Slanje vrijednosne posiljke unutar BiH

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
toure123

Slanje vrijednosne posiljke unutar BiH

Post by toure123 » 20/07/2016 13:38

Cao ljudi,

imam jedno pitanje a vezano je za slanje vrijednosne posiljke BH Postom unutar BiH. Posiljka je vrijednosti 60 KM + postarina. Poslao sam ju proslu srijedu u popondnevnim satima, odnosno 13.7 oko 15h je data posti, i tad su mi rekli da ce sutra (14.7) krenuti za destinaciju. Mene sad zanima kada bih ja trebao otprilike da dobijem onaj zuti papiric kojim cu moci podici pare na posti. Kupac je (100% sam siguran) vec dobio paket... Ovo mi nesto previse puno djeluje (7 dana) da bih dobio onaj zuti papiric... Vjerovatno da su nasi uhljebi na odmorima vec uveliko pa ih boli qarina za ovim... Kontam da odem do poste i da im spiskam sve ali nisam siguran jel ovo neki normalan period za cekanje onog zutog papirica...

Sta vi mislite?

Donnie Smith

Re: Slanje vrijednosne posiljke unutar BiH

Post by Donnie Smith » 21/07/2016 22:26

Sačekaj još 3-4 dana. Radna.

mayab

Re: Slanje vrijednosne posiljke unutar BiH

Post by mayab » 30/07/2016 06:59

toure123 wrote:Cao ljudi,

imam jedno pitanje a vezano je za slanje vrijednosne posiljke BH Postom unutar BiH. Posiljka je vrijednosti 60 KM + postarina. Poslao sam ju proslu srijedu u popondnevnim satima, odnosno 13.7 oko 15h je data posti, i tad su mi rekli da ce sutra (14.7) krenuti za destinaciju. Mene sad zanima kada bih ja trebao otprilike da dobijem onaj zuti papiric kojim cu moci podici pare na posti. Kupac je (100% sam siguran) vec dobio paket... Ovo mi nesto previse puno djeluje (7 dana) da bih dobio onaj zuti papiric... Vjerovatno da su nasi uhljebi na odmorima vec uveliko pa ih boli qarina za ovim... Kontam da odem do poste i da im spiskam sve ali nisam siguran jel ovo neki normalan period za cekanje onog zutog papirica...

Sta vi mislite?
Ja sam prije 2 mjeseca isto tako slao nesto sa otkupninom i to iz Sa u Bihac (ovo pisem zbog udaljenosti destinacije!), predao popodne oko 18 sati, i po rijecima radnice na salteru, posiljka krece odmah to veče, uglavnom u roku 4 dana mi poštar donio pare na ruke kući!

Post Reply