bio, bili biste skupa još uvijek.

Nego oboje učinite uslugu svojim supružnicima, koji nisu krivi što vas dvoje ne znate da l' biste piškili il' kakili, ostavite ih nek žive rahat bez vas, vas dvoje ''nastavite gdje ste stali'' pa dođi kroz mjesec dana opet ovdje i otvori temu kako ti je život sjeban i kako si izgubila i brak i vezu i kako si se zajebala jer si kasno skontala što je bivši uopšte imao status bivšeg.
SVAKA ČAST, samo da ne shvati doslovno tvoj savjet :lol:

Averus

#25 Re: Stara ljubav!!!

Post by Averus » 14/06/2012 11:35

krompir i riza wrote:Ti udata, al' bi malo sa bivšim, jer te muže nekad iznervira. On oženjen pa bi malo s tobom, jer i njega žena vjerovatno nekad iznervira.

riješeno. zaključajte temu! :D
ne znam ko je pisao, krompir ili riža, ali svaka čast! :thumbup:

Post Reply