snowboard

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#1 snowboard

Post by ivi »

... znam da je proljece al treba se spremati za zimu i snježne radosti, ima li ovdje neko ko se zanima za bord i bordanje? ...

8)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2

Post by manijak1 »

8) Nipošto mene ne zanima.
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#3

Post by MRAVOJED »

samo onaj s točkićima :arrow: koji ovako idu :roll:
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#4

Post by ivi »

... ne znate sta propustate, samo vi zivite u zabludi ...

8)
User avatar
Truba
Posts: 82606
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#5

Post by Truba »

ivi okani se ćorava posla prije ti se nešto ne desi :( :(
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#6

Post by ivi »

komi wrote:ivi okani se ćorava posla prije ti se nešto ne desi :( :(
imam ja kacigu ...

8)
User avatar
Truba
Posts: 82606
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7

Post by Truba »

i ja sam imao kacigu
pa vidi me sada :(
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#8

Post by ivi »

... jel to glumite il stvarno nikoga ne zanimaju zimske radosti? ...

8)
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#9

Post by ivi »

Šeha wrote:Pa gdje bona sad, nismo se jos zime ni kotarisali kako treba :D
Sacekaj par mjeseci, sad otvaraj teme o ljetovanju, skijanju na vodi, paraglajdingu ;) 8-)
... jupiiiii jos malo pa subota ... pa na glacere bjelke, malo meditirati, bord pasek i ja ... valjda cemo prezivjeti ...

saha za paraglajding je jos rano, hladno je ... jos malo ...

8)
Ticall
Posts: 123
Joined: 21/02/2003 00:00

#10

Post by Ticall »

evo ja da ti se ja javim, spremam se ja vec jeste da sam novi u tome uzeo sam bord moram jos samo cipele kupiti a to ce se naravno uzeti pred zimu posto sam malo kratak sa lovom skijao sam dugo godina ali sam se od ove odlucio prebaciti na bord posto mi je to bolje dosta, mogli bi se nekako dogovoriti neke casove ako vec imas nekog iskustva : :)
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#11

Post by pape »

ivi wrote:... jel to glumite il stvarno nikoga ne zanimaju zimske radosti? ...

8)
:) Mene to jako zanima, ...... zima, ..... pored kamina ....... na mekanoj krznenoj prostirci, i :) ..... radujemo se. :-)
:roll: Istina, .... nisam nikada probao na bordu, ali .......... mozda je i dobro. :P
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#12

Post by ivi »

Ticall wrote:evo ja da ti se ja javim, spremam se ja vec jeste da sam novi u tome uzeo sam bord moram jos samo cipele kupiti a to ce se naravno uzeti pred zimu posto sam malo kratak sa lovom skijao sam dugo godina ali sam se od ove odlucio prebaciti na bord posto mi je to bolje dosta, mogli bi se nekako dogovoriti neke casove ako vec imas nekog iskustva : :)

ja sam isto jako dugo skijala i prije par godina sam onako iz radoznalosti stala na bord ... jos nisam na cisto sama sa sobom, jer skije su skije al nek stoje malo u garazi, ima i boljih stvari ... ove zime sam najeb. malo vise sam poderala koljeno, pala na led, dobro sam prosla i tako nakon par dana smirilo se i ja opet ... nema boljeg osjecaja od vrha planine i onda par minuta uzivanja i opet i tako cijeli dan pa opet sutra ... jaojjj...
meni je trebalo pravo dugo vremena da prestanem da se bojim ... uh kad se samo sjetim svog prvog spustanja ... dosla ja na bjelasnicu sa rodjakom koji borda vec godinama i sjeli mi na zicu i penjemo se i ja skontam da ja nemam skije nego bord i onda me je uhvatila panika kako cu se ja spustiti ... sisli mi sa zice i kaze meni moj rodjak dragi aj sad mala zakopcaj bord i polako, ja ga gledam ne znam bi li plakala il sta da radim ... onda tek muke pocinju uspjela sam ja to zakopcati al sta onda nit ustat nit sjedit na snjegu a bjelka ko bjelka (to ja od milja) hladna ma uzas i ja sam jedva nekako skontala kako se otklizava na petama a rodjak je ostisao da se jednom spusti kaze da se malo zagrije pa ce me ponoov sresti negdje na pola staze jer ja sam ko puz spora, ja tako mastam o tome kako cu se spustiti i skinuti dasku ostaviti je zauvijek i obuci pancerice i krenuti skijati a na bord zaboraviti kao da se nista nije desilo ... kad zaustavi se neki momak pored mene isto sa bordom i kaze ej mala rodjak ti je malo pao i slomio ruku pa molim te sidji dole, jaoooo panike kako sad sici nije meni sto je on slomio ruku nego kako cu ja sad sici ... i ja ljepo odkopcam bord sjednem na njega i spustim se ... kad stvarno slavni rodjak slomio ruku ... i onda sa njim na kosevo pa doma ... al ne dade mi djavo mira pa sam onda te sezone kupila bord i cipele i onda sama sa sobom ucila spustati na bordu a ne na dupetu ... i islo je super, sporo al svake godine sve bolje i bolje ... sve do ove godine dok krv nije pala ... kako sam se samo perpala uh, desava se ... i onda par dana zavoji i opet sljedeci vikend nove pantole i kao da nista nije bilo ...
zimi svaki vikend jahorima ili bjelka zavisi od raspolozenja pa eto Ticall ako nemas pametnija posla kad snjeg padne spremi malo caja u termosku i vidimo se ...

8)
User avatar
Truba
Posts: 82606
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#13

Post by Truba »

skije :x :x :x pozajmio ih prijatelju i nije mi ih vratio (ima tome 3 godine)

da li se kao extremni sport računa spuštanje na lopati sa bjelašnice (ona velika lopata za zgrtanje snijega)
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#14

Post by ivi »

komi wrote:skije :x :x :x pozajmio ih prijatelju i nije mi ih vratio (ima tome 3 godine)

da li se kao extremni sport računa spuštanje na lopati sa bjelašnice (ona velika lopata za zgrtanje snijega)
ne racuna ... 8)
Ticall
Posts: 123
Joined: 21/02/2003 00:00

#15

Post by Ticall »

zimi svaki vikend jahorima ili bjelka zavisi od raspolozenja pa eto Ticall ako nemas pametnija posla kad snjeg padne spremi malo caja u termosku i vidimo se ...

Drzim te za rijec ne znam samo kako ce mo se uvezati a trebali bi ipak dugo je do zime da me nezaboravis :sad: :sad: dugo je to vremena
ivi
Posts: 1302
Joined: 03/06/2003 00:00
Location: sarajevo

#16

Post by ivi »

Ticall wrote:zimi svaki vikend jahorima ili bjelka zavisi od raspolozenja pa eto Ticall ako nemas pametnija posla kad snjeg padne spremi malo caja u termosku i vidimo se ...

Drzim te za rijec ne znam samo kako ce mo se uvezati a trebali bi ipak dugo je do zime da me nezaboravis :sad: :sad: dugo je to vremena
cuj dugo, to je jos par mjeseci i ponovo snjeg, jupiiiiii ... ej ja u profilu imam mail, eto ti jedan od nacina kako da se "uvezemo" ...

8)
Ticall
Posts: 123
Joined: 21/02/2003 00:00

#17

Post by Ticall »

Javim ti se obavezno danas sutra cim nadjem vremena za jedan mailic fini da ti napišem :)
kavabon
Posts: 9
Joined: 14/08/2004 16:18

#18

Post by kavabon »

@ivi: ja vozim godinama snowboard (i naravno imam poneku "povredu").

kakve su inace prilike na "sarajevskom" terenu?

zivim u svabiji, tako da poznajem samo francuske, svajcarske i austrijske staze (i ove "domace" koje su jako kratke).

da li su ti poznati kakvi slucajevi sa nagaznim minama (to ja ozbiljno!), jer ako vozis snowboard, kadtad ces htjeti voziti van piste, gdje je snijeg nedotaknut... :-)
Post Reply