Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

oridjidji

#1 Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by oridjidji » 19/12/2011 10:37

Vaginizam je psiholoski poremecaj kada se zenini misici zgrce tako jako da je nemoguce obaviti penetraciju, ali postoji i varijanta kad se desi grcenje misica i onda je nemoguce izaci van. Penis dok je stisnut jako vaginalnim misicima zene nemoze izaci van i partneri ostaju doslovno zaglavljeni sve dok se zene ne opusti i time se ne opuste misici vagine dovoljno da muskarac moze izaci van. :D

Kako bi vi reagovali da se takvo sto vama desi? Zamislite da vam se pripisa :D

Cholina_Lokica

#2 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by Cholina_Lokica » 19/12/2011 10:40

Suti i trpi :lol:

kritichar

#3 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by kritichar » 19/12/2011 10:43

jaki neki misici :mrgreen:

karanana
Has thanked: 9 times
Been thanked: 48 times

#4 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by karanana » 19/12/2011 10:45

cuj to? nisam cuo za ovo. pa moze li mi cirkulaciju sjebat?
ja bih uzeo citati sportsku sekciju novina ili smrtovnice da mi omlitavi pa bi se onda tako mekan i malehan valjda mogao izvuci. ili ni tad ne bi mogo?

Samprotivsviju

#5 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by Samprotivsviju » 19/12/2011 10:45

oridjidji wrote:Vaginizam je psiholoski poremecaj kada se zenini misici zgrce tako jako da je nemoguce obaviti penetraciju, ali postoji i varijanta kad se desi grcenje misica i onda je nemoguce izaci van. Penis dok je stisnut jako vaginalnim misicima zene nemoze izaci van i partneri ostaju doslovno zaglavljeni sve dok se zene ne opusti i time se ne opuste misici vagine dovoljno da muskarac moze izaci van. :D

Kako bi vi reagovali da se takvo sto vama desi? Zamislite da vam se pripisa :D
Sto bi jedan stari filozof u lokalnoj kafani nazvao "zvakaca" :roll:

Cuo sam da se to desava takodjer za vrijeme analnog :dance:
Last edited by Samprotivsviju on 19/12/2011 11:50, edited 1 time in total.

kritichar

#6 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by kritichar » 19/12/2011 10:48

ma ima lijeka za sve, samo treba imati odgovarajuci alat

Image

oridjidji

#7 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by oridjidji » 19/12/2011 12:29

link wrote:To nije toliko strasno, nek je ziva glava. a sta ako se zgrce misici vilice?
onda vjerovatno dobijas jedno nasivanje :D

jazzer
Has thanked: 11 times
Been thanked: 69 times

#8 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by jazzer » 19/12/2011 12:34

meni je prvo napamet pala situacija: dosao si (opet :) ) kod kone preko puta, skontali da imate nekih
20ak minuta dok se dobri i vrijedni komsija ne vrati sa posla.. zadao ga onako ''s nogu'' kad belaj :lol:

A komsija samo sto nije usao na vrata..Uzas!! :)

žulijan asanž

#9 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by žulijan asanž » 19/12/2011 12:43

lično znam od kolega iz hitne pomoći za dva slučaja. jednom u sred bijela dana iznosili dvoje iz zgrade energoinvesta pokrivene čaršafom :D

mlada primi hEnjekciju i opusti laganini :-)

samo mi nije jasno ako se to već desi, i ako potraje neko vrijeme, pa valjda od straha i panike i hašimaga padne, a kad padne onda ga je valjda lako izvadit.

ili je to vražiji stisak, pa ga drži dok ne poplavi :lol:

crven_barjak

#10 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by crven_barjak » 20/12/2011 16:12

Po hitnom postupku, mladu "udvojiti" :lol: :lol: ..uz dzentlmenski dogovor sa interventnim do-zagondzijom da tokom izklinjavanja (nastalo od "Klin se klinom izbija" :lol: :lol: ) tj. Tarlahanja nema gledanja u oci I namjernog sudaranja testisima u predjelu zdruzenog rasklimavanja :lol: :lol: ...vojnickim zargonom receno, treba se uklinit' u paralelni transe :lol: :lol: ...

Podsjeti me na "Audiciju" I "..ona na Jozi a Meho na njojzi..I tarlahaju....veselooo :lol: :lol: "

peradetlic2

#11 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by peradetlic2 » 20/12/2011 16:36

Ukoliko se nekome desi situacija da ostane unutra i ne može van, jednostavno je rješenje. Obzirom na fizionomijiu ženskog polnog organa i svih mišića, samo treba da "ubaci" prst (ili šta već :-) ) u analni otvor dotične ženske osobe i vagina se otvara odmah... 8-)

Ovo nikada nisam radio i nisam imao tih problema (sva sreća :-D ), i ovu tehniku sam čuo baš od ginekologa na jednom predavanju... :dance:

Eto samo toliko, momci da znate šta da radite ako se nađete u nezgodnoj situaciji :D

:sax: najjači

alcho

#12 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by alcho » 20/12/2011 16:40

peradetlic2 wrote:Ukoliko se nekome desi situacija da ostane unutra i ne može van, jednostavno je rješenje. Obzirom na fizionomijiu ženskog polnog organa i svih mišića, samo treba da "ubaci" prst (ili šta već :-) ) u analni otvor dotične ženske osobe i vagina se otvara odmah... 8-)

Ovo nikada nisam radio i nisam imao tih problema (sva sreća :-D ), i ovu tehniku sam čuo baš od ginekologa na jednom predavanju... :dance:

Eto samo toliko, momci da znate šta da radite ako se nađete u nezgodnoj situaciji :D

Aha...da se zgrci i taj misic, pa da ni prst ne mozes izvaditi :shock:

žulijan asanž

#13 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by žulijan asanž » 20/12/2011 16:47

alcho wrote:
peradetlic2 wrote:Ukoliko se nekome desi situacija da ostane unutra i ne može van, jednostavno je rješenje. Obzirom na fizionomijiu ženskog polnog organa i svih mišića, samo treba da "ubaci" prst (ili šta već :-) ) u analni otvor dotične ženske osobe i vagina se otvara odmah... 8-)

zato gurneš njen prst :D :D :D pa nek stisne :lol:

detroit-mercy
Been thanked: 56 times

#14 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by detroit-mercy » 20/12/2011 16:49

Prije rata u mene u jarana se tako starci kresali i spoje se :mrgreen: . Hitna ih na nosilima izvukla :mrgreen: .
Skoro se desilo, da je u mene u zene neka daljna familija :mrgreen: imala isti slucaj.
Uglavnom, ta neki daljni rodjak rekao zeni da ide da zavrsava neke poslove, i tako mlada sta ce nego kod matere na kafu :mrgreen: . Uleti u kucu, kad tamo cojk jo handri mater :mrgreen: ona cikne ovi se hude spoje da je morala hitna intervenisati :mrgreen:. Hebote da mi je ko pricao ne bih vjerovao :mrgreen: ali bruka samo takva pukla :lol: .

VenomousV
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

#15 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by VenomousV » 20/12/2011 17:01

alcho wrote:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja kontala tema u fazonu nemaju stana ni auta a vani im prehladno ili nes slicno :lol:

Samprotivsviju

#16 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by Samprotivsviju » 20/12/2011 17:24

Uglavnom nesto slicno ovome

Samo sto klupa ne pali taj trik sa prstom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fatamorgana

#17 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by fatamorgana » 20/12/2011 17:32

VenomousV wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja kontala tema u fazonu nemaju stana ni auta a vani im prehladno ili nes slicno :lol:
Dobra duša, :kiss:

oridjidji

#18 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by oridjidji » 20/12/2011 17:43

detroit-mercy wrote:Prije rata u mene u jarana se tako starci kresali i spoje se :mrgreen: . Hitna ih na nosilima izvukla :mrgreen: .
Skoro se desilo, da je u mene u zene neka daljna familija :mrgreen: imala isti slucaj.
Uglavnom, ta neki daljni rodjak rekao zeni da ide da zavrsava neke poslove, i tako mlada sta ce nego kod matere na kafu :mrgreen: . Uleti u kucu, kad tamo cojk jo handri mater :mrgreen: ona cikne ovi se hude spoje da je morala hitna intervenisati :mrgreen:. Hebote da mi je ko pricao ne bih vjerovao :mrgreen: ali bruka samo takva pukla :lol: .
to ga mati njena stegla francuskim kljucem :D

IMME

#19 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by IMME » 20/12/2011 21:03

peradetlic2 wrote:Ukoliko se nekome desi situacija da ostane unutra i ne može van,
jednostavno je rješenje. Obzirom na fizionomijiu ženskog polnog organa i svih mišića, samo treba da "ubaci" prst (ili šta već :-) ) u analni otvor dotične ženske osobe i vagina se otvara odmah... 8-)
:?

Zanimljivo, onda, da medicinsko osoblje Hitne, kad ih se nazove, ne pruza taj savjet, ustedilo bi se na gorivu, injekcijama :zzzz:
:mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Nadaleko se culo za slucaj kad se jedan hodza "zgrchio" s ljubavnicom, u poznatoj tvornici konfekcije, nesto malo pred kraj radnog vremena. :mrgreen: naravno, Hitna je imala posla :mrgreen: :lol: Mal hodzu zena ne ostavi, pukla bruka sam' tak'a :lol: :lol: :lol:

žulijan asanž

#20 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by žulijan asanž » 20/12/2011 21:17

mada ja stvarno ne kontam kako nakon nekog vremena hašim ne padne a samim tim i stisak ne popusti. sad ozbiljno pitam, bez zajebancije.

jer ko bi normalan odma hitnu zvao. znači tu mora proći baš puno vremena, povuci, potegni, na kant, drž, ne daj.... u toj svoj panici, majka mu stara, valjda iščezne ona napaljenost :)

Gollum.
Location: Profil obrisan zbog terora administracije - Steel over and out!

#22 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by Gollum. » 20/12/2011 21:23

provjeren narodni lijek: metni mladoj bibera pod nos da kihne i čuna izlijeće ko raketa... :idea:

žulijan asanž

#23 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by žulijan asanž » 20/12/2011 21:30

ma ja bi ga izvadio, taman je ostavio bez utičnice :D

IMME

#24 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by IMME » 20/12/2011 22:41

žulijan asanž wrote:
jer ko bi normalan odma hitnu zvao. znači tu mora proći baš puno vremena, povuci, potegni, na kant, drž, ne daj.... u toj svoj panici, majka mu stara, valjda iščezne ona napaljenost :)
Napaljenost sigurno iscezne samom spoznajom da je doslo do "grcha", logicno; al' bez medicine nema izlaska/razdvajanja. Mozda bi to i popustilo samo od sebe kad bise cekalo, ali, ocito da panika cini svoje. I ne da sacuvati tajnu . :mrgreen:
žulijan asanž wrote:ma ja bi ga izvadio, taman je ostavio bez utičnice :D

:mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Tvrdokorna mrlja

#25 Re: Sta uraditi kada nemozete unutra, a bogme ni vani?

Post by Tvrdokorna mrlja » 20/12/2011 22:44

a kako dodju do telefona da nazovu hitnu? :roll:

Post Reply