Senad Hadzifejzović...

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
edu

#1 Senad Hadzifejzović...

Post by edu » 04/07/2005 13:39

i njegov Centralni dnevnik...

Ozren Kebo je poodavno napisao tekst "zašto tone Senad Hadzifejzović"..ne sjecam se detalja..ali suštine da..gospodin JaPaJakavac (kako ga nazva njegov imenjak Avdic, svaka mu dala) me vec dugo vremena nervira sa njegovim "ekskluzivnim" prilozima..sa njegovim kurcevitim ponasanjem..Kebo napisao..parafrazirat cu..Senad nikako da shvati da je on tu zbog gledalaca a ne oni zbog njega..njegovi "antologijski" dnevnici emitovani iz Amerike su smijesni..otisao zbog promocije knjige..i poveo svoju zenu..pa hajde..da uradimo nekoliko "antologijskih" dnevnika..po cemu su oni antologijski???..ako ima neko odgovor na ovo pitanje neka mi kaze..bio bih mu vise nego zahvalan..neka mi samo ne kaze da su antologijski zato sto su radjeni iz Amerike..njegova zena radi u Americi intervju sa nekim (ne sjecam se ko je bio gost..to nije ni vazno)..nabila suncane naocale..(intervjuirana osoba ih nije imala) i cita pitanja na engleskom..ruku dajem da su joj bila napisana na nacin Vot ar ju duing in amerika?..to je tako jadno bilo da se ne moze ni opisati..nervira me sto je sve kod njega EKSKLUZIVNO..sto je EKSKLUZIVAN intervju sa Arnoldom..sto intervju traje 20ak minuta..sto Arnold prica o Californiji vise od pola intervjua..znate kol'ko prosjecnog gradjanina BiH briga i za Arnolda i za Californiju..jebe mu se..sta je to Arnold uradio pozitivno za BiH..dosao u posjetu americkim vojnicima u Tuzlu..kakve koristi mi imamo od toga???..al' jok..emitovat cu ga u cjelosti samo zato sto ga nece emitovati ni BHT..ni FTV..mislim da je onaj novinar (Camdzic..meni se cini da se tako preziva) naknadno postavljao pitanja..tj. da su ona nasnimana..iako o tome moze neko kompetentniji vise reci..i to da je izmedju 30ak televizijskih kuca bilder Arnold izabrao bas Hayat..je li neko vjeruje u to???..da je CD (tj. Senad Hadzifejzovic) smijesna (dokumentarna) emisija dokazuje i to da mu dnevnik sluzi i kao mjesto gdje ce njegovi prijatelji-pjevaci promovisati svoje nove spotove..tako da cesto imamo priliku pogledati promociju novog spota (ili albuma) hadzije Merlina..al' sta ces..i to je EKSKLUZIVNO..ne znam da li postoji i jedan dnevnik na svijetu koji traje cca 90 minuta?!..to je dokumentarac..to vise nije dnevnik..njegovih gafova ima kol'ko hocete..spomenuo bih jedan koji mi je "najfriskiji"..u vrijem dok su radjeni ti "antologijski" dnevnici..kaze JaPaJakavac.."ovdje..u Americi..nase ljude i kad pitate i kad ne pitate da li bi se vratili u BiH"..da nije tuzno bilo bi smijesno..pravi emisiju u emisiji..face to face..cak nekada ih ima i po dva..katastrofa..skoro svi linkovi su mu direktni..barem tako on kaze..cesto se desi da osoba koja prevodi prevede mnogo brze ono sto "stranger" kaze..ali vazno je da necija tetka na Bistriku misli kako je to direktno...

ne znam sta vi mislite o njemu..ali meni se iz dana u dan sve vise i vise gadi...

PS. ovo nisam napisao zato sto nam nije emitovao prilog o akciji u posljednjem dnevniku.. :D :D :D

Prenj

Post by Prenj » 04/07/2005 13:49

Edu,

vec nekoliko dana se mecim da pokrenem ovu temu.
Svakim danom i u svakom pogledu Senad sve vise nazaduje.
- u Omladinskom programu je bio briljantan,
- u Dnevniku, tokom rata, jako dobar,
- u Dnevniku, nakon rata, sasvim iznenada "podoban" za vladajuce, po prvi put u karijeri.
A sada, pojedini Centralni dnevnici na Hayatu nisu ni za gledanje, toliko boluju od mucne Senadova patetike i "ekskluzivnost" i potrebom da pokaze da je bolji od ostatka svijeta.

Ali kod ovako nepismenog naroda razne glupost prodju pa i one tipa "Brent Sadler, najbolji, najveci novinar CNN-a"

Steta, zbilja steta.

farky

Post by farky » 04/07/2005 13:53

ne znam sta bih ti rekao

inace ne gledam CD (slabo uopste gledam TV), a u subotu sam gledao radi priloga o akciji i meni se Senad namah smucio.. prvo njegov nacin vodjenja, djelovao mi je polu-pijan, nije mogao obuzdati onu galamu oko poljoprivrednika, vidi se da ih je doveo da prave cirkus :roll:

a to sto nisu pustili prilog me pravo izivciralo, ne zbog nas sto ucestvujemo, nego zbog ljudi kojima je ova pomoc namijenjena i reklame koja bi pomogla da akcija bude jos uspjesnija :(

edu

Post by edu » 04/07/2005 14:05

on 3 priloga nije emitovao zbog 20 minuta (ili kol'ko vec) price bildera Arnolda..i zbog primitivnog dijaloga Bracike i onog drugog..kaze isteklo nam je vrijeme i onda ih poslije pusti jos 5 minuta da pricaju..vjerovatno bi ostatak akcije imao jos veci ucinak nego sto ce ga imati..njemu na dusu...

Prenj

Post by Prenj » 04/07/2005 14:09

edu wrote:on 3 priloga nije emitovao zbog 20 minuta (ili kol'ko vec) price bildera Arnolda..i zbog primitivnog dijaloga Bracike i onog drugog..kaze isteklo nam je vrijeme i onda ih poslije pusti jos 5 minuta da pricaju..vjerovatno bi ostatak akcije imao jos veci ucinak nego sto ce ga imati..njemu na dusu...
Nemojte biti naivni da ih je i pozvao i pustio 'nako.
Umjesto da pozove nekoga iz vlasti, na dijalog sa predstavnikom strajkaca, pozvao je Braciku.
I onda ih je pustio da se primitivno provaljuju 10 minuta.
Vlast niko nije ni spomenuo.

alek

Post by alek » 04/07/2005 14:10

edu wrote:20 minuta (ili kol'ko vec) price bildera Arnolda..
...a pritom se guverner preobrazio u priucenog turistickog vodica :D jel' ekskluzivitet od guvernera cuti da je diznilend u kaliforniji?? :D :D
Last edited by alek on 04/07/2005 14:17, edited 1 time in total.

Duh sa sjekirom

Post by Duh sa sjekirom » 04/07/2005 14:15

Sve napisano :roll: stoji ali ja opet mislim da je on dobar i da nam treba.

....od sinoc mi se provlaci jedna poslovica sa serijala "duga tamna noc" by Mao Ce Tung, koja kaze nije vazno koje je boje macka nego je vazno da ubija miseve...nekad :)

WHITE BOY

#8 100 % Tacno

Post by WHITE BOY » 04/07/2005 14:16

Legendo čestitke fakat kako niko da otvori oci Senadu, koga sam gotivio ali sad je fakat pretjerao. EKSKLUZIVNO PO HILJADU PUTA PA HALOOOOOOOO GIGANTE.
SAMO JEDNA PREPORUKA SENADU JOS SAMO TOMBOLA I PUN POGODAK
:lol: :lol: :lol: :lol:

Prenj

Post by Prenj » 04/07/2005 14:18

Duh sa sjekirom wrote:Sve napisano :roll: stoji ali ja opet mislim da je on dobar i da nam treba.

....od sinoc mi se provlaci jedna poslovica sa serijala "duga tamna noc" by Mao Ce Tung, koja kaze nije vazno koje je boje macka nego je vazno da ubija miseve...nekad :)
A koje je to miseve "eksluzivni" intervju sa Arnoldom ulovio?

edu

Post by edu » 04/07/2005 14:33

ja nisam mogao vjerovati svojim ocima ni usima kada sam gledao i slusao ono sa Arnoldom..pored toliko vaznih tema..pored pa i te nase akcije pomoci Narodnoj kuhinji KS koje je uistinu nekome pomogla..on nasao za shodno da emituje intervju s njim koji je trajao 20ak minuta..a onaj novinar..pravi face..kao njega fakat interesuje stanje u Californiji..zaintrigiran..al' u k****..fuj!!!

sjecam se kada je rekao da CD prvi prica o zlocinima iz Drugog svj. rata..hej..nakon 60 godina On prvi prica o tome..fuj!!!

ima li nesto da u onom dnevniku nije ekskluzivno?..ne bih me iznendailo da u sljedecu subotu dnevnik pocne:"postovani gledaoci..ekskluzivno vam zelim dobro vece"!!!

farky

Post by farky » 04/07/2005 14:36

haj mi recite vi sto redovno gledate CD, jel on stvaro onako zaplice jezikom kad prica ili je popio :?

Duh sa sjekirom

Post by Duh sa sjekirom » 04/07/2005 14:40

Prenj wrote:
Duh sa sjekirom wrote:Sve napisano :roll: stoji ali ja opet mislim da je on dobar i da nam treba.

A koje je to miseve "eksluzivni" intervju sa Arnoldom ulovio?

Znao sam :roll:

"NEKAD" :D

rei

Post by rei » 05/07/2005 09:56

Senade dobra ti opaska sa onim poljoprivrednima "sta cu, nisam nista mogo, ljudi na zdravoj hrani" hahahahha :lol:
eh, znas kad si najbolji onda ljudi misle da si nepogresiv,
nego svoj ti poso' :wink: najbolji bio i ostao :-D

Prenj

Post by Prenj » 05/07/2005 09:58

rei wrote:Senade dobra ti opaska sa onim poljoprivrednima "sta cu, nisam nista mogo, ljudi na zdravoj hrani" hahahahha :lol:
Ma sta najbolji, EKSLUZIVNO najbolji :D

edu

Post by edu » 05/07/2005 10:56

Prenj wrote:
rei wrote:Senade dobra ti opaska sa onim poljoprivrednima "sta cu, nisam nista mogo, ljudi na zdravoj hrani" hahahahha :lol:
poznavajuci njega i to bi mu bilo malo..moze li ekskluzivno..ekskluzivno najbolji... :D :D :D

a i to mu je opet malo.. :D :D :D

rei

Post by rei » 05/07/2005 11:01

edu wrote:
Prenj wrote:
poznavajuci njega i to bi mu bilo malo..moze li ekskluzivno..ekskluzivno najbolji... :D :D :D

samo takvi i uspijevaju... :-)

edu

Post by edu » 05/07/2005 11:06

rei wrote:
edu wrote:
Prenj wrote: Ma sta najbolji, EKSLUZIVNO najbolji :D

i express je uspjesna novina... :-)

rei

Post by rei » 05/07/2005 11:16

edu wrote:
rei wrote:
edu wrote: poznavajuci njega i to bi mu bilo malo..moze li ekskluzivno..ekskluzivno najbolji... :D :D :D

i express je uspjesna novina... :-)

ma puno ti nesto oko Senada :D :-) :lol:

edu

Post by edu » 05/07/2005 11:22

ne znam ja ko ga brani.. :-) :-) :-)

edu

Post by edu » 07/07/2005 12:34

s obzirom na to da je u nekim medijima vec objavljena vijest da je na jadranu uoceno nekoliko ajkula, JApaJAkavac nam za subotu najavljuje:

EKSKLUZIVNO..ne..ne..EKSKLUZIVNO..opet ne valja..haj sad..EKSKLUZIVNO..e sad je dobro...

Image

opasne price..nas avdo sidran & ajkula...

inace..ajkula je od 30 i nesto medija izabrala bas ntv hayat i nas CD za ovaj EKSKLUZIVNI intervju...

ekskluzivno se zahvaljujemo ajkuli...

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 07/07/2005 12:35

edu wrote:s obzirom na to da je u nekim medijima vec objavljena vijest da je na jadranu uoceno nekoliko ajkula, JApaJAkavac nam za subotu najavljuje:

EKSKLUZIVNO..ne..ne..EKSKLUZIVNO..opet ne valja..haj sad..EKSKLUZIVNO..e sad je dobro...

Image

opasne price..nas avdo sidran & ajkula...

inace..ajkula je od 30 i nesto medija izabrala bas ntv hayat i nas CD za ovaj EKSKLUZIVNI intervju...

ekskluzivno se zahvaljujemo ajkuli...
EKSKLUZIVNO
:lol:

zijancer

Post by zijancer » 07/07/2005 12:58

madre oF miaaaa :-x koja patnja :-? pa ima filmova koji krace traju.. kad je zavrsio drugi box mec ponadah se da ce se konacno ukazati prilog zbog kojeg se moralo trpiti ostalo
kad ono ..e, hoces :D :-? sta to sad znaci :-? :sad: ne jos jednom mamaaaa :x

-layla-

Post by -layla- » 07/07/2005 13:11

U neku ruku sa, vrlo sretna sto odavno nisam bila u mogucnostu pratiti bosanske medije. Potrebno je svakom covjeku malo odmora od toga. :zzzz: Mene inace zamara cijela ta televizija HAYAT koja je svojevremeno opasno konkurisala da postane najgledanija i najkvalitetnija u BiH. Doduse, bilo mi je malo smijesno kada su ima, mislim dvije godine zaredom, dodijeljivali nagradu za najbolju bh televiziju a mogli su ih gledati samo ljudi u Sarajevu...
No, ima nesto gore od CD subotom, a to je svakako dvevnik petkom koji vodi uvazena novinarska sramota poznatija pod imenom supruga Senada H. :x Stvarno mi nije jasno do kada cemo morati gledati njeno treptanje okicama, znacajno podizanje lijeve obrve nakon svake, uz mucanje procitane, recenice... Vijesti su kod nas same po sebi cesto vrlo mucne i covjek ih jedva uspijeva svariti, te je stoga pozeljno da nam ih bar prezentira neko ko se bar malo razumije u novinarsku profesiju ili je bar naucio citati...

zijancer

Post by zijancer » 07/07/2005 13:53

Image

edu

Post by edu » 11/07/2005 09:53

meni se cini da gospon japajakavac opet nije pustio prilog o nasoj akciji..uostalom sad ne bi imao nikakvog efekta ni da ga pusti...

ali ja zato stogao da ekskluzivno ponovi ko mu je sve gostovao u face to face..i s kim je sve imao linkove..u subotu nisam stigao da upratim sta emituje..u nedjelju sam poceo da gledam i toliko mi se zgadio da sam morao prebaciti..jos kad onaj cerimagic rece.."a i iz new yorka sam se javio i JA"..i ona njegova ruzna glava u kadru..fuj!

bas se japajakavac prilagodio mahalskoj televiziji..izgleda da mu uopste nije bilo tesko...

Post Reply