Sta sa prijateljstvom nakon sexa?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Post Reply
**nora**

Sta sa prijateljstvom nakon sexa?

Post by **nora** » 23/07/2006 17:59

Sta mislite da li je moguce da se nastavi prijateljstvo između dvije osobe koje su imale sexualnu vezu nakon sto se sex prekine?

Moj slucaj: nakon sto sam zavrsila dugogodisnju vezu u jednom od mojih prijatelja sam pronasla oslonac i jednog dana u toku terapijskog procesa kao dio te terapije desio se sex...kako nam se taj dio terapije svidio mi smo nastavili sa njegovim upraznjavanjem sve dok mog prijatelja nije pocela gristi savjest.
Jesam li spomenula da ima djevojku i imao je i tada?
Ja licno nemam problem s tim da se prijateljstvo nastavi ali cini mi se da druga strana i nije bas zainteresovana...
hmmm

rashid

Re: Sta sa prijateljstvom nakon sexa?

Post by rashid » 25/07/2006 09:15

**nora** wrote:Sta mislite da li je moguce da se nastavi prijateljstvo između dvije osobe koje su imale sexualnu vezu nakon sto se sex prekine?

Moj slucaj: nakon sto sam zavrsila dugogodisnju vezu u jednom od mojih prijatelja sam pronasla oslonac i jednog dana u toku terapijskog procesa kao dio te terapije desio se sex...kako nam se taj dio terapije svidio mi smo nastavili sa njegovim upraznjavanjem sve dok mog prijatelja nije pocela gristi savjest.
Jesam li spomenula da ima djevojku i imao je i tada?
Ja licno nemam problem s tim da se prijateljstvo nastavi ali cini mi se da druga strana i nije bas zainteresovana...
hmmm

Postoji pojam "sex-firend" ... znaci sex da ... ali ostaje samo na sex-u. To je HIT ovoga ljeta 8-)

kolega

Re: Sta sa prijateljstvom nakon sexa?

Post by kolega » 25/07/2006 09:37

...
Last edited by kolega on 03/09/2008 09:37, edited 1 time in total.

neupucena

Post by neupucena » 25/07/2006 09:48

ovo je dupla tema koju treba izbrisati :x

Post Reply