SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#1 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Samo Otaj rad... :izet: :mrgreen:

User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2451
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#2 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by cenecimoveocino »

Ja sam nasao par cura preko spoteda Zenica,mada je sve ostalo na par razmjenjenih poruka.
Nece da idu van kad ih zoves na kafu :oops:
Sve hoce samo da se dopisuju,nista live :evil:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#3 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by ho oponopono »

...onaj ko je naucio da jebe, on ce i dalje da jebe( da prostis) ovo su samo alatke u nizu...nekome pomagalo, preko posrednika upoznaje persone...ali treba preci na uzivo..

...meni spotted smijurija, ispljunem sta imam...i kineski macak...badoo sve kvazi jebaci kao da duracell guraju vazda u guzu...samo cuprica kad ih ogolis nistica.. :pusi2: :pusi2:
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Truba »

ko ima pricu prolazi...
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#5 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Matzan »

Pozitivne.

Na SIDU i ostale spono prenosive bolesti. :mrgreen:
bumerangss
Posts: 4476
Joined: 12/01/2015 16:47

#6 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by bumerangss »

PlanetRomeo :D
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#7 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by heat »

odgovori-komentari ce biti negacijski i negativni ali tamo ˝hala gori˝, sve krcato ko sipak :D .
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#8 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by perfekcionista1 »

To nema nikakve veze. Mozes ti zavoditi curu preko fb koliko hoces ali na kraju ako zelis konkretizirati stvari morat ces se naci s njom i opet ce sve zavisiti od tvog ponasanja i tvoje price uzivo. Mogao si preko fejsa biti macho a uzivo mozda stidljiva curica sto ce je vjerovatno odbiti.
Zato izbjegavati dugotrajna dopisivanja, ko zna ko se krije iza, zato ili konkretno ili nikako.
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#9 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by perfekcionista1 »

Black swan wrote:ko ima pricu prolazi...
i odgovarajuci fizicki izgled. Da se ne lazemo.
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#10 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by perfekcionista1 »

sherbett wrote: Slazem se! Sto duze pises, vece razocarenje
Apsolutno. Ljudi su previse diferencijalni globalno gledajuci, a individualno opet dosta pretenciozni.
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#11 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Dr Kova »

perfekcionista1 wrote:To nema nikakve veze. Mozes ti zavoditi curu preko fb koliko hoces ali na kraju ako zelis konkretizirati stvari morat ces se naci s njom i opet ce sve zavisiti od tvog ponasanja i tvoje price uzivo. Mogao si preko fejsa biti macho a uzivo mozda stidljiva curica sto ce je vjerovatno odbiti.
Zato izbjegavati dugotrajna dopisivanja, ko zna ko se krije iza, zato ili konkretno ili nikako.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#12 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Belay Queen »

Otto_13 wrote:Niste ni svjesni u kakve se sve mozete probleme uvalit sa tim internet ljubavima i koliko daleko to moze otic u jednom potpuno nenormalno bolesnom pravcu


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#13 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Belay Queen »

Otto_13 wrote:
Belay Queen wrote:
Otto_13 wrote:Niste ni svjesni u kakve se sve mozete probleme uvalit sa tim internet ljubavima i koliko daleko to moze otic u jednom potpuno nenormalno bolesnom pravcu


:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Bio prezivio iscupo se

uffffff hvala Bogu kad jesi,zamalo sam se i ja ovom vatrom oprzila nekad davno,puno ljudi nije svjesno a sve krene od zezancije..folovi-golovi :cry: zato BIG lajk za tvoj komentar :thumbup:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#14 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by animals »

Ko hoce sex , to je najbrzi put..
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#15 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by nightvision »

Belay Queen wrote:
Otto_13 wrote:
Otto_13 wrote:Niste ni svjesni u kakve se sve mozete probleme uvalit sa tim internet ljubavima i koliko daleko to moze otic u jednom potpuno nenormalno bolesnom pravcu

Bio prezivio iscupo se

uffffff hvala Bogu kad jesi,zamalo sam se i ja ovom vatrom oprzila nekad davno,puno ljudi nije svjesno a sve krene od zezancije..folovi-golovi :cry: zato BIG lajk za tvoj komentar :thumbup:
Hajde sada kad ste naceli pricu rec'te sta se vama desilo. Ja sam imao slican slucaj, nije bio bas badoo ili fb ali je bilo tako neko onlajn upoznavanje pa sve krene od obicnog razgovora a zavrsi se tako da te cura trazi po mahali a ti ni kriv ni duzan. :-)
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#16 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by animals »

Otto_13 wrote:Sigurno je tako animals . Garant je tako druze moj . Moj drug upoznao jednu . Idila brate . Vole se plaho . Htjeo da je zeni . Isao kod nje par puta . Sve do jednom kad su ga njeni ahbabi fino razduzili sa parama , mobitelom i autom . A ona nestala bez traga .

@Belay sve ti to izgleda fino idilicno onda se jedno jutro probudis i shvatis da ti je zivot postao pakao jer ti neko ko je negdje tamo nece da pusti na miru . Signal da je vrijeme za radikalne poteze bilo je kada je djevojka koja je izasla samnom postala meta napada internet zavodnice . Da se zove mjesto na kojem ona radi , da je se vrijedja preko fb ili neke druge mreze . Onda skontas da to bas i nije zajebancija
Ne znam sta je tebe zadesilo, ja sam prije preko chata, nalazio zenske samo za sex..
govorim iz licnog iskustva..ali imao sam jedno pravilo, nikad nisam isao negdje iz svoga grada..
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#17 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Belay Queen »

aaaaa Otto ako mi vjerujes dosta slicno i kod mene je bilo..kad spomenu ovo 'internet zavodnica' e samo u muskom rodu,dotični igrao na pet strana,sta ces macho man :cry: na kraju pukla dva braka zbog njega a ja budala bjelosvjetska,moram tako reci,dok sam sve to saznala,mogla sam dobro glavom zaplatiti :cry:


poenta je,barem meni,moze se i onlajn druziti i upoznati,ima finih ljudi,jos uvijek i normalnih,al sa maksimalnom opreznoscu!
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#18 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Belay Queen »

Otto_13 wrote:
Belay Queen wrote:aaaaa Otto ako mi vjerujes dosta slicno i kod mene je bilo..kad spomenu ovo 'internet zavodnica' e samo u muskom rodu,dotični igrao na pet strana,sta ces macho man :cry: na kraju pukla dva braka zbog njega a ja budala bjelosvjetska,moram tako reci,dok sam sve to saznala,mogla sam dobro glavom zaplatiti :cry:


poenta je,barem meni,moze se i onlajn druziti i upoznati,ima finih ljudi,jos uvijek i normalnih,al sa maksimalnom opreznoscu!
Stvarno kad se sjetim jeza me prodje . Naravno da ima dosta fine raje . Ljudi koji su u zivotu kao i na forumu bas prava raja . Sa nekim sam sjedio i pio kafu i stvarno mogu rec super su . A nikad opreza dosta . Ali mislim da je mene okrenulo njoj to njeno stalno kukanje glumljenje zrtve suze . Inace sam takav da sa svakim mogu komunicirat . I posle par razmijenjenih poruka vec smo pricali na telefon . Pa onda nasalis se sa nekim na forumu a od toga se napravi frka , napadi ljubomore . Suze pa opet pritisci . Vjerujem da ima i pozetivnih i lijepih primjera ali treba bit uvijek na oprezu

e baš to,jel' ti se javio onaj a što si napisala ono a što si lajkala ovo, sumnjiva si mi i tako u nedogled..da Bog sacuva a sve ono sto je govorio meni on radio i gore :twisted: manipulacija emocijama fuuuuj...


samo treba pamet u glavu i to je to :D da ne nastavljam dalje ovu poslovicu il sta je vec :lol: malo sale :wink:


otto u svakom slucaju drago mi je da smo razmijenili slicna iskustva :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#19 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by JThomas »

Otto_13 wrote:
Belay Queen wrote:aaaaa Otto ako mi vjerujes dosta slicno i kod mene je bilo..kad spomenu ovo 'internet zavodnica' e samo u muskom rodu,dotični igrao na pet strana,sta ces macho man :cry: na kraju pukla dva braka zbog njega a ja budala bjelosvjetska,moram tako reci,dok sam sve to saznala,mogla sam dobro glavom zaplatiti :cry:


poenta je,barem meni,moze se i onlajn druziti i upoznati,ima finih ljudi,jos uvijek i normalnih,al sa maksimalnom opreznoscu!
Stvarno kad se sjetim jeza me prodje . Naravno da ima dosta fine raje . Ljudi koji su u zivotu kao i na forumu bas prava raja . Sa nekim sam sjedio i pio kafu i stvarno mogu rec super su . A nikad opreza dosta . Ali mislim da je mene okrenulo njoj to njeno stalno kukanje glumljenje zrtve suze . Inace sam takav da sa svakim mogu komunicirat . I posle par razmijenjenih poruka vec smo pricali na telefon . Pa onda nasalis se sa nekim na forumu a od toga se napravi frka , napadi ljubomore . Suze pa opet pritisci . Vjerujem da ima i pozetivnih i lijepih primjera ali treba bit uvijek na oprezu
plakala je, molila te, tim životom da ne živiš... :D :serbo:
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#20 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by gnjev »

Odlicna stvar , ko zna koristiti na pravi nacin . Malo je takvih :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#21 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Euridika »

@Otto_13 & @Belay Queen
:shock: :shock:
Isprepadaste me živu! Idem se odmah ispisati sa svih online pričalica... :D Jest da nemam online vezu, ali ako već ima takvih budala, bolje je spriječiti, nego liječiti... :lol:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#22 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Belay Queen »

Euridika wrote:@Otto_13 & @Belay Queen
:shock: :shock:
Isprepadaste me živu! Idem se odmah ispisati sa svih online pričalica... :D Jest da nemam online vezu, ali ako već ima takvih budala, bolje je spriječiti, nego liječiti... :lol:

ma jok Euridika samo zatvori dovod na pp :lol: ne naravno za sve al eto procijeni otprilike,pametna si ti cura :D

otto hvala :wink: :thumbup:
User avatar
perfekcionista1
Posts: 1823
Joined: 10/06/2014 12:51

#23 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by perfekcionista1 »

Ja sam preko neta upoznao svoju sadasnju partnericu pa smo se onda licno upoznali, i da sam glumio nekog nedodirljivog ko ne komunicira sa "strancima" nikad je nebi upoznao a sto bi svakako bila steta :)
Pa vi pricajte sta hocete :thumbup:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#24 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by nKrkan »

Ja pak mislim da je tu rijetko ko jebo .
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#25 Re: SPOTTED, FB, BADOO pozitivna stvar ili NE?

Post by Belay Queen »

Otto šta da ti kazem svaka čast dobro si primjetio :D :D :thumbup:
Post Reply