Sta su nam Muslimani donijeli osim zla?

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
The_Fluid
Been thanked: 4 times

#1 Sta su nam Muslimani donijeli osim zla?

Post by The_Fluid » 21/09/2006 14:22

pita se papa Benedikt XVI, pa procitajte:

Image

Haqqani

Post by Haqqani » 21/09/2006 14:41

Respect :)

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 21/09/2006 14:42

Jedan je Papa

Image

Jedan je Pape

Image

Ali dva su Osima :D:D:D:D

Image Image

Skajdajver

Post by Skajdajver » 21/09/2006 14:45

Svaka cast!!! Posteno, iskreno i istinito....

Edin H.
Has thanked: 47 times
Been thanked: 25 times

Post by Edin H. » 21/09/2006 14:51

Svaka cast horns&drums, mislim za Osima :D

Premda je trebao promijeniti Sabana na Maradoni protiv Argentine :x

On the subject: Boris inace uvijek pise dobre clanke.

Qler
Has thanked: 23 times
Been thanked: 32 times

Post by Qler » 21/09/2006 14:54

svaka cast o autoru teksta a i hornsu :D:D

danas

Post by danas » 21/09/2006 14:59

jos kad bi pronasli i kakvog borisa medju 'nama', gdje bi nam kraj bio... :) :-)

horns&drums

Post by horns&drums » 21/09/2006 15:09

danas wrote:jos kad bi pronasli i kakvog borisa medju 'nama', gdje bi nam kraj bio... :) :-)
Kako da nema Borisa medju nama, samo sto ovdje vlada licemjerje pa ti neko govori da si cool, da dobro razmisljas ali na kraju ipak te treba asimilirati ili integrisati

BECHO

Post by BECHO » 21/09/2006 15:19

Dakako da nema Borisa medju nama - od Vildane i Sene (ubijanje Srba u Sarajevu) preko Ozrena i Emira (o Bosnjacima) pa do Sene broj 2. (Sanel Sjekira i mudzahedini)- Nezna se koji je 'gori' Boris od njih! :D

danas

Post by danas » 21/09/2006 15:19

horns&drums wrote:
danas wrote:jos kad bi pronasli i kakvog borisa medju 'nama', gdje bi nam kraj bio... :) :-)
Kako da nema Borisa medju nama, samo sto ovdje vlada licemjerje pa ti neko govori da si cool, da dobro razmisljas ali na kraju ipak te treba asimilirati ili integrisati
mislim da nisi skontao sta sam htjela reci, ali neise.
a za asimilaciju se ne sekiraj. nije te moj pradedo htio 'asimilirati' prije 150 godina, pa necu ni ja danas. nismo mi ko vatikan. :)

Dezze

Post by Dezze » 21/09/2006 15:34

Boris je pogodio k'o prstom u g*vno :D

broy

Post by broy » 21/09/2006 15:38

Dezze wrote:Boris je pogodio k'o prstom u g*vno :D

kad bi se tu imalo sta pogadjat' ...

Harrys

Post by Harrys » 21/09/2006 15:43

horns&drums wrote:
Horni,ne brini,vidis svi se satrase da komsijama kazu da pocupaju korov u njihovoj basti(kojeg itekako ima) ali niko nece da pocupa onaj u svojoj basti(kojeg itekako ima).

Šandor

Post by Šandor » 21/09/2006 16:14

horns&drums wrote:Kako da nema Borisa medju nama, samo sto ovdje vlada licemjerje pa ti neko govori da si cool, da dobro razmisljas ali na kraju ipak te treba asimilirati ili integrisati
Image

King Kikapu

Post by King Kikapu » 21/09/2006 17:07

sta ba boris zna :D

U Našomu Vjerskomu Tisku sam s dužnom pozornošću iščita tekst Tvojoga predavanja u Regensburgu nakon kojoga su turci ciloga svita digli dreku i stali tražit da im se ispričaš. Svaka Tebi čast, dragi Naš Sveti Ćako, šta se nisi ispriča, ali Ti moram kazat da Vazda Virni Hrvacki Puk Naše Župe na čelu sa Menom ne odobrava to šta si Ti turcima iša izražavat Svojo žaljenje. Ako ko ima šta žalit, unda smo to Mi, Odani Službenici Svete Matere Crkve, koji ničim nismo zaslužili da se Naš Duovni Poglavar u Svomu pametnomu govoru iđe pozivat na riči jednoga bizantinca i pravoslavčine!

Šta se tribalo, Sveti Naš Ćako, pozivat na Božeprosti manojla paleologa i navodit kako je on kaza da je turčin muhamed na svit dotra samo zlo i opačinu, te da se njegova đavlija vira širila spomoću mača i drugoga studenog oružja? Ja sam mislijo da Ti, ki Načitan Čovik, znadeš da su isto to, samo puno lipše, kazivali i pisali Naši Crkovni Oci kroz Našu Tešku i Bremenitu Povijest. Je li moguće da Ti nisi čujo za Svetoga Oca Urbana Drugog koji je još prije devet stotina godina, kad od toga manojla nije bilo ni spomena, tvrdijo da su muslimani "odvratna i degenerirana raca pod vlašću demona" i koji je pozva Sve Kršćeno na ovomu svitu da krene u Boj protivu tizi zločinaca. Jesi li moga otvorit koji Pametni Libar pa pročitat Sveti Poziv Pape Urbana Drugog: "Neka oni koji su navikli na neumjereno vođenje privatnog rata protiv vjernih krenu protiv nevjernika u ratu koji bi trebalo započeti sada i završiti pobjedom! Neka oni koji su dugo bili razbojnici sada budu Kristovi vojnici! Neka se oni koji su se nekada borili protiv braće i rođaka sada s pravom bore protiv barbara! Pođite prema Svetom grobu, oduzmite tu zemlju opakoj rasi i pokorite je! I imovina neprijatelja bit će vaša, jer ćete opljačkati njihovo blago i vratiti se kao pobjednici! Bog tako hoće!"?

Jesi li se moga pozvat na Svetoga Augustina koji je kaza mudru i pripametnu misal: "Rat što ga naredi Bog nedvojbeno je pravedan!"? Jesi li se moga spomenit Pape Ivana Osmoga koji je malodušne pučane Amalfija još u devetomu stoljeću upozorava da "vjernici moraju odustati od sklapanja mira s Božjim neprijateljima"? Jesi li se moga sitit blagoslovljenih riči Pape Eugena: "Moramo posjetiti Sveti grob i izbrisati naše grijehe krvlju ili obraćanjem nevjernika!"? Pa ako ćemo jopet, dadne li Bog, zaratit s turcima, neka to bude zato šta to traži Naša Crkovna Misal, a ne zato šta Ti iđeš citirat bizantince i pravoslavčine!

Poznato je Nami i brez manojla ko je muhamed i šta je njegova vira. Otkad je primudri Vilim iz Tira tvrdijo da je "muhamed bio Sotonin prvorođenac koji se lažno proglasio Božjim prorokom"?! Otkad je Petar Časni u svojomu bestseleru Liber contra sectam sive haeresim Saracenorum islam nazva: pod jedan "kugom", pod dva "đavlijim planom", pod tri "bezbožnom sektaškom doktrinom", pod četri "najluđom besmislicom", a pod ni pet ni šest "talogom sviju hereza u koji su se slili svi ostaci đavlije doktrine što su se pojavili od dolaska Spasitelja"?! Otkad je isti autor dokaza da je njijov kur'an "đavlije pismo koje je barbarski skovao muhamed – odvratan stvor u vlasti đavla, čovjek kroz kojeg je govorio sotona, lažac koji je smrtnim otrovom trovao arapski narod, koji nikad nije poznavao Boga"?! I ko tomu zlu more jedini stat na kraj? Križari, Ćako, Križari, koje je Petar Časni naziva "vojskom živoga Boga"! A kako? U Križarskomu Ratu za koji se u istomu bestseleru more pročitat da je "Božji dar i prilika pružena ljudima da povrate dio Božje slike u sebi"! A još se lipše i liričnije izrazila Sveta Katarina Sienska: "Sveti Križarski Rat je mila veličanstvena svadba, puna radosti, dražesti i užitka." I unda Ti, kraj takve Naše Katoličke Lipote i Lirike, iđeš citirat bizantinskoga blesu!

Pratim Ja, Sveti Naš Ćako, kako si se Ti zaplejo u manojlove ričetine pa si uprega cili Vatikan da tumači kako je to bijo filozofski razgovor između manojla i nikog turčina iz perzije, kako Ti nisi tako mislijo, kako ovo, kako ono... Pravi bi se Katolik na Tvomu mistu pozva na razgovor između Svetoga Vranje i egipatskoga sultana koji se iša pravit pametan pa je izlanijo da Kršćani, ako poštivaju Evanđelje, ne bi smili napast njegovu zemlju. E, unda je njemu Naš Sveti Vranjo, za kojoga ekologičari i pjederi mislu da je bijo manit pa da je samo sa ticama ćurlika, Naš Sveti Vranjo je sultanu dakle kaza vako: "Čini mi se da niste potpuno pročitali Evanđelje Našega Gospodina Isusa Krista. Kršćani su napali zemlju koju nastavate upravo zato jer hulite Ime Kristovo i odvraćate svakoga od štovanja Gospodina." I još mu je zapiva da muslimančine nemaju šta filozofski raspravljat o Našoj Svetoj Knjigi Bibliji jerbo oni u Nju ne viruju. Eto tako se ponijo Pravi Čovik i Katolik, ali Ti Njega ne uzimaš za primjer, nega uzimaš manojla koji bi se prid sultanom na licinom mistu poturčijo!

Eto toliko, Sveti Ćako, za ovo javljanje s Vjekovnoga Branika Kršćanstva. Ako si iz svega skupa razumijo da se drugi put, kad oćeš kazat štakod važno, tribaš svitovat sa pametnim čovikom, dobro si razumijo. Ako ti je Moja Župa daleko, moš Me zaposlit dikod bliže Sebi, metimo li u Kongregaciju za Nauk Vjere. Ako neš, Meni svejedno.

Bog i Hrvati!

Tvoj
fra Litre Puvalo

Edinko

Post by Edinko » 21/09/2006 19:07

King Kikapu wrote:sta ba boris zna :D

U Našomu Vjerskomu Tisku sam s dužnom pozornošću iščita tekst Tvojoga predavanja u Regensburgu nakon kojoga su turci ciloga svita digli dreku i stali tražit da im se ispričaš. Svaka Tebi čast, dragi Naš Sveti Ćako, šta se nisi ispriča, ali Ti moram kazat da Vazda Virni Hrvacki Puk Naše Župe na čelu sa Menom ne odobrava to šta si Ti turcima iša izražavat Svojo žaljenje. Ako ko ima šta žalit, unda smo to Mi, Odani Službenici Svete Matere Crkve, koji ničim nismo zaslužili da se Naš Duovni Poglavar u Svomu pametnomu govoru iđe pozivat na riči jednoga bizantinca i pravoslavčine!

Šta se tribalo, Sveti Naš Ćako, pozivat na Božeprosti manojla paleologa i navodit kako je on kaza da je turčin muhamed na svit dotra samo zlo i opačinu, te da se njegova đavlija vira širila spomoću mača i drugoga studenog oružja? Ja sam mislijo da Ti, ki Načitan Čovik, znadeš da su isto to, samo puno lipše, kazivali i pisali Naši Crkovni Oci kroz Našu Tešku i Bremenitu Povijest. Je li moguće da Ti nisi čujo za Svetoga Oca Urbana Drugog koji je još prije devet stotina godina, kad od toga manojla nije bilo ni spomena, tvrdijo da su muslimani "odvratna i degenerirana raca pod vlašću demona" i koji je pozva Sve Kršćeno na ovomu svitu da krene u Boj protivu tizi zločinaca. Jesi li moga otvorit koji Pametni Libar pa pročitat Sveti Poziv Pape Urbana Drugog: "Neka oni koji su navikli na neumjereno vođenje privatnog rata protiv vjernih krenu protiv nevjernika u ratu koji bi trebalo započeti sada i završiti pobjedom! Neka oni koji su dugo bili razbojnici sada budu Kristovi vojnici! Neka se oni koji su se nekada borili protiv braće i rođaka sada s pravom bore protiv barbara! Pođite prema Svetom grobu, oduzmite tu zemlju opakoj rasi i pokorite je! I imovina neprijatelja bit će vaša, jer ćete opljačkati njihovo blago i vratiti se kao pobjednici! Bog tako hoće!"?

Jesi li se moga pozvat na Svetoga Augustina koji je kaza mudru i pripametnu misal: "Rat što ga naredi Bog nedvojbeno je pravedan!"? Jesi li se moga spomenit Pape Ivana Osmoga koji je malodušne pučane Amalfija još u devetomu stoljeću upozorava da "vjernici moraju odustati od sklapanja mira s Božjim neprijateljima"? Jesi li se moga sitit blagoslovljenih riči Pape Eugena: "Moramo posjetiti Sveti grob i izbrisati naše grijehe krvlju ili obraćanjem nevjernika!"? Pa ako ćemo jopet, dadne li Bog, zaratit s turcima, neka to bude zato šta to traži Naša Crkovna Misal, a ne zato šta Ti iđeš citirat bizantince i pravoslavčine!

Poznato je Nami i brez manojla ko je muhamed i šta je njegova vira. Otkad je primudri Vilim iz Tira tvrdijo da je "muhamed bio Sotonin prvorođenac koji se lažno proglasio Božjim prorokom"?! Otkad je Petar Časni u svojomu bestseleru Liber contra sectam sive haeresim Saracenorum islam nazva: pod jedan "kugom", pod dva "đavlijim planom", pod tri "bezbožnom sektaškom doktrinom", pod četri "najluđom besmislicom", a pod ni pet ni šest "talogom sviju hereza u koji su se slili svi ostaci đavlije doktrine što su se pojavili od dolaska Spasitelja"?! Otkad je isti autor dokaza da je njijov kur'an "đavlije pismo koje je barbarski skovao muhamed – odvratan stvor u vlasti đavla, čovjek kroz kojeg je govorio sotona, lažac koji je smrtnim otrovom trovao arapski narod, koji nikad nije poznavao Boga"?! I ko tomu zlu more jedini stat na kraj? Križari, Ćako, Križari, koje je Petar Časni naziva "vojskom živoga Boga"! A kako? U Križarskomu Ratu za koji se u istomu bestseleru more pročitat da je "Božji dar i prilika pružena ljudima da povrate dio Božje slike u sebi"! A još se lipše i liričnije izrazila Sveta Katarina Sienska: "Sveti Križarski Rat je mila veličanstvena svadba, puna radosti, dražesti i užitka." I unda Ti, kraj takve Naše Katoličke Lipote i Lirike, iđeš citirat bizantinskoga blesu!

Pratim Ja, Sveti Naš Ćako, kako si se Ti zaplejo u manojlove ričetine pa si uprega cili Vatikan da tumači kako je to bijo filozofski razgovor između manojla i nikog turčina iz perzije, kako Ti nisi tako mislijo, kako ovo, kako ono... Pravi bi se Katolik na Tvomu mistu pozva na razgovor između Svetoga Vranje i egipatskoga sultana koji se iša pravit pametan pa je izlanijo da Kršćani, ako poštivaju Evanđelje, ne bi smili napast njegovu zemlju. E, unda je njemu Naš Sveti Vranjo, za kojoga ekologičari i pjederi mislu da je bijo manit pa da je samo sa ticama ćurlika, Naš Sveti Vranjo je sultanu dakle kaza vako: "Čini mi se da niste potpuno pročitali Evanđelje Našega Gospodina Isusa Krista. Kršćani su napali zemlju koju nastavate upravo zato jer hulite Ime Kristovo i odvraćate svakoga od štovanja Gospodina." I još mu je zapiva da muslimančine nemaju šta filozofski raspravljat o Našoj Svetoj Knjigi Bibliji jerbo oni u Nju ne viruju. Eto tako se ponijo Pravi Čovik i Katolik, ali Ti Njega ne uzimaš za primjer, nega uzimaš manojla koji bi se prid sultanom na licinom mistu poturčijo!

Eto toliko, Sveti Ćako, za ovo javljanje s Vjekovnoga Branika Kršćanstva. Ako si iz svega skupa razumijo da se drugi put, kad oćeš kazat štakod važno, tribaš svitovat sa pametnim čovikom, dobro si razumijo. Ako ti je Moja Župa daleko, moš Me zaposlit dikod bliže Sebi, metimo li u Kongregaciju za Nauk Vjere. Ako neš, Meni svejedno.

Bog i Hrvati!

Tvoj
fra Litre Puvalo
Da nije zalosno,bilo bi smjesno....dosta UVREDA na racun Muslimana Bosnjaka i njihovog najveceg sina Muhammeda s.a.v.s.....ponosan sam sto sam ovakav kakav sam i sto mi nacionalizam nije"zadojen"...ovo ti ga dodje kao ona"u sali pa privali"...

ADMINE-Ovo ovdje bi zaista trebalo skloniti odavde jer kroz"salu"vrijedja svakog normalnog i postenog Bosnjaka.

Ahmmed

Post by Ahmmed » 21/09/2006 19:36

:) Abla , slažem se,no, ipak, nije loše imati Borisa sa zapada i Borisa sa istoka, pa onda i Borisa iz sredine :-)

Orhanowski

Post by Orhanowski » 21/09/2006 19:49

Dezulovic je stari 'feralovac', skupa sa Viktorom Ivancicem i Predragom Lucicem su prkosili tudjmanovom rezimu, prezirali hrvatsko malogradjanstvo, rasturali hrvatski nacionalizam, korumpirano pravosudje, razotkrivali planove i umijesanost Hrvatske u rusenju BIH, nemilosrdno i neumorno tjerali po svom - a sve u svrhu opsteg blagostanja. Dobri ljudi, komsije, vole Mostar i Sarajevo gotovo isto kao i svoj Split. Hvala im na tome.

Bicu bezobrazan pa cu iskoristiti prostor za jednu pjesmu koju je Predrag Lucic napisao 7 septembra 1993

EMINA

Sinoc, kad se vracah sa Siroka Brijega,
Vidjeh Kujundziluk, granatirah njega;
Kad tamo, u hladu pustih rusevina,
S Cedricom u ruci stajase Emina.

Ajsi, ajsa, jamasa -
Konvoj jase ustasa.

Mostar nazvah svojim, al - tako mi Knina -
Ne htje ni da cuje balijka Emina.
Thornberry joj Cedric doturio vode,
A ona ga, kurva, ne pusta da ode.

Ajsi, ajsa, jamasa -
Tenka jase ustasa.

S Huma plotun puknu, niz mahale puste
Rastjera joj njene jedinice guste,
Al Thornberry Cedric i fesovi plavi
Pokazase prstom prema mojoj glavi.

Ajsi, ajsa, jamasa -
S konja sjase ustasa.

Heliodrom pepun, jes' - tako mi Knina -
Al u njeg ne udje prokleta Emina.
Samo me je Cedric pogledao mrko
Kad je rod Eminin u logoru crko.

Ajsi, ajsa, jamasa -
prava krsi ustasa.

Emina se sece, a Cedric ne krece -
Ni Hrvatska vojska vise pomoc' nece.
Ja pusta li grada! Tako mi Arkana,
Perisic je segrt Praljka Slobodana.

Ajsi, ajsa, jamasa -
Mostar rusi ustasa.

To je to, nema vise.
Feral alejkum: )

horns&drums

Post by horns&drums » 21/09/2006 19:54

Orhanowski wrote:Dezulovic je stari 'feralovac', skupa sa Viktorom Ivancicem i Predragom Lucicem su prkosili tudjmanovom rezimu, prezirali hrvatsko malogradjanstvo, rasturali hrvatski nacionalizam, korumpirano pravosudje, razotkrivali planove i umijesanost Hrvatske u rusenju BIH, nemilosrdno i neumorno tjerali po svom - a sve u svrhu opsteg blagostanja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na nasu veliku zalost, mi u Bosni nemamo ni Dezulovica ni Lucica ni Ivancica. Imamo ali im ne daju da se odraze :D :D :D :D

Ahmmed

Post by Ahmmed » 21/09/2006 19:55

horns&drums wrote:
Orhanowski wrote:Dezulovic je stari 'feralovac', skupa sa Viktorom Ivancicem i Predragom Lucicem su prkosili tudjmanovom rezimu, prezirali hrvatsko malogradjanstvo, rasturali hrvatski nacionalizam, korumpirano pravosudje, razotkrivali planove i umijesanost Hrvatske u rusenju BIH, nemilosrdno i neumorno tjerali po svom - a sve u svrhu opsteg blagostanja.

Na nasu veliku zalost, mi u Bosni nemamo ni Dezulovica ni Lucica ni Ivancica. Imamo ali im ne daju da se odraze :D :D :D :D

:-)

Teufik iz Los Angelesa

Post by Teufik iz Los Angelesa » 21/09/2006 20:12

kad smo na temi, mozel jedna iz kucne radinosti :D

Sinoc kad se vratih iz topla kafica
Prodjoh pokraj stana staroga mladica
Kad tamo u stanu,kraj elektricnog kamina
S laptopom u ruci stajase Emina

Ja joj nazvah "Vozdra" al moga mi vina
Ne htje ni da cuje cyber Emina
Vec u srebren ibrik zahvatila Cole
Ode cvijece zaljevat', a noge je bole

Iz ventilatora vjetar dunu pa niz pleci puste
Rasplete joj one viklere guste
Zamirisa kosa k'o parfem "Armani"
Napadoh je ja,a ona se brani

Mal' se ne razvalih,popio sam gina
Al' meni ne dodje cyber Emina
Samo me je dvogledom pogledala mrko
Niti haje alcak sto sam na nju drko

:oops:

adda_sa

Post by adda_sa » 21/09/2006 21:42

ahahahahahah joj jarane haman me rasplaka :-D :-D :-D svaka cast

Teufik iz Los Angelesa

Post by Teufik iz Los Angelesa » 21/09/2006 21:45

hvala :oops: prije odredjenog broja :D godina, ljudi su pisali pismene iz matematike, a ja pjesme :oops:

ova je, menscini, na latinskom nastala :oops: :D

Orhanowski

Post by Orhanowski » 22/09/2006 16:19

horns&drums wrote:

Naravno da imamo, samo sto ovi nasi imaju dobar odraz, pa skoro svi koji ista valjaju dobace do Amerike, Francuske, Engleske... a ovdje 'ostala samo fukara i raja i mi s njima na bjelome hljebu'.
Semezdin Mehmedinovic je jako dobar pisac, mogao bi biti jos nesto pored toga, kao recimo soc-kriticar i slicno, vjerujem da ima taj potencijal, ali eno ga u Americi - pere sudje u nekom restoranu i u slobodno vrijeme pise antologijske pjesme. On je samo jedan od mnogih koji su dobacili daleko, daleko.... Jehbat ga, takav nam grah pao.

shuriken

Post by shuriken » 22/09/2006 17:09

edinko, ovaj tekst
kao i Dežulovićev
su napisani u obranu Islama i Muhameda
a opasno se sprdaju sa papom i krscanstvom
tako da primjedbe stoje samo ako branis sve monoteisticke religije
od zlih novinara
sto mislim da kod tebe nije slucaj

s druge strane, napisao si da je Muhamed sin Muslimana Bosnjaka
nisam strucnjak, ali ne cini mi se da je to korektna tvrdnja

Post Reply