Srdjan Dragojevic

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...
Locked
xDenisx

Srdjan Dragojevic

Post by xDenisx » 18/01/2012 20:23

Evo citam intervju sa Srdjanom Dragojevicem na portalu i ne mogu da se ne pitam....koji je njemu k.rac? :-) Da li namjerno provocira ili...?

--

Kako biste opisali Paradu bosanskohercgovačkim gledateljima?

Volio bih da je gledaoci u Federaciji BiH pogledaju te da sami steknu mišljenje.

Kada ste posljednji put bili u Sarajevu?

(...)Sada kada smo se dogovorili, srce mi je na mjestu. I nadam se da će gledaoci u Federaciji BiH demantovati

Dok ste snimali "Lepa sela" našli ste se licem u lice s Ratkom Mladićem. Kako je izgledao vaš susret?

Nema tu neke velike priče. Osim, što to nije bilo dok smo snimali "Lepa sela", nego nekoliko mjeseci ranije. Šta da vam kažem - sitan rastom, bučan, rumenih obraza. Veliki ego. Neki iz ekipe bili su impresionirani, ja nisam nešto posebno, služio sam JNA, imam otpor prema vojnim licima. Više bih volio da sam imao priliku da sretnem Tita, avaj, nisam.

banjaluka078

Re: Srdjan Dragojevic

Post by banjaluka078 » 19/01/2012 00:01

Šta nije u redu s "Federacija BiH"? To je naziv entiteta. U onom drugom (RS) je već prikazan film.

S Mladićem se nije morao sresti, to je pitanje izbora. On je napravio pogrešan.

Dide

Post by Dide » 19/01/2012 00:07

dajte zar odma morate o politici, samo politika,politika pa .... ga politika vise
umjesto da otvorite temu da raspravljamo o filmu odma negativa :x :x :x

banjaluka078

Post by banjaluka078 » 19/01/2012 00:11

Pa, kad nije otvorio temu "Parada". Da jeste, ja bih napisala da je to odličan film, kojeg mnogi pogrešno smatraju komedijom, iako ima dosta humora. Za zamisliti se tu nad mnogim stvarima....ne bih da kvarim ljudima koji ga još nisu pogledali.

Locked