Smijeniti Zeljka Komsica!!!!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!

Treba li Zeljko Komsic dati ostavku ili biti smijenjen?

Poll ended at 13/01/2007 21:07

a) DA
8
10%
b) NE
70
90%

Total votes: 78

haris ubleha

Smijeniti Zeljka Komsica!!!!

Post by haris ubleha » 08/01/2007 21:07

Clan Predsjednistva BiH iz reda hrvatskog naroda treba biti smijenjen ili dati ostavku!!! Svojim glasom da mandatar Vlade BiH treba biti Adnan Terzic, a ne Nikola Spiric, Zeljko Komsic je doveo do nejedinstva u radu Predsjednistva i umalo izazvao krizu u zemlji.
Srecom, ostala dva clana Predsjednistva Haris Silajdzic i Nebojsa Radmanovic, u duhu koalicije njihovih stranaka SBiH i SNSD-a, bili su jedinstveni i glasali za Spirica. Tako je sprijecena podla Komsiceva namjera da za Bosnjake izbori barem jedno uticajno mjesto u buducoj drzavnoj vladi, pored ministra odbrane (vojske koje vise nema) i ministra za ljudska prava i izbjeglice (koji je toliko uticajan da strajkuje gladju zbog nemoci resora koji predvodi).
Komsicu, ostavka!!!!

Bosnian Gangsta

Post by Bosnian Gangsta » 08/01/2007 21:09

Ne Komsic ima da ostane

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Post by karanana » 08/01/2007 21:12

Jao sarkazma, kipi iz ublehe. Ma ne interesuje me za koga je glasao, Bosnjaka, Srbina, Zidova. Jedino sto ga krivim je to sto je glasao za nesposobnog Terzica koji nista nije uradio. On bi da ja glasam dobio najmanje bodova pa nek je on najveci Bosnjak na svijetu, briga me za to. Ustvari ja mislim da je Vrankic bio najkompetentniji za ovaj posao.
Last edited by karanana on 08/01/2007 21:14, edited 1 time in total.

Bechir

Re: Smijeniti Zeljka Komsica!!!!

Post by Bechir » 08/01/2007 21:12

haris ubleha wrote:Clan Predsjednistva BiH iz reda hrvatskog naroda treba biti smijenjen ili dati ostavku!!! Svojim glasom da mandatar Vlade BiH treba biti Adnan Terzic, a ne Nikola Spiric, Zeljko Komsic je doveo do nejedinstva u radu Predsjednistva i umalo izazvao krizu u zemlji.
Srecom, ostala dva clana Predsjednistva Haris Silajdzic i Nebojsa Radmanovic, u duhu koalicije njihovih stranaka SBiH i SNSD-a, bili su jedinstveni i glasali za Spirica. Tako je sprijecena podla Komsiceva namjera da za Bosnjake izbori barem jedno uticajno mjesto u buducoj drzavnoj vladi, pored ministra odbrane (vojske koje vise nema) i ministra za ljudska prava i izbjeglice (koji je toliko uticajan da strajkuje gladju zbog nemoci resora koji predvodi).
Komsicu, ostavka!!!!

Sinko, da ti nisi kakav Hrvoje/Jovan_ubleha? :D
Last edited by Bechir on 08/01/2007 21:14, edited 1 time in total.

kub lajkan

Post by kub lajkan » 08/01/2007 21:13

Naaaa-poljeeeee, naaaa-poljeeeee... :D

haris ubleha

Post by haris ubleha » 08/01/2007 21:14

Bechir wrote:Sinko, da ti nisi kakav Hrvoje/Jovan_ubleha? :D

:-D

forUMASH

Post by forUMASH » 08/01/2007 21:21

....ma sega ste prava....ko biva on sad cool zato sto je glasao za Bosnjaka, a to sto ni ponudjeni Bosnjak ni Srbin kurcu nevaljaju za kandidovanu poziciju, mozemo macku o rep....sad cete se jos peglati do krvi oko ovoga na narednih deset stranica...
....sve vas treba Sahbazu.... :oops:

Bechir

Post by Bechir » 08/01/2007 21:28

Mene samo interesuje, kako jedan golub prevrtac tj. ubjedjeni radikal, pa SDS-ovac i sada Micin proleter moze biti bolji od Terzica? :-) Jes' da ne gotivim Terzu nikako ali jos manje punoglavca Spirica, koji se mijenja kako vjetar puse!

karanana
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Post by karanana » 08/01/2007 21:32

Pocinjem da shvatam ove Srbe i Hrvate koji Bosnjake vide kao kocnicare svega pa cak i rasturace ove zemlje kakva god ona da je sada. Nama Bosnjacima sada sve smeta, sada smo mi ugrozeni sto premijer nije Bosnjak pa makar on bio nesposoban i pijanica kao Terzic. Smeta nam sto ce ministar vanjskih poslova biti Jevrej, covjek koji ima kredibilitet, iskustvo, sposobnost, zna jezike, i koji ce predstavljati ovu zemlju bolje od bilo kojeg Bosnjaka. Bogami je mene strah da smo mi sada ti koji koce napredak ove zemlje i da cemo se ugusiti u svojim preseravanjima i govnima. Fol idemo ka cilju napretka i stvarne samostalnosti ove zemlje a sve vise izoliramo i odvajamo se od onih s kojim bi ko fol zivjeli.

Faust

Post by Faust » 08/01/2007 21:37

Za špirića se ne glasa kada vam za eltrnativu ponude i Mirnesa Ajanovića. Ja sam mislio da nakon Terzića neće moći biti gori mandatar. No, kao i nebrojeno puta do sada, prevario sam se. Naravno da če Komšić glasati za Terzića kad su mu konkurencija Vrankić i Špirić. :lol: :lol:

Bechir

Post by Bechir » 08/01/2007 21:39

Zamisli kako bi Srbi (i Hrvati) reagovali da Bosnjaci preuzmu sve vodece funkcije u drzavi? Odma' bi krenula prica o dominaciji, eksluzivitetu jednog naroda nad ostala dva, majorizaciji Bosne i Hercegovine i sl. Treba biti realan, jer ako se vec sve dijeli u troje (sto ne podrzavam), onda dozvoli i Bosnjacima da se bune zbog nekorektnosti prilikom dodjeljivanja uticajnih ministarskih mjesta.

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 08/01/2007 21:44

Bechir wrote:Zamisli kako bi Srbi (i Hrvati) reagovali da Bosnjaci preuzmu sve vodece funkcije u drzavi? Odma' bi krenula prica o dominaciji, eksluzivitetu jednog naroda nad ostala dva, majorizaciji Bosne i Hercegovine i sl. Treba biti realan, jer ako se vec sve dijeli u troje (sto ne podrzavam), onda dozvoli i Bosnjacima da se bune zbog nekorektnosti prilikom dodjeljivanja uticajnih ministarskih mjesta.

Samo mi još reci jednu stvar ovdje...ko je ovdje,nakon ovih podjela ministarskih mjesta ustvari, lud?
Bošnjaci, Srbi ili Hrvati?

Nekako s proljeća

Post by Nekako s proljeća » 08/01/2007 21:46

:-)

Nek' si ti nama naslov teme ispisao ...

Sikter

haris ubleha

Post by haris ubleha » 08/01/2007 21:46

forUMASH wrote:....ma sega ste prava....ko biva on sad cool zato sto je glasao za Bosnjaka, a to sto ni ponudjeni Bosnjak ni Srbin kurcu nevaljaju za kandidovanu poziciju, mozemo macku o rep....sad cete se jos peglati do krvi oko ovoga na narednih deset stranica...

Komsic je doveo do nejedinstva u radu Predsjednistva. Silajdzic i Dodik (vjerovatno i Tihic) su sve lijepo dogovorili: da se gradi koridor 5c, da se donese novi "moderni ustav", da se jaca ekonomija, da Srbima i Hrvatima pripadnu mjesta predsjednika Vlade i najvaznija ekonomsko-monetarna ministarstva, a Bosnjacima administrativna ministarstva...
Sve je, dakle, lijepo dogovoreno od strane stranaka pobjednica na izborima, a onda ovaj Komsic, ocigledno od nekoga instruiran (Lagumdzija?), pokusava srusiti dogovor, odnosno koaliciju Silajdzica i Dodika. Mislim da bi bilo moralno da odstupi.

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 08/01/2007 21:46

Zeljko Komsic je jos jednom pokazao da je najbolje sto se desilo na ovim izborima. Normalno je da je Terza bolji kandidat od cetnika Spirica, za svakog razumnog covjeka. Spiric je jedna rigidna pojava, tvrdolinijas koji je blokirao uvodjenje licnih karata, tablica i pasosa. Pa sta da ocekujemo od njega sada kada zasjedne u Vijece ministara?!

A sto se tice Zeljka podrzavam ga u svemu, neka covjek ceifi, neka mece i goblene u kancelariju ako hoce, on je to debelo zasluzio u ratu...

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 08/01/2007 21:48

haris ubleha wrote:
forUMASH wrote:....ma sega ste prava....ko biva on sad cool zato sto je glasao za Bosnjaka, a to sto ni ponudjeni Bosnjak ni Srbin kurcu nevaljaju za kandidovanu poziciju, mozemo macku o rep....sad cete se jos peglati do krvi oko ovoga na narednih deset stranica...

Komsic je doveo do nejedinstva u radu Predsjednistva. Silajdzic i Dodik (vjerovatno i Tihic) su sve lijepo dogovorili: da se gradi koridor 5c, da se donese novi "moderni ustav", da se jaca ekonomija, da Srbima i Hrvatima pripadnu mjesta predsjednika Vlade i najvaznija ekonomsko-monetarna ministarstva, a Bosnjacima administrativna ministarstva...
Sve je, dakle, lijepo dogovoreno od strane stranaka pobjednica na izborima, a onda ovaj Komsic, ocigledno od nekoga instruiran (Lagumdzija?), pokusava srusiti dogovor, odnosno koaliciju Silajdzica i Dodika. Mislim da bi bilo moralno da odstupi.

Decko, hajde oladi, o o o o ooooo, ma decko hajde oladi, la la la la laaaaaaa...sta si se nasekirao za Spiru toliko?

Grom iz vedra neba

Post by Grom iz vedra neba » 08/01/2007 21:48

haris ubleha wrote:

Milorad, bolan ne bio :D

emac

Post by emac » 08/01/2007 21:48

KOMSA JE TITO

haris ubleha

Post by haris ubleha » 08/01/2007 21:49

Grom iz vedra neba wrote:Decko, hajde oladi, o o o o ooooo, ma decko hajde oladi, la la la la laaaaaaa...sta si se nasekirao za Spiru toliko?

:-D Ne sekiram se, samo mi nije jasno zasto Lagumdzija i Komsic zele izazvati krizu u predsjednistvu i drzavi? Da nije bilo profesora doktora gospodina Harisa Silajdzica, koji je glasao za Spirica, pakleni plan Komsica i Lagumdzije bi uspio.

Bechir

Post by Bechir » 08/01/2007 22:01

chuchumbamayumbe wrote:
Bechir wrote:Zamisli kako bi Srbi (i Hrvati) reagovali da Bosnjaci preuzmu sve vodece funkcije u drzavi? Odma' bi krenula prica o dominaciji, eksluzivitetu jednog naroda nad ostala dva, majorizaciji Bosne i Hercegovine i sl. Treba biti realan, jer ako se vec sve dijeli u troje (sto ne podrzavam), onda dozvoli i Bosnjacima da se bune zbog nekorektnosti prilikom dodjeljivanja uticajnih ministarskih mjesta.

Samo mi još reci jednu stvar ovdje...ko je ovdje,nakon ovih podjela ministarskih mjesta ustvari, lud?

i jedni i drugi i treci, izuzev politicara i buducih ministara (i jednih i drugih i trecih), koji zahvaljujuci ludima grabe bolja radna mjesta i udobnije fotelje. Zadovoljan? Ali poenta nije u tome nego u cinjenici da nam je drzava u qrzu i da se moramo pomirit s cinjenicom da je kod nas sve trozumo i da se u obzir mora uzeti korektna zastupljenost naroda, da se neko ne bi osjecao zapostavljeno. I ja bi vise volio da biramo sposobnog pojedinca umjesto 'sposobnog' Bosnjaka, Srba ili Hrvata ali zelje su jedno a situacija na terenu nesto sasvim drugo.

Bechir

Post by Bechir » 08/01/2007 22:03

Grom iz vedra neba wrote:
haris ubleha wrote:

Milorad, bolan ne bio :D

Lepi Mica iz kafica! :D

Neelix

Post by Neelix » 08/01/2007 22:03

uaaa :D

haris ubleha - ubleha :D

rockinfreakapotamus

Post by rockinfreakapotamus » 08/01/2007 22:14

zbog ljudi ko što je komšič ipak mi nada ne umire.... biče bolje...

digger

Post by digger » 08/01/2007 22:18

Ja sam za Stipu Mesica! :D

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 08/01/2007 22:18

Bechir wrote:
chuchumbamayumbe wrote:

i jedni i drugi i treci, izuzev politicara i buducih ministara (i jednih i drugih i trecih), koji zahvaljujuci ludima grabe bolja radna mjesta i udobnije fotelje. Zadovoljan? Ali poenta nije u tome nego u cinjenici da nam je drzava u qrzu i da se moramo pomirit s cinjenicom da je kod nas sve trozumo i da se u obzir mora uzeti korektna zastupljenost naroda, da se neko ne bi osjecao zapostavljeno. I ja bi vise volio da biramo sposobnog pojedinca umjesto 'sposobnog' Bosnjaka, Srba ili Hrvata ali zelje su jedno a situacija na terenu nesto sasvim drugo.

Kako ću biti zadovoljan ba?
Kada vidim Rumuniju i Bugariju da odoše u EU, a vidi nas!!!
Treba ići u Rumuniju i Bugarsku, tražiti azil tamo...
Ja jebena vakta!

Post Reply