Siroki Brijeg osvojio Kup BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
JohnnyS
Posts: 13605
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#1 Re: Siroki Brijeg osvojio Kup BiH

Post by JohnnyS »

stochar wrote:eto, osvojise Kup... nisam ljubitelj Slavije, ali mislim da ih je sudija prilichno nashiljio, za shta su mu se igrachi nakon tekme prigodno zahvalili... :D
Nisam ljubitelj Širokog, ali mislim da je sudjenje bilo OK, to što su "sokolovi" očekivali domaćicu, jebajiga, neka ganjaju sudiju
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#2

Post by zzzzz »

Siroki je majstor malverzacija, zao mi je sto su osvojili Kup bez obzira na to ko im je bio protivnik, Ovi iz Slavije jesu chetnici ali su puno korektniji od Sirokog Brijega, gledajuci cisto sportski.
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#3

Post by felichi »

i mene je pogodilo
"hvala srpsko sarajevo"
e hebiga

meni se ucinilo da je lopta ipak presla liniju ali ako sudija kaze nije, onda...
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#4 Re: Siroki Brijeg osvojio Kup BiH

Post by Majstorinho »

stochar wrote:eto, osvojise Kup... nisam ljubitelj Slavije, ali mislim da ih je sudija prilichno nashiljio, za shta su mu se igrachi nakon tekme prigodno zahvalili... :D
Gledao sam tekmu na bht1,i apsolutno se ne slazem s tobom da je sudija bio na strani Sirokog.Onaj crveni karton je bio cist.I onaj ponisteni gol je bio iz ofsajda.Onda kad je lopta udarila u precku i odbila se dole,pogodila je samu liniju,tako da n ije bilo gola.Zasluzeno je Siroki otisao u kup UEFA.Da cujem sad one strucnjake koji su bili uvjereni da je Dodik dao 500.000 KM za Slaviju.Eto,odose u tunguziju,mozda u intertoto kup...
P.S. Jel ko vidio na kraju kad je golman Slavije,koji je dobio crveni,prisao sudiji,i kulturno ga pljunuo po faci? :D
Last edited by Majstorinho on 26/05/2007 19:28, edited 1 time in total.
hejter
Posts: 177
Joined: 04/07/2006 15:59

#5

Post by hejter »

Draga mi je Slavija bila, ali kad vidje pticu Dodo odmah mi se smucilo...
Nisam gledao kraj tekme, pa sta je to bilo??? ko je napadao sudiju???
papa
Posts: 150
Joined: 30/03/2004 21:02

#6

Post by papa »

sto se okomise na sudije :D ebo ih caca srpski, jos onaj iz uprave im s ledja udara sudije :-?

dodjela pehara je u PM...kasnila 20minuta, onda nastupaju cika munib i iljo :-? pehar trebo jelic dodijelit al nigdje ga,vjerovatno otiso ganjat sudije :D

zamislite platini dodje s cigarom u ustima, dimi, i daje medalje, cestita igracima, kao cika munib :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#7

Post by prleitihi »

fakat ne mrem bilivit da je s cigarom dijelio medalje.. :shock: :shock: :shock: :shock: :-)
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#8

Post by Majstorinho »

A GDJE SU SAD ONI "STRUCNJACI" STO SU TVRDILI DA JE DODIK DAO 500.000 KM ZA SLAVIJU DA BUDE PRVAK,ILI DA ODE U KUP UEFA?
strelčevina
Posts: 47
Joined: 03/05/2007 22:19

#9

Post by strelčevina »

Majstorinho wrote:A GDJE SU SAD ONI "STRUCNJACI" STO SU TVRDILI DA JE DODIK DAO 500.000 KM ZA SLAVIJU DA BUDE PRVAK,ILI DA ODE U KUP UEFA?
Pa mala djeca zna da su to plasirali u medije krug ljudi bliski FK Sarajevu, kada ih je panika uhvatila.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#10

Post by prleitihi »

ne bi me onda čudilo ni da je u lijevom unutrašnjem džepu im'o plećku.. :oops: ..a čuturu s rakijom u desnom.. :oops::oops:
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#11

Post by Majstorinho »

strelčevina wrote:
Majstorinho wrote:A GDJE SU SAD ONI "STRUCNJACI" STO SU TVRDILI DA JE DODIK DAO 500.000 KM ZA SLAVIJU DA BUDE PRVAK,ILI DA ODE U KUP UEFA?
Pa mala djeca zna da su to plasirali u medije krug ljudi bliski FK Sarajevu, kada ih je panika uhvatila.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mnogo me nasmijavas.
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#12

Post by zzzzz »

Ko je sudio utakmicu i gdje je u svemu tome bila policija da zastiti sudije???Vidjet cemo kako ce reagovati FSBiH na ovo i hoce li biti drasticnih kazni za Slaviju, u vidu oduzimanja bodova ili slicno
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#13

Post by prleitihi »

i na licu mjesta spucaše golmanu mandatnu za pljuvanje bez žmigavca.. :D:D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#14

Post by Majstorinho »

prleitihi wrote:i na licu mjesta spucaše golmanu mandatnu za pljuvanje bez žmigavca.. :D:D
:D Al ga je kulturno hraknuo po faci :D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#15

Post by Majstorinho »

:lol: :lol: :lol: :lol:
kvic
Posts: 123
Joined: 11/03/2007 23:55
Location: mostar

#16

Post by kvic »

prleitihi wrote:fakat ne mrem bilivit da je s cigarom dijelio medalje.. :shock: :shock: :shock: :shock: :-)
ma nervozan bio, nije se sve dogodilo kako je trio zamislio, pa mu zato oprastamo... eto mogu se i oni zajebati...
User avatar
saviola
Posts: 517
Joined: 11/10/2005 10:50
Location: istocno sarajevo

#17

Post by saviola »

ja bio na utakmici. jbg izgubi slavija, ali sami su krivi. igrali su ko da idu na 0:0, probudili su se tek kad je siroki poveo. sudija nije lose sudio, ali je propustio svirati nekoliko faulova za slaviju. ono kod precke nije bio gol, ali ne znam zasto nigdje ne prikazase ponisten gol slavije zbog ofsajda, volio bih da vidim usporeni snimak
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#18

Post by Celicna_saka »

Popizdise sokolici i pokazase sav svoj primitivizam, a jedinog koga mogu kriviti su sami sebei, igrati ko picka na 0:0 pred svojom publikom je moralo rezultirati pogotkom suparnicke ekipe. Kasniji izljevi primitivizma zbog sudijskih odluka je samo pokazivanje pravog lica "sportista" iz Lukavice, jedino sto se moze "zamjeriti" Sirokom je obezbjedjivanje regularnog sudjenja za sebe, no u ovakvoj drzavi i ligi ko im to moze zamjeriti na tome.
Bosanski_Amerikanac
Posts: 139
Joined: 30/04/2007 06:47
Location: New York

#19

Post by Bosanski_Amerikanac »

Majstorinho wrote:
strelčevina wrote:
Majstorinho wrote:A GDJE SU SAD ONI "STRUCNJACI" STO SU TVRDILI DA JE DODIK DAO 500.000 KM ZA SLAVIJU DA BUDE PRVAK,ILI DA ODE U KUP UEFA?
Pa mala djeca zna da su to plasirali u medije krug ljudi bliski FK Sarajevu, kada ih je panika uhvatila.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mnogo me nasmijavas.
Sto ti je to smijesno kad ste vi pitari na sva usta o tome pricali ?

Hoceli biti repriza na Hayatu i ako ce biti kada ?
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#20

Post by tbaharis »

zzzzz wrote:Siroki je majstor malverzacija, zao mi je sto su osvojili Kup bez obzira na to ko im je bio protivnik, Ovi iz Slavije jesu chetnici ali su puno korektniji od Sirokog Brijega, gledajuci cisto sportski.
ocigledno nisi gledo utakmicu, kakva konkretnost osim sto umalo nisu amputirali noge nekim igracima siroko... cuj konkretni :lol: :lol: :lol: ne volim ni slaviju ni siroki jer su ista govna a sudija je ipak odradio najbolje sto je mogo u nasem vaktu...
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#21

Post by tbaharis »

Majstorinho wrote:A GDJE SU SAD ONI "STRUCNJACI" STO SU TVRDILI DA JE DODIK DAO 500.000 KM ZA SLAVIJU DA BUDE PRVAK,ILI DA ODE U KUP UEFA?
pa dao je al ga izdali hercegovci ko i nas u ratu :lol: :lol: :lol:
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#22

Post by Skoro »

Ko visoko leti nisko pada!

Maleni plavi su htjeli sve i sve su zijanili :(

E sad u Evropu o svom trosku :lol: :lol: :lol:

Zao mi xon-a, izgubi mu raja

Sta ces takav je zivot xon, bice bolje :D
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#23

Post by xon_sa »

Skoro wrote:Ko visoko leti nisko pada!

Maleni plavi su htjeli sve i sve su zijanili :(

E sad u Evropu o svom trosku :lol: :lol: :lol:

Zao mi xon-a, izgubi mu raja

Sta ces takav je zivot xon, bice bolje :D
I ja tebi... :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18228
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#24

Post by GandalfSivi »

Ako se vratite na postove od prije mjesec dana (ili ako se sjetite desavanja), vidjet cete da je Slavija obecala kup Sirokom u zamjenu za titulu (ona utakmica 0:1). Gdje je sada onaj @Bojan sto je tvrdio da je prva utakmica u Sirokom dokaz da kup nije namjesten. Kao sto Husref rece: "Ko visoko leti, nisko pada"...
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#25

Post by PITARKA_SA »

ispusi ga slavija momacki,ni't Kup-a ,ni't Titule..
gledala sam tekmu na tv-u ,onaj ljakse sto je pljuno sudiju ja bi mu po dzepu opalila i kaznila ga da ne smije igrati fudbal ,duzi vremenski period :x

ej i to lik hrace sudiju,a u "centralnim"sjede gospoda iz saveza,i kamera lezerno snima .. :lol: ..

a Uske zapalio cigaru,pushi i cestita igracima..pa J majku svoju seljacku..kakav lik .. :lol: :lol:
Post Reply