Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2426 Re: Serie A
poznata mi muzika u pozadini al ne mogu se sjetiti, zna li neko
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2427 Re: Serie A
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2428 Re: Serie A
ovaj je zreo za ludare
kakav ce tek biti kad budu osvojili titulu
kakav ce tek biti kad budu osvojili titulu
- lester burnham
- Posts: 1608
- Joined: 21/03/2011 00:32
- Location: ljutice bogdana 1a
#2429 Re: Serie A
genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#2430 Re: Serie A
Hahahahha kakav kralj. Majstor! Zaslužena pobjeda Milana. Danas bi Napoli pobjedom mogao do drugog mjesta ispred Intera. Meni bi to odgovaralo, jer bi Roma prišla na bod Laziu, naravno u slučaju večerašnje pobjede protiv Juvea.
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2431 Re: Serie A
Ovo ti je sigurica dana,isto kao neki dan Atalanta-Padova x bio 1.40 i rezultat na kraju 1-1lester burnham wrote:genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2432 Re: Serie A
Jucer Brescia - Bologna, kec je bio 1.35ganjeta wrote:Ovo ti je sigurica dana,isto kao neki dan Atalanta-Padova x bio 1.40 i rezultat na kraju 1-1lester burnham wrote:genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2434 Re: Serie A
jednu su pogodili jednu nisulester burnham wrote:genoa -kaljari x @2,10 ...
kijevo -sampdoria x @1,60 ...
8 kola jos do kraja ima, ovi ko da je zadnje sutra...
gotovo sve kladionice blokirale par chievo - sampdoria

- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2435 Re: Serie A
Romanisti
Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola

Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2436 Re: Serie A
Sreckovici2407 wrote:Romanisti![]()
![]()
![]()
Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola![]()
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2437 Re: Serie A
Admir_1984 wrote:Sreckovici2407 wrote:Romanisti![]()
![]()
![]()
Zamparini nastavlja svoj show, nakon samo cetiri utakmice dao je otkaz Cosmiju i vratio opet Delija Rossija kojeg je otpustio upravo prije cetiri kola![]()
Pa s obzirom da nas u Rimu niste savladali vise od 7 godina ja bih ovu pobjedu prije nazvao rutinom nego srecom
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2438 Re: Serie A
Jakako, rutinski neki levat branio nemoguce
a lafo hendikep sto buffon ne brani 
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2439 Re: Serie A
Hahahahahh Storari ljudina !Admir_1984 wrote:Jakako, rutinski neki levat branio nemogucea lafo hendikep sto buffon ne brani
Nije on bezze lik !
Bolja bila Roma u prvom, ali poslije pali q.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2440 Re: Serie A
Mozda vam "levat" i dodje na ljeto pa budete i vi imali golmana kako treba, a jos je i romanista
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2441 Re: Serie A
da je vama takvog jednog levata, mozda ne bi primili dva komadaAdmir_1984 wrote:Jakako, rutinski neki levat branio nemogucea lafo hendikep sto buffon ne brani
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2443 Re: Serie A
Vidjecemo hoce li Montella i dalje nastaviti da forsira Donija na golu umjesto J. Sergia koji je za klasu bolji od ovog "dzaka krompira".
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2444 Re: Serie A
Analiza derbija, najveci krivac za onakav poraz šintera- Leonardo.
http://acm1989.bloger.hr/post/takticka- ... 92362.aspx
http://acm1989.bloger.hr/post/takticka- ... 92362.aspx
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2446 Re: Serie A
Hvala ti Bože što živim u "Tottijevo vrijeme". Jedan grad, jedan klub, jedan KAPITEN!
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2447 Re: Serie A
Sve dok mu se ovo ne desi opet
-
palermo
- Posts: 25336
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#2448 Re: Serie A
Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani

U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani
-
fukushima
- Posts: 393
- Joined: 18/03/2011 17:11
#2449 Re: Serie A
jos si zaboravio da je iskljucen i treci igrac cesene u 90oj minutipalermo wrote:Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani![]()
-
palermo
- Posts: 25336
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#2450 Re: Serie A
On se ne pikafukushima wrote:jos si zaboravio da je iskljucen i treci igrac cesenepalermo wrote:Palermo- Cezena 2:2........do 9o minute Palermo vodio 2:0 i prema livescoru imao i dva igrača više.
U 90 minuti Cezena daje dva gola i izjednačuje.
Treba li reći da je koeficijent na neriješeno bio samo 2,1.............italijani![]()
