Sotonisti

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
surajaa

Sotonisti

Post by surajaa » 22/02/2007 02:40

Nije prvi zabiljezen slucaj kod nas, a mama mi danas kaze kako je procitala da je negdje u okolini Tuzle, djevojka prijavila silovanje na nekom Tuzlanskom groblju, policija sumnja da se radi o pripadnicima sotonisticke sekte....

Znam da u Hrvatskoj djeluju kao tajno udruzenje, imaju svoje clanove, odrzavaju "crne" mise, skrnavlje groblja, prinose zrtve, o tajnim sastancima se dogovaraju putem interneta, svaki clan ima tajnu lozinku kojojm pristupa na njihove stranice. Desava se da im cesto pristupe radoznali clanovi, a svaki samoinicijativni istup iz sekte se kaznjava...znamo kako :roll:

Dakle, mislite li da djeluju i ovdje, kod nas, koliko su "mocni" u svojim naumima, koliko ozbiljno su shvaceni od strane drustva????

Odabi

Post by Odabi » 22/02/2007 02:48

Ne znam da li mi u BiH imamo sataniste... ne bih se iznenadila buduci da smo pogodno tlo za sekte... drustvo koje prolazi kroz razne krize... prihvataju bilo koji "put" koji ih separatise od realnosti i svakodnevnice... nalaze u svemu tome razlog za svoju svakodnevnicu...
Citala sam dosta o satanizmu... smatram da dosta dusevnih bolesnika "opravdava" svoj cin time sto ga prepisuje kao "posao obavljen u ime Sotone"... koliko u svemu tome ima istine... ne znam...

harra

Post by harra » 22/02/2007 05:10

Lično sam poznavao neke pripadnike takvih udruženja !
Mogu vam' samo rećši da su to skupine izgubljenika i duhovnih lutalica, koji su povedeni slijeđenjem strasti i voljom za nekakvom imaginarnom moči.
U principu nemaju nikakvu ni moć, niti uticaj, u bilo kojem društvenom ili sociološkom segmentu.
U ostalom, kao ni bilo ko drugi !

Za vašu informaciju. Za vrijeme one države, ne ponovila se, BiH je bila stjecište takvih i sličnih gluposti. I'to, na najnevjerovatnijim mjestima naše drage države. Npr: u Zavidovićima ( mj. pored Zenice ) egzistirao je naj veči kamp OTO-a u SFRJ. To je jedna loša kopija Masonske lože. Oni su u dobroj mjeri bili finansirani od Cionističkog i sličnih režima a preko KOS-a. I tada kao i danas služili su, i služe, cilju razvjeravanja i odvodženja daleko od istine jadnih i dezorijentisanih MLADIH ljudi vodženih ljubavlju prema Dunjaluku!

Danas je to prisutno samo kao dah prošlih vremena, nešto kao retro fol. Jednom riječju: nije više inn !

Njihovi korijeni su jako stari, nekoliko vijekova u nazad, ali istinsku kulminaciju i procvat su doživjeli '80-tih godina. Sječate se "Crne ruže" i one afere sa masovnim samoubojstvom njenih pripadnika, upravo '80-tih god. u Zagrebu ? Tragovi njihovog djelovanja su vidljivi na današnjim generacijama, ne toliko kod nas koliko na zapadu. Pogledajte te horde bezbožnika u nemilosrdnom otimanju za ovosvjetskim bogastvom i dunjalučkom moći i ugledom, sa veoma izraženim nagonom za rušenjem "tradicija i kulture" svojih predaka. Imate ih na svakom koraku i oni nisu pripadnici nikakvih satanističkih sekti. Oni su jednostavni ljudi, stanovnici ove planete, prestavljaju se raznim imenima: metrosexsualci, homosexualci, biznismeni, političari, glumci, pjevači, umjetnici, vizionari, boemi, itd. razvratnici raznih vrsta. Naše drage komšije koje nas svako jutro lijepo pozdravljaju, ali nikada pozivaju na druženje. Oni nemaju vremena ni za šta što je socijalno i Ljudski, a predstavljaju se u javnosti kao ljudi velikih snova i jasno zacrtanih ciljeva: " Kako unaprijediti životnu zajednicu na globalnom planu !" Ali vas, svoga prvog komšiju, nikad nisu pitali ni kako se zovete. Imaju plastičan osmjeh i kamena srca, blijeda lica koja se nikada ne crvene zbog laži koja izgovaraju. Oni su istinski sljedbenici Sotone, Lucifera ili Iblisa. A ovi jadnici što prave maškaradu na nekakvim grobljima, iscrtavaju nacističke simbole po zidovima itd. Oni samo žele skrenuti pažnju na sebe jer su jadni sagorili od želje da budu neko i nešto na ovom svijetu. Jeli za razliku od ovih oni nemaju materijalnih bogastava, da bi to mogli činiti na apsolutno razvratan način, poput ovih gore spomenutih.
Nadam se da sam barem malo pomogao u rasvjetljavanju ovih pitanja.

A preporučio bih za čitanje sljedeću knjigu: " Pisma Sionskih Mudraca"
To ustvari i nije knjiga kao roman, nego prepis faksimila orginalnih dokumenata sačinjenih na satanku tvoraca Cionizma, održanog nekada davno 1800-neke u Čikagu (SAD)
Pa Bujrum !

pitt

Post by pitt » 22/02/2007 05:33

conspiracy theories......klapa 10936534 :D :D

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 22/02/2007 05:57

jebo te hocu li ja ikad od tebe stic prvi nesto reci? :D :D

svi su tu samo da nas odvedu sa pravog puta :D :D :D vodjeni rukom sotone samoga i pod dirigentskom palicom velikog masona Izeta Radje :D :D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 22/02/2007 08:31

Za vašu informaciju. Za vrijeme one države, ne ponovila se, BiH je bila stjecište takvih i sličnih gluposti. I'to, na najnevjerovatnijim mjestima naše drage države. Npr: u Zavidovićima ( mj. pored Zenice ) egzistirao je naj veči kamp OTO-a u SFRJ. To je jedna loša kopija Masonske lože. Oni su u dobroj mjeri bili finansirani od Cionističkog i sličnih režima a preko KOS-a. I tada kao i danas služili su, i služe, cilju razvjeravanja i odvodženja daleko od istine jadnih i dezorijentisanih MLADIH ljudi vodženih ljubavlju prema Dunjaluku!

Toliko gluposti u tako malo teksta :lol: :lol: :lol:

Dobro jutro :-) :-)

NIN

Post by NIN » 22/02/2007 21:09

Odabi wrote:...buduci da smo pogodno tlo za sekte... drustvo koje prolazi kroz razne krize... prihvataju bilo koji "put" koji ih separatise od realnosti i svakodnevnice... nalaze u svemu tome razlog za svoju svakodnevnicu...Citala sam dosta o satanizmu... smatram da dosta dusevnih bolesnika "opravdava" svoj cin time sto ga prepisuje kao "posao obavljen u ime Sotone"... koliko u svemu tome ima istine... ne znam...

...kako me ovo podsjeca na nesto mnogo "eticki prihvatljivije"! :-)
:D :D :D

naoBlacen

Post by naoBlacen » 25/02/2007 01:03

Sotona se iz Tuzle preselila u Bijeljinu.

Kacavenda, a ko drugi!

digger

Post by digger » 25/02/2007 01:22

harra wrote:....Npr: u Zavidovićima ( mj. pored Zenice ) egzistirao je naj veči kamp OTO-a u SFRJ. To je jedna loša kopija Masonske lože. Oni su u dobroj mjeri bili finansirani od Cionističkog i sličnih režima a preko KOS-a. I tada kao i danas služili su, i služe, cilju razvjeravanja i odvodženja daleko od istine jadnih i dezorijentisanih MLADIH ljudi vodženih ljubavlju prema Dunjaluku!

A preporučio bih za čitanje sljedeću knjigu: " Pisma Sionskih Mudraca"
To ustvari i nije knjiga kao roman, nego prepis faksimila orginalnih dokumenata sačinjenih na satanku tvoraca Cionizma, održanog nekada davno 1800-neke u Čikagu (SAD)

I velis, KOS i cionisti ovo finansirali? I velis, "Pisma Zionskih Mudraca" su prepis dokumenata sa originalnog sastanka? Ma, ko bi to rek'o.... cccc....

Daj nam bogati jos koju ovakvu vijest. Dusa mi slusati ovakve misterije a posebno oko mladih i neiskusnih iz Dunjaluka. :D

Bosanac sa dna kace

Post by Bosanac sa dna kace » 25/02/2007 20:14

naoBlacen wrote:Sotona se iz Tuzle preselila u Bijeljinu.

Kacavenda, a ko drugi!

bilo je jednom u novinama da je imo ko neki obred pokjanja u tuzlanskoj crkvi jer se molio nekim bogovima a ne Gospodu i Hristu, mislim da se molio Aresu i Jupiteru, a sami Srbi kazu da njegov dvor u Bijeljini odudara od vladicanskog dovra da to ne dolikuje pravoslavlju. :-?

Post Reply