Sta bi mu vi uradili...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

umorni

Sta bi mu vi uradili...

Post by umorni » 12/02/2007 16:43

Danas u tramvaju onako ulazeci vidim tipa odnekud mi se cini poznatim..par sekundi sjetim se da je to moj bivsi skolski drug koji mi je pred sami pocetak rata u Sarajevu (znaci negdje sredina marta) prijetio na nacionalnoj i vjerskoj osnovi..mi cemo vas ovako,onako..Naravno nisam imao pojma o cemu je zapravo govorio dok nije rat poceo..Poslije od izbjeglica sa Pala sam saznao da je njegov otac pocinio i zlocina,najtezih..
Stojim ja,stoji on udaljeni 2-3 metra,gledam ga ma to je on nema sanse da je neko drugi..On se okrenu pogled mu zastade par sekundi i brzo prebaci pogled na drugu stranu,vise nije ni gledao..mislim da je i on mene prepoznao..Misli mi se motaju po glavi dali sad da mu pridjem da mu nesto kazem ostao mi je duzan prije 15 godina..kontam ma najradije bi ga izgazio nogama,gdje cu u tramvaju,mislim bezveze..Tako dok ja mislim on se naglo progura do vrata i izadje..Kontam srescemo se opet valjda na ulici mali je ovo grad.. :D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Re: Sta bi mu vi uradili...

Post by mIRCerka » 12/02/2007 16:47

umorni wrote:Danas u tramvaju onako ulazeci vidim tipa odnekud mi se cini poznatim..par sekundi sjetim se da je to moj bivsi skolski drug koji mi je pred sami pocetak rata u Sarajevu (znaci negdje sredina marta) prijetio na nacionalnoj i vjerskoj osnovi..mi cemo vas ovako,onako..Naravno nisam imao pojma o cemu je zapravo govorio dok nije rat poceo..Poslije od izbjeglica sa Pala sam saznao da je njegov otac pocinio i zlocina,najtezih..
Stojim ja,stoji on udaljeni 2-3 metra,gledam ga ma to je on nema sanse da je neko drugi..On se okrenu pogled mu zastade par sekundi i brzo prebaci pogled na drugu stranu,vise nije ni gledao..mislim da je i on mene prepoznao..Misli mi se motaju po glavi dali sad da mu pridjem da mu nesto kazem ostao mi je duzan prije 15 godina..kontam ma najradije bi ga izgazio nogama,gdje cu u tramvaju,mislim bezveze..Tako dok ja mislim on se naglo progura do vrata i izadje..Kontam srescemo se opet valjda na ulici mali je ovo grad.. :D

al se potrudi da ne bude u tramvaju :D

pa mu samo reci I STA BI... ako se ne preznoji 5 puta i ako se ne usere od muke, znaci da je ubijedjen da je on u pravu...e onda ga zgazi...al ono momacki...

urbanagerila

Post by urbanagerila » 12/02/2007 16:51

Ma na prvu ... :D

Vingo

Post by Vingo » 12/02/2007 16:54

trebao si izvaditi mobilni i kofol pricati nesto konspirativno...svako malo gledajuci u njega.

pitt

Post by pitt » 12/02/2007 16:57

otpjevati mu e moj druze beogradski.... :D

bice_bice

Post by bice_bice » 12/02/2007 16:58

to vingo, ko lafo "u tom i tom smo tramvaju, vozite za nama dok ne izadje" :D

tech10

Post by tech10 » 12/02/2007 16:59

Tesko je reci sta bi mu trebao uraditi. Ako mu je otac ubijao, da li je protiv njega iko pokrenuo postupak? Ja sam pomalo iznenadjen sa brojnim izjavama o zlocincima koj su na slobodi, na funkcijama, a niko ne preduzima nikakve pravne radnje protiv njih ili ako to vec ne pomaze licni obracun (oko za oko).

Rania

Re: Sta bi mu vi uradili...

Post by Rania » 12/02/2007 17:00

umorni wrote:Danas u tramvaju onako ulazeci vidim tipa odnekud mi se cini poznatim..par sekundi sjetim se da je to moj bivsi skolski drug koji mi je pred sami pocetak rata u Sarajevu (znaci negdje sredina marta) prijetio na nacionalnoj i vjerskoj osnovi..mi cemo vas ovako,onako..Naravno nisam imao pojma o cemu je zapravo govorio dok nije rat poceo..Poslije od izbjeglica sa Pala sam saznao da je njegov otac pocinio i zlocina,najtezih..

ja kad ne bih na usta ja bih na cipelu...bar bi mu spomenula mamicu "svakakvu" ( a nikad ne psujem tita mi ;-) )

prleitihi

Post by prleitihi » 12/02/2007 17:05

Ja bih mu rek'o: "Otkud ti u Teheranu"? :x :x :D

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 12/02/2007 17:18

Zagrli ga ono jalijaski pa ga priutajpi: "Nego sjecas li se ti mene"... Nek se znoji malo prvo...

MA DAJ...

Post by MA DAJ... » 12/02/2007 17:18

Svatam te u potpunosti...ali,ako nisi imao nista vise od tog svog prisjecanja na njegovim nacionalistickim izjavama,onda si pametno uradio...jer da si reagovao na bilo koji nacin,vjerovatno bih doslo do sranja...a time,moguce i u novin sa naslovom da su u SA oduvijek bili UGROZENI.Jos jednom,dobar potez si ucinio!

urbanagerila

Post by urbanagerila » 12/02/2007 17:23

MA DAJ... wrote:Svatam te u potpunosti...ali,ako nisi imao nista vise od tog svog prisjecanja na njegovim nacionalistickim izjavama,onda si pametno uradio...jer da si reagovao na bilo koji nacin,vjerovatno bih doslo do sranja...a time,moguce i u novin sa naslovom da su u SA oduvijek bili UGROZENI.Jos jednom,dobar potez si ucinio!

ma daaaaj .... :D

chinese_water

Post by chinese_water » 12/02/2007 17:25

On je tebe vrijedao verbalno, ti si njega trebao fizicki i gotova prica :D :D

noviprimitivac

Post by noviprimitivac » 12/02/2007 17:39

hmm,razumno si reagovao ali i da si na bilo koji drugi način (na žalost ali je tako) ja bih te lično konto

ja sam od poslije rata imao dva slična susreta´99 telefon,kaže stara treba te taj i taj,ja začudjen :? , kaže evo me Alpašu kod rodice haj naleti,rekoh šta ba :? ??pa kao jebo rat,ma bilo prošlo,vako,nako,pa onda čudjenje od strane njega kao nije valjda da si i ti postao ovo,ono,ja ne mogu da vjerujem i rekoh mu da odjebe za sva vremena i da mu je bolje kad me vidi da se skloni,sakrije :x ,jer dobro se sjećam njegove priče par dana prije nego će otići i dobrovoljno otići u četnike(ranjen bio u frontalnoj borbi) itd,itd, nisam mogao vjerovati šta čujem,
a drugi isto tako sretnem lika na V.Bosne kao eeej pa gdje si ti čovječe :sad: ,kao osmjeh neki,haj daj broj mob. pa da se čujemo narednih dana :shock:
p.s, još ovaj prvi par dana prije nego će otići u četnike posudi od nas para nekih u to doba nekih,mamu mu .... :x

MA DAJ...

Post by MA DAJ... » 12/02/2007 17:40

urbanagerila wrote:
MA DAJ... wrote:Svatam te u potpunosti...ali,ako nisi imao nista vise od tog svog prisjecanja na njegovim nacionalistickim izjavama,onda si pametno uradio...jer da si reagovao na bilo koji nacin,vjerovatno bih doslo do sranja...a time,moguce i u novin sa naslovom da su u SA oduvijek bili UGROZENI.Jos jednom,dobar potez si ucinio!

A sta bi ti to ucinila???Susrecem takve cesto,sto su imali nacionalisticke ispade prije rata...i sta?Nista,neka je lajao i to je imao za pravo tada...ali,ako je okrvario ruke negdje,a da znam...prijavis i mirna Bosna.Pisem ovo,jer sam iz Mostara i znam kakav je to osjecaj,posto idem cesto na desnu stranu,kada dodem dole.

urbanagerila

Post by urbanagerila » 12/02/2007 17:44

MA DAJ... wrote:
urbanagerila wrote:

A sta bi ti to ucinila???Susrecem takve cesto,sto su imali nacionalisticke ispade prije rata...i sta?Nista,neka je lajao i to je imao za pravo tada...ali,ako je okrvario ruke negdje,a da znam...prijavis i mirna Bosna.Pisem ovo,jer sam iz Mostara i znam kakav je to osjecaj,posto idem cesto na desnu stranu,kada dodem dole.

Ja sam uradio ono sto sam i sugerisao u ranijem postu ... iako je u Mostaru situacije malo komplexnija ne vjerujem da bi drugacije postupio ... pozvao bi ga ne ljevu na burek ... :D

MA DAJ...

Post by MA DAJ... » 12/02/2007 17:57

urbanagerila wrote:
MA DAJ... wrote:
urbanagerila wrote:

Ja sam uradio ono sto sam i sugerisao u ranijem postu ... iako je u Mostaru situacije malo komplexnija ne vjerujem da bi drugacije postupio ... pozvao bi ga ne ljevu na burek ... :D

Pa vjerovatno procitas poneka u novinama,da dode do takvih incidenata na obadvije strane...ali,moje je misljenje da takvi incidenti samo jos vise unose stah i podjeljenost u narodu.

SaraLe

Post by SaraLe » 12/02/2007 18:02

chinese_water wrote:On je tebe vrijedao verbalno, ti si njega trebao fizicki i gotova prica :D :D

Pametno zboris :-D

umorni

e

Post by umorni » 12/02/2007 18:08

Jebo on sebe volio je citirati neke srpske pisce i uvjek bi na casu srpsko-hrvatskom dobivao privelegije neke il peticu..Sjecam se da mi je govorio i kako ce se oni braniti sa podrskom helikoptera...fakat nista nisam konto tada..Mislio sam da se uzivio u neke filmove kao i mnogi.

Neelix

Post by Neelix » 12/02/2007 18:18

prleitihi wrote:Ja bih mu rek'o: "Otkud ti u Teheranu"? :x :x :D

najbolji :lol: :thumbup:

Saian
Been thanked: 1 time

Post by Saian » 12/02/2007 18:24

evo sta RASMC kazhe na ovo

"Citao sam u strucnoj literaturi
Da ako ne reagujes ni verbalno ni fizicki
Vec sutra moze da ti se odrazi na nervnoj bazi
Na nervnoj bazi psihicki"

:D :D :D

DUREX

Post by DUREX » 12/02/2007 18:56

Treb'o si ubit' hljeb u njemu, da mu vise nikada ne padne na pamet da se vozi bez karte. :D

Sad bez zajebancije... Ovo je stara i poznata situacija u gradu i drzavi u kojoj mnoge stvari nikada nisu zavrsene i dovedene do kraja... Ovakva govna cesto hodaju gradom i, kao misevi se potucaju okolo uz onaj odvratni umiljati, "pomirljivi" izraz lica kada im se obratis (najebes majke) i onu ljigavu frazu "Ma treba to sto prije zaboraviti.. ne ponovilo se...", prave se ludi i ocekuju da ih se "prihvati".
Apropos ove situacje... ja sam svog rodjaka nokautirao neke '97-'98 i zavrsio s njim, nakon sto me je pitao (a vrativsi se iz Njemacke) "Zasto ste unistili parkove i posjekli sva drva?"... tako da i sam ne znam sta bih svasta mogao da uradim nekome kao sto je taj paljanski govnar iz tramvaja... Ali morao bih nesto da mu uradim, definitivno...
Ove koje sam ja sretao i koji su se meni pokusali flekati uglavnom sam slao u picku materinu i skidao s neke stvari nakon prvog njihovog pokusaja kontakta, jer se radilo o govnarima lakseg kalibra... nista radikalno, tek onako, neodredjene, bljutave pobjegulje.
Ne treba im nista zaboravljati, niti im treba ista oprastati... Treba ih jebati na svakom koraku i upirati prstom u njih da znaju da ih se sjecamo i po cemu ih se sjecamo... Samo sto ovaj glupi narod to nikada nije skontao, pa je preko noci presao preko svega.
Last edited by DUREX on 12/02/2007 19:02, edited 2 times in total.

SaraLe

Post by SaraLe » 12/02/2007 18:59

Saian wrote:evo sta RASMC kazhe na ovo

"Citao sam u strucnoj literaturi
Da ako ne reagujes ni verbalno ni fizicki
Vec sutra moze da ti se odrazi na nervnoj bazi
Na nervnoj bazi psihicki"

:D :D :D

Ma pusti to, jesi primijetio da je MORTE nesto pametno rekao :D

forUMASH

Post by forUMASH » 12/02/2007 19:00

.....ja bi mu re'ko hebla te Drina, hajmo u Triglav.... :oops: