sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#101

Post by shin »

Ma mozete vi pricati sta hocete, kako se taj covjek osjecao kad je vidio slike kako ruto jashe njegovu buducu zenu. Prekine nesta u covjeku, revolt ovo ono....
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#102

Post by mamica papucarka »

shin wrote:Ma mozete vi pricati sta hocete, kako se taj covjek osjecao kad je vidio slike kako ruto jashe njegovu buducu zenu. Prekine nesta u covjeku, revolt ovo ono....
kako je Junuz ubio Bademu :-)
Kladim se da u ovoj prici nema nikakve jaranice, nego da je novinar odlijepio jednu zalijepljenu fotku sa neke fasade u Hrasnom, te se posluzio mahalskim nagadjanjem i to prodo Avazu :-) Umjesto da su nazvali tipa pitali ga sta zasti i kako, nazvali zensku, te cupavog guzonju. Svak ima svoju stranu price i ako su vec obajvili ove fotke, trebali su objavit i izjave aktera.
Ovdje nikakve informacije nema, nego pusto nagadjanje. :oops:


Tempora, svaka cast :) Svaka ti je na mjestu.
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#103

Post by zemljotres »

eh sad, ko bi davao izjave je l'...
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#104

Post by DonDavudes »

tespih je glavni :lol: :lol: :lol:

sta bi uradio??? stvarno ne znam, sta god da uradis ispasces papak :roll:
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#105

Post by Eshek »

ztluhcs wrote:
Eshek wrote: Da mi je mater rođena, ako je zaslužila...
Da slučajno ne bi ispalo na kraju da se imaju dupli standardi, i da se vidi da se stavovi poštuju do kraja po svaku cijenu... Simpatično...

Razmisli još jednom...
Razmislio...ponavaljam gore napisano
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#106

Post by ztluhcs »

Eshek wrote:
ztluhcs wrote:
Eshek wrote: Da mi je mater roðena, ako je zaslu¾ila...
Da sluèajno ne bi ispalo na kraju da se imaju dupli standardi, i da se vidi da se stavovi po¹tuju do kraja po svaku cijenu... Simpatièno...

Razmisli jo¹ jednom...
Razmislio...ponavaljam gore napisano
Sretno tvojim bli¾njim...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#107

Post by mostarac »

Ovo po meni nije gospodska reakcija, papanska je isto kao i da je tukao, jer njihova intimna stvar nije stvar cijele drzave. Avaz i objavljivanje ovoga - no comment. Ovima sto bi je tukli i razbijali ko kucku zelim da neko njih istuce i razbije ko kucke. Primitivno do bola i na kraju krajeva kukavicki s puno kompleksa i glupo, jer sila je jezik glupih ljudi, a vecina bosanskih muskaraca su upravo takvi - kukavice, kompleksasi, glupani kojima je sasvim normalno istuci jednu zenu ako je ona to zasluzila. E jeste frajeri u mp3.
Po meni je ako vec zeli da je povrijedi (sto mogu razumjeti u naletu bijesa) trebao stavit ovo na ignore, pravit se da nista ne zna, naci sebi curu i proci sa tom curom gradom kako bi sreo nju i njenu raju. Kad se mlada sokira onda joj pokazati slike i samo mahnuti i reci pa-pa.
U ovom slucaju ova nova cura je zrtva na neki nacin, ali moze mu to biti i neka prijateljica, kako nikog ne bi iskoristavao. Imam prijateljice koje bi naprimjer to za mene uradile i jos uzivale u tome :D Valjda ih ima svako :)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#108

Post by mostarac »

ztluhcs wrote:Samo bih kratko pitao da li bi stavovi pojedinaca (osude, razapinjana, naglašavanje tiraža, kreativnost i sl) ovdje bili ovako kategorični da je u pitanju sestra, rodica ili dobra prijateljica...
nismo ja i ti dzaba kafe ispijali :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#109

Post by horns&drums »

Waaahahahahahaaaaaaaa

E ljudi, samo da vam kazem da znam tipa, ne ovog koji je slikao nego ovog sa tespihom, evo sad sam se cuo s njim. Ma znao je on da je ona pred udaju, a doticna dama se praska s njim zadnjih pola godine. Ne zna koje je godiste ali ima cura godina, srednje dvadesete.


Eto pa raspravljajte i dalje, dok vi nagadjate sta je horns se dao u istrazivacko novinarstvo :D:D:D:D

p.s. Stich, koliko placa Fahro za intervju sa jebacem? :D:D:D:D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#110

Post by ahmed&nedzad »

horns&drums wrote:Waaahahahahahaaaaaaaa

E ljudi, samo da vam kazem da znam tipa, ne ovog koji je slikao nego ovog sa tespihom, evo sad sam se cuo s njim. Ma znao je on da je ona pred udaju, a doticna dama se praska s njim zadnjih pola godine. Ne zna koje je godiste ali ima cura godina, srednje dvadesete.


Eto pa raspravljajte i dalje, dok vi nagadjate sta je horns se dao u istrazivacko novinarstvo :D:D:D:D

p.s. Stich, koliko placa Fahro za intervju sa jebacem? :D:D:D:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#111

Post by zemljotres »

horns&drums wrote:Ne zna koje je godiste ali ima cura godina, srednje dvadesete.
jes' vala, ima godina :lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#112

Post by horns&drums »

Zrela za udaju :D
Saraswati
Posts: 1817
Joined: 05/05/2006 11:22

#113

Post by Saraswati »

horns&drums wrote:Ne zna koje je godiste ali ima cura godina, srednje dvadesete.

:shock: :shock: :shock:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#114

Post by horns&drums »

Evo jos informacija o njoj :D

Faca: srednja zalost

Grudi: trojka

Dupe: cvrsto

Sexualna tehnika: Bezze
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#115

Post by pirmin »

Ja mislim da sad sjedi negdje sa buducim muzem i gleda ga blazenim,telecim pogledom direktno u oci i polaze obecanje:
"Necu vise Allaha mi"!
:D
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#116

Post by zemljotres »

horns&drums wrote:Evo jos informacija o njoj :D

Faca: srednja zalost

Grudi: trojka

Dupe: cvrsto

Sexualna tehnika: Bezze
cudi me za srednje dvadesete, godina ima je l' :roll:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#117

Post by horns&drums »

Evo dobio sam info o godinama - 26
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#118

Post by pirmin »

horns&drums wrote:Evo dobio sam info o godinama - 26
De priupitaj jos gdje carapice uzima,ziv bio. :D
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#119

Post by mostarac »

horns&drums wrote:Evo dobio sam info o godinama - 26
zalostan si :(
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#120

Post by horns&drums »

Hehehe kaze da su ono bijele tene, a ne carape (izgleda da i "jebac" malo izmislja :D )

Idem ja s likom popodne na kafu pa cu znati sve ko laze ili ne laze. Naravno, ostacete svi uskraceni za daljnje informacije jer ste svi mahalasi kakve ne pamti niko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#121

Post by horns&drums »

mostarac wrote:
horns&drums wrote:Evo dobio sam info o godinama - 26
zalostan si :(
Sto mostarac? Jesam li ikoga uvrijedio?Na sexualnoj, nacionalnoj, rasnoj ili politickoj osnovi?

Jednostavno znam lika sa fotografije
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#122

Post by pirmin »

mostarac wrote:
zalostan si :(
Patetican si :roll: :zzzz:
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#123

Post by zemljotres »

De kad si tako predan otkrij nam i promjere/profile.. da vidimo je l' do tog. Iz istrage je iskljucena crna magija obzirom na tespih/brojanicu. Pametnom je i išaret dosta, sto rekla Semka Sokolovic, ali da zadovoljimo mnjenje te utvrdimo proporcije ove tragedije. takodjer, sugerisem i saznavanje podrijetla doticnog vlasnika dvice, ako je crnogorac, ima puno pravo na probu, sto mladozenju baca u sjenu. Zatim, ukoliko je mlada dama Azerbejdzanka ne bi trebalo cuditi jer se u azerbejdzanskim vrletima vec vjekovima gaji obicaj UZMI SVE STO TI ZIVOT PRUZA, medjutim, ukoliko je mladozenja, nesudjeni, madagaskaranin, onda sve ovo pada u vodu jer je poznato d madagaskar ima opceprihvacenu prednost u obicajima, a na madagaskaru se preljuba, pa makar i u slucajevima da se par nikad nije ni susreo vec tek naslutio da bi mozda moglo nesto bit', kaznjava javnim publikovanjem fotografija u haustoru okrivljenog/ne. Taj obicaj je po prvi put zabiljezen u 13 stoljecu i zdrzao se do danas u pokrajinskim kolonijama madagaskarske imperije.
3per
Posts: 318
Joined: 09/07/2004 09:39

#124

Post by 3per »

pirmin wrote:
mostarac wrote:
zalostan si :(
Patetican si :roll: :zzzz:
Upravu si :-D
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#125

Post by DonDavudes »

horns&drums wrote:Hehehe kaze da su ono bijele tene, a ne carape (izgleda da i "jebac" malo izmislja :D )

Idem ja s likom popodne na kafu pa cu znati sve ko laze ili ne laze. Naravno, ostacete svi uskraceni za daljnje informacije jer ste svi mahalasi kakve ne pamti niko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zamoli ga da te pusti da viris kada guzi :P
:D :D :D
Post Reply