Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
bersK
Posts: 2558 Joined: 11/09/2014 21:30
Post
by bersK » 14/10/2017 20:16
burgundy wrote: VIDEO
Vole ove penale kad istekne vrijeme.
Ne znam da li mi postoji mrža ekipa u svijetu fudbala od poganih zatvorenika i donedavnih drugoligaša. Klub zaštitni znak kriminala i otimanja. Barselona mi je čak simpatična naspram njih. K'o što rekoh - veče mi odmah poče na fin način.
A ovaj snimak nije dobar za probavu.
relativno84
Posts: 15615 Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala
Post
by relativno84 » 14/10/2017 20:18
Uh jbte pa ti si onda zadnji 6 godina dosta vremena proveo na aparatima
skoro pa mi te zao
burgundy
Posts: 2328 Joined: 20/10/2010 19:44
Post
by burgundy » 14/10/2017 20:19
karanana wrote: Bio je penal. Ali nisam znao da ovo moze biti pregledano naknadno.
Zasto onda nisu pogledali i penal za laziale jer chiro je odglumio i nije bio penal.
Kako ba nije bio penal,pogledaj bufonovu desnu nogu.Nabavi si naocale.
bersK
Posts: 2558 Joined: 11/09/2014 21:30
Post
by bersK » 14/10/2017 20:24
relativno84 wrote: Uh jbte pa ti si onda zadnji 6 godina dosta vremena proveo na aparatima
skoro pa mi te zao
Ne znam jebiga, guze vas u svim mogućim finalima, pa nisam taj koji je za aparata.
relativno84
Posts: 15615 Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala
Post
by relativno84 » 14/10/2017 20:27
Odrasti, i malo se informisi, nije lijepo da se javno blamiras.
Cuj guze vas, jah eto igrao sam u finalu
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 14/10/2017 20:35
Samo, ovaj se Lazio nameračio na Juventus ove sezone.
Point.
Posts: 33493 Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca
Post
by Point. » 14/10/2017 21:47
Rutinski protiv Juventusa.
golman
Posts: 2684 Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu
Post
by golman » 14/10/2017 22:16
A jest Roma loša...
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 15/10/2017 21:15
Icardi ...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043 Joined: 05/12/2013 16:06
Post
by Nadzorna_ploca » 15/10/2017 21:20
Kako lijepa akcija, bez puno peglanja.
Milan je gluho bilo. Ili su ovi igraci promasaj ili je trener neadekvatan. Kaze mi stari fali Hakan ali ovo fakat puno nekih polovnjaka.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 15/10/2017 21:59
Bolje igra Milan na poćetku drugog poluvremena.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 15/10/2017 22:00
A evo i potvrde toga. Golčina Susa.
Rob_Atl
Posts: 6008 Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta
Post
by Rob_Atl » 15/10/2017 22:09
Taman da napisem preporodio se Milan kad go primise
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 15/10/2017 22:09
Dobra utakmica u drugom poluvremenu.
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 15/10/2017 22:25
Skoro isti gol kao na posljednjem derbiju za 2:2 ...
Melbourne_Australia
Posts: 2768 Joined: 06/11/2012 14:20
Post
by Melbourne_Australia » 15/10/2017 22:35
Za sta svira sudija penal
Pa ovakvih situacija imas jedno 10 puta u toku utakmuce
E moj sudija..Pa svaki prekid ima ovakve situacije..
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698 Joined: 26/08/2007 17:10
Post
by Charuga » 15/10/2017 22:36
Ovo nije bilo u šesnaest ...
bersK
Posts: 2558 Joined: 11/09/2014 21:30
Post
by bersK » 15/10/2017 22:43
A nije da smo od Tagliaventa očekivali normalno suđenje. Realno.
Romanista 101%
Posts: 8479 Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:
Post
by Romanista 101% » 15/10/2017 22:57
potpuno nezasluzeno, Milan bio bolji ali Inter se provlaci dosta ove sezone
uglavnom derby dobar puno bolji nego ranijih godina
kad vidim ko je kapiten i idol navijaca Intera smuci mi se fudbal
Point.
Posts: 33493 Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca
Post
by Point. » 15/10/2017 23:50
Poslije vecerasnjeg derbija i juce tekme u Torinu gdje je sijevalo i poredis smor na Anfieldu juce, ne znam kako se neki jos usude pljuvati po Serie A.