Simptomi bolesti sihra

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Diva Musica

Post by Diva Musica » 15/01/2007 15:25

Smatram da opravdavanje takvog stanja i vjerovanje u sihre (tacnije vjerovanje da je to posljedica sihri) samo pogorsava situaciju. Licno vjerujem u moc podsvijesti. Nismo ni svjesni koliko utjece na nas zivot i psihu. A snovi su projekcija djelovanja podsvijesti. Pomisao je akcija od koje sve počinje. Reakcija predstavlja odgovor iz podsvijesti, tijesno povezane sa mišlju.Djevojci je potreban razgovor sa zrelom osobom, po mogucnosti bliznjom, majkom ili nekim drugim, ili nekom kompetentnom osobom. Ne kako bi joj neko "pametovao" vec kako bi razumijevanjem i podrskom, zajedno s njom nasao izlaz iz postojece situacije, te uticao na njen stav prema tome. Jer je, vjerujem, kljuc svega u njenom odnosu prema svojoj situaciji i stanju. Djevojci, iskreno, zelim svu srecu, a vama na forumu LIJEP POZDRAV.

emina_22

Post by emina_22 » 15/01/2007 16:15

.
Last edited by emina_22 on 28/11/2008 10:36, edited 1 time in total.

emina_22

Post by emina_22 » 15/01/2007 16:39

.
Last edited by emina_22 on 28/11/2008 10:36, edited 1 time in total.

ina_nirvana

#104 Re: simptomi bolesti sihra

Post by ina_nirvana » 26/02/2007 20:47

hadzinica wrote:
ami79 wrote:SELLAM ALEJKUM na pocetku ove teme sam vidjela da se sponjinje hodza muhamed smajic iz visokog koji je siguran,molim vas ako neko ima njegov broj telefona da mi javi HITNO JE ja zivim u inostranstvu i nemogu nikog da nadjem da mi pomogne,za sihre vjerujem da postoje jer ih imam u kuci dovoljno je da vidite da otac nemoze svoje dvogodisnje dijete gledat ocima i da se brak raspada a nekad je bilo sve u redu a za tu djevojku ako se bas misli da ima sihir nek klanja stiharu kao sto sam i ja uradila i znat ce,koliko znam stihara je dozvoljena u nasoj vjeri al isto tako nek pazi kod koga ce klanjati stiharu jer znam da danas ima svasta kod nas,MOLIM VAS AKO MOZE STO BRZE BROJ TEL JER JA NEMOGU NEKE STVARI VISE IZDRZAT UNAPRIJED VAM HVALA
alejkumu selam!
pa znate li vi zaista ko je muhamed smajic???
on prvo nije hodza nego varalica koja radi u kooperaciji sa dzinima i ciganinom po imenu alija koji je sihiribaz iz visokokg: smajic je bivsi portir i izbacivac,a kad mu je dotuzilo dodatno zaradzivati s konjskom zapregom, poceo se baviti zapisivajem! sad kog njega je na ispomoci jedan turcin, hakan mu je ime, a zovu ga sejh bakir koji je nepismena varalica i na zemaljskom i duhovnom planu!!!
ne bi bila prva koja je prevarena a o njemu pisu pozitivno njegovi igraci da mu naprave promet, tako mi Allaha vjeruj mi, cuvaj se varlica!!!

ako hoces polacu ti privatnom porukom broj covjeka kojije meni pomogao!!!

cao, vidim da je ovaj kometar jako davno objavljen, ali ja sam se upravo sada nasla u situaciji kada bi mi trebao neko ko ce mi pomoci! jel' mozes meni dati bt. od tog gospodina??? :?

VOLIMJESTIRIBU

Post by VOLIMJESTIRIBU » 26/02/2007 21:20

neka uhvati prvog vehabiju za ruku I MOLI GA DA JOJ UČI KUR"AN prvog kojeg sretne na ulici, ali pod uslovom kad joj prouči el-bekaru da je ne vrbuje u vehabijski red :-)

muslimani su Ti, baš ti ljudi bi ti džaba pomogli, i rekli hajde ako hoćeš idi, sa srećom, ali upamti brate/sestro u Islamu je spas......

to je pravi čovjek iz Medine..... ništa sila ništa prisila, hoće on sevap, hoćeš ti spas......

eto win win situation.....

VOLIMJESTIRIBU

Post by VOLIMJESTIRIBU » 26/02/2007 21:55

meme wrote:kada su te stvari u pitanju mislim da osoba navise moze pomoci sama sebi.ako sumnjate da je u pitanju sihir,to se lahko provjeri-pustite joj da slusa suru Bekare i nek pokusa da se sto vise skoncentrise i da prati ucenje.osim toga,sihir sam po sebi je obmana i bez dozvole od Allaha nema ama bas nikakvog uticaja na covjeka.ono sto bi za nju bilo najbolje jeste da STALNO bude pod abdestom i da uzima abdest na abdest,da sto vise uci zadnje tri sure iz Kur'ana(Ihlas,Felek,Nass),da uci Ajetl-Kursi. nek u dovi trazi zastitu kod Allaha .bolje je da ne trazi da joj neko uci rukju (ucenje ajeta iz Kur'ana da bi se skinuo sihir) dok god moze da uci sama Kur'an.osim toga i nakon ucenja rukje uslov da se stanje popravi jeste praktikovanje islama,tako da ako ona sama svojom voljom uz pomoc Svevisnjeg uspije praktikovat islam prije ucenja rukje i osloni se upotpunosti na Allaha i Njegovu moc sihir(ako ga ima)prestace sa djelovanjem.jer u sustini sihir i jeste samo vid iskusavanja covjeka da se vidi kako ce se ponasati u datom momentu-da li ce pokleknuti i prepustiti se sejtanskim uticajima ili ce zatraziti zastitu kod Allaha.

eto ti i ovo

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 27/02/2007 17:35

ja citavo vrijeme mislim da se vi salite? stvarno vjerujete u sihre?
svasta

encian

Post by encian » 01/03/2007 06:29

ja malo kasnim, ali

sta se to desi kad se slusa sura Bekare?

VOLIMJESTIRIBU

Post by VOLIMJESTIRIBU » 01/03/2007 12:43

plačeš ko pička

encian

Post by encian » 01/03/2007 14:11

stvarno?

je li ko dozivio od forumasa? ozbiljno pitam.

VOLIMJESTIRIBU

Post by VOLIMJESTIRIBU » 01/03/2007 15:43

jesam ja, ali i mnogi drugi......

ina_nirvana

Post by ina_nirvana » 01/03/2007 15:53

a jesi li bio pod sihirma ili si plakao eto tek tako, što te, ne znam ni ja.... :?

VOLIMJESTIRIBU

Post by VOLIMJESTIRIBU » 01/03/2007 17:49

to neko drugi zna, ne ja.......

:-) :-) :-) :-) :-)

kupusar

Post by kupusar » 01/03/2007 21:11

Hajde evo da vam Srbin pomogne savetom :D

Ovo su najcesci simptomi

1. Stalna bol u zelucu
2. Povremena glavobolja koja ne prestaje sa uzimanjem medicinskog lijeka

3. Jaka tegoba u predjelu prsa, narocito poslije ikindije pa do kasno u noc

4. Uzasni snovi

5. U snu vidi kao da pada s visokog mjesta

6. U snu vidi zivotinje koje ga tjeraju

7. Utrnutost jednog dijela tijela

8. Peiodi napada (zivcani grcevi)

9. Mjenjanja slike u ocima, tako da muz(zarucnik) vidi svoju zenu(zarucnicu) u ruznom liku, makar ona bila izrazito lijepa. Razlog je tome sto sejtan (sotona, vrag, djavo) koji je zaduzen za sihr (crna magija) njeno lice cini ruznim, prikazujuci svoj lik na njenom licu i obrnuto.

10. Odvratnost prema susretima

11. Iznenadno pretvaranje ljubavi u mrznju

12. Uvelicavanje povoda za svadju i raskol iako su oni beznacajni

13. Odvratnost opsihrenog prema svakom djelu koje poduzima njegov supruznik 14. Odvratnost prema mjestu gdje sjedi njegov supruznik. Tako cete vidjeti covjeka koji je van kuce sasvim normalan, ali sa ulaskom u kucu osjeti zestoku tjeskobu.

15. Covjek vidi nepomicne stvari kako se krecu, a pokretne vidi stabilnim i nepomicnim

16. Odsutnost duha, smetenost i velika pospanost

17. Nejasan smusen govor

18. Netremicno gledanje u jedno mjesto

19. Zelja za samocom

20. Potpuna povucenost u sebe

21. Stalna sutnja

22. Smirenost, nepokretnost i konstatna ljenost

23. U snu cuje kako ga neko doziva

24. Cuje glasove koji ga dozivaju, a nevidi osobe

25. Prestanak rada jednog cula

Od svih navedenih simptoma, najcesci su prvi navedeni.

Ovi simptomi se mogu poklapati sa medicinskim simptomima. Ako se neko nadje u ovim simptomima nije pravilo da taj neko mora biti oboljen od strane sihra (crne magije). Ovi simptomi pomazu onome ko lijeci Kur'an – om da pretpostavi da li se zaista radi o ovoj vrsti bolesti.

Osoba koja osjeca simptome kao sto je bol u odredenom dijelu tijela, neka se prvo obrati ljekaru i potrazi lijek. Ako i nakon toga osjeca bol (ili neki drugi od simptoma) i nije nasla lijeka kod savremene medicine, onda neka se obrati kod onih koji lijece Kur'an – om.

Kao i u medicini, nije moguce sve probleme rijesiti jednom terapijom

kupusar

Post by kupusar » 01/03/2007 21:12

Hajde evo da vam Srbin pomogne savetom :D

Ovo su najcesci simptomi

1. Stalna bol u zelucu

4. Uzasni snovi

9. Mjenjanja slike u ocima, tako da muz(zarucnik) vidi svoju zenu(zarucnicu) u ruznom liku, makar ona bila izrazito lijepa. Razlog je tome sto sejtan (sotona, vrag, djavo) koji je zaduzen za sihr (crna magija) njeno lice cini ruznim, prikazujuci svoj lik na njenom licu i obrnuto.

13. Odvratnost opsihrenog prema svakom djelu koje poduzima njegov supruznik 14. Odvratnost prema mjestu gdje sjedi njegov supruznik. Tako cete vidjeti covjeka koji je van kuce sasvim normalan, ali sa ulaskom u kucu osjeti zestoku tjeskobu.

15. Covjek vidi nepomicne stvari kako se krecu, a pokretne vidi stabilnim i nepomicnim

17. Nejasan smusen govor

19. Zelja za samocom

21. Stalna sutnja

Ovi simptomi se mogu poklapati sa medicinskim simptomima. Ako se neko nadje u ovim simptomima nije pravilo da taj neko mora biti oboljen od strane sihra (crne magije). Ovi simptomi pomazu onome ko lijeci Kur'an – om da pretpostavi da li se zaista radi o ovoj vrsti bolesti.

Osoba koja osjeca simptome kao sto je bol u odredenom dijelu tijela, neka se prvo obrati ljekaru i potrazi lijek. Ako i nakon toga osjeca bol (ili neki drugi od simptoma) i nije nasla lijeka kod savremene medicine, onda neka se obrati kod onih koji lijece Kur'an – om.

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 01/03/2007 21:19

kupusar wrote:Hajde evo da vam Srbin pomogne savetom :D

Ovo su najcesci simptomi

1. Stalna bol u zelucu

4. Uzasni snovi

17. Nejasan smusen govor

19. Zelja za samocom

21. Stalna sutnja

nemoj ziv bio vise...
evo i mene glava boli ,sigurno sam na sihre nagazila ,jasta radi
:zzzz:

kupusar

Post by kupusar » 01/03/2007 23:45

Procitaj malo bolje text :D

Loading...

#118 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Loading... » 02/03/2007 08:15

addo888 wrote:Imam poznanicu koja ima podosta problema u zivotu,boluje od straha prema svemu.Ne druzi se sa narodom,vecinom sjedi u svojoj sobi za kompjuterom.Cura je muslimanka vjeruje u Boga i sve ali ne praktikuje vjeru(kao i vecina muslimana ovog svijeta).Ponekad dodje u fazu kada se plasi prikaza(duhova) i ostavlja tv upaljen po cijelu noc.U zadnje vrijeme je pocela klanjati i citati Kur'an i tada su se problemi povecali.Sad ima cudne snove u kojima kako kaze vidi zenu sa sa izrazito zelenim ocima koja je proganja.Ona se stvarno promjenila jer prije je bila veoma drustvena,prosjecno normalna osoba.Veoma je lijepa i mnogi su ostali nesretni zbog nje,tako da njena mati sumnja da joj neko nije bacio neki sihr.Njena majka se brine za nju ali ovdje nema u blizini hodze tako da je nemoguce potraziti pomoc
Kako je sad tvoja poznanica, jeli joj bolje, jeli riješila svoj problem?

semir_alic

#119 Sihir

Post by semir_alic » 06/03/2007 15:42

Dragi prijatelju ja sam takodjer imao velikih problema i sve dok se nisam obratio jednom momku u Sarajevu koji lijeci Kur'anom samo sam i dalje propadao. Pusti te price psihologija, psihijatri nema od toga nista jer sve sam ja to prosao, uzmi tu djevojku i vodi je ovome momku jer njoj se moze pomoci samo lijecenjem Kur'anom.

ina_nirvana

Post by ina_nirvana » 06/03/2007 21:07

Kojem momku u Sarajevu? Kako se zove i gdje ga mogu naci??? :? :? :? :? :?

isabella11

Post by isabella11 » 11/04/2007 17:02

Posto trenutno studiram u Beogradu recite mi da li netko zna nekog pouzdanog hodzu ovdje. Ako zna nek mi posalje broj ili neki kontakt na PP!

RIZVA

Post by RIZVA » 13/04/2007 00:22

Ovdje u sarajevu imas vise osoba koje se bave lijecenje ku ranom znam za jednog zove se Kasim Brković zavrsio je u Medini vezano za tu oblast i cuo sam da je efikasan.

Suicidal Siberian

Post by Suicidal Siberian » 13/04/2007 07:39

Zna li ko za kakvog dobrog hodzu u Sloveniji? naime, prije izvjesnog vremena moj brat je raskinuo sa djevojkom, koja je otisla u inostranstvo zbog posla...ona je njega voljela do neba, i burazer mi se bio uplasio strasno, pa je uradio tu glupost i ostavio je..i za par dana joj rekao da je pogrijesio...samo se nesto kod nje promjenilo za 360 stepeni, kaze da je ne prepoznaje, govori mi da je strasno povrijedio,ali da ipak ne razumije da ga neko toliko prezire bukvalno.. htjeo je da ode kod nje samo mu je ona rekla da ne zeli da ga vidi, da mu vise ona nije cura, cak i da je nasla drugog i spavala sa njim....ne znam sta bi vam rekao, ja sam njih dvoje vidio skupa, takva ljubav se ne desava svaki dan...nesto mi tu nije u redu...za bilo kakvu pomoc zahvaljujem..

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 13/04/2007 08:23

Suicidal Siberian wrote:Zna li ko za kakvog dobrog hodzu u Sloveniji? naime, prije izvjesnog vremena moj brat je raskinuo sa djevojkom, koja je otisla u inostranstvo zbog posla...ona je njega voljela do neba, i burazer mi se bio uplasio strasno, pa je uradio tu glupost i ostavio je..i za par dana joj rekao da je pogrijesio...samo se nesto kod nje promjenilo za 360 stepeni, kaze da je ne prepoznaje, govori mi da je strasno povrijedio,ali da ipak ne razumije da ga neko toliko prezire bukvalno.. htjeo je da ode kod nje samo mu je ona rekla da ne zeli da ga vidi, da mu vise ona nije cura, cak i da je nasla drugog i spavala sa njim....ne znam sta bi vam rekao, ja sam njih dvoje vidio skupa, takva ljubav se ne desava svaki dan...nesto mi tu nije u redu...za bilo kakvu pomoc zahvaljujem..
sta ti nije u redu..odjebo je frajer i sta sad...hoce da ona bude super s njim? WTF? :? :?

cini mi se da su jedini koji u ovoj prici trebaju hodzu ste ti i buraz ti :roll: :roll:

Fair Life

Post by Fair Life » 13/04/2007 08:29

Miki1 wrote:eh kod naseg naroda je tako cim neko postane depresivan odma je neko stavio sihre na njega i ide se hodzi..
Si'hrenizovani belaji... to ti je to.

Locked