specijalni odnosi

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
mr__bosnjak

specijalni odnosi

Post by mr__bosnjak » 26/09/2006 22:04

Cujem sad na radiju da se stvaraju "specijalni odnosi" izmedju "republike srpske" i republike srbije. Evo im cetnicku li im:

http://www.youtube.com/watch?v=Ifw4Xf250P8

:x :x

Beslija

Post by Beslija » 26/09/2006 22:24

I jos uvijek neki govore kako treba sarađivati i kako ne treba misliti na unistenje RS.

[email protected]

Post by [email protected] » 26/09/2006 22:55

ja bas gledah veceras na dnevniku Nove tv...
navodno je predsjednik Mesic to osudio...parafraziram...jer entiteti u Bih nisu zasebne drzave niti se trebaju tako ponasati s tim u vezi ni sklapati neke zasebne sporazume...
uh...i Republike Srpske mi je vishe :x :x

Dezze

Post by Dezze » 26/09/2006 23:08

Ma to je sve predizborna prica. A za obje strane je dosla u pravi cas.

Onima iz Srbije ovo potpisivanje odgovara kako bi poslali znak upozorenja Zapadu - ako se pitanje Kosova ne rijesi kako Srbija zeli, pravice probleme u BiH zbog RS-a.

A Miletu ovo odgovara kako bi pokupio svaki moguci glas 1.10.

zavrzlama
Been thanked: 1 time

Post by zavrzlama » 26/09/2006 23:21

Dezze wrote:Ma to je sve predizborna prica. A za obje strane je dosla u pravi cas.

Onima iz Srbije ovo potpisivanje odgovara kako bi poslali znak upozorenja Zapadu - ako se pitanje Kosova ne rijesi kako Srbija zeli, pravice probleme u BiH zbog RS-a.

u prevodu je to tako.....Samo je Mile zaglavio duboko sa tvrdnjama da nece prihvatiti ni reformu policije niti postovati odluku Ustavnog Suda o promjeni simbola,himne i zastave...kako misli kasnije narodu objasnit da se predomislio :-)

car-x

Post by car-x » 27/09/2006 10:03

zavrzlama wrote:u prevodu je to tako.....Samo je Mile zaglavio duboko sa tvrdnjama da nece prihvatiti ni reformu policije niti postovati odluku Ustavnog Suda o promjeni simbola,himne i zastave...kako misli kasnije narodu objasnit da se predomislio :-)

ko moj jaran na basketu kad skonta da je bezveze trazio faul, pa veli, salio se ja.. :D

flora.sa

Post by flora.sa » 27/09/2006 10:08

mile je jos izjavio da se zajednicke institucije ne smiju mijesati u ove specijalne odnose, niti imati uvid u iste...

ha, nije normalan :roll: (doduse to svi znamo :D )...tamo spremaju novo Nacertanije, a da mi nemamo uvid u to??? :?

Dezze

Post by Dezze » 27/09/2006 10:27

zavrzlama wrote:
Dezze wrote:Ma to je sve predizborna prica. A za obje strane je dosla u pravi cas.

u prevodu je to tako.....Samo je Mile zaglavio duboko sa tvrdnjama da nece prihvatiti ni reformu policije niti postovati odluku Ustavnog Suda o promjeni simbola,himne i zastave...kako misli kasnije narodu objasnit da se predomislio :-)

Hajde bogati, narodu je obecao u svom ekspozeu obracun sa kriminalom, nepotizmom itd. ali nista od toga ne bi. Nije narodu ni objasnjavao. Nisu ga ni pitali :lol:

Ja pretpostavljam da ce nakon izbora lagano smanjivati nacionalisticku retoriku, nakon cega ce opet poceti dolaziti u Sarajevo (ako ne zauzme vec neku funkciju u drzavnoj vlasti), pregovarati, dogovarati sa strankama iz FBiH......itekako ce prihvatiti reformu policije i sve ostalo sto EU naredi. Ja zaista tako mislim.

Post Reply