Sta je sa HS kablovskom?!

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#1 Sta je sa HS kablovskom?!

Post by deset_u_pola »

Zna li neko šta se dešava sa HS kablovskom TV. Nema signala cijeli dan.
Ima li neko onaj mobilni telefon za intervencije?
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#2 Re: Sta je sa HS kablovskom?!

Post by zlotscha »

deset_u_pola wrote:Zna li neko šta se dešava sa HS kablovskom TV. Nema signala cijeli dan.
Ima li neko onaj mobilni telefon za intervencije?
nema ni na ASK ebem ti pretplatu
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#3

Post by zlotscha »

uz bitnu razliku da oni rade SOCIJALISTICKI do 4 i nema poslije nemoj se ni trudit. ako nema preograma nema sta sad?
:x
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#4

Post by deset_u_pola »

Ovo je možda zavjera :-D :-D :-D
Da raja ne gledaju vjesti večeras. Potpisalo protokol...
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#5

Post by deset_u_pola »

HS ima mobilne ekipe sa mobilnim telefonom koji nažalost ne znam.
Nazvao bih ih ja.
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#6

Post by zlotscha »

ma jojjjjj
znas kako su nam krhki, ko od secera. ne fali da u Metkovicu pada kisa a evo vjesti na FTV :-)
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#7

Post by Tesssa »

Meni se vratio signal. Kada sam ih nazvala rekli su da im je neka gradjevinska firma napravila havariju i da ce se signal vratiti za 2 sata.Tako i bi :)
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#8 Re: Sta je sa HS kablovskom?!

Post by deset_u_pola »

bosmen wrote:
deset_u_pola wrote:Zna li neko šta se dešava sa HS kablovskom TV. Nema signala cijeli dan.
Ima li neko onaj mobilni telefon za intervencije?
Broj ti je 061/325-336

Kod mene je neku noc nestalo i veoma brzo su to rijesili , bilo do el.energije jer im napojna jedinica nije imala struje.
A inace kod mene trenutno ima.
Miševi isključili mobilni. Hvala u svakom slučaju.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#9

Post by manijak1 »

Broj je 061 48 83 50 od 08-20 , meni su danas oko 12 rekli da će prekid trajati 4-5 sati , zbog toga što su neimari u Alipašinoj ulici :D presjekli optički kabl.....iz pouzdanih informacija signala još nema :D :D ....nadam se da će ovo ući u iznos pretplate.
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#10

Post by deset_u_pola »

manijak1 wrote:Broj je 061 48 83 50 od 08-20 , meni su danas oko 12 rekli da će prekid trajati 4-5 sati , zbog toga što su neimari u Alipašinoj ulici :D presjekli optički kabl.....iz pouzdanih informacija signala još nema :D :D ....nadam se da će ovo ući u iznos pretplate.
Vjerovatno hoće, pretplata će poskupiti.

Nešto kontam, nije ni ovo loše. Da se malo čovjek odmori od TV-a. Ne bi drugačije.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#11

Post by manijak1 »

Doš'o signal :D :D .....gore a vama s Grbavice .....držimo vam palčeve :D :D ja sutra svakako idem Bosna Expresom do Zenice :D :D tako da ću se odmoriti od TV-a :D :D
User avatar
Romeo 80
Posts: 4374
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#12

Post by Romeo 80 »

Kod mene nije bilo takvih problema, ja sam na Čengić Vili. Doduše, primijetio sam sinoć da su umjesto Sport Kluba stavili nekakav RTC 1 kanal, bio nekakav film i ćirilični titl! :D Ujutro opet sve po starom, bezvezni Sport Klub opet vratili...
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#13

Post by ifbbpro »

Romeo 80 wrote:Kod mene nije bilo takvih problema, ja sam na Čengić Vili. Doduše, primijetio sam sinoć da su umjesto Sport Kluba stavili nekakav RTC 1 kanal, bio nekakav film i ćirilični titl! :D Ujutro opet sve po starom, bezvezni Sport Klub opet vratili...
fakat je ovaj sport klub postao opasno sranje
samo nekad znam pogledat UFC, to je jedino sto valja..
dobri stari eurosport.. biciklizam, snooker..
mada ga imam na satelitskoj, ali nikad se ne sjetim upaliti :D
Last_one
Posts: 349
Joined: 20/05/2006 01:00
Location: Sarajevo..Hrasno

#14

Post by Last_one »

Kod mene je isti operater...ali ima signala:-)
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#15

Post by zlotscha »

bosmen wrote:
zlotscha wrote:uz bitnu razliku da oni rade SOCIJALISTICKI do 4 i nema poslije nemoj se ni trudit. ako nema preograma nema sta sad?
:x
Ja sam zvao poslije 18 sati neku noc i bio sam prijatno iznenadjen. Rijesili su to za sat vremena.
Cijeli kvart nije imao
jesu se tehnoloski uzdigliiii :-D
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#16

Post by zlotscha »

bosmen wrote:
zlotscha wrote:
bosmen wrote: Ja sam zvao poslije 18 sati neku noc i bio sam prijatno iznenadjen. Rijesili su to za sat vremena.
Cijeli kvart nije imao
jesu se tehnoloski uzdigliiii :-D
Jarane puca mi neka stvar za njima da se razumijemo.I j aih gledam sto sam prisiljen kao i svi, jer nemam pravo izbora.
Bar u ovom momentu.
Samo konstatirah sto mi se desilo, pa ti bujrum , misli sta zelis
ejejejeej
polako bogo ti!
tamo na nije sisterhood... u raznim diskusijama svi ratuju protiv mene hudnice.
nisam mislila nista da te provociram (kao ni tamo) ali ja sam jednom zvala malo poslije 4 pa nijesu mi respondirali!
a kad ih pitam za internet kazu nema to kod mene jos nije u moje naselje krocila ta tehnologija. imas li ti internet preko kabl?
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#17

Post by melb26sa »

Je li jos nekome na HS kablovskoj CNN veoma crven i tamnijih ostalih boja? Slika skace, problem sa tonom ali samo na CNNu - ostalo sve ok (da ne idem u standardnu pricu koliko losih a koliko dobrih kanala imamo....).
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#18

Post by Tesssa »

Primjetila sam i ja to za CNN, al ga ne gledam, pa mi svejedno :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#19

Post by Skyfox »

HS se raspada...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20

Post by mIRCerka »

nedavno je logosoft busio po vilsu, pa nam riknula stara telefonska centrala, pa ja zvala BHTelekom, kazu oni PUKO KVAR NE ZNAMO GDJE i ja im rekla da ovi buse tu i tu, kad ne lezi vraze bushnushe i nase telefonsko kablO...
ja imam ELOB digitalnu, moja zgrada nema ni plin, kamoli kablovsku, i usrali su sa odabirom kanala maksimalno,....
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#21

Post by Topla voda »

mIRCerka wrote:nedavno je logosoft busio po vilsu, pa nam riknula stara telefonska centrala, pa ja zvala BHTelekom, kazu oni PUKO KVAR NE ZNAMO GDJE i ja im rekla da ovi buse tu i tu, kad ne lezi vraze bushnushe i nase telefonsko kablO...
ja imam ELOB digitalnu, moja zgrada nema ni plin, kamoli kablovsku, i usrali su sa odabirom kanala maksimalno,....
da vidis bh kabl net ,slavila bi elobovu digitalu :)
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#22

Post by Phia »

Skyfox wrote:HS se raspada...
:thumbup: Neki dan ih zovem na dežurni mobitel zbog kvara..ljudi mi odbili 3 poziva :shock:
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#23

Post by tech10 »

Nek' se HS ne zahebava, sta ce mi deda i nena gledat'. :-D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#24

Post by mIRCerka »

Topla voda wrote:
mIRCerka wrote:nedavno je logosoft busio po vilsu, pa nam riknula stara telefonska centrala, pa ja zvala BHTelekom, kazu oni PUKO KVAR NE ZNAMO GDJE i ja im rekla da ovi buse tu i tu, kad ne lezi vraze bushnushe i nase telefonsko kablO...
ja imam ELOB digitalnu, moja zgrada nema ni plin, kamoli kablovsku, i usrali su sa odabirom kanala maksimalno,....
da vidis bh kabl net ,slavila bi elobovu digitalu :)
slavim ja, nemoj me pogreshno shvatiti, svi domaci kanali ko mlijeko, imam i fox crime, al zato imam po 15 arapskih i meksickih kanala...

Ukinuse mi skoro sve kanale sto pustaju svedske akcione :D
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#25

Post by Gray »

Koliko sam vidio dodali su danas neke kanale. Na prvi pogled, tu su Hallmark, Fashion TV i History channel, a primjetio sam jedino da fali Rai Due.

Ima li jos sta novo da nisam primjetio?
Post Reply