spahic je meni bog

User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#1 spahic je meni bog

Post by taxi_driver »

poderao ih ih je spaho ko papir!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#2 Re: spahic je meni bog

Post by mala-i »

taxi_driver wrote:poderao ih ih je spaho ko papir!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
nisam gledala,al mi se stari tako slatko ismijao da sam po prvi put sretna što je počela ova predizborna kampanja...
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#3

Post by Abu FEED el-Castro »

Dobar ti bog :-x :(
Vladimir Ilic
Posts: 16
Joined: 08/05/2005 12:20

#4 Spahic je meni bog

Post by Vladimir Ilic »

Spahija je bio Bog i u proslom sistemu
JahijaJilic
Posts: 235
Joined: 27/05/2005 19:00

#5

Post by JahijaJilic »

Spahic je drug svim drugovima.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#6

Post by taxi_driver »

cojek wrote:Dobar ti bog :-x :(


ma gledao emisiju sinoc.pa covjek nezna da li bi plakao ili se smijao.niko mu nista nije mogao.emisija trajala sat i po a od tih sat i po spaha je pricao sat i 25 minuta.toliko ih je izivcirao da su na kraju ona trojica napustila emisiju.hahahahahahahhaa
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#7

Post by mostarac »

Ibro je legenda :D

Jao sta im cojek ucini :lol: :lol:
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#8

Post by addy_sa »

moze li neko detaljnije napisati,gdje ,sta kako?
za nas koji nismo gledali a ni culi dok ovdje ne procitasmo.. :-D
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#9

Post by taxi_driver »

addy_sa wrote:moze li neko detaljnije napisati,gdje ,sta kako?
za nas koji nismo gledali a ni culi dok ovdje ne procitasmo.. :-D

neznam jarane,ja sam sam sa zakasnjenjem poceo gledati.emisija je u vezi ovih izbora i ide cetvrtkom navece oko osam.ja mislim da ima repriza danas.ali to moras vidjeti u programskoj semi.bili gosti trojica iz r srpske i ibro.i ibro im je jebo znanje.hehehehhehe
cak i ona voditeljica mu nije nista mogla hahahahahahahhaa\
ja sam se kidao od smijeha,i na kraju njih trojica napustise studio osta ibro sam da odjavi emisiju. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#10

Post by vatana »

O kojem Ibri je rijec?
User avatar
jazzer
Posts: 7212
Joined: 20/12/2004 14:44

#11

Post by jazzer »

vatana wrote:O kojem Ibri je rijec?
E jebi ga...
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#12

Post by taxi_driver »

vatana wrote:O kojem Ibri je rijec?

cuj,ne zna ibru :-D
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#13

Post by daduli_sa »

Budali je se uvijek lako smijati.... na zalost.... :roll:
dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#14

Post by dripac »

daduli_sa wrote:Budali je se uvijek lako smijati.... na zalost.... :roll:
A zašto je budala, zato što im je rekao da je njihova domovina BiH, zato što im je rekao da je politika i ekonomija ozbiljan posao a ne zajebancija, zato što im je rekao da ou zemlju vode glupi političari, zašto je budala?
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#15

Post by mostarac »

dripac wrote:
daduli_sa wrote:Budali je se uvijek lako smijati.... na zalost.... :roll:
A zašto je budala, zato što im je rekao da je njihova domovina BiH, zato što im je rekao da je politika i ekonomija ozbiljan posao a ne zajebancija, zato što im je rekao da ou zemlju vode glupi političari, zašto je budala?
zato sto je sposoban, pametan, uspio u zivotu i sto nije papak sa kojim se ovi mogu zajebavati. Nazalost nama su takvi papci, a doktori iz Pristine ogrezli u kriminal i nastanjeni u Istambulu nacionalni heroji :(
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#16

Post by taxi_driver »

dripac wrote:
daduli_sa wrote:Budali je se uvijek lako smijati.... na zalost.... :roll:
A zašto je budala, zato što im je rekao da je njihova domovina BiH, zato što im je rekao da je politika i ekonomija ozbiljan posao a ne zajebancija, zato što im je rekao da ou zemlju vode glupi političari, zašto je budala?

jarane ja sam se smijao zato sto im nije dozvolio da ista kazu.na svaku se on dovezao i zavrsio.a to sto im je govorio imao je potpuno pravo.sve im je bilo lakse podnijeti ali kad im je poceo govoriti da im je drzava bih a ne r srpska e to vise nisu mogli izdrzati pa napustise.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14642
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#17

Post by DaysleepeR »

Njegova je prednost sto nema apsolutno nikakvih oraha u dzepu pa mu nisu mogli odgovoriti na isti nacin.

Tragedija je sto on moze imati jos 100 briljantnih debata do izbora, opet nece niciji glas dobiti.

U BiH se zivi od nacionalnog osjecaja i ponosa, a ne od para...
Odisej
Posts: 327
Joined: 10/08/2006 16:05
Location: Gorazde

#18

Post by Odisej »

Iako ponekad dosadan ,Ibro Spahić je obrazovan , lucidan , vješt govornik i izuzetno uspješan u oblasti kulture..

Nažalost , GDS nema neke šanse u državi u kojoj je nacionalno ispred svih ostalih vrijednosti , u državi u kojoj su turbo folk kultura i kič duševna hrana najvećeg broja neobrazovanih glasača ( ne birača , jer oni to nisu )..
Emisije što se tiče , dominirao je među papcima , u koje svrstavam i nesposobnu i izkompleksiranu voditeljicu...
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#19

Post by BECHO »

Meni se svidilo ono Ibrino izborno obecanje o kompletnoj kompjuterizaciji zemlje u roku od 4 godine. Drugo, svidjaju mi se njegovi stavovi po pitanju razvoja i subvencije poljoprivrede, koja cini 60% prihoda EU-a. Dalje, iznenadio me svojom elokventnoscu i argumentacijama - iako malo zustro i emocionalno, Ibro im je svima ocitao bukvar sinoc. Svaka cast!

http://www.gds.ba/gds/index.php
dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#20

Post by dripac »

Odisej wrote:Iako ponekad dosadan ,Ibro Spahić je obrazovan , lucidan , vješt govornik i izuzetno uspješan u oblasti kulture..

Nažalost , GDS nema neke šanse u državi u kojoj je nacionalno ispred svih ostalih vrijednosti , u državi u kojoj su turbo folk kultura i kič duševna hrana najvećeg broja neobrazovanih glasača ( ne birača , jer oni to nisu )..
Emisije što se tiče , dominirao je među papcima , u koje svrstavam i nesposobnu i izkompleksiranu voditeljicu...
Što bi Rambo Amadeus rekao:

"Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno ispuni je Turbo Folk"
Curranphill
Posts: 42
Joined: 21/10/2005 09:59
Location: Sarajevo

#21 Ibro je de facto umjetnik, shvacas?!

Post by Curranphill »

Cetnici su napustili debatne stolove i u pozadini studija se smijali nasem Ibri jer je bio dovoljno hrabar i pametan pa je rekao stvari koje oni (politicari iz RS-a) ne mogu ocekivati od drugih NASIH politicara. Jebes drzavu. Jebes te politicare kojima je vodilja u svemu "Nacertanija" Ilije Garasanina. Njemu je jedina domovina Republika jebena Srpska a bori sa za mjesto u parlamentu jebene Federacije Bosne i Hercegovine??????????
Fato, vat d fak?!!
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#22

Post by Reina »

jojj Ibro je meni car... ajjj sto krese .... e vala dosta je bilo i onog sranja
i neozbiljnosti kako on rece..... i ono kad kad kaze to je samo u vasim
glavama... za Ibru :kravata:
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#23

Post by taxi_driver »

glasajmo za ibru :-D :-D :-D :-D :-D
wolf lobovski
Posts: 95
Joined: 17/05/2006 13:48

#24

Post by wolf lobovski »

" ma kakva otadjbina republika srpska, pa covjece to je samo fikcija u tvojoj glavi, shvati to" Ibro Spahic-Kralj
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#25

Post by taxi_driver »

wolf lobovski wrote:" ma kakva otadjbina republika srpska, pa covjece to je samo fikcija u tvojoj glavi, shvati to" Ibro Spahic-Kralj

tacno fikcija samo moze biti.pa kad mu je otac bio ziv r srpke nije bilo.
Post Reply