Srbijanci i Crnogorci ce glasati za DEENA!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1 Srbijanci i Crnogorci ce glasati za DEENA!

Post by ja_sarajevo »

Srbijanci i Crnogorci ce glasati za DEENA!


Deenov tim je smislio odlican trik kako da dobije naklonost glasaca na predstojecoj "Evroviziji" u Turskoj
S obzirom da su poznata pravila glasanja na ovogodišnjem "Eurosongu" po kojem nijedna od drzava ucesnica nece moci glasati za svog predstavnika putem televontinga, a Anabela ce biti clan Deenove ekipe, sve je jasno kao dan.

Na nedavnoj dodjeli "Melosovih" priznanja u Vrscu, pjesma "Ja imam nekog" u interpretaciji Deena Backovica i Anabele proglašena je duetom godine u Srbiji i Crnoj Gori.

Prilikom izlaska na binu da primi nagradu, Deen je prvi put obavijestio javnost, da ce Anabela biti clan njegove ekipe koja ce BiH predstavljati na Eurosongu u Turskoj. Anabela ce u Istanbulu nastupiti kao Deenova plesna i vokalna podrška, što znaci da se saradnja ovo dvoje uspješnih pjevaca na obostrano zadovoljstvo nastavlja.

S obzirom da su poznata pravila glasanja na ovogodišnjem Eurosongu po kojem nijedna od dr?ava ucesnica nece moci glasati za svog predstavnika putem televontinga, sve je jasno kao dan.

Deenov tim je smislio odlican trik kako da dobije naklonost glasaca sa podrucja bivše Jugoslavije. Nema sumnje da ce dobar dio gradjana SCG, u nemogucnosti da glasa za svog predstavnika, glasove dati Deenu Backovicu, upravo zbog Anabele.

U cijeloj ovoj prici ne treba izostaviti ni Vesnu Pisarovic koja ce se takodje sa Deenom pojaviti na Eurosongu 2004, cime ce stvoriti mogucnost da se koji glas dobije i od komšija Hrvata.

Sve u svemu, Bosnu i Hercegovinu ce na ovogodišnjem Eurosongu predstavljati multinacionalna ekipa, sa najboljim predstavnicima na muzickoj sceni.

Image
Wedran
Posts: 29
Joined: 17/03/2004 17:35
Location: Sarajevo
Contact:

#2

Post by Wedran »

predivno :roll:
adac
Posts: 66
Joined: 23/04/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3 /o\

Post by adac »

Deen Peen.Mozda bih ga cijenio da Frank Sinatra zapjeva sa njim " up 'n' down here we go " ...
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by ja_sarajevo »

zoom66 wrote:plamen gori
val se pjeni
yebe se meni...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Na bosanskom- hrvatskom - srpskom se pise Jebe sa J a sa Y je malo americki. :D :lol:
AhMeT
Posts: 189
Joined: 23/02/2004 00:00

#5

Post by AhMeT »

kakvu je ono tevsiju objesla oko vrata :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14819
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#6

Post by DaysleepeR »

Ja mislim da im je strategija pametna ali uzaludna. Poznavajuci nase susjede i one i ove, prije bi govno pojeli nego glasali za BiH.
Gatekeeper
Posts: 235
Joined: 17/12/2003 00:00

#7 Re: Srbijanci i Crnogorci ce glasati za DEENA!

Post by Gatekeeper »

ja_sarajevo wrote:Srbijanci i Crnogorci ce glasati za DEENA!


Deenov tim je smislio odlican trik kako da dobije naklonost glasaca na predstojecoj "Evroviziji" u Turskoj
S obzirom da su poznata pravila glasanja na ovogodišnjem "Eurosongu" po kojem nijedna od drzava ucesnica nece moci glasati za svog predstavnika putem televontinga, a Anabela ce biti clan Deenove ekipe, sve je jasno kao dan.

Na nedavnoj dodjeli "Melosovih" priznanja u Vrscu, pjesma "Ja imam nekog" u interpretaciji Deena Backovica i Anabele proglašena je duetom godine u Srbiji i Crnoj Gori.

Prilikom izlaska na binu da primi nagradu, Deen je prvi put obavijestio javnost, da ce Anabela biti clan njegove ekipe koja ce BiH predstavljati na Eurosongu u Turskoj. Anabela ce u Istanbulu nastupiti kao Deenova plesna i vokalna podrška, što znaci da se saradnja ovo dvoje uspješnih pjevaca na obostrano zadovoljstvo nastavlja.

S obzirom da su poznata pravila glasanja na ovogodišnjem Eurosongu po kojem nijedna od dr?ava ucesnica nece moci glasati za svog predstavnika putem televontinga, sve je jasno kao dan.

Deenov tim je smislio odlican trik kako da dobije naklonost glasaca sa podrucja bivše Jugoslavije. Nema sumnje da ce dobar dio gradjana SCG, u nemogucnosti da glasa za svog predstavnika, glasove dati Deenu Backovicu, upravo zbog Anabele.

U cijeloj ovoj prici ne treba izostaviti ni Vesnu Pisarovic koja ce se takodje sa Deenom pojaviti na Eurosongu 2004, cime ce stvoriti mogucnost da se koji glas dobije i od komšija Hrvata.

Sve u svemu, Bosnu i Hercegovinu ce na ovogodišnjem Eurosongu predstavljati multinacionalna ekipa, sa najboljim predstavnicima na muzickoj sceni.

Image
:o
neobicno moram priznat
a vala da budem iskren red je da nekad i mi bosanci za razliku budemo pametni i mudri
a ovo je moram reci pravo mudro smisljeno

al ja i daljem mrzim deena :twisted:

pa mu i ne mogu pozelit srecu :P
User avatar
Truba
Posts: 82527
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#8

Post by Truba »

evo shvatio sam da mi ruže cvjetaju iz ušiju

valjda od smole
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#9

Post by Pooll »

AhMeT wrote:kakvu je ono tevsiju objesla oko vrata :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drzi u ruci nekakvu nagradu... a ispalo je kao da joj visi oko vrata :D :D :D :D
north_park
Posts: 6
Joined: 29/03/2004 19:42
Location: antananarivu

#10

Post by north_park »

mislim da ce deen ove godine pobijediti na eurosongu

svi pederi iz europe ce glasati za njega!!! :D
Post Reply