Sretan ti Dejton, Hare!!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
halo_ba

Sretan ti Dejton, Hare!!

Post by halo_ba » 21/11/2006 09:40

Evo, masallah, u dobrom zdravlju docekasmo 11 godisnjicu sporazuma o podjeli BiH na ovo i ono.
Zelim da arhitektu sporazuma ovim putem cestitam godisnjicu i da nam jos dugo pozivi (ako moze u Turskoj).

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 21/11/2006 09:46

Ja se pridružujem čestitkama, istim povodom mu se zahvaljujem na eksperimentu u koji nas je sve ugurao. Te mu čestitam na nizu malverzacija u koje je uključen i od kojih ima hajra....

Moj Hare što nas zajeba sve ,al j.ga nisi sam to uradio pa nije sve na tvoju dušu....

Vrijeme je da se krene !!!

nepodobni

Re: Sretan ti Dejton, Hare!!

Post by nepodobni » 21/11/2006 09:47

halo_ba wrote:Evo, masallah, u dobrom zdravlju docekasmo 11 godisnjicu sporazuma o podjeli BiH na ovo i ono.
Zelim da arhitektu sporazuma ovim putem cestitam godisnjicu i da nam jos dugo pozivi (ako moze u Turskoj).

Hvala, hvala... U sreci i veselju prozivjela jos 50 ovakvih godina... Ipak, ne bih se zadrzavao na jednom mjestu, pa ni u Turskoj, jer se volim smucati po svijetu...

P.S. I nemoj moje zasluge pripisivati drugima...

S postovanjem,

Richard Holbruk

arman1

Re: Sretan ti Dejton, Halo!!

Post by arman1 » 21/11/2006 09:47

halo_ba wrote:Evo, masallah, u dobrom zdravlju docekasmo 11 godisnjicu sporazuma o podjeli BiH na ovo i ono.

Šta će u turskoj. Njihova je, daleko joj ljepa kuća USA. Tamo su se školovali. Jer su im roditelji bili guzonje.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 21/11/2006 09:52

Druze Hare, milo lice
ljubimo ruke potpisnice.

(sva slicnost Lepog wannabe sa Starim je slucajna)

_BosanaC

Post by _BosanaC » 21/11/2006 09:55

Godine su prosle pune muka
Ginulo se za slobodu nijemo
Ali s pjesmom umjesto jauka
Druze Hare mi ti se kunemo :oops:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 21/11/2006 09:57

Mi smo Haretovi, Hare je Vas!!!

nepodobni

Post by nepodobni » 21/11/2006 09:58

_BosanaC wrote:Godine su prosle pune muka

A sad je na redu, valjda, ona:

"Padaj silo i nepravdo,
narod ti je sudit zvan,
bjez'te od nas nocne tmine,
svanuo je i nas dan"

karanana
Been thanked: 4 times

Post by karanana » 21/11/2006 09:59

Sta ste na covjeka navalili? Cuj on kreator Daytonskog sporazuma. I Alija je potpisao pa ga niko ne spominje. Na kraju krajeva, koje su nam tada druge opcije bile nego da potpisemo?

Patron of Formello

Post by Patron of Formello » 21/11/2006 10:01

Sretna godišnjica dragom Lepom. :-) Nadam se da će ga zdravlje poslužiti ove naredne 4 godine da nas dobro osiromaši i opljačka.Lepi prodaji sve za jednu KM. :bih: I Telekom i Elektroprivredu i sve ostalo.Obezbjedi i vlastitu praunučad. :oops: Glupi narod je uz tebe. :zzzz:

stickitout

Post by stickitout » 21/11/2006 10:04

Samo bih zadnje ispravio...

Druze Hare mi ti Seku nemo!! :D

nepodobni

Post by nepodobni » 21/11/2006 10:05

Patron of Formello wrote:Sretna godišnjica dragom Lepom. :-) Nadam se da će ga zdravlje poslužiti ove naredne 4 godine da nas dobro osiromaši i opljačka.Lepi prodaji sve za jednu KM. :bih: I Telekom i Elektroprivredu i sve ostalo.Obezbjedi i vlastitu praunučad. :oops: Glupi narod je uz tebe. :zzzz:

Nas barem 350 hiljada "glupih", a vi "pametni" mozete traziti azil u leglo te vrste socijaldemokratije. Putin ce vas, vjerujem, rado primiti. Kazu sa ovih prostora su bili najbolji kontraobavjestajci...

:lol:

_BosanaC

Post by _BosanaC » 21/11/2006 10:06

karanana wrote:Sta ste na covjeka navalili? Cuj on kreator Daytonskog sporazuma. I Alija je potpisao pa ga niko ne spominje. Na kraju krajeva, koje su nam tada druge opcije bile nego da potpisemo?

Ma kakve crne druge opcije :oops: Cuj druge opcije... Ne mislis valjda na ulazak petog korpusa u Banja Luku i treceg u Doboj?

_BosanaC

Post by _BosanaC » 21/11/2006 10:08

nepodobni wrote:
Patron of Formello wrote:Sretna godišnjica dragom Lepom. :-) Nadam se da će ga zdravlje poslužiti ove naredne 4 godine da nas dobro osiromaši i opljačka.Lepi prodaji sve za jednu KM. :bih: I Telekom i Elektroprivredu i sve ostalo.Obezbjedi i vlastitu praunučad. :oops: Glupi narod je uz tebe. :zzzz:

Nas barem 350 hiljada "glupih", a vi "pametni" mozete traziti azil u leglo te vrste socijaldemokratije. Putin ce vas, vjerujem, rado primiti. Kazu sa ovih prostora su bili najbolji kontraobavjestajci...

:lol:

Pa vas 350000 pametnih i jeste garant opstanka RS-a :lol: :lol:

paldumđija

Post by paldumđija » 21/11/2006 10:10

nepodobni wrote:

A sad je na redu ova (Napomena: Upotrebljivo samo za štovaoce velikog Vožda):

"Padaj silo i nepravdo,
narod ti je sudit zvan,
i rekao je Zlaji "MARŠ VAN"

bjez'te od nas nocne tmine,
svanuo je i nas dan"
da kažemo 100 % nam se ostvario san

karanana
Been thanked: 4 times

Post by karanana » 21/11/2006 10:12

_BosanaC wrote:
karanana wrote:Sta ste na covjeka navalili? Cuj on kreator Daytonskog sporazuma. I Alija je potpisao pa ga niko ne spominje. Na kraju krajeva, koje su nam tada druge opcije bile nego da potpisemo?

Ma kakve crne druge opcije :oops: Cuj druge opcije... Ne mislis valjda na ulazak petog korpusa u Banja Luku i treceg u Doboj?

E moj Bosanceros...Banja Luka bila prazna jelde, svi vec pobjegli u Beograd? Doboj takodjer? Hehe. Momcino lako ti je bilo gutati takve vijesti dok si sjedio pred televizorom ili radiom. A jesu li ti te iste vijesti rekle mozda da je Gorazde deblokirano i da je deblokada Sarajeva pitanje sata? Vjerovatno si i to cuo.

Kubura

Post by Kubura » 21/11/2006 10:12

Ljubim ruke onima koji su potpisali Dejtonski sporazum. Taj dan sam prestao ici na Kovace i ispracati svoje prijatelje i rodbinu.

Danas kada odem na Kovace, pomolim se za duse poginulih prijatelja i zahvalim se onima koji su potpisali Dejton.

Bas me interesuje gdje su danasnji kriticari bili taj dan. Ja sam bio par kilometara od Prijedora. Ne zalim, danas ni mrve sto nismo usli u prijedor, jer bi sigurno to znacilo da danas umjesto sto pijem kafu sa svojim prijateljima ili oni sa mnom mozda isli na Kovace i ucili fatihu nekom od nas.

Zbog svega toga, HVALA ONOME KO JE KREIRAO I PRISILIO NA POTPISIVANJE DEJTONA

dark side of the moon

Post by dark side of the moon » 21/11/2006 10:14

Sve komunisti :( :sad: :roll: :-D :D

Patron of Formello

Post by Patron of Formello » 21/11/2006 10:16

Druže Lepi, naše rosno cvijeće
cijeli narod za tobom se kreće
ti si, druže, na temelju bio
od početka si podjelu zemlje predvodio :oops:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 21/11/2006 10:17

karanana wrote:
_BosanaC wrote:

E moj Bosanceros...Banja Luka bila prazna jelde, svi vec pobjegli u Beograd? Doboj takodjer? Hehe. Momcino lako ti je bilo gutati takve vijesti dok si sjedio pred televizorom ili radiom. A jesu li ti te iste vijesti rekle mozda da je Gorazde deblokirano i da je deblokada Sarajeva pitanje sata? Vjerovatno si i to cuo.

Jebo radio i TV vijesti, kad ti dodje clan familije iz rova blatnjav pa ti kaze NE DAODSE NASI DA NASTAVIMO DALJE MAJKU IM...
e to je bolno....

nepodobni

Post by nepodobni » 21/11/2006 10:17

Kubura wrote:Ljubim ruke onima koji su potpisali Dejtonski sporazum. Taj dan sam prestao ici na Kovace i ispracati svoje prijatelje i rodbinu.

Danas kada odem na Kovace, pomolim se za duse poginulih prijatelja i zahvalim se onima koji su potpisali Dejton.

Bas me interesuje gdje su danasnji kriticari bili taj dan. Ja sam bio par kilometara od Prijedora. Ne zalim, danas ni mrve sto nismo usli u prijedor, jer bi sigurno to znacilo da danas umjesto sto pijem kafu sa svojim prijateljima ili oni sa mnom mozda isli na Kovace i ucili fatihu nekom od nas.

Nema na cemu. Amerika je uvijek "bila uz vas". Mada smo i napravili pokoju gresku u Dejtonu na vasu stetu, ali vremenom ce se i to ispraviti. Nismo vam mogli bas sve zelje ispuniti, bilo je i onih (puno vise) koji su zastupali zelje Srbije, pa smo morali i njima izaci u susret za neke stvari. E tu smo pogrijesili...

Richard Holbruk

paldumđija

Post by paldumđija » 21/11/2006 10:18

Kubura wrote:Ljubim ruke onima koji su potpisali Dejtonski sporazum. Taj dan sam prestao ici na Kovace i ispracati svoje prijatelje i rodbinu.

Potpisujem Mr. Kubura.
Trebaš pitati ovog bosanca (sa velikim C na kraju nicka) gdje se on zatekao u vrijeme potpisivanja Dejtona. Vjerovatno je već tada surfao po internetu u nekom betonskom podrumu i ljubio sliku svog vožda dok si ti ratovao okolo Prijedora.

nepodobni

Post by nepodobni » 21/11/2006 10:19

Izgleda da Hare ima sanse da ga zavole svi na ovom forumu, s obzirom da su mu poceli pjevati pjesme koje su svojedobno pjevali Titu...

Ma Hare je Tito...

:lol: :lol: :lol:

arman1

Post by arman1 » 21/11/2006 10:21

kad sve ovo pročitam nameće se samo jedan komentar:
"Lijepi Hitler, što nije malo bolji strateg bio."

halo_ba

Post by halo_ba » 21/11/2006 10:22

Pa sto mu bolan ne rece da potpise 1992, kad su kjafiri manje iskali nego 1995...da ne ginemo dzaba.

Post Reply