Sta mislite o javnim prosidbama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#201 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

sherbett wrote: 03/10/2021 13:10
erentedia wrote: 03/10/2021 13:07 Javne prosidbe su glupost, nedostatak pažnje i zadovoljstva.
Najbolje je curu zaprositi u autu dok je crveno na semaforu. Onako sami, ona iznenađena, pogubi se, pristat će. A mi nećemo morat puno da se trudimo.
Nadam se da u tom scenariju nije ona vozac :lol:
Zamisli to, to već ne bi bilo romantično.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#202 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by SaraFina »

sherbett wrote: 03/10/2021 13:03
SaraFina wrote: 03/10/2021 13:00

Otkud tebi ideja da zene brakom profitiraju? Zakonsko vezivanje i financijska/fizička sigurnost koje brak donosi su puste tlapnje zaostalih balkanskih primitivaca. U takvim brakovima, zene su obično potlačene i sluze primitivnom hoštapleru da svoje najprimitivnije nagone moze iskaliti na slabijem spolu. Zašto bi neka zena dobrovoljno pristala da bude zrtva jedne takve budale? Zbog biološkog sata? Postoje slučajevi u praksi, gdje „miješanje i širenje genetskog materijala“ sa odredjenom muškom jedinkom treba spriječiti. Čak i pod cijenu neke apokalipse planetarnih razmjera koja bi rezultirala izumiranjem ljudskog roda.

Jednostavnije i korisnije je da krenemo od paramecijuma ponovno.
Ma budala covjek
Mozdani driblinzi ravni starijem pubertetliji iz tinejdzerskih američkih filmova.
Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene
.
Ko sam ko ja, ona fora. Uspješan „vodja navale“ ragbi tima, u srednjoj školi, dobio stipendiju prestiznog univerziteta. Pa navijačice trebaju bacati gaćice i brushartelere kad se pojavi. U NFL će do godine. Bogom dat.
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#203 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Edin H. »

Zar nije najbolje da se roditelji dogovore za koga se oženiti/udati, dogovore sve financijske detalje u tančine i dovedu mladence pred svršen čin? :oops:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#204 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by moonca »

..za prvi brak ... je ok.. :-D
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#205 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

Edin H. wrote: 03/10/2021 13:14 Zar nije najbolje da se roditelji dogovore za koga se oženiti/udati, dogovore sve financijske detalje u tančine i dovedu mladence pred svršen čin? :oops:
Garant si antitalenat u ašikovanju.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#206 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

SaraFina wrote: 03/10/2021 13:00
FunkyzeitGames wrote: 02/10/2021 08:30 Ja iskreno mislim da žene treba da zaprose nas. Njoj su zakonsko vezivanje i finansijska/fizička sigurnost koje ženama brak donosi potrebniji deset puta nego meni. Ja nemam njen biološki sat i nisam u žurbi da imam djecu dok ona jeste. Sve oko vjenčanja i braka je njen skup potreba i nema mi smisla kao muškarcu padati na koljena radi toga, ali eto ko voli nek izvoli. :mrgreen:
Otkud tebi ideja da zene brakom profitiraju? Zakonsko vezivanje i financijska/fizička sigurnost koje brak donosi su puste tlapnje zaostalih balkanskih primitivaca. U takvim brakovima, zene su obično potlačene i sluze primitivnom hoštapleru da svoje najprimitivnije nagone moze iskaliti na slabijem spolu. Zašto bi neka zena dobrovoljno pristala da bude zrtva jedne takve budale? Zbog biološkog sata? Postoje slučajevi u praksi, gdje „miješanje i širenje genetskog materijala“ sa odredjenom muškom jedinkom treba spriječiti. Čak i pod cijenu neke apokalipse planetarnih razmjera koja bi rezultirala izumiranjem ljudskog roda.

Jednostavnije i korisnije je da krenemo od paramecijuma ponovno.
Ne slažem se sa tim forumašom, a za tebe Saro nadam se da nemaš muža ili sina. Jadni oni s tobom u suprotnom.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#207 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by SaraFina »

Što jadni @erentedia ?Valjda bi mi zena mogu sina trebala zahvaliti na lekcijama o vaspitanju koje sam mu pruzala.

A muz zbog sebe. Da ne bude primitivni papak. 😳
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#208 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Edin H. »

FunkyzeitGames wrote: 02/10/2021 08:30 Ja iskreno mislim da žene treba da zaprose nas. Njoj su zakonsko vezivanje i finansijska/fizička sigurnost koje ženama brak donosi potrebniji deset puta nego meni. Ja nemam njen biološki sat i nisam u žurbi da imam djecu dok ona jeste. Sve oko vjenčanja i braka je njen skup potreba i nema mi smisla kao muškarcu padati na koljena radi toga, ali eto ko voli nek izvoli. :mrgreen:
Znači ni iz sevapa, da učiniš dobro djelo? :D
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#209 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

SaraFina wrote: 03/10/2021 13:25 Što jadni @erentedia ?Valjda bi mi zena mogu sina trebala zahvaliti na lekcijama o vaspitanju koje sam mu pruzala.

A muz zbog sebe. Da ne bude primitivni papak. 😳
A dobro nisam mislio jadni u bukvalnom značenju. A vi ste starija osoba znači, svekrva. Neka im je sa srećom. Ma ništa onaj post seksistički mi djelovao što bi rekla feministkinja.
User avatar
Edin H.
Posts: 47313
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#210 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Edin H. »

erentedia wrote: 03/10/2021 13:19
Edin H. wrote: 03/10/2021 13:14 Zar nije najbolje da se roditelji dogovore za koga se oženiti/udati, dogovore sve financijske detalje u tančine i dovedu mladence pred svršen čin? :oops:
Garant si antitalenat u ašikovanju.
Ašikovanje je ašikovanje, a business is business.

Šta fali Pakistancima? Nisu se u životu vidjeli, a vjenčaju se. :D
Last edited by Edin H. on 03/10/2021 13:34, edited 1 time in total.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#211 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

Edin H. wrote: 03/10/2021 13:34
erentedia wrote: 03/10/2021 13:19
Garant si antitalenat u ašikovanju.
Ašikovanje je ašikovanje, a business is business.

Šta fali Pakistancima? Nisu se u životu vidjeli, a vjenčaju se. :D
Šerijatski svet do Afganistana.
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#212 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

sherbett wrote: 03/10/2021 13:34
erentedia wrote: 03/10/2021 13:32
A dobro nisam mislio jadni u bukvalnom značenju. A vi ste starija osoba znači, svekrva. Neka im je sa srećom. Ma ništa onaj post seksistički mi djelovao što bi rekla feministkinja.
Jeste ti i ovaj igricar isti nick?
Pomalo
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#213 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

sherbett wrote: 03/10/2021 13:54
erentedia wrote: 03/10/2021 13:43
Pomalo
Pa ili jeste ili nists
Ne mozete biti pomalo ista osoba
Dobro a šta si ti? UDBA?
Imaju administratori koji na osnovu ip adrese ne dozvoljavaju takve radnje. Znači ne možeš imati dva foruma. Nadam se da si dobila odgovor jesam ili nisam taj igričar.
BiBi911
Posts: 3084
Joined: 09/12/2018 17:47

#214 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by BiBi911 »

FunkyzeitGames wrote: 03/10/2021 11:13
BiBi911 wrote: 03/10/2021 10:54


Puno muskih se opece o svakojake karleuse I onda dodje do zakljucaka koji su malo sovinisticki. Ako takvi stupe u brak eh ta je onda najebala. Ta ako vidi ista dalje od kuhinje, ves masine dobro je. Ali sto je najgore odgojice par karleusana koji ce vjerovat u ćaćino sve sto kaze I 8demo "murphy". Tata zbog neuspjesnog digića i malog mozga sjebe nekoliko generacija.

Ili su to ovi religiozni pa culi na aljaziri kako sa zenama
Možeš ti ad hominemima insinuirati da sam zadrti vehabija ili robovlasnik šovinista koliko hoćeš, činjenica je da govorim istinu i da zato ne smiješ nijednu moju stavku da izazoveš.

Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene, ja žena poput nje generalno mogu nači tovar. To naravno ne znači da će mi biti robinja ili da ću joj nabijati na nos te stvari u braku kao neki nesigurni levat, moja supruga će imati sve što nam bude trebalo i neće imati potrebu da radi, ali ja sam glava kuće i moja odgovornost je da kući i porodici ništa ne fali. Naravno da neću dozvoliti da mi prosipa maloumne feminističke retardacije o tome kako je odgajanje djece i briga o kući neko patrijarhalno robovanje, jer održavati dom ugodnom sredinom, roditi i odgojiti novi život ili više njih je nevjerovatna odgovornost koja zahtjeva ogromnu količinu energije i veliko poštovanje.

Zanimljivo je koliko se pravite progresivni i tolerantni a čim neko ima tradicionalno mišljenje odmah ga poput neke sujetne balavčadi nazivate potencijalnim stanovnikom Gornje Maoče i povrijeđenim šovinistom koji se opekao na plastične sponzoruše. :-)
Sta ti je tradicionalno misljenje?

Iskreno prijavi se sam u Guantanamo, spasi nas tog cetnicko/bradatog misljenja.

Da si Imalo uspijesan u zivotu, nesto bi naucio, ali tebi I takvima je stand sa mobitelima, neko sisascko mjesto u politici uspjeh.
Drzi se ti one tamo strane Drine. Maoča je za tebe velegrad
BiBi911
Posts: 3084
Joined: 09/12/2018 17:47

#215 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by BiBi911 »

SaraFina wrote: 03/10/2021 13:25 Što jadni @erentedia ?Valjda bi mi zena mogu sina trebala zahvaliti na lekcijama o vaspitanju koje sam mu pruzala.

A muz zbog sebe. Da ne bude primitivni papak. 😳
Nemoj tako vidis da ovi zive neki tradicionalni nacin zivota. Kod njih je tamo neka 830-ta godina
dert
Posts: 6546
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#216 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by dert »

sranje i to tezi oblik :roll:
Post Reply